Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatniej godziny
 2. Dziś
 3. Witam Sqrczybyk, wiesz co? A w dupę się ugryź! Staram się to wyjaśnić, a Ty se jaja robisz! W zasadzie to nie ja bana dostałem, nie ja go dałem, to co się będę dla jakiegoś żartownisia szarpał. Wpierdalajmy dalej popcorn i niech zostanie tak jak jest. Cytując Ciebie " Również nie mam nic do dodania. " dawre
 4. Na wstępie chciałbym przeprosić że, w tym miejscu to piszę ale nie wiem gdzie indziej A więc tak: Co do błędów - zauważyłem tylko ów wymieniony że, SCP173 się nie zatrzymuje. (!!!) runda się nie kończy nawet jak zostaje jedna osoba (!!!) Co do zmian - (1) chyba trochę za wysokie są etapy zdobywania lvl. Grałem 5 godzin i zdobyłem 1500 exp'a (poza tym fajnie by było znaleźć gdzieś informacje na temat "ile expa przypada na lvl ??" lub "w jaki sposób dostać expa ??" ) co wydaje mi się że, to trochę przy dużo jak, na zdobycie pierwszego poziomu który, odblokowuje mi tylko medyka (czytaj: Naukowca z apteczką). (2) Wiem że, nie może być za łatwo na początku ale ekwipunek klas na wyższych poziomach powinien być trochę bardziej dopracowany. Mianowicie chodzi mi o to że, gracz się męczy by zdobyć kolejny poziom a w zamian dostaje coś co łatwo znaleźć (np. medykowi moglibyście dodać S-Nav 300 bo, sama apteczka co chwila gdzieś leży). (3) Oczywiście nie możemy zapomnieć o grupie szturmowej (czy jak ją tam nazwać). Można dodać więcej jednostek do tej grupy (np. od poziomu zerowego zwykła ochrona - przecież na zewnątrz też ktoś chroni) gdyż zanim ktoś zdobędzie poziom trzeci by ich odblokować to minie z tydzień czasu a niestety to wsparcie jest bardzo przydatne. W sumie to większość spraw jakie chciałbym poruszyć względem tej aktualizacji. Mam nadzieje że chociaż część weźmiecie pod uwagę bo server może być bardzo dobry tylko wymaga kilku zmian (chciałbym by na kilku się skończyło xD). Życzę powodzenia i jak najmniej błędów (!!!) PS - była aktualizacja mapy i nie można wejść na servery bo wyskakuje błąd o zagubieniu mapy (!!!)
 5. Ja już się wypowiedziałem i zdania nie zmienię Również nie mam nic do dodania. A tymczasem...
 6. Wczoraj
 7. No Witam, 1. Wiek (preferowany >= 16): Nie ma czym się chwalić bo dochodzi 20 2. Adres e-mail: [email protected] (to konieczne?) 3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:0:25403536 => Apapa na steamie 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Jakiś czas temu byłem adminem na jailbreak'u na cs 1.6, lecz na garry's modzie jestem biszkoptem 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Zacznę od tego, że dla wielu pewnie nie nadaję się na ta rolę(gracze TTT), ale tutaj nie patrzmy aż tak na tamtą przeszłość. Wracając do wątku głównego, czemu? mogę tutaj powtarzać słowa z innych podań, typu "chce dobra sieci"itp. Nie ma co ukrywać, że na serwerze potrzeba osób ogarniających ludzi, którzy albo trollują, albo afczą. Tak samo, jeśli ktoś chce zostać adminem to jest już duży plus dla niego, bo kto o zdrowym umyśle, chce rezygnować z swojej przyjemności gry dla ogarniania całego bajzlu? Pozdrawiam!
 8. Nie gram na breachu (głównie z braku czasu), ale pozwolę sobie przytoczyć, jak votekick sprawdzał się na TTT, w ramach przestrogi. Komenda votekick była używana przez użytkowników w celu robienia (za przeproszeniem) sobie jaj, nie mówiąc już o tym, że gracze wpływowi (charyzmatyczni w jakiś sposób [humor gimnazjalny]) używali tej komendy, żeby wykopać bezradnego w tej sytuacji gracza. Podsumowując votekick jest narzędziem, ale "małpki zamiast wykorzystać narzędzie w celach do tego przeznaczonych, zaczną zabijać inne małpki". Również danie 1 minuty między użyciem komendy mija się z celem. W rzeczywistości votekick będzie działać jeszcze gorzej, bo trolle będą i tak blokować komendę cały czas, a po nieudanym głosowaniu przeciwko afkowi (bo ludzie wybierali odpowiedź losowo lub nie oddali głosu) będzie trzeba czekać dodatkową minutę. Tl;dr: Z doświadczenia mogę powiedzieć, że votekick to zły pomysł.
 9. Jestem na TAK, grałem z nim chwile i wydaje się fajny. Doświadczenie miał (nawet superadmina u nas). Mam czarne forum a on białe przez co mam podanie w połowie białe ale nie wolno go winić że ma inną skórkę i tak się skopiowało ;v Gametracker pokazuje 3H, nie jest to prawdziwy czas jego pobytu, grałem z nim dłużej i się nie naliczyło.
 10. Witaj, czy masz jakiekolwiek dowody, tudzież świadków potwierdzających zaistnienie danej sytuacji?
 11. Wzór zgłoszenia: 1. Wiek (preferowany >= 16) - 17 2. Adres e-mail - [email protected] 3. Steam ID oraz namiary - Steam_ID: 0:1:112693518 Namiary : Link Do Konta : http://steamcommunity.com/id/sektros1/ 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Byłem Operatorem u was na SWRP , Jestem Sadminem na serwerze SWRP, ale rezygnuje z niego. Doświadczenie jakie mam: -Dobra znajomość ulx -Dobrze Dogaduje się z graczami -Przed Wstawieniem Bana Dokładnie Badam Zdarzenie które Miało miejsce -Jestem Ogarnięty 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Chciałbym być w administracji sieci SG ponieważ, tak jak wspomniałem jestem ogarnięty i myślę że mogę pomóc.Bardzo podoba mi się tryb BreachS CP naprawdę się w niego wciągnąłem. Jestem miłą i ogarniętą osobą. Jak mam problem rozwiązuje go do końca. Można ze mną porozmawiać o wszelkich problemach. Pomaganie innym sprawia mi satysfakcję . Pozdrawiam Wszystkich. 6. Na Murder, Morbus i Zombie dodatkowo wymagana znajomość języka angielskiego. : składam Podanie na BreachRP dlatego tego nie wymaga ale jak znam angielski. Coś o sobie: Nie wiem czy brakuje czy nie ale postanowiłem dodać. Mam na imię Wojtek , mieszkam małej wiosce,jestem ogarnięty i chodzę do Technikum na profil : Technik Logistyk , Znajomość angielskiego to podstawa więc go znam , uczę też także Japońskiego.Dziekuję Za uwagę
 12. 1. Nick osoby oskarżonej:Bu 2. Steam ID osoby oskarżonej:http://steamcommunity.com/profiles/76561198081864002/ 3. Przybliżona data zajścia:21-02-2017 godzina ok.22,30 4. Nazwa mapy: surf_dust 2015 5. Opis sytuacji:4 lub 5 razy serwer pisał mu że nie można kampić w jalilu a on nadal kampił 6. Coś od siebie: nic nie mam do powiedzenia
 13. Na drugim serwerze jest czas z gametrackera z trybu jailbreak. Musisz zobaczyć czas w ciągu ostatniego tygodnia (jeżeli chodzi o 2 serwer)- wtedy masz realny czas spędzony na serwerze na trybie breach.
 14. No to już będzie zależeć tylko i wyłącznie od nich. Tzn czy chcą i czy się pojawią. Ja tego nie wiem. W każdym razie stosowna informacja na forum jest - i do tego wisi w publicznie dostępnym - widocznym miejscu. Pozostaje mieć nadzieję że się pojawią.
 15. Na drugim gametrackerze pokazany jest czas z serwera JB.
 16. Pytanie jak z resztą administracji, bo z tego co pisałem niedawno np. ze szklarkiem to niby odłączył się od strefygier.
 17. A w Twoim otoczeniu w ogóle nie było słownika ortograficznego. Wracając do podania: Podanie jest ładne, porządnie napisane. Masz doświadczenie. Jeżeli chodzi o czas przegrany na serwerze, to u mnie wyświetla się, że na serwerze Breach 2 przegrałeś 242h, na na Breach 1 nie ma takiego nicku. Gametracker nie jest do końca uczciwy, więc nie wiem jak to jest. Aktualnie jestem neutralny. Jak rozwiąże się sprawa z czasem, będę na tak. SS z Gametrackera:
 18. Potwierdzam także moją obecność. BTW dziś w prywatnej rozmowie z Paczkiem - poinformowałem go o sobotnim spotkaniu (chyba wcześniej o nim nie wiedział) i z tego co się zorientowałem - będzie chciał się na nim pojawić.
 19. Tak jak powiedział Miszczu, sojusz powinien być zakazany tylko z naukowcami, oni już mają wsparcie MTF. Myślę też, że przez kilka pierwszych minut powinien być zakaz zabijania klasy D przez naukowców, lub ujemna karma przez powiedzmy 2-3 min od startu. Dochodzi czasami do takich sytuacji, że naukowcy wybijają większość klasy D łomem, a klasa D jest bezbronna. Naukowcy mają łatwiejszy dostęp do kart poziomu 3 i do łomu, ich zadaniem powinna być ucieczka, a nie wybijanie na początku klasy D. Pozdrawiam
 20. Zmian dokonam w piątek o ok 17.00
 21. Nie wiem jak jest teraz na serwerze ale mógł by się przydać. Tyle że: vote powinien być uzasadniony , czas pomiędzy kolejnymi votami wynosił by od 1-2min , a 70% serwera powinna się zgdodzić.
 22. Co do sojuszu Klasy D i SCP myślę że nie trzeba dać zakazu , natomiast SCP muszą zabić Naukowców. Myślę że tylko jigsaw potrzebuję zmiany ale to w swoim czasie.
 23. Ponysł nawet ciekawy ale zapewne sporo pracy nad nim będą mieli. Nawet spoko pomysł
 24. To może być cooldown i vote kicka można zacząć tylko co minute.
 25. Jestem na nie, znowu byłby spam tak samo jak z komendą "votegag". Fajnie jakby było, ale nie sprawdzi się.
 26. Uwaga!!! Po updacie scp-173 NIE zatrzymuje się po spojrzeniu na niego co jest gamebreaking. Poza tym żadnych innych wad.
 27. Na twoim nicku (który masz od 3 stycznia) jest zarejestrowane dokładnie 117 minut na obu serwerach trybu Breach. W obecnej chwili jestem negatywny wobec tego podania.
 1. Pokaż więcej aktywności