Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatniej godziny
 2. Jak dla mnie ten człowiek jest do serdecznego odstrzału. Zacznijmy od tego, że na serwerze nie wyróżniasz się dla mnie niczym, gdyż Cię nie ma na serwerze, lub nie widzę Ciebie aktywnego społecznie podczas gry/czekania na następną rundę. Według moich wewnętrznych informacji, śmiem twierdzić, że jesteś osobą bardzo agresywną wobec innych, oraz nie umiejącą przyjąć do siebie krytykę innych ludzi, jako przykład podam kilka screenshotów: 1. http://imgur.com/aNIT5eH 2. http://imgur.com/IoQFoKT 3. http://imgur.com/MbH0VsK 4. http://imgur.com/M4I2yxL 5. http://imgur.com/ExKwKen 6. http://imgur.com/YtrTfYD Jako że ostatni screenshot może być kontrowersyjny oraz wstawiony w celach: celowego pozbawienia zaufania wobec tego użytkownika. Bardzo proszę aby @Arczi oraz @Mr.Dagon o potwierdzenie, że mogłem wykorzystać te screenshoty w tym temacie i jednocześnie potwierdzenie, że te screenshoty przedstawiają prawdę, która jest w nich ukazana, w sposób polubienia tego posta, bądź zedytowania swoich wcześniejszych postów i potwierdzenia tego co tu napisałem. Uważam, że starasz się za wszelką cenę, dostać jakąkolwiek posadę, by móc dyrygować innymi graczami (przykład dość szybka kandydatura na TTT i Breach), to, że na twojej drodze ku osiągnięciu celu, stoi gromada użytkowników, która jest negatywnie nastawiona do twojego celu, nie oznacza, że można ich obrażać publicznie, bądź prywatnie, bo to może się obrócić przeciwko tobie i tak się właśnie stało. Przypominasz mi swoim postępowaniem, takiego jednego użytkownika, lecz nie będę drążyć tego tematu bo jest to jednak zbyteczne.
 3. Ostatnio często grywam na Breach#2 i nie widziałem twojego nicku ani razu. Poza tym mało się udzielasz na forum, zaledwie 2 posty.
 4. Dziś
 5. Zdecydowanie długo grasz na Breach...
 6. To się zgadza, lecz zostałem wyrzucony, nie zwolniony. Zachowywałem się jak przysłowiowy burak, lecz zrozumiałem swój błąd i staram się go nigdy go więcej nie popełnić. Przeprosiłem za to. Konsekwencje ciągną się do teraz. Inaczej sprawa wygląda w Twoim przypadku, Ty jeszcze nie zrozumiałeś, gdzie zrobiłeś błąd. Ty swój błąd nadal ciągniesz... Druga szansa należy się każdemu, ale temu, kto zrozumiał co zrobił źle i przeprosił za swoje niecne czyny. Szczerze byłem skłonny dać Ci nawet pozytywną ocenę, ale nie widzę u Ciebie skruchy. Ty zacząłeś mi zarzucać moją niekoleżeńskość, gdy zagłosowałem na nie w poprzednim podaniu, gdy odpisałem, że staram się nie patrzeć przez pryzmat znajomości to napisałeś, że mam się gonić i mnie usunąłeś z znajomych. Wystarczyłaby 1 wiadomość, by odmienić moje zdanie o Tobie- taka w którym przyznajesz, że zrobiłeś błąd i że go więcej nie popełnisz. Gdybyś dotrzymał to, to w moich oczach odpracowałbyś wszystkie złe rzeczy, które zrobiłeś.
 7. Powiem ogólnie, że fajne rzeczy są w edytorze na modach. Da się chyba nawet zrobić studio telewizyjne z biurkiem i ekranem z tyłu. Ale nie powiem że też czasem lubie budować jakieś bazy czy upiększać takistańskie miasteczka. (to jest jedyna rzecz jaka wychodzi mi w edytorze 3d ).
 8. 1. Wiek: 15 2. Adres e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:0:156558885 , Link: http://steamcommunity.com/profiles/76561198273383498/ 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Tak byłem kilka razy, znam się na ulx praktycznie wszystkie komendy znam. Moje doświadczenie z skali od 0/10 to 8/10, jestem ogarnięty. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Ponieważ gram długo już na waszych serwerach, niektórzy mogą mnie nie znać gdyż dłuższy czas nie grałem w garry's moda. Jestem ogarnięty i bardzo lubię pomagać. 6. Na Murder, Morbus i Zombie dodatkowo wymagana znajomość języka angielskiego: BreachRP raczej chyba nie trzeba znać tych języków, ale jak trzeba to troche ogarne.
 9. Nie mam parcia na władze. Staram się pomóc serwerowi który lubię i staram się przyjemnie spędzić tam czas. Arczi jeżeli uważasz że moją wadą jest zachowanie i nikomu nie należy się druga szansa, chciałbym niestety odnieść się do tego że to ty zostałeś zwolniony dyscyplinarnie z administracji JB za zachowanie. Chciałbym pomóc serwerowi TTT ponieważ ostatnim czasy administracja ma sporo spraw na głowie. Na JB byłem administratorem który spędzał z ludźmi najwięcej czasu i był lubiany i szanowany. To wszystko co chce dodać do podania i nie chcę z nikim rozpoczynać kłótni. Chciałbym się ze wszystkimi rozejść w zgodzie tak jak wypada.
 10. Jestem na NIE. Widać, że masz parcie na władzę... Dzień temu napisałeś podanie na serwer BR, a teraz gdy zostało ono odrzucone(Słowa Kanade) piszesz na TTT... Zdecyduj się gdzie chcesz poświęcać swój czas. Tam się nie udało, to tutaj spróbuje? To tak nie działa. Twoje rozumowanie jest ułomne. Według Ciebie teoretycznie można trollować, łamać regulamin na jednym serwerze, a na drugim już to nie powinno się liczyć? Jeżeli byłeś administratorem na JB, to każdy kto tam grał i widział jak się sprawowałeś to może się do tego odnieść, ponieważ już poznali Cie jako administratora. Samo to zdanie już powinno przekreślić Twoją kandydaturę.
 11. Zacznę od najważniejszej rzeczy- gracz nie spełnia podstawowych wymagań odnośnie składania podań na serwery Garry's moda. Dokładniej to drugi punkt: Gra on regularnie od 12 dni, tak wskazuje gametracker i historia pseudonimów na steam. Wyraźnie to widać na poniższym wykresie. Następna rzecz to samo podanie, posiada wiele błędów (głównie interpunkcyjne, ale też się znajdują perełki stylistyczne). Nie jest dziełem starającego się człowieka, widać wyrażenia potoczne, które nie są dobrze widziane ("sb"). Ogólnie wygląda ono jak "napisane na kolanie" na przerwie. Czyli złamanie kolejnego punktu składania podań: Twoją główną wadą jest zachowanie. Nie bez powodu zostało odrzucone twoje poprzednie podanie na ttt, w ciągu 12 dni nie zauważyłem widocznej poprawy twojego zachowania, zauważyłem nawet pogorszenie... Po obiektywnym komentarzu pod Twoim wcześniejszym podaniem zacząłeś na mnie naskakiwać. Człowiek, któremu wytknięto błąd, nie powinien naskakiwać na tego, co mu go wskazał. Dopóki tego nie zrozumiesz, jak dla mnie nie ma mowy o zostaniu przez Ciebie operatorem. Jeszcze jedno, à propos twojego komentarza. To się zgadza, że to są 2 osobne serwery Strefy Gier, ale twoje zachowanie nie tylko liczy się na tym serwerze. Na tamtym serwerze też reprezentowałeś Strefę. Jestem na NIE.
 12. Nie jestem administratorem na jb od dłuższego czasu i nie życzę sobie żeby moją działalność na jb porównywać do podania na TTT ponieważ są to dwa osobne serwery tej samej serwerowni. Z góry dziękuje i pozdrawiam
 13. Eh... Prom, nie wchodzisz na serwer Jb a jesteś tam Administratorem, popraw swoją aktywność na Jb to wtedy zmienię swoje zdanie jak na razie jestem neutralny. Pozdrawiam Michał
 14. Prometeusz miły zabawny gość Jestem na Tak
 15. Prometeusza znam. Grałem z nim. Gość jest na luzie i potrafi rozbawić z nudnego humoru. Bądź też striggerować. Jestem na TAK
 16. Email dlatego taki bo zrobiłem go jako fake a aktualnie go używam a nazwa dlatego że grałem bardzo dużo w unturned do dzisiaj mam 1200 h na różnych kontach
 17. 1.Wiek preferowany- Mam 17 lat 2.e-mail- [email protected] 3.Namiary- Steam id STEAM_0:1:102229113 profil steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198164723955/ 4.Czy byłęś kiedyś adminem- owszem byłem administratorem na serwerach wielu gier, między innymi byłem przez dłuższy czas administratorem na serwerze JB SG. 5.Dlaczego chcesz być administratorem- chcę być operatorem na TTT dlatego iż moje zachowanie widocznie się poprawiło, mam bardzo dobry kontakt z graczami, nie mieszam uczuć osobistych z pracą, jestem sumienny jeżeli chodzi o pracę oraz grałem dużo na TTT. Moja aktywność spadła ale teraz znowu wróciłem i jestem na TTT aktywny a poza tym jestem bardzo często dostępny więc w każdym momencie mogę wbić pomóc. Wiem jak wygląda praca operatora na TTT ponieważ często przyglądałem się administracji i z nią rozmawiałem więc myślę iż poradziłbym sb.
 18. Heyka postanowiłem ze bedę w miare swoich umiejętności budował bazy takie na jakie przystało a oto kilka poczatkowych screenów z Takistanskiej pierwszej bazy lotniczej... Portiernia/Biuro przepustek wraz z wieżą wartowniczą wnętrze biura przepustek: Lotnisko...
 19. Myślę, że temat został już wyczerpany. Cała trójka została ukarana dosyć łagodnie biorąc pod uwagę zapis demka. Skargi by nie było gdyby @MultiKillson baczniej przyglądał się sytuacji na serwerze, więc następnym razem miej oczy i uszy szeroko otwarte jak na administratora przystało. Niech to również będzie przypomnienie dla pozostałych administratorów, że będąc na serwerze waszym zadaniem jest dbanie o zdrową atmosferę. Pozdrawiam Remzo.
 20. Bardzo dobry gracz, dużo gra na Breach i powinien ogarnąć bajzel. Polecam - Froncz Piotrewski. Jestem na TAK! (mam nadzieję, że wiesz na co się piszesz, bo to nie będzie takie fajne jak się wydaje, ale jestem dobrej myśli)
 21. Gracz zostanie zbanowany peramentnie za świadome wykorzystywanie bugów i przedłużanie Gry.
 22. Link powinien już działać.
 23. Film jest niedostępny :l Możesz go wrzucić jeszcze raz? jak nie na youtube to do jakiegoś uploadera ze skanem?
 24. Nick osoby oskarżonej: TryhardPootin, Steam ID oskarżonego: STEAM_0:0:43369951 Data zajścia: 23.02.2017 około 12:00 Opis Sytuacji: To już enta taka sytuacja. TryhardPootin używa chyba z 4 bugów na raz. Przedłuża rozgrywkę, nabija sobie expa, buguje apteczki, ma sojusz jako naukowiec z SCP oraz gracz nie chciał być eskortowany co jest przeciwko regulaminowi. Jak widać na czacie nikomu to się nie spodobało. W skrócie: Gracz oszukuję, używa bugów i łamie regulamin. Exp na który gracze ciężko pracują, starają się grać jak najlepiej TryhardPootin zdobywa od tak, wykorzystując bugi z gry. I robi to perfidinie na oczach 46 graczy pod koniec rundy. Ubiegałbym o bana dla tego gracza bądź - jeżeli to możliwe - odebranie expa do 0 poziomu. Dowody: Film - https://www.youtube.com/watch?v=Qjf431VdMDg&feature=youtu.be
 25. O kurde teraz ten system ekspienia nie będzie taki kiczowy.
 26. 1. Wiek 2. Mało napisałeś w tym podaniu 3. Jak już coś napisałeś to chaotycznie 4. Nie mówisz nam całej prawdy
 27. Ja także jestem na tak
 1. Pokaż więcej aktywności