Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatniej godziny
 2. O jezus... nie dość ,że kłamca to jeszcze nie podaje prawdziwego powodu bana :v
 3. Jak wchodzę na TTT to widzę to i mam to już od ponad roku, a nie ma informacji o tym banie na sourcebans.
 4. Dziś
 5. Ostatniego bana dostałeś 3 miesiące temu(nie przypomina mi to roku) + podaj komunikat jak wchodzisz na serwer, bo nie wydaje mi się, żeby to był ban..
 6. Wczoraj
 7. 1. Nick, na który została nałożona kara: MegaNoobTrollface 2. Steam ID: STEAM_0:0:144994634 3. Link do bana na Sourcebans: Jest taki problem, bo nie ma go na sourcebans. Ale na serwer i tak nie mogę wejść 4. Opis sytuacji: To było chyba około rok temu i wbiłem na serwer tak aby innych powkurzać, gdyż nie miałem świadomości o tym, że będę kiedykolwiek chciał jeszcze zagrać na tym serwerze. A chcę na nim grać gdyż gram na innych serwerach Strefy gier i czemu by nie zagrać w ttt też na Strefie gier. 5. Coś od siebie: Chciałbym zostać odbanowany gdyż już się poprawiłem.
 8. Być może Ale te informacje są ludziom - przynajmniej na armie już znane od jakiegoś czasu, Dawre jest tak społecznym człowiekiem nigdy nie ukrywał że jak będzie miał zamiar wymienić - to jeśli ktoś chce z naszych ludzi - to ma prawo pierwokupu . A że właśnie dziś się mu podocierały jakieś sprawy biznesowe (w końcu żyje z roboty informatycznej ) i podjął decyzję że 'to będzie już' to się nie dziwię że postarał się zaraz tą informacją się podzielić ze wszystkimi potencjalnie juz zainteresowanymi. Zanim sprzeda to na allegro.... Zresztą sam mu to doradziłem na ogólnym - bo szybciej dotrze do niż chodzenie po TSie i łąpanie konkretnych ludzi o najróżniejszych porach. [UPD] OK, żeby nikogo nie kłuło w oczka - wyedytowałem trochę temat i teraz jest już tak jak być powinno Pozdrawiam
 9. No i gdyby ten pierwszy post zawierał te informacje które podałeś markooffie i może lepszy tytuł to nadawało by się to na temat zamiast na wiadomość prywatną.
 10. OJ Laki daj już spokój , temat jest ściśle o sprzęcie a wiadomo że Dawre będzie wymieniać teraz całego kompa (albo prawie całego) więc jego około roczny dopiero dobyczony sprzecik - leci na sprzedaż. A miał tam rozwiązania naprawdę pod każdego sznującego się game-pro usera (wielu z nas mu po cichu lub głośno zazdrościło). Więc co się dziwisz że pisze tu, na ogólnym bo jeśli lidi już zdążył kupić coś dobrego w tzw. międzyczasie - to komuś innemu (innemu graczowi nie mogącemu wydać +1000 PLN na nowiutkiego Radka) może zrobić uprzejmość. Na allegro by sprzedał z pocałowaniem ręki i to na pniu (ta konfigurację co ma teraz), ale chłop woli zacząć tu , od znajomych , jeśli ktoś szuka czegoś lekko używanego ale bardzo jeszcze wydajnego to lepiej zawsze sprzedać 'swoim' niż 'obcym'.... Ja bym raczej podziękował - że pamięta o tym co obiecał i o tych co się juz w kolejce wcześniej ustawiali. Chyba że ty uważasz że jest inaczej i że nalezy bezwzględnie w zyciu zawsze iśc na kasę olewając wszystkich dokoła... Wtedy -sorry.
 11. i po to napisales temat, zamiast wiadomosc prywatna? wytlumacz prosze.
 12. KOS ASH ZAMKNĄŁ DRZWI - jakiś gracz 6 stycznia 2017 Polish Scout: sam muw *DEAD* Chris Kyle: There is no embarrassment, and there's no LakuThere is no lachociągów on the mics here
 13. Pomysł z komendą !tekstury bardzo mi się podoba
 14. Według mnie, do świetlanej przyszłości mogą się tylko i wyłącznie zaliczyć bonus rundy jak: Polowanie Orkiestra Na rewolwer jest algorytm losowości więc wątpie aby można było przypisać jednocześnie skaner i rewolwer do tej samej osoby Dodatkowo proszę o to, aby można było maksymalnie zagłosować 1-2 razy na Bonus rundę z tego względu, że po prostu bonus rundy potrafią się sporo ciągnąć, przez bodajże 5 rund z rzędu, stąd ta prośba Oraz, żeby nie robić oddzielnego tematu, dodać komendę !tekstury, która przekieruje na odpowiedni post na forum, który wyjaśni jak pobrać tekstury do gmod i je poprawnie wrzucić, bo sporo graczy pyta się codziennie o te tekstury
 15. Teemo do Yora : Ej ale nie zaczepiaj mniejszych Yor: Trudno żeby ktoś był mniejszy ode mnie
 16. Witam Lidi, jak coś, to ta grafa jest do wzięcia Pozdrawiam dawre
 17. To był zwykły świąteczny dzień. Nikt nie spodziewał sie że na serwer wparują raki z przeceny ~ Miecio.Pieczykon !target (◣益◢) メ Ukas Ghosting Tryczek zawsze kłamie ~ AnalWake Zostałeś zabity przez Raka, to był Yor.
 18. Według mnie nadaje się tylko Polowanie - lecz może lepiej dodać kuszę do trybu który już istnieje? będzie się miało 3 bronie czyli nóż ,rewolwer oraz kuszę. Jeżeli każdy by dostał gitarę to była by według mnie oczywiście patologia na tym trybie każdy gracz by nawalał muzykę co sekundę nikt by się nie słyszał praktycznie i prawdopodobnie podkreślam prawdopodobnie wymawiali by rakowe słowa ''Gitara siema''.
 19. ...jak to było ? "na kłopoty - Bednarski " a Kozak - na ratunek !
 20. 6. Testy naszego nowego serwera Od paru dni odbywają się testy (w kilka osób) na naszym serwerze. Na razie działa tam podstawowa wersja Army 3, ale mając zainstalowanego APEXa możemy rozgrywać także misje na bajecznej tropikalnej wyspie ciesząc się jej urodą, obfitością roślinności i wieloma fantastycznymi lokacjami . Poniżej screeny z dzisiejszych testów . Testy wydajności. Żeby sprawdzić możliwości techniczne - i mieć realne potwierdzenie jakości rozgrywki - włączyłem we frapsie renderowanie layera FPSów. Widać je na następnych zdjęciach - na dole po prawej . Zapomniałbym dodać , że KamizPL, odwalił najlepszy numer - lądując w chmurze pyłu smigłowcem pięknie bez tylnego rotora , mimo iż wszyscy zyczylismy mu śmierci
 21. 5. Misja Paczka i Smutka (serwer Arma3 ACE) [/spoiler]
 22. Wczorajsze... 2 Węże ziemne czołgają się środkiem lasu. Powrót do bazy na motorach. Kozak na ratunek.
 23. Gerard to You: GRUBASIE
 24. "Trzęsienie Ziemii" Każdy świadek oraz morderca zostaje poturbowany przez trzęsienie (komenda !whip * 10 5) [10 razy po 5 hp] "Orkiestra"/"Zlot Fanów Gitary" Każdy świadek otrzymuje TYLKO gitare, morderca musi wszystkich zabić! "Polowanie!" Każdy na Każdego, Każdy świadek oraz morderca otrzymują kuszę (!give * weapon_crossbow z amunicją 20 strzał?) "OP Detektyw/Szeryf" Normalne zasady murder, detektyw/szeryf dodatkowo otrzymuje skaner do sprawdzania kto jest morderca (ten stary skaner, który był kiedyś) Pozdrawiam.
 25. Ty niewidomy i mający raka penisie - Radke do Gerarda :D
 26. 4. Rozgrywka z grupą Przyjaciół (misja na wyspie Kerama) Misja była prowadzona w trudnych warunkach pogodowych oraz taktycznych w nierozpoznanym terenie i zawierała masę nagłych, niespodziewanych zwrotów akcji (jak to misje robione przez foxa) 2. Miasto. Po przeniknięciu wgłąb - napotkaliśmy nagły mocny opór w miasteczku. Wywiązała się ostra z początku dośc chaotyczna strzelanina - w której zostaliśmy dosłownie przygwożdżeni w niewielkiej willi. mimo wysadzenia kluczowego obiektu przy stacji benzynowej - ogień obrońców nie słabł i dowódca podjął decyzję o ewakuacji zespołu i odskoczeniu od wroga. Po to żeby się spokojnie przegrupować i przejść do wykonania głównego zadania w głębi lądu. Po wykonaniu wspinaczki oraz szybkiego zjazdu na linach ... Główny cel i walka w górach.
 1. Pokaż więcej aktywności