Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Mapy do usunięcia/poprawy

  Chodzi o to, że zawsze ktoś musi się poświęcić, jak nikt tego nie zrobi to całe ct ginie.
 3. Mapy do usunięcia/poprawy

  Mapa: jb_paradise_winter Powód: Mapa zbugowana, wywala serwer.
 4. Mapy do usunięcia/poprawy

  raczej usunąć, bo jak na DR jest bardzo słaba. ode mnie - dr_holyshit wywala serwer
 5. Mapy do usunięcia/poprawy

  czyli chcecie usunąć mapę bo pułapka która ma zabić zabija i leci na niej muzyka którą można wyłączyć? X D
 6. To wtedy, gdy gracz troszkę za bardzo zapiszę się w sercach graczy.
 7. Mapy do usunięcia/poprawy

  + trolowanie i skręcanie w lewo na bh, czyli muzykę anime częste granie tej mapy i ta muzyka = rage wiem, że jest /music ale nie każdy gracz o tym ma wiedzę.
 8. Mapy do usunięcia/poprawy

  mapa: deathrun_airmap_run_v1 Powód: Pierwsza pułapka jest nie do przejscia, przez co wszyscy czekają aż ktoś się poświęci.
 9. Propozycje i pomysły

  Szybkostrzelności też bym jej trochę dodał. Ogólnie, jeśli to możliwe, to prosiłbym o jej przywrócenie do wcześniejszego stanu, kiedy była świetną bronią.
 10. Propozycje i pomysły

  ^too, pamiętam jak kiedyś mp5 była mega rozchwytywana przez graczy umiejących strzelać bo była po prostu dobra. Wbijam po roku serwer i nie mogę w plecy z niej zabić bo jest za wolna, gdzie pompa cie na strzała zabija. NERF AUTO BUFF MP5
 11. Ostatni tydzień
 12. Propozycje i pomysły

  Zdecydowanie proponuję buff mp5. Uważam, że obecnie ta broń jest za mało celna. Innym PMem w TTT jest MAC, który na bliskie dystanse swoje wady wynagradze szybkostrzelnością. MP5, która strzela wolniej to jako pistolet maszynowy powinna się bronić zdecydowanie lepszą celnością.
 13. Gitara

  Bardzo przyjemna gitara, sam kupowałem w wersji F310P - dorzucają ci pierdoły jak pokrowiec, kamerton, struny, kapo itp. Jeśli chodzi o przyzwoite gitary akustyczne, to prawdopodobnie jedna z najlepszych w tym przedziale cenowym. Jeśli kupujesz pierwszy raz gitarę, to zastanów się, czy nie warto dorzucić trochę na właśnie tą wersję w zestawie. Jak już się bawiłeś, to wiadomo - pokrowiec czy zapasowe struny pewnie masz, więc niepotrzebny wydatek. Jakbyś szukał czegoś innego, to osobiście bardzo przyzwoicie mi się też grało na Fenderze FA 125 - z tego co pamiętam da się dostać jakoś w podobnej cenie 5-6 stów. Nie wiem też, czy jeszcze ta osoba żyje u nas na forum, ale pewnie mogła by ci powiedzieć więcej na temat gitar jakby chciała - @Esmerill.
 14. Gitara

  Macie jakieś opinie na temat tej gitary? Lub polecacie inne akustyczne w granicach do 800zł?
 15. zwycięstwo niewinnych, 1:10-1:30 albo jakoś krócej uciąć jak trzeba
 16. Propozycje piosenek na zakończenie rundy

  Aaa, tak sobie myślę, że przydałoby się troszkę odświeżyć naszą playlistę. Mam tu kilka propozycji: 1. Innocent Win. 1.45 - 2.00. Czy warto było? 2. Traitors Win. 1.20 - 1.33 Smak zwycięstwa 3. Time Win. 1.56 - 2.12 The Final Countdown
 17. Darmowe gry na platforme Steam

  Satellite Reign za darmo. https://www.humblebundle.com/store/satellite-reign
 18. Mapy do usunięcia/poprawy

  mg_mc_escape_final nie do przejścia (thx rzuf)
 19. Mapy do usunięcia/poprawy

  mapa: mg_humantetrix Powód: nudna, zbugowana/nie do przejścia.
 20. Mapy do usunięcia/poprawy

  nazwa: mg_polar_panic_go powód: zbugowana
 21. [Ban] JAnek

  @janek nie musisz mnie przepraszać, nie mam za to urazy, żalu, złamanej psychiki słuchania Cię przez godzinę na demku czy też innych żalów, aczkolwiek doceniam fakt. Co do Twojego bana,najbardziej mnie dziwią trzy rzeczy. Pierwsza to jest taka, że jako były administrator i stały gracz zrobiłeś taki numer , druga sprawa to, że zawsze jestem gdzieś na steam, TS itd pogadać można. No i trzecia rzecz tak na prawdę to "rozmowa" przez heroesa a raczej jej dziwna próba. Ja nie biję i nie obrażam się - zawsze można na steam napisać powiedzieć sorry dałem dupy trochę mnie poniosło czy też mi nabluzgać (jak kto lubi ;p) Administracja (w moim mniemaniu i podejściu) nie ma na celu wyeliminowaniu jak największej liczby graczy z serwera, banowanie nie stanowi przyjemności i nie robi z tego Dramy byle by dać bo po co? Wydaje mi się, że gdzieś tam w potylicy jak siedziałeś w pomieszczeniu na dole, w bezruchu na rezerwuarze w drugiej toalecie od lewej przy najbliższej drabince i patrzałeś się przez lewą szybę drugiego okna co do wielkości w pomieszczeniu , skierowanego na północny wschód magnetyczny Jowisza.... zrozumiałeś lub coś tam Ci zaświtało. Ban skrócony o połowę więc za tydzień w czwartek już wejdziesz na serwer. Jednakże, uczciwym będzie dla wszystkich pokrzywdzonych warunek o którym moi przedmówcy pisali. Następne przewinienie nie dość że dostaniesz dwa razy dłuższego bana, to jeszcze dorzucę te dwa tygodnie do "wyroku". Potraktuj to jako zwolnienie warunkowe z zawiasami
 22. [Ban] JAnek

  były admin i takie cyrki... wstyd trochę. Jestem za skróceniem na warunkach, jakie zasugerował @IceTea
 23. [Ban] JAnek

  Ja bym mu tam dal szanse, pod warunkiem oczywiście, jedno małe przywinienie a ban wraca x2.
 24. [Ban] JAnek

  1. Nick, na który została nałożona kara: JAnek 2. Steam ID: STEAM_0:1:77701099 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=janek&Submit=Search 4. Opis sytuacji: Dostałem bana za to, że w sumie nie wiem jak to sformułować, więc nazwijmy to trollowaniem. Po prostu zamiast wybierać grę popełniałem samobójstwo, przez co gracze nie mogli grać tylko musieli czekać do końca rundy. 5. Coś od siebie: No to po pierwsze chciałbym przeprosić wszystkich grających wtedy na serwerze za to, że przeze mnie musieli czekać zamiast miło spędzać czas na serwerze. Po drugie chciałbym przeprosić nonejma za to, że musiał oglądać to godzinne demko, zamiast np. pograć na serwerze albo wykonywać jakieś swoje zajęcia. Wiem, że moje szanse na unbana są niskie ale chciałbym chociaż poprosić o skrócenie mojego bana. Pozdrawiam
 25. <TTT> Zwykly_Seba

  Hej, na ten moment odrzucam Twoje podanie. Postaraj więcej udzielać się przez mikrofon, bo jesteś niezauważalny dla większości graczy.
 26. <TTT> Katyushka

  Kandydatkę przyjmuję na okres próbny. @DragonFly Konrad, przeczytaj swój pierwszy post i zastanów się co w ogóle piszesz. PS: Idziesz w ślady Kaptura z tymi detektywistycznymi zapędami?
 27. <TTT> Katyushka

  Ja się nie staram wybielić, bo po co, Ty również. Zostały przedstawione konkretne argumenty, że raz na secret abyss nie byłaś w administracji, a dwa przedstawienie Ciebie przez kolejnego [email protected] Ale jeśli, to dla Ciebie nie są argumenty warte odparcia, no to coś już jest nie tak. Fakt, faktem, że mogłem napisać memiarz, ale o tym nie pomyślałem i wypadło mi to z głowy. Kolejno emotki były tylko przykładem, bo sam avatar już Ciebie przedstawił. Smuci mnie to, że atakujesz i obrażasz mnie w każdym poście, ale to tylko przekonuje mnie do tego, że mam rację.
 1. Pokaż więcej aktywności
×