Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 07/17/17 uwzględniając wszystkie działy

 1. 8 punktów
  Rzuf

  [Skarga] Just MeRaX

  1. Nick osoby oskarżonej: Just MeRaX 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:5399299 3. Przybliżona data zajścia: 13:00 4. Nazwa mapy: mg_swag_multigames, surf_forbidden_ways_pz 5. Opis sytuacji: Grając na placu zmieniłem nick na daleki kuzyn janka. Po chwili inni gracze zaczęli dawać sobie podobne nazwy. Administrator JustMeraX kazał każdemu zmienić nick na "oryginalny". Kiedy gracze pytali się MeraXa dlaczego nie wiedząc jak odpowiedzieć na to powiedział coś w stylu "Bo ja tak mówię" Po chwili gracz MeraX zbanowal polowe serwera, w tym również mnie. 6. Coś od siebie:Nic nie zrobiliśmy złego, każdy się dobrze bawił co zresztą będzie widać na demku.
 2. 8 punktów
  Heroes

  [ban] Wilczy

  @NavySealPL profesjonalne podejście (hipokryzja) wytykanie innym że nie wnoszą nic do tematu a ich post nie wnosi nic więcej. Nwm gdzie leży obrona Wilczego bo dalej wina nie została mu udowodniona. Patrząc na te screeny dalej nie wiem gdzie tu jest prośba o punkty wilczy pyta się o sposoby ich otrzymania nie prosi nawet o 1 punkta wiec te screeny nic nie warte. Poza tym kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem, lub znania regulaminu, który się samemu stworzyło BAN(W PRZYPADKU NACHALNEGO PROSZENIA/WYŁUDZANIA OD ADMINISTRACJI) Nie ma tam nawet prośby o pkt nie pisząc już o wyłudzaniu i nachalnym proszeniu. Podsumowując UB powinno zostać dane z miejsca, lecz ku mojemu zdziwieniu nie ma tylko 1 posta który zamyka temat i oznajmia UB, jednakże zamiast tego jest marna argumentacja dlaczego tego UB nie będzie. Nie znam Wilczego więc to nie powód dlaczego go bronie po prostu moje dobre serduszko kazało mi stanąć po jego stronie.#plisgivemepkt (Jeśli pomogłem daj punkty na serwerze i zostaw lajka)
 3. 7 punktów
  Szjdss

  [ban] SkutalGórniczka #Frisk

  Pozwolę sobie w tym momencie użyć cytatu, którego bardzo lubię i myślę, że idealnie pasuje to tego co chcę od siebie tutaj dodać.
 4. 7 punktów
  Pillow

  [ban] Wilczy

  Hmm, dziwna sytuacja.. @snajper24 zachowałeś się troche nie sprawiedliwie. Tak jak @Wilczy pisał, śmieszkował.. co chyba każdy robi, a w tym ty (co udowodnił Wilczy w swoim screenie). Były sytuacje na serwerze, gdzie gracze prosili o punkty (kilkukrotnie), nawet kiedy ty byłeś na serwerze, a jakoś każdy to ignorował. A tutaj @Wilczy (według mnie) zażartował sobie z proszenia o punkty, a ty mu wlepiasz bana o wysokości tylu minut ile chciał punktów, chamsko go przy tym podpuszczając.
 5. 7 punktów
  Aliami

  [ban] Wilczy

  Nie było mnie przy tej sytuacji, lecz snajper nie uważasz ze podpuszczanie innych osób jest złe? Dla mnie to nie jest dobre. Chciałabym żebyś skrócił tego bana i więcej nie podpuszczał graczy. Ban jest po części z twojej winy.
 6. 6 punktów
  Remzo

  [Plugin] Super Map Chooser

  Witam Super Map Chooser, w skrócie SMC - tak nazwałem nowy system zajmujący się głosowaniem na następną mapę, w którego skład wchodzi automatyczne głosowanie na następną mapę, rockthevote oraz nominowanie map poprzez komendę nominate. Nad pluginem tym pracowałem od dłuższego czasu, jednakże dopiero dzisiaj w nocy mogę powiedzieć, że jest gotowy. Niweluje on problemy: - lag podczas uruchomienia głosowani na następną mapę - lag po wpisaniu komendy nominate i wybraniu grupy map - niewykluczanie map, pomimo ustawionego limitu Tak jak zaznaczyłem powyżej, plugin ten pisałem w zasadzie od podstaw korzystając jedynie ze szkieletu działania podstawowego głosowania dostarczonego wraz z SourceModem, dlatego zdaję sobie sprawę, że mogą występować błędy oraz niedociągnięcia, które nie udało mi się wyłapać. W związku z tym proszę wszystkich graczy o poinformowanie mnie w tym temacie o błędach wraz z opisem!!! oraz ewentualnych sugestiach. Pozdrawiam Remzo.
 7. 6 punktów
  Nethis

  [ban] Wilczy

  Chociaż może to nie jest post odnośnie osoby snajpera, ale też zostałem przez tą osobę oszukany, więc wiem jak to wygląda z punktu zbanowanego użytkownika Pan snajper lubi sobie żartować, tylko do pewnego czasu. Najpierw podpuszcza Cię pod pewien temat, a gdy zauważy, że robisz coś źle to chętnie wykorzysta tą sytuację przeciwko Tobie. Wnioskując z mojej sprawy i @Wilczy można zauważyć, że rozmowy ze steam są bardziej kłopotliwe niż sytuację rozgrywane na serwerze. Co do samego tematu szkoda, że rozmowy są wycinane i nie możemy zobaczyć pełnej historii rozmowy. Dodatkowo w załączonych screenach przez snajpera nie widzę żadnych próśb o jakiekolwiek punkty. Dodam, że @snajper24 pełni rolę h@, na tak ważne stanowisko oraz funkcję reprezentacyjną serwera Murder ,wypadałoby się odpowiednio i odpowiedzialnie zachowywać wobec graczy. Pozdrawiam Nethis
 8. 6 punktów
  Tácõ

  [ban] Wilczy

  Witam. Postanowiłem tez wcisnąć swoje 3 grosze. 1. Co do tego screena @snajper24 masz rację Wilczy wspominał tutaj o punktach jednak wprost nie otrzymałeś tutaj zapytania "Czy dostane punkty". 2. Nie wiem co to jest za dowód, nie widzę tutaj aby Wilczy wspomniał coś o jakichkolwiek punktach tylko się zapytał jak cywilizowany człowiek czy za reklamę StrefyGier w nicku coś się dostaje. 3. Ten screen też nic nie udowadnia że Wilczy prosił o jakiekolwiek punkty. Moim zdaniem wcisnąłeś to tutaj na siłę gdyż wnioskując po tym screenie Wilczemu mogło chodzić o coś innego niż punkty, np. mógł chcieć pieniądze, rangę lub zupełnie coś innego. Podsumowując moją wyższą wypowiedź masz 1 screen dowodzący że Wilczy raz wspomniał o punktach z pointshopu więc 2 dodatkowe screeny są zupełnie niepotrzebne. Co do całej sytuacji to Wilczy z tego co widać nie poprosił cię o żadne punkty lecz ty postanowiłeś go podpuścić pytaniem "Ile chcesz punktów", nie mam pojęcia dlaczego to zrobiłeś, może chciałeś się go pozbyć.Nie mnie to oceniać lecz moim zdaniem to nie było zachowanie godne HeadAdmina.
 9. 6 punktów
  Tryczek

  [skarga] Tryczek

  Nie wiem czy muszę coś dodawać
 10. 5 punktów
  Dezyl

  Odwołanie od bana

  Zmieniłem na perma. Jeśli myślisz sobie, że będziesz wchodził na serwer i prowokowal wiecznie to się mylisz. Podziękuj kolegom. I nie napisałeś tego raz tylko kilka razy.
 11. 4 punkty
  Sadysta

  BR#2 : GracjanxD

  Skoro kera mnie zablokował na spamboksie to musze sie wtrącić . Tu sie myslisz kolego. Przykłady nadużywania : serwer murder oraz zs, kiedy jeszcze działały dobrze. Szansa nadużycia jest D U Ż A ze względu na twoje 14 L A T . Nie mam pojęcia czy dobrze to opisałeś, ale jeżeli tak to dziękuje za potwierdzenie że administracja Breach jest niedoświadczona. Jak sie rozdaje dzieciom administracje bo gracze ich lubjo, to nie dziwie się że użytkownicy formu tak hejtują ten tryb. Od skarg macie "osobę" [ kera wie o kogo chodzi ] . Od pilnowania porządku jest administracja, oraz gracze. Użytkownik ma 2 posty, czyli ktoś z moderacji/administracj zatwierdził. Co do polszczyzny to sie nie wtrącam, bo sam lubie pisać z błędami. Dziwne że mamy wakacje, a osobnik ma 14 lat przez co nie moze podjąć cięższej pracy,więc spędza czas przy komputerze.
 12. 4 punkty
  Remzo

  [Plugin] Super Map Chooser

  Jak się okazało problem dotyczył wszystkich map znajdujących się w kategorii MISC, czyli obecnej INNE. Błąd zdiagnozowany i poprawiony. Niby by się dało, ale jest przy tym sporo roboty na którą potrzeba duuużo czasu. Pozdrawiam Remzo.
 13. 4 punkty
  Pterodaktyl Adam

  BR#2 : GracjanxD

  Podanie powinno być z góry zamknięte. Stylistycznie jest paskudne. Błąd na błędzie. Przecinki stoją w złych miejscach, albo w ogóle ich nie ma. Nikt nie wie dlaczego w środku zdania pisane są wyrazy wielką literą. Błędy ortograficzne. Z racji, że została złamana 3 zasada dot. składania podań - 3. Kandydat musi być dojrzały i posługiwać się poprawną polszczyzną, proszę o zamknięcie i odrzucenie podania. @rainbow.pilch poproszę o podanie fragmentu podania, który pozwala Ci wywnioskować, że jest to porządne podanie. Ja rozumiem, że masz 14 lat i jesteś tylko dzieckiem wychodzącym z założenia, że jak dasz komuś TAK, to on też.
 14. 4 punkty
  ten nieczytelny nickname

  [Skarga] Just MeRaX

  Wtam jako iż sprawa dotyczy po części mojej osoby chciałbym dodać, że nie czuje sie urażony przez nicki danych graczy no może poza "wibratorem janka" bo to przesada.
 15. 4 punkty
  Dezyl

  [skarga] Donald Tusk

  Donald jako iż była to Twoja ostatnia szansa dostajesz dziś perm bana za całokształt.
 16. 4 punkty
  Dezyl

  [PERMBAN] kamil\\\

  Za udostępnianie moich danych osobowych, cwaniakowanie i nie przyznawanie się do winy banów nie zdejmę.
 17. 4 punkty
  Szjdss

  Mapy do Usunięcia

  Mapa ttt_goldenplixprison_pak_v3 powinna zostać usunięta. Już w pierwszym dniu jej bycia na serwerze gracze znów zapragnęli ciągle na niej grać. Niektórzy nominują gpp, votemapują i używają rtv na początku każdej mapy (był taki gracz, nie pamiętam nicku ale każdego namawiał). Poza tym wygrana bez zabijania niewinnych jest bez sensu. Już wolałem mc_jondome, bo tam chociaż ktoś kogoś zabijał, a nie gonił za bezkrwawym i nudnym sekretem...
 18. 4 punkty
  Osoby zostały ukarane. Zamykam.
 19. 4 punkty
  Jesus

  ODWOŁANIE stachu

  Biorąc pod uwagę świadectwo złożone przez pomidora, odwołanie oddałam na okres miesiąca. Pozdrawiam, J.
 20. 4 punkty
  Remzo

  ODWOŁANIE stachu

  Witam Jeżeli chodzi o moje zdanie na ten temat, to raczej nie ma ono nic do znaczenia, albowiem nie znam gracza na tyle aby ocenić, czy wcześniejsze odbanowanie sprawi, że zmieni on swoje zachowanie na lepsze. Byłem świadkiem zaistniałej sytuacji i szczerze mówiąc byłem zdziwiony, gdy podczas spokojnej rozgrywki przeczytałem na admin czacie "chwdp adminom" - tak ni z gruszki ni z pietruszki. Patrząc na historię banów Stacha, która na jego korzyść nie jest długa można by warunkowo zdjąć bana, jednakże tak jak w przypadku innych innych łobuzów, każde następne przewinienie skutkować będzie powrotem blokady. To jest moje zdanie, ostateczną decyzję pozostawiam Wam. Pozdrawiam Remzo.
 21. 4 punkty
  Rzuf

  ODWOŁANIE stachu

  Nieźle musiał się zmienić, skoro się zmienił o 360 stopni.
 22. 4 punkty
  Wachu

  Zmiana Head Admina

  Dzień dobry. Z dniem dzisiejszym naczelnym administratorem zostaje Yor. Pozdrawiam
 23. 3 punkty
  Criss

  [PLAC ZABAW] Lipton Criss

  1. Wiek 18 2. Kontakt e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: http://steamcommunity.com/profiles/76561198297424628/ , STEAM_0: 0: 168579450 4. Link do profilu hlstatsx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=674601 5. Coś o sobie, czy byłeś już gdzieś adminem, dlaczego to właśnie Ciebie szukamy, itd. Nazywam sie Krzysiek interesuje sie wieloma rzeczamy szczególnośći technologiom social mediami takimi jak youtube reddit facebook itd. Nigdy nie byłem adminem ale uważam że pora to zmnienić. Dlaczego startuje na admina. Na admina startuje dlatego że dużo osób z placu chciało żebym spróbował myśle że duża część osób rozpoznaje mnie na placu jako dobrego gracza i osobę która pomoże więc mam nadzieje że będę też dobrym adminem
 24. 3 punkty
  Remzo

  [Gag] Buchal

  @Just MeRaX, gratulacje profesjonalizmu. Tak, StinkyBob i Lamorozec to jadna i ta sama osoba - skąd to wiem? Zgadza się adres ip obu graczy. Zamiast się kompromitować w momencie gdy nie jesteś pewny, może wypadałoby pomyśleć i zwrócić się do mnie o pomoc? @Buchal, jedyne co mogę to przeprosić za zachowanie administratora, który wlepił Ci karę. Oczywiście jest ona niesłuszna i zostaje zdjęta. Pomimo wszystko mam nadzieję, do zobaczenia na serwerze i życzę tym razem spokojniejszej gry Abstrahując od samej kary. Wam się nudzi na tym serwerze, że wymyślacie co raz to głupsze powody kar? Chcecie zbanować, ukarać wszystkich graczy? Z tego co pamiętam administracja została powołana dla graczy, a nie odwrotnie. Macie pomagać graczom, upominać, pilnować porządku. To nie zawody, kto więcej banów/mutów/gagów wlepi... Pozdrawiam Remzo.
 25. 3 punkty
  Gerard aka Max Payne

  Złote myśli TTT

  *DEAD* KapitanHeniu: Admin Jesteś niczym *DEAD* Gerard: Ok [Server] KapitanHeniu poszedł sobie. (STEAM_0:0:196843889) Kolega obraził się po tym jak dostał gaga. Teraz mi smutno Edit: Kilkadziesiąt minut później, poleciał z banem za ghosting
 26. 3 punkty
  Leniwiec Spilzberg

  [Skarga] |Ennλrd|

  Kafciu! twoja przemowa były bardzo pompatyczna, i trafna. Musze także dodać że Ennard znalazł błąd w systemie, więc taki microsoft by mu nawet zapłacił znaleźne
 27. 3 punkty
  PaXer

  [Skarga] |Ennλrd|

  Cos cie boli, kolego?
 28. 3 punkty
  tan_jala

  serwer slashers 2

  Przepraszam, ale czy można zrobić coś z tym użytkownikiem? Spamuje non stop bezsensownymi tematami o braku jakiejkolwiek składni lub wartości intelektualnej. Nie przestrzega nawet zasad działów...
 29. 3 punkty
  Banan

  Gag na koniec mapy

  Tomisław dał raz na serwere taki pomysł a więc o co chodzi? Często jest tak że podczas głosowania jakaś osoba zobaczy jego ulubioną mape i nagle za przeproszeniem dostaje pie@#&lca i wydziera się na czacie jaka ta mapa nie jest cudowna a zaraz potem inna osoba zaczyna krzyczeć że ta mapa jest beznadziejna i drze się żeby wybrać inną nagle wybucha chaos na czacie głosowym. Chciałbym żeby głosowanie odbywało się w ciszy i w spokoju bez wrzasków itp. Powiedzcie co o tym sądzicie
 30. 3 punkty
  Toksyczny skoczek

  [Skarga] Just MeRaX

  Zgadzam się z Jesusem. Takich nędznych trolli jak Axy3r czy Asko należy banować.
 31. 3 punkty
  BonkuByku

  [Perm Ban] BonkuByku

  1. Nick, na który została nałozona kara: Dominik 2. Steam id: http://steamcommunity.com/id/BonkuByku 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=dominik&Submit=Search 4. Opis sytuacji: Zmieniłem nick na "Dominik" 5. Coś od siebie: Przepraszam oraz przemyslalem swoj błąd i nie powinienem razem z @kamil/// udostepniach danych administratora.
 32. 3 punkty
  NavySealPL

  [ban] Mnich Bącur ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Siedziałeś wspólnie z kolegą i jednym z Administratorów na kanale discord. Dołączyłem do was i od razu słyszałem jak ghostujecie. Pod przykrywką nieświadomego gracza chciałem się dowiedzieć jakie macie nick'i na serwerze lecz dostałem informację "Po co Ci ? Jeszcze report napiszesz na nas" gdy coraz mocniej nalegałem na to byście zdradzili ów tajemnice to nawet dowiedziałem się że "kojarzę cię bo kiedyś reportowałeś już gościa za ghosting". Po pewnym czasie dowiedziałem się jaki masz Nick lecz chciałem dowiedzieć się jaki nick ma twój kolega. Podczas poszukiwań zorientowaliście się że jestem Administratorem lecz nie przeszkodziło wam to w ghostingu. Po około 20 minutach przyszedł mi na pomoc @Limbo gdzie w dwóch jakoś koło kolejnych 20 minut szukaliśmy tego "zaginionego" nicku. W pewnym momencie twój kolega stojąc koło mnie na serwerze zaczął mówić to samo co na discordzie. Gdy was zabrałem na "przesłuchanie" by udowodnić że da się was znaleźć na serwerze przy 40 graczach to nagle było "przepraszamy" gdzie na discordzie chwilę wcześniej było stwierdzone że macie mnie w poważaniu i wesoło sobie rozmawialiście gdzie jest ochrona, SCP oraz jakiś konkretny ekwipunek (broń, karta itp). W skrócie - ponad pół godziny szukaliśmy was na serwerze kiedy w wyśmiewczy sposób oznajmialiście że macie w nosie to że Administracja jest z wami na kanale PS - Bardzo przepraszam że dopiero teraz to akceptuję ale najpierw nie miałem czasu a później zapomniałem o tym
 33. 3 punkty
  Jesus

  [Plac Zabaw] Heroes

  Wybacz Hirek mały poślizg, witamy w ekipie!
 34. 3 punkty
 35. 3 punkty
  D.ツ

  Gag na koniec mapy

  Well, zazwyczaj i tak większość głosuje na mape na którą poleciały pierwsze głosy, nie widze sensu wyciszania czatu na głosowanie.
 36. 3 punkty
  Wilczy

  [ban] Wilczy

  1. Nick, na który została nałożona kara: Wilczy2. Steam ID: STEAM_0:1:107041668; STEAM_0:0:36462500 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0%3A1%3A107041668&Submit=Search ; http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0%3A0%3A36462500&Submit=Search4. Opis sytuacji: Pisząc (śmieszkując) sobie dzisiaj ze Snajperem na steamie za żartowałem sobie, że mogę mu wysłać jakiś addon na murdera w ramach jakieś promocji. Odpowiedział, że mi nie da żadnych punktów (choć nawet nie wyraziłem się jasno, o co mi chodzi i nawet pod kreśliłem po chwili, że nie potrzebuje punktów). Później zapytał się mnie cytując "dobra...ile chcesz punktów? ;3", taką propozycją, którą zaproponował Snajper to pomyślałem, czemu nie skorzystać. Odpowiedziałem mu cytując "10k może byc xd" po czym po chwili dostałem bana na 10 000 minut. Uważam, że danie bana w takiej sytuacji było nie profesjonalnym posunięciem, iż w tej sytuacji w żaden sposób nie wyłudzałem od Snajpera punktów, a dostałem tylko propozycje.5. Coś od siebie: Jeżeli ban nie był zbytnio związany tą sytuacją, a tylko z innymi, to zapewniam cie @snajper24, że w żaden sposób nie potrzebowałem punktów do PS, iż samodzielnie zbieram te punkty przebywając długo na serwerze. Jak cie uraziło to, że śmieszkowałem z różnych sytuacji i podpinałem w pewnym stopniu punkty do tego, to przepraszam cie za to i obiecuje, że już nie będę poruszał tego dalej. Mam nadzieje, że wybaczysz mi to @snajper24 i liczę na pozytywne rozpatrzenie owej sprawy oraz na skróceniu kary.
 37. 3 punkty
  pomidor™

  [skarga] mixelikopak, Xeron

  Mixelikopak - ban na 2 tygodnie za bezpodstawne namawianie do votebana. Xeron - ban na 3 tygodnie za bezpodstawne namawianie do votebana + ciągłe obrażanie. horunge - perm za skrypty na BH. To jest ostatni raz, kiedy osoby, które grały wtedy na serwerze i również posługiwały się komendą "voteban" nie w taki sposób, jak trzeba, nie ponoszą żadnych konsekwencji, dziś tylko upomnienia dla wszystkich, którzy również złamali regulamin. Kolejnych szans nie będzie.
 38. 3 punkty
  Gibson62

  Propozycje map

  Przeglądając stare fragmovie z 1.6 de_Kabul
 39. 3 punkty
  jefrey12

  [Problem] Wywalanie z gry

  Rozwiązanie jest proste: nie graj na Briczu.
 40. 3 punkty
  Szjdss

  Mapy do Dodania

  ttt_concept - mapa na pierwszy rzut oka przypomina ttt_lumos, która została kiedyś usunięta, do końca nie wiem czemu, ale zgaduję, że była za duża. Ta mapa jest mniejsza od lumos, oraz posiada dużą ilość pułapek dla zdrajców. Jest dla niej dużo smaczków nie tylko dla traitorów, ale dla każdego. Możemy na niej znaleźć kolejkę linową, linę której działanie opiera się na drabince, teleport (nie jako przedmiot, po prostu teleportuje z jednego miejsca do drugiego), dużo pozycji snajperskich, tunele w postaci wentylacji, miłą muzyczkę przy bramie która odgrywana jest podczas zabijania pieniędzmi na manufactory (jako że najczęściej z tych pieniędzy korzystam to zwróciłem na to uwagę >:) ). Poza tym jest na niej dużo fpsów, przynajmniej dla mnie, gracza ze słabszym komputerem. ttt_escape_the_island_b7 - ponownie, mapa która już kiedyś na naszym TTT była, ale została usunięta. Bardzo ją lubiłem, dlatego postanowiłem, że ją tutaj wymienię. Mam nadzieję, że jeszcze ją zobaczę na Strefie. ttt_heaven - również sprawdziłem tę mapę i zgadzam się całkowicie ze zdaniem Matrixa. Mapa ma potencjał, chociaż nie będę mógł niestety ładować na niej mojego propcanona.
 41. 3 punkty
  Szjdss

  Propozycje i pomysły

  TTT Spring Mine - Broń dla zdrajcy, po postawieniu jej pojawia się czarna.. mina? Coś w tym stylu. Wyrzuca ona w powietrze, spadając tracimy około 50% hp, jeśli upadniemy w to samo miejsce. Zdrajca niestety nie może użyć takiej miny do zboostowania siebie, bo po wejściu na nią po prostu nic się nie dzieje. Myślę, że mogłaby się w niektórych przypadkach przydać oraz dzięki tej broni będziemy mogli podrzucać naszych kolegów zdrajców do miejsc, gdzie normalnie musieliby propsurfować lub aby dostać ich do naszej ofiary z miejsca, z którego by się tego na pewno nie spodziewał! EDIT: Mina nie działa tylko na osobę, która taką minę postawiła, czyli jeśli zdrajca x postawił minę, to zdrajca y może na nią wejść! TTT Pocket Yor - Kto z was nigdy nie marzył o trzymaniu Head Admina w swojej kieszeni? Teraz możecie to zrobić! W dodatku, jeśli wypuścicie tego małego zdrajce, wyskoczy z małego, wybuchowego "pokeballa" i zacznie atakować waszych przeciwników. TTT Explosive Corpse - Czy kiedykolwiek przydarzyło wam się wybuchnięcie po sprawdzeniu ciała? Niektórym niestety tak (ciekawe od kogo >:) ), ale teraz będziecie mogli zrobić to samemu! Wystarczy, że wyrzucicie ciało na ziemię, a efekt możecie obserwować z daleka :). TTT Door Buster - addon, do którego nie jestem w pełni przekonany. Z jednej strony, testując go miałem niezły ubaw, ale po chwili doszło do mnie, że jest zbyt op. Jeśli miałby znaleźć się na serwerze, jego limit zakupu musiałby zostać zmniejszony do jednego oraz usunięty ze sklepu detektywa. Przedmiot ten można postawić na każdych drzwiach, włączając w to drzwi do pokoju zdrajców. Myślę, że nie chciałbym aby jakiś detektyw wysadził mnie kiedy będę chciał wejść lub wyjść z T rooma. TTT Prop Exploder - każdy chyba zna remote, który gości na naszym serwerze już dość długo. Jest to zupełnie to samo, lecz nakładamy to nie na gracza, a na propa. Myślę, że może to być ciekawa odmiana i będzie można robić z tym ciekawe rzeczy. Przy okazji, zauważyłem jedno śmieszne zastosowanie tej broni działające tak, że słynny helikopter z aircrafta w sekundę może zniknąć... Czy to wada, czy zaleta, to już sami sobie dopowiedzcie. TTT Turtlenade - granat z żółwikami już kiedyś na naszym serwerze się pojawił, nie wiem do końca czemu został usunięty. Zawsze lubiłem z niego korzystać i tęsknię trochę za tą bronią. Możliwość wysłania do walki swoich małych rzolfi było świetną możliwością dla zdrajcy. Poza tymi wszystkimi addonami, myślałem o dodaniu gumijagód do sklepu detektywa. Bardzo lubię z nich korzystać kiedy mam wolny kredyt, a gdy gram detektywem dosyć często się to zdarza.
 42. 3 punkty
  Matrix.PL

  Mapy do Dodania

  TTT_heaven -> Mapa wydaje się mieć potencjał moim zdaniem. Jest ona w dużej mierze otwarta, więc raczej z myślą o snajperach. Daje również duże możliwości do zrzucania graczy (rekombulator albo newton launcher pewnie będą lubianymi broniami tutaj). Posiada też fajną (moim zdaniem) mechanikę z teleportami. Są na niej rozłożone (4 znalazłem, nie wiem czy są jeszcze jakieś, raczej nie) kamienie teleportacyjne, które przenoszą w konkretne miejsce na mapie (1 kamień jest "połączony" z innym i można między nimi swobodnie podróżować). Daje to dodatkowe możliwości ucieczki nie tylko dla innocentów, ale również dla traitorów. Jak dla mnie największym minusem jest chyba fakt, że wnętrza budynków są po prostu puste. W mniejszych budynkach/pomieszczeniach albo nie ma w ogóle propów, albo jedynie jakiś stolik pojedynczy. Ale to raczej nie jest jakiś wielki problem, bo większość akcji działaby się raczej na zerwnątrz. TTT_Outset_Island -> Bardzo prawdopodobne, że z tą propozycją już zdecydowanie przesadziłem, ale to już ocenicie sami. Nie znam się, ale podobno jest mapa związana z grą "The Legend of Zelda". Jest to dosyć przekolorowana mapa (chociaż pod kątem wizualnym moim zdaniem wygląda przyzwoicie). Są na niej 2 "obszary". Pierwszy (większy) jest bardzo otwarty, dobry dla snajperów, są w nim również łodzie pływające wokół wyspy, do których można wejść (w łodzi jest jeszcze dodatkowo teleport do bardzo małego pomieszczenia, możliwe, że znajdą się innocenci, którzy postanowią tam campić i będą wtedy mieli przewagę w sytuacji 1 na 1, ale jakoś trzeba to przeżyć. Podobno jeszcze traitorzy mogą wchodzić do wszystkich budynków na mapie, ale to chyba jedynie w celu schowania się, bo nie zauważyłem tam żadnych teleportów ani niczego użytecznego. Swoja drogą woda otaczająca wyspę sięga graczowi do ~kostek, więc nie ma możliwości utonięcia albo schowania się w wodzie, ma to swoje plusy i minusy. Jest jeszcze drugi obszar, dużo mniejszy względem pierwszego, coś jakby las. Dobre miejsce dla broni na bliski dystans, bo nie ma dość dużo miejsca, żeby móc się trzymać daleko od innych graczy. TTT_castle_2011_v3_day -> Mapa była już dosyć dawno na serwerze, ale została usunięta, nie do końca rozumiem dlaczego. Wiele osób pewnie kojarzy, mapa obejmująca zamek średniowieczny, jego podziemia oraz mury. Dużo mniejszych pomieszczeń, kilka pułapek zabijających każdego, kto się zbliży do określonych pomieszczeń/miejsc. Jedynym minusem tej mapy był fakt, że niewinni mogli dosyć łatwo zdobyć klucz i wygrać rundę w niewiarygodnie krótkim czasie bez większego wysiłku. Podejrzewam, że to mogło być powodem usunięcia, ale rozważyłbym mimo wszystko przywrócenie jej na serwer. Można też dodać tę samą mapę w wersji nocnej (nie mam tu na myśli dodania obu, raczej dodania jednej z nich, bo obie jednocześnie nie mają najmniejszego sensu). Dodam jeszcze od siebie na temat dwóch pierwszych propozycji: Mapy jedynie włączyłem sobie w trybie sandbox, żeby zorientować się mniej więcej jak to wygląda. Oglądałem jeszcze kilka map, ale uznałem, że te mają największą szansę się przyjąć na serwerze. Ale to już osoby decydujące zdecydują czy jest sens w ogóle którąś na próbę dodać na serwer. Pewnie mało osób przeczytało całość, pozdrawiam.
 43. 3 punkty
  Tehorous

  Buff dla technika IT

  Chodzi mu o to że co to za przyjemność z gry jak otworzysz drzwi i wszyscy uciekną i zostawią cię samego którego dopadnie SCP od tyłu. Kiedy reszta już będzie w zbrojowni MTF.
 44. 2 punkty
  KakaŁkooooooo

  Rezygnacja

  Szkoda, bo fajnie się grało na placyku. Powodzenia Jesus. Nieważne ile i jakie błędy popełniłeś to i tak jesteś i powinieneś być w oczach wszystkich graczy goszczących na naszych łączach bohaterem. (KMWTW). Jak dla mnie, to ten nieoceniony (albo i oceniony, bo sam wiesz ile na tokeny żeś przejebał) wysiłek w prowadzeniu Naszej małej "Jaskini Trolli Remza" (chodziarz prędzej powinno być "Jaskina Trolli Jesusa") powinien być wynagrodzony. Oraz na koniec, cytując klasykę "Kwiatów nie mamy, ale.." jak się spotkamy to masz u mnie piwo Pozdrawiam, KakaŁkoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo PS. Dla niewtajemniczonych podam info, że z dniem wygaśnięcia tokenów serwer będzie na 80% zamknięty. Chyba, że Nasz Rudowłosy Kot szermierz, będzie miał ochotę na przejęcie pałeczki po J. Ale na to się nie zanosi. Już i tak Remzo wiele zrobił, podczac kadencji w CSS.
 45. 2 punkty
  snajper24

  Podanie BR#3

  7. W przypadku odrzucenia podania kandydat musi odczekać minimum miesiąc od daty zamknięcia tematu, aby napisać kolejne podanie. Podanie zamykam i Odrzucam, bo nie spełnia wymagań(Poprzednie zostało odrzucone 5 dni temu).
 46. 2 punkty
  mz58

  [Skarga] mz58 (ja)

  1. Nick osoby oskarżonej : mz58 2. Steam ID oskarżonego : STEAM_0:0:100960854 3. Przybliżona data zajścia : 2017 05 11 4. Nazwa mapy : Site-19 5. Opis sytuacji : Jestem walonym asasynem i prawo mnie nie dosięga 6. Coś od siebie : Lubie być powalonym rudym śmieciem i przychodzę tutaj sprzedać samego siebie \/ Moje jedyne zdj bez kaptura
 47. 2 punkty
 48. 2 punkty
  IceTea

  Propozycje map

  jb_crazyjump ba_jail_electric_vip_v3 jb_brixx_v1 jb_hb_prisonhouse_beta3 jb_undertale jb_oyunhavuzu Wakka Jailbreak jb_bravo jb_milgjb_saverno_v2 jb_kniv_rainbow_v2 proponuję wyrzucić najmniej/rzadko grane jaile - JB_Renegade - Last Encounter (Jail) - ba_jail_kajoly_v2_tangofix - jb_jailberd_v5_final_fix - jb_snow Jailbreak - Battleforce Jail (Jail) - Invex Gaming jb_coast_v2b
 49. 2 punkty
  Kare

  [TTT] Wizio

  Lol na tak, prawilny ziomek, chociaż nie potrafi strzelać ze scout'a.
 50. 2 punkty
  jakubek1810

  Mapy do Usunięcia

  ttt_goldenplixprison_pak_v3, dlaczego? Powód ten sam co kiedyś. Można ukończyć grę zdrajcą nie zabijając niewinnych.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×