Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Wczoraj
 3. <TTT> DnCiak

  Masz mój miecz! Wierzę, że będziesz jedną z osób, która wyprowadzi serwer z dołu!
 4. <TTT> DnCiak

  wowow dnciak na admina zawsze i wszendzie a tak serio to donciak to miły typ gracza ziro toxic full przydatność będzie w tych naszych złotych cielcach (choć w sumie na razie byłby tylko zielonym cielcem) w każdym razie ja będe i byłbym nawet gdyby Donciak miał zmieniać te koślawe oczka co 2 sekundy Proste, że Tak.
 5. [BAN] NikoPL[3.19]

  22. Zakaz ghostingu. Nie możesz przekazywać innym graczom informacji, których normalnie nie powinni posiąść. Na każdym serwerze jest taka zasada, nie wiem czemu myślałeś, że Ghosting jest dozwolony...
 6. [Odwołanie od Perm bana monstereq]

  Odbanowany - informacja dla administratorów PZ.
 7. TTT Podszywacz( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Podanie odrzucam z powodu niskiej aktywności gracza.
 8. Ostatni tydzień
 9. TTT Podszywacz( ͡° ͜ʖ ͡°)

  1. Wiek (preferowany >= 16). 14 2. Adres e-mail. [email protected] 3. Steam ID oraz namiary. STEAM_0:0:20909815 Mogę podać adres gg jeśli potrzebny na pw 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Doświadczenie bliskie zera (No chyba, że moderator w majnkrafcie, czy w gierkach takich jak cs2d się liczy) 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Gram na tym serwerze od długiego czasu (pewien nie jestem, ale chyba od 2015 roku, długo przed powstaniem trybu breach), aczkolwiek wracając do niego dzisiaj (przerwa wywołana formatem komputera oraz problemami z internetem) zauważam czasem małą ilość administracji. Wiem, że jeden, dwójka administratorów na serwer to wystarczająca ilość, gdyż sumowanie reportów trwa 10 sekund, lecz kiedy serwer jest pełny, to ta garstka administratorów nie może go ogarnąć (rzadko się to zdarza, niestety czasem jest chaos), a ja chcę pomóc nieść ten minimalny ciężar. Jestem raczej humorzasty, mam lekki dystans od siebie, więc raczej rakiem na serwerze nie jestem. Stosuję się do większości poleceń, co może być pomocne u początkowego administratora. Jeżeli dostanę naprowadzenia co do komend, to z nimi problemu raczej nie będzie. A, i proszę się nie sugerować wiekiem, gdyż jestem osobą dosyć rozgarniętą i potrafię się zachować. 6. (patrz Zasady). A ja tam i tak tego wypełniać nie mam, ale angielski mam opanowany dobrze. Dziękuję za twój czas spędzony nad czytaniem tego podania
 10. Propozycje i Pomysły

  Porządki I tak po części były robione bo serwer był stawiamy na nowo. Popieram inicjatywę by w końcu to ogarnąć. Ja mam mało czasu teraz w tygodniu a dodatkowo testowanie map w 1 osobę mija się z celem. Jaz zauważyliście jest temat na propozycje misji więc jeśli coś macie to piszcie bo po to jest server I forum żeby sobie wspólnie pograć nie w to co admin każe tylko w to na co ochotę mają "masy robotnicze miast i chłopskie z WSI" Ja się postaram to ogarnąć od strony wgrywania nowych wywalania starych i ew cukierków " np skakania z helki tak co by nie być naleśnikiem "
 11. <TTT> DnCiak

  Witam Gracz zachowuje się dobrze, nie łamie regulaminu i ma mutację. Na TAK Pozdrawiam
 12. Typowy dzień z serwera breach

  Kolejne screeny antena rip 2 kierowca SCP invisible A tutaj jeden ze starszych screenów: Pozdrawiam
 13. Propozycje i Pomysły

  Nie wiem czy nie powinienem napisać tego w dziale 'Propozycje misji', ale chyba jednak bardziej pasuje to tutaj. Na serwerze głównie jest grana misja Liberation i wszystkie jej wersje działają raczej bezproblemowo. Jako że jest możliwość odpalania innych misji poprzez głosowanie przydałoby się zerknąć, które z dostępnych są aktualne i czy jakoś sensownie działają. W kilka osób próbowaliśmy grać Insurgency albo nawet Bohemiowe Escape i są z nimi problemy. Głównie chodzi o boty (przeciwników) zablokowanych w miejscu w jakiejś animacji. Niektóre misje wykorzystują też stare skrypty, które 'nakładają się' na nowe/aktualne funkcje gry. W przypadku wspomnianego Insurgency były problemy z używaniem Task Force Radio. W skrócie chodzi o zrobienie generalnych, wiosennych porządków w dostępnych misjach - zaktualizować wszystkie misje, które da się zaktualizować, a kompletnie przestarzałe lub w ogóle nie grane usnąć. Ewentualnie zrobić serwer 'Liberation only', ale to raczej kiepskie rozwiązanie.
 14. [PLAC ZABAW] ★BonkuByku★

  Witam Otóż nastaje wiekopomny moment, kiedy po 6 miesiącach i 15 dniach podanie zostanie rozpatrzone. Zastanawiacie się pewnie dlaczego tak długo? Nic nie dzieje się bez przyczyny. Kandydat @BonkuByku jest zwykłym graczem, który na serwerze gra już bardzo długo i niejednokrotnie spędza na nim wiele godzin. Niby super, ale... "zwykły gracz" - w tym tkwi problem. Kandydat nie wykazuje się niczym szczególnym, nie udziela się zbytnio na serwerze (przynajmniej kiedy ja jestem, chociaż mam potwierdzenie od innych administratorów, że przy nich również), nie wykazuje też zbytniej aktywności na forum, jeżeli chodzi o kwestię składania propozycji zmian. Nie jestem w stanie pozytywnie rozpatrzyć tego podania, dlatego też nie rozpatrywałem go, licząc na to, że coś się zmieni. Obserwowaliśmy @BonkuByku przez dość długi czas i na prawdę nie miałbym nic przeciwko temu, aby otrzymał administratora gdyby się tylko udzielał, prowadził jaile, próbować zrobić coś na plus serwera. Biorąc to wszystko pod uwagę, @BonkuByku Twoje podanie na chwilę obecną muszę odrzucić w końcu, lecz jeżeli weźmiesz sobie do serca uwagi, które przytoczyłem w tym poście i dalej będziesz chciał zostać administratorem, to zapraszam do złożenia podania za jakiś czas. Daj nam proszę powód, żebyśmy rozpatrzyli podanie pozytywnie, bo argument "nie robi nic na niekorzyść serwera - można mu dać admina", nie przemawia do mnie. Pozdrawiam Remzo.
 15. Propozycje i pomysły

  Pewnie jakoś można ustawić slot pod klawisz 9
 16. Typowy dzień z serwera breach

  Zbiórka klasy D w zbrojowni
 17. Ultimate Chicken Horse

  Hej, od jakiegoś czasu posiadam grę Ultimate Chicken Horse i chciałbym z kimś popykać w tę grę. Kontakt: http://steamcommunity.com/id/jonekkkk Pozdrawiam.
 18. Typowy dzień z serwera breach

  Powysyłam kilka śmiesznych scr które robiłem Taki dywan z CI To jest dobra sugestia On latał To się nazywa play of the game! Kiedy ogień wchodzi za mocno A to wbrew prawu!
 19. Propozycje i pomysły

  To może inaczej, zamiast np. 2 broni pod jednym slotem, dać 2 niezależne zestawy broni zmieniane jakimś zbindowanym przyciskiem? Myślę że to już byłoby łatwiejsze, ale też trochę mocniejsze
 20. <TTT> DnCiak

  ładnie śpiewa to na tak
 21. <TTT> DnCiak

  Jak narazie nie zabrał mi fragów więc jestem na tak
 22. Propozycje i pomysły

  Awykonalne, już kiedyś próbowałem coś takiego zrobić, żeby dodać do workshopa. Jedyna opcja to po prostu dodać do sklepu T jakiś karabin i snajperke bezslotową.
 23. Propozycje i pomysły

  Dodatkowy slot na broń dla T Pomysł genialny w swojej prostocie, jednocześnie nie będąc zbyt op, ani za słaby. Mianowicie chodzi o możliwość kupna w sklepiku T bonusowego slota na broń (nie wiem tylko czy na jedną czy cały zestaw). Dzięki temu zdrajcy mogliby korzystać z 2 różnych rodzajów broni co dawałoby im więcej możliwości na polu bitwy. Używasz M24 ale widzisz kogoś blisko? Przełączasz się na galila itp. i go mordujesz. Zabijasz kogoś ze strzelby, zmieniasz na inną broń i nikt cię nie podejrzewa. Co prawda nie znalazłem nic takiego na workshopie, ale raczej dałoby radę go łatwo napisać.
 24. Typowy dzień z serwera breach

  Kiedy ktoś wynagradza Ci to, że pilnujesz serwera i tworzy mema: Mem stworzył @Matrix1773.
 25. Zaproponuj konkurs

  @Rzuf tylko jakby ktoś znalazł porządnego coursa który nie byłby zbugowany Znalazłem taką mapę z YouTube http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=670102857&searchtext=MG+|+Cyber+Course+-+V4
 26. Zaproponuj konkurs

  Skisłem jakby chociaż ten @Heroes był dobry, lol. A tak na powaznie. Jeżeli serio chcesz, aby konkurs mistrz course się odbył to proponuję żeby odbył się na jednej mapie, której nie ma na serwerze i która by była dodana specjalnie dla konkursu. Czemu? Po to, aby żaden gracz nie miał przewagi tylko temu że zna na pamięć całą mapę. PS. @andżej w Twoim podaniu obiecałeś nam konkursy. Ciekawe kiedy i czy w ogóle jakiś się odbędzie
 27. Zaproponuj konkurs

  Witam moim pomysłem na konkurs jest Mistrz Coursów. Najpierw trzeba było by zrobić głosowanie na mapy 10 map z największą ilością głosów wygrałyby. Polegałoby by to na tym że kto pierwszy przejdzie danego coursa zdobywa punkt (można byłoby zrobić drużyny np administracja vs reszta świata albo każdy pojedyńcze ewentualnie Heroes vs reszta świata) i po rozegraniu tych 10 map zliczone byłyby punkty a drużyny która by wygrała mogła by być z siebie dumna.
 28. <TTT> DnCiak

  Jako iż wiele osób zrezygnowało uważam, że Donciak nadawałby się na admina i przyjąłbym go nawet na próbę czasu i jego cierpliwości do nowych graczy.
 1. Pokaż więcej aktywności
×