Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 04/18/18 uwzględniając wszystkie działy

 1. 5 punktów
  Łebski

  <BR#3> Szuma

  Czekaj czekaj bo chyba coś źle zrozumiałem. W wieku 14 lat wszedłeś na serwer pijany i życzyłeś administratorowi śmierci!? Szczerze powiedziawszy trochę mnie to zatkało, bo ja będąc w twoim wieku składałem zestawy LEGO i biegałem po krzakach z kolegami. Jeśli to prawda to jestem oczywiście na NIE. Z poważaniem ~Łebski
 2. 5 punktów
  nonejm

  [Ban] JAnek

  @janek nie musisz mnie przepraszać, nie mam za to urazy, żalu, złamanej psychiki słuchania Cię przez godzinę na demku czy też innych żalów, aczkolwiek doceniam fakt. Co do Twojego bana,najbardziej mnie dziwią trzy rzeczy. Pierwsza to jest taka, że jako były administrator i stały gracz zrobiłeś taki numer , druga sprawa to, że zawsze jestem gdzieś na steam, TS itd pogadać można. No i trzecia rzecz tak na prawdę to "rozmowa" przez heroesa a raczej jej dziwna próba. Ja nie biję i nie obrażam się - zawsze można na steam napisać powiedzieć sorry dałem dupy trochę mnie poniosło czy też mi nabluzgać (jak kto lubi ;p) Administracja (w moim mniemaniu i podejściu) nie ma na celu wyeliminowaniu jak największej liczby graczy z serwera, banowanie nie stanowi przyjemności i nie robi z tego Dramy byle by dać bo po co? Wydaje mi się, że gdzieś tam w potylicy jak siedziałeś w pomieszczeniu na dole, w bezruchu na rezerwuarze w drugiej toalecie od lewej przy najbliższej drabince i patrzałeś się przez lewą szybę drugiego okna co do wielkości w pomieszczeniu , skierowanego na północny wschód magnetyczny Jowisza.... zrozumiałeś lub coś tam Ci zaświtało. Ban skrócony o połowę więc za tydzień w czwartek już wejdziesz na serwer. Jednakże, uczciwym będzie dla wszystkich pokrzywdzonych warunek o którym moi przedmówcy pisali. Następne przewinienie nie dość że dostaniesz dwa razy dłuższego bana, to jeszcze dorzucę te dwa tygodnie do "wyroku". Potraktuj to jako zwolnienie warunkowe z zawiasami
 3. 4 punkty
  Remzo

  [PLAC ZABAW] Brzęczyszczykiewicz

  Witam Temat wyczyściłem ze zbędnych postów, a @Jesus jako prowodyr całego późniejszego offtopu, otrzymał warna od moderatora. Przypominam, że w tym temacie wypowiadamy się czy jest się za bądź przeciw zaakceptowania kandydatury i przytaczamy ku temu argumenty. Pozdrawiam Remzo.
 4. 4 punkty
  janek

  [PLAC ZABAW] Brzęczyszczykiewicz

  Nasz kandydat zwykłym graczem, który gra na placyku. Na pierwszy rzut oka nie widać żadnych przeciwności, żeby ten gracz został administratorem, ma czystą kartotekę (chociaż patrząc na samego siebie, nie uważam tego jako argument, który może przeważyć szalę o byciu adminem ale jednak to na +). Ponadto raczej nie ma problemów jeśli chodzi o komunikacje z nim, jest ogarnięty i kulturalny. Ale teraz przejdźmy to tego co moim zdaniem na dzień dzisiejszy dyskwalifikuje go jako admina. Po pierwsze wydaję mi się, że za mało się udziela na forum w kwestii np. zaproponowania nowych map na serwer czy innych takich rzeczy. Wydaję mi się, że nie można przyjąć na admina osoby, która nic nie robi na nie korzyść ani korzyść serwera (serwera a nie community). @[email protected] Aktualnie jestem na nie, myślę, że jeszcze trochę Ci brakuje to bycia administratorem, ale jeśli trochę bardziej się uaktywnisz i trochę przymkniesz oko na regulamin, trochę się wyluzujesz to będziesz naprawdę sensownym kandydatem. Pozdrawiam, wasz ukochany zbanowany jeszcze do czwartku janeczek. // Ponieważ odpowiedź w całości nie jest offtopem, a tylko na koniec poruszasz kwestie, które zostały ukryte, wycinam to co nie potrzebne ~Remzo
 5. 4 punkty
  Rider

  [PLAC ZABAW] Brzęczyszczykiewicz

  Kurczowe trzymanie się regulaminu i przewrażliwienie na jego punkcie w istocie JEST dużym minusem, ZWŁASZCZA w przypadku administratora. Mogłoby doprowadzić do sytuacji, w której takowy admin kopałby sobie piłeczkę na serwerze z Big Brotherem, bo wszyscy inni mieliby muta lub bana. Z moich obserwacji wynika, że na tę przypadłość ewidentnie cierpi autor podania, do czego zresztą sam się przyznaje. I w zasadzie, oprócz tego niczym się nie wyróżnia. Dla mnie samo to jest już dyskwalifikujące. Pomijając kwestię młodego wieku, tzw. "czysta" (sprawdziłem i dyskutowałbym) kartoteka i sympatyczne imię oczywiście mogą przemawiać na korzyść osoby składającej podanie, ale w mojej ocenie nie powinny stanowić podstawy do przyznania uprawnień. Z tychże powodów: Tak dla placu zabaw, kategoryczne nie dla więziennego spacerniaka, nie dla przenoszenia niespełnionych w życiu realnym ambicji bycia jakimś autorytetem na serwer (drogie Macieje). Pozdrawiam.
 6. 4 punkty
  janek

  [Ban] JAnek

  1. Nick, na który została nałożona kara: JAnek 2. Steam ID: STEAM_0:1:77701099 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=janek&Submit=Search 4. Opis sytuacji: Dostałem bana za to, że w sumie nie wiem jak to sformułować, więc nazwijmy to trollowaniem. Po prostu zamiast wybierać grę popełniałem samobójstwo, przez co gracze nie mogli grać tylko musieli czekać do końca rundy. 5. Coś od siebie: No to po pierwsze chciałbym przeprosić wszystkich grających wtedy na serwerze za to, że przeze mnie musieli czekać zamiast miło spędzać czas na serwerze. Po drugie chciałbym przeprosić nonejma za to, że musiał oglądać to godzinne demko, zamiast np. pograć na serwerze albo wykonywać jakieś swoje zajęcia. Wiem, że moje szanse na unbana są niskie ale chciałbym chociaż poprosić o skrócenie mojego bana. Pozdrawiam
 7. 3 punkty
  PutaMadre

  [UNBAN] Seal

  Hejka, Co tam u was, bo u mnie wszystko całkiem dobrze, no mimo zbanowania kilku osób w tym sila... Prawie każdy gracz strefowego TTT tworzy atmosferę serwera, czasami jest ona negatywna, a czasami pozytywna. Kiedy odchodzi jeden gracz w serwerze tworzy się pustka, którą częściowo zapełniają inni, przynajmniej starają się tego dokonać. Sil był jedną z osób, która może i nie używała mikrofonu, ale się udzielała choćby zapełniając jakąś lukę po innych i samemu dając coś od siebie. Miał całkiem czystą kartotekę i wydaje mi się, że mógł już ochłonąć. Podobno mrow nie był taki zły kek.
 8. 3 punkty
  Rzuf

  [PLAC ZABAW] Brzęczyszczykiewicz

  Jestem na nie, nie masz psychiki żeby być adminem. W sytuacji konfliktowej zamiast pierw wysluchac wszystkich to odrazu lecisz po admina. To samo będzie jak będziesz adminem, będzie ci brakowało pewności w podejmowaniu własnych decyzji. Ponadto kompletnie niczym sie nie wyróżniasz, poprostu jesteś i sobie grasz, wiekszość graczy kojarzy Cie jako konfidenta, którego lepiej unikać. Nie wypowiadasz sie na forum, można wręcz powiedzieć, że nic nie wnosisz poza obecnością. Nie wiem czy admin, który nic nie wnosi jest potrzebny.
 9. 3 punkty
  oychedonizspecodbialejbron

  [PLAC ZABAW] Brzęczyszczykiewicz

  Dzień Dobry. Jestem na nie. Gracz lubi strzelać z ucha. Ponadto mam wątpliwości co do jego wieku, ponieważ zachowuje sie jak 13 latek, brzmi jak 13 latek, a pisze, że ma 17. Ponadto uważam, że przewrażliwienie na punkcie regulaminu nie jest zbyt pozytywne, ponieważ czasami owy gracz potrafi się przyczepić o jednego spornego fk jak o jakąś wielka zbrodnię. Pozdrawiam O¥CHE DONIZ SPEC OD BIAŁEJ BRONI
 10. 3 punkty
  Jesus

  Mapy do usunięcia/poprawy

  surf_buck_wild - czasami buguje się wyjście z jaila, teleport który zabija jak się w niego wleci od tyłu. Ogólnie mapa stara, nudna i jak widać zbugowana.
 11. 3 punkty
  raver

  Propozycje i pomysły

  Szybkostrzelności też bym jej trochę dodał. Ogólnie, jeśli to możliwe, to prosiłbym o jej przywrócenie do wcześniejszego stanu, kiedy była świetną bronią.
 12. 3 punkty
  DragonFly

  <TTT> Katyushka

  Ja się nie staram wybielić, bo po co, Ty również. Zostały przedstawione konkretne argumenty, że raz na secret abyss nie byłaś w administracji, a dwa przedstawienie Ciebie przez kolejnego [email protected] Ale jeśli, to dla Ciebie nie są argumenty warte odparcia, no to coś już jest nie tak. Fakt, faktem, że mogłem napisać memiarz, ale o tym nie pomyślałem i wypadło mi to z głowy. Kolejno emotki były tylko przykładem, bo sam avatar już Ciebie przedstawił. Smuci mnie to, że atakujesz i obrażasz mnie w każdym poście, ale to tylko przekonuje mnie do tego, że mam rację.
 13. 2 punkty
  jakbu

  [UNBAN] Seal

  Hej, poprzednia wersja regulaminu dawała możliwość interpretacji go na różne sposoby. Dlatego więc, ban Gerarda był słuszny i nie zamierzałem w niego ingerować. Zgodnie z poprzednimi zasadami rozgrywki, to w dużej mierze od administratora zależało co można potraktować jako bugowanie mapy. Tak więc wynikały z tego nieścisłości, przez co niedługo później regulamin został zmieniony, a niedozwolone miejsca zabezpieczone. Wszelkie prace nad tym odbywały się jeszcze przed banem. Natomiast podważenie decyzji o banie poprzez wejście na multikoncie jest czymś, czego tutaj nie tolerujemy, więc nawet biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności ban pozostaje.
 14. 2 punkty
  Rider

  [PLAC ZABAW] Brzęczyszczykiewicz

  Naprawdę żenujący pokaz arogancji, więc pozwolę sobie odpowiedzieć w twoim stylu, skoro kolejny raz udowadniasz, że ani bycie człowiekiem, ani administratorem nie jest w stanie zobligować cię do prowadzenia konwersacji na poziomie lepszym od śmietniska. Myślę, że wielu graczy ma po prostu dosyć doświadczeń z administratorami, którzy traktują ten serwer jak własny folwark, a graczy jak zwierzęta, bo przecież jak im się nie podoba, to zawsze mogą w*******ć. A mniej więcej do tego sprowadza się twoje zachowanie i widać jak na dłoni, według jakiego kryterium udzielasz bądź nie kandydatom swojego błogosławieństwa. Nie pozdrawiam.
 15. 2 punkty
  Rzuf

  [PLAC ZABAW] Brzęczyszczykiewicz

  Gdzie napisałem, że to wada? Eh, @Jesus Ty i te twoje wyrwanie postów z kontekstu ;/ Przeczytaj jeszcze raz mój post, a może zrozumiesz co mi chodzi. Po prostu gracz na serwerze ma łatkę konfidenta i tyle, ale oczywiście Jesusek nie ma do czego się przyczepić to wyrywa posty z kontekstu. Jeszcze do tego te osobiste "wycieczki" eh... Sam pisząc, że urwaliśmy się z jakiegoś śmietniska pokazałeś swój prawdziwy poziom.
 16. 2 punkty
  Amvera

  <BR#3> Szuma

  No więc... + doświadczenie + pomaga +/- wiek +/- estetyczność podania I teraz najlepsze.. - ortografia - regularność - bany - wchodzenie "pijanym" na serwer. - Życzenie administratorowi śmierci Jestem na Nie. Jakieś 4 miesiące temu miałeś szansę na pozytywne rozpatrzenie podania.
 17. 2 punkty
  Fliper (SirFliper)

  TTT Fails / Wins na StrefaGier

  Długo się zbierał żeby wrócić
 18. 2 punkty
  raver

  Propozycje i pomysły

  Zdecydowanie proponuję buff mp5. Uważam, że obecnie ta broń jest za mało celna. Innym PMem w TTT jest MAC, który na bliskie dystanse swoje wady wynagradze szybkostrzelnością. MP5, która strzela wolniej to jako pistolet maszynowy powinna się bronić zdecydowanie lepszą celnością.
 19. 2 punkty
  Gerard aka Max Payne

  Darmowe gry na platforme Steam

  Satellite Reign za darmo. https://www.humblebundle.com/store/satellite-reign
 20. 2 punkty
  DragonFly

  <TTT> Katyushka

  Nie jest to logiczny ciąg wydarzeń Pani Katko, serwerownie posiadają takie coś jak archiwa, upadek jednego serwera nie stanowi, upadek serwerowni. Kobiety, nie są już mniejszością w grach, to, że w Gmodzie ich się tak często nie widuje jak w innych grach, nie oznacza, że kobieta na serwerze jest jakimś rarytasem i można się do tego brandzlować, jak kilka lat temu, gdzie, rzeczywiście były one rzadkością. Wypowiedziałem się o Oli w taki, a nie inny sposób, bo niczego wyjątkowego sobą nie prezentowała,oprócz tego, że "posiadała cycki" i to był jej jedyny atut, dlatego takie jej przedstawienie było najbardziej odpowiednie, żeby zilustrować jak to z nią było. Mówisz mi, że powinienem sobie naprawić móżdżek, nie rozumiem dlaczego i pewnie nie zrozumiem bo została przypięta mi łatka "kretyna". Swoim zachowaniem też niczego dobrego nie reprezentujesz "Jeb**** na łeb punkowiec bez zasad jo ♥", wszystkie te dopiski lel, ^^ , przedstawiają twój obraz meme kobiety(Mogę się mylić). Szacunek do wyższych rangą, straszna głupota... Szacunek można zdobyć tylko i wyłącznie poprzez czyny, dokonania, charyzmę itd. Ranga niczego nie zmienia i to nie przez to powinnaś szanować innych ludzi. Bonus ode mnie, polecam tą Panią Rayek: Znałem ją z SA (SecretAbyss), gdzie kiedyś byłem adminem jr. pamiętam że napisała podanie ale nawet nie zostało odrzucone, tylko po prostu usunięte przez właściciela sieci, do mnie przyszła "po znajomości", jako mod sprawowała się bardzo dobrze, wiedziała co robić itd, ale jej charakter jest dużym problemem, na Horizonie to wyglądało tak - przyszła, robiła swoje, a po mniej wiecej tygodniu odeszła z tekstem, że "źle się zrozumieliśmy". Potem okazało się że, mówiąc krótko - robiła w chuja innego admina na moim serwerze, nie zagłębiając się za bardzo w sprawę, bo to po częsci prywatne - przez to co zrobiła ten admin też zdecydował odejśc i nie podał powodu, potem okazało się, że to właśnie przez Katkę, która odeszła bo wiedziała że i tak bym ją wyrzucił po tym co robiła Rayek: Jakbym miał ją krótko podsumować - osoba fałszywa, siejąca zamęt wśród osób z którymi ma kontak
 21. 1 punkt
  tivo

  BOT'y w grze

  Witam ostatnio dość często występuje problem z botami które dołączają do drużyn problem ten sprawia że serwer musi być zrestartowany z obserwacji wynika że jest to niezależne od trybu gry mam prośbę by administrator zajmujący się stroną techniczną serwera usiadł nad problemem i go rozwiązał bo problem ten jest kolejną cegiełką która przyczynia się do tego że gracze uciekają z serwera
 22. 1 punkt
  Rzuf

  BOT'y w grze

  @Remzo Boty są tylko i wyłącznie na jailach chyba temu, że w konfigu serwera jest wpisane "bot_join_after_player 1" wystarczy zmieniać ciągle drużynę podczas rozgrzewki no i się tworzą boty ;). /edit Może jednak nie tylko na jailach, ale prawdopodobnie to przez tą komendę.
 23. 1 punkt
  Heroes

  BOT'y w grze

  Dziś pojawiło się to na westwoodzie i jailu oasis, tym razem nie było to spowodowane zmienianiem drużyn przez jakiegokolwiek gracza Jedyne co się zmieniło to ich ilość, która wynosiła 2-4 botów na mapę.
 24. 1 punkt
  Zuris

  [UNBAN] Seal

  Seal sie nie moze zarejestrowac i mowi, ze forum rozrypane to przesle 1. Nick, na który została nałożona kara: Seal 2. Steam ID: STEAM_0:0:48156649 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:48156649&advType=steamid 4. Opis sytuacji: Grałem sobie na strefie była mapa stalingrad wskoczyłem sobie na daszek (dozwolone było jakbu approved) i taki freeze gry dostalem i wywalilo mnie do menu z informacja ZOSTALES ZBANOWANY PRZEZ GERARD POWÓD BUGOWANIE MAPY oczywiscie na poczatku nie wiedzialem o co chodzi wiec poprosiłem znaną osobistość tego serwera a właściwie osobistości by ogarneły dla mnie o co chodzi, okazało się że Jakbu mimo, że powiedział iż można i zaaprovował możliwość wbijania na dach na stalingardzie to nie zmienil regulaminu/nie poinformowal operatorów, Gerard zatem napisał do Jakbu w tej sprawie a Jakbu postanowił żeby Gerard nie ściągnął mi bana PONIEWAŻ uwaga BAN JEST KRÓTKI TO SE POCZEKA, nie powiem zażenowałem się lekko wtedy dlatego pożyczyłem konto od kolegi z gmodem. 5. Coś od siebie: Banowanie niesłusznie (no oprócz multikonta) gracza z powodu niedoinformowania który chciał grać na serwerze regularnie i do tego nie ściągniecie bana bo jest za krótki PS. Pozdrawiam 3 obywateli: Zurisa, Halowa i Lighter. :))
 25. 1 punkt
  Tairon

  [PLAC ZABAW] Brzęczyszczykiewicz

  Ogarnięty, młody, spokojny, nie "cwaniakuje" - jestem na TAK.
 26. 1 punkt
  Jesus

  [PLAC ZABAW] Brzęczyszczykiewicz

  Zawiodłeś mnie Rzuwik. Widzę, że internet zabija ironię. Śmietnisko napisałem kursywą co by nawiązać do nieistniejącego juz (na szczęście) serwera. Myślałem, że taki znany gracz CSa będzie znał taką nazwę tego serwera. Na przyszłość mogę Ci wyraźniej zaznaczać ironię, np. na czerwono. Wyrwane z kontekstu? Tylko poparłeś zdanie Ridera i Heroesa, więc miałem pełne prawo Cię zacytować. Jakoś Ciebie Janek nie kojarzę z tymi zmianami/propozycjami. Nie martw się, dostałem warna i przyjąłem go z podniosionym czołem, nie tak jak inni swoje kary A co do śmietniska radzę przeczytać komentarz wyżej co by rozwiać Twoje wątpliwości. PS na jak długo? Ale wy zdajecie sobie sprawę, że każdy admin ma okres próbny (30 dni)? Jeśli coś będzie nie tak, zawsze można usunąć taką osobę. Co do śmietniska to radzę przeczytać pierwszy komentarz, to rozwiąże Twoje wątpliwości. Co do różnego rodzaju traktowania - jak ktoś zachowuje się jak zwierzę, to tak jest traktowany. Mam być pobłażliwy dla kogoś kto jawnie robi sobie kpinę z zasad ustalonych na serwerze? Nie po to jest regulamin, żebyście robili zawody "kto szybciej złamie więcej punktów". Co do tego w******** - to jest jak darwinizm, wy sami sobie szkodzicie, nikt wam nie każe łamać regulaminu. PS Dalej boli Cię to, że zabronilem Ci puszczać Twoje dziecinne bindy? Dorośnij Rider, bo aż przykro, żeby taki stary koń bawił się w takie durne rzeczy. Spokojnie Brzęczy, to że zgłaszasz łamanie regulaminu działa dla Ciebie tylko na Twoją korzyść. To, że jest grupa osób którym regulamin jest nie w smak, to inna sprawa
 27. 1 punkt
  Brzęczyszczykiewicz

  [PLAC ZABAW] Brzęczyszczykiewicz

  W takim razie bardzo przepraszam wszystkich, że piszę do adminów gdy jest freekiller czy ktoś spami JR. Przepraszam jeszcze raz. Nie przypominam sobie sytuacji, bym napisał do admina w sprawie tego, że ktoś nazwał kogoś debilem czy dla żartów wpisał votebana.
 28. 1 punkt
  Jesus

  [PLAC ZABAW] Brzęczyszczykiewicz

  Zgłaszanie łamania regulaminu jako wada kandydata na administratora X D ojp, z jakiego śmietniska wy się wzięliście? macie chociaż trochę RiGCz'u*? Idąc tym tokiem myślenia wypieprzmy cały regulamin w pizdziet, po co on skoro tylko wam przeszkadza w rozrywce? *Rozumu i godności człowieka.
 29. 1 punkt
  Heroes

  [PLAC ZABAW] Brzęczyszczykiewicz

  Ja również jestem na nie. Długo się zastanawiałem, bo serio Brzęczyszczykiewicz jest ogarnięty, kulturalny i miły, ale zrobił sobie osobistą misję, zwalczania wszelkiego zła i występku jak Atomówki. Potrafi się przyczepić i grozić banem lub napisaniem do admina o jakieś byle g*wno. Admin powinien być lubiany i szanowany przez graczy, a nie wiem czy w tym przypadku by tak było. Widzę, że chęci ma dobre, bo chce ogarnąć ten chlew, który czasem się pojawia jak nie ma admina na serwie, ale bardzo prawdopodobnym jest, że gdyby miał admina to zamiast grozić banem za jakieś mikro przewinienia to sam by je dawał. Spowodowało by to zmniejszenie populacji placu i wyginięciu naturalnie żyjących tam ultra rzadkich gatunków jakim np jestem ja :D. Brzęczyka ogólnie lubię ale jak na razie jestem na nie. Wspomniałbym tu jeszcze o odblokowaniu mnie na czatbox i steam przez pewnego pana, ale 4 warny już mi wystarczą Pozdrawiam Heroes
 30. 1 punkt
  Sinon ❥ (Asada Shino)

  [Skarga] Słona Zupa

  Witaj @Adam_k5, zastanawia mnie w tej skardze tylko jedna rzecz, a oficjalnie: Skoro był @Matrix1773 na serwerze,to czemu mu o tym nie napisałeś tylko napisałeś skargę na forum ? Naprawdę,nie rozumiem tego,przecież on mógłby to załatwić .
 31. 1 punkt
  Jesus

  [PLAC ZABAW] Brzęczyszczykiewicz

  Zdecydowanie na tak dla mojego imiennika. Często zgłasza do mnie łamanie regulaminu przez freekillerów, rozsądny z zachowania, bardzo czysta karta na SB.
 32. 1 punkt
  Szuma

  <BR#3> Szuma

  1. Wiek (preferowany >= 16): 14 2. Adres e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:119938382 / https://steamcommunity.com/id/szumalol/ 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Na serwerze AustwchwizRP byłem tam adminem przez 2 tyg.Dzięki temu Znam sie na ulx itp. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Chciałbym nim zostać ponieważ bardzo lubię ten tryb i gdy mogę, to spędzam tam sporo czasu. Często pomagam innym graczą oraz tłumaczę regulamin i zasady. Jednak są przypadki gdzie mógłbym bardziej pomóc dlatego, chciałbym móc wesprzeć administracje w utrzymywaniu porzadku na serwerze.Zawsze jestem miły dla innych, oraz dobrzę dogaduję się z innymi graczami i administracją. 6. Znajomość angielskiego jest przydatna zdarzało mi się pomagać obcokrajowcom kiedy reszta darła się że to "polisz serwer".
 33. 1 punkt
  pocotoczytasz

  <BR#3> Szuma

  Sveiki, Chętnie się wypowiem na temat tego gracza jak i jego podania bo coś tam o nim wiem i trochę z nim pogrywałem. (Niechce nawet wypowiadać się na temat ortografii za dużo tego) mówi to osoba która złamała regulamin robiąc pixelwalking (gdzie jest nawet dopisek czytaj regulamin xD) ale to było dobre kilka miechów temu mogłeś się zmienić do tego czasu. Przynajmniej jest jakiś malutka podstawa czemu chcesz być administratorem (chociaż to ta sama jak zawsze że administracji nie ma bla bla) Soo....życzenie administratorowi śmierci (dokładniej to był @iniesta8976 ale podobnie sprawa wyjaśniona ale jednak warto otym wspomnieć) nazywasz dobrym dogadywaniem się z administracją? I wracając do jego odwołania to był "wstawiony" grając na serwerze (14 lat i bycie wstawionym? o.O) i wtedy obrażał neckera. Jeśli liczyć słowa limbo to jeżeli byś znowu obraził jakiegoś administratora twój ban by zamienił się w perma. ??? Od kiedy w treści podania na briczu numer sześć odpowiada za znajomość angielskiego? Tutaj powinien być twój link do gt który jak wcześniej zauważył Padlino świeci pustkami w tym miesiącu (znajomość angielskiego jest potrzebna w murderze a nie na briczu ale jakiś + jest) Jeżeli chodzi o GT coś się u ciebie stało bo pokazuję że ostatni raz byłeś 18 kwietnia natomiast w tabelce "historical data" nie pokazuję żebyś wchodził przez 30 dni na serwer więc pewnie kilka godzin ci odjeło (ale i tak 970 minut to nie dużo ) (A tu takie fajne wyjaśnienia jego banów przez niego samego na jego discordzie: Szuma-Wczoraj o 21:57 1 sam prosiłem 2 Wyjasniłem z amvera ale ktos poszedł sie popłakac do alu 3 to... Szuma-Wczoraj o 21:59 byłem pijany next dzien dowiedziałem ze ktos wołał wtedy snajpera specjalnie zeby mnie pilnował bylismy kolegami Szuma-Wczoraj o 21:59 byłem pijany next dzien dowiedziałem ze ktos wołał wtedy snajpera specjalnie zeby mnie pilnował bylismy kolegami Naprawdę nie widzę go w roli administratora pod wpływem alkoholu w wieku 14 lat .) Podsumowanie: Niewiem w sumie co tutaj napisać. Z twojego podania widać że zrobiłeś je "na szybko" bo są tutaj błędy. Tak samo grasz pod wpływem alkoholu na serwerze i tym samym życzysz śmierci pod wpływem alkoholu. Nie sądzę by administracja bricza zagłosowała na gracza który tak się zachowywuje ale to tylko moja opinia zobaczymy co na te podanie powiedzą @Grohiik Enarah, @Amvera czy @MrNinja015 jeśli będą chcieli coś tutaj napisać. (Za wszystkie błędy przepraszam godzina 2:16 trudno myśleć czasami o takiej godzinie >.<) Jestem na Nje. Pozdrawiam i życzę dobrej nocy~Okane
 34. 1 punkt
  Adlino

  <BR#3> Szuma

  Ah szuma, szuma... szuma. Duża część naprawdę duża część społeczności "breachowskiej" cię kojarzy, lepiej bądź gorzej, ale najbardziej jesteś znany ze swojej jakże wybitnej ortografii. Twoja polszczyzna jest na naprawdę niskim poziomie co widać, pisząc z tobą. Czasem brak ci dyscypliny ale myślę że jesteś w stanie się ogarnąć. Dostałeś tylko, albo AŻ 3 bany (kto jak uważa) i zgadując czegoś się nauczyłeś, ponieważ ostatniego bana dostałeś 2 miesiące temu. Wow.... Tak piszę sobie ten komentarz sprawdzam SB spoko 3 baniki nie jest źle... Przychodzi czas na GT, wchodzę i patrzę... 0h spędzonych na serwerze w ostatnim miesiącu chyba zaszła jakaś pomyłka. Kandydat twierdzi że gra regularnie i po wielu już rozmowachi wspólnych grach jestem w stanie mu uwierzyć. Po wyjaśnieniu pomyłki z Szumą jestem na Tak. Niby ma duży problem z ortografią ale po dostaniu się do grona administracji każdą swoją wiadomość zapewne przemyśli 2 razy, aby nie wyszło głupio, że jest administratorem a nawet nie umie napisać tego czy tamtego słowa. Pozdrawiam~ (P)Adlino
 35. 1 punkt
  Jesus

  Mapy do usunięcia/poprawy

  raczej usunąć, bo jak na DR jest bardzo słaba. ode mnie - dr_holyshit wywala serwer
 36. 1 punkt
  ksawię

  TTT Fails / Wins na StrefaGier

  To wtedy, gdy gracz troszkę za bardzo zapiszę się w sercach graczy.
 37. 1 punkt
  Kare

  Gitara

  Bardzo przyjemna gitara, sam kupowałem w wersji F310P - dorzucają ci pierdoły jak pokrowiec, kamerton, struny, kapo itp. Jeśli chodzi o przyzwoite gitary akustyczne, to prawdopodobnie jedna z najlepszych w tym przedziale cenowym. Jeśli kupujesz pierwszy raz gitarę, to zastanów się, czy nie warto dorzucić trochę na właśnie tą wersję w zestawie. Jak już się bawiłeś, to wiadomo - pokrowiec czy zapasowe struny pewnie masz, więc niepotrzebny wydatek. Jakbyś szukał czegoś innego, to osobiście bardzo przyzwoicie mi się też grało na Fenderze FA 125 - z tego co pamiętam da się dostać jakoś w podobnej cenie 5-6 stów. Nie wiem też, czy jeszcze ta osoba żyje u nas na forum, ale pewnie mogła by ci powiedzieć więcej na temat gitar jakby chciała - @Esmerill.
 38. 1 punkt
  ksawię

  Propozycje piosenek na zakończenie rundy

  Aaa, tak sobie myślę, że przydałoby się troszkę odświeżyć naszą playlistę. Mam tu kilka propozycji: 1. Innocent Win. 1.45 - 2.00. Czy warto było? 2. Traitors Win. 1.20 - 1.33 Smak zwycięstwa 3. Time Win. 1.56 - 2.12 The Final Countdown
 39. 1 punkt
  IceTea

  [Ban] JAnek

  Ja bym mu tam dal szanse, pod warunkiem oczywiście, jedno małe przywinienie a ban wraca x2.
 40. 1 punkt
  Katka

  <TTT> Katyushka

  1. Wiek: 16 2. E-mail: [email protected] 3. ID: STEAM_1:0:151610746 4. Doświadczenie: Byłam moderatorem, administratorem i opiekunem na sporej ilości serwerów (rzecz jasna są już od dawna martwe #power_of_woman). Śmiem twierdzić, iż moje zapoznanie z wszelakimi zasadami obowiązującymi na TTT jest całkiem przyzwoite i godne pozycji moderatora etc. 5. Dlaczego ja? Osobiście uważam, iż serwer funkcjonuje dość dobrze pod wszelakimi względami, aczkolwiek małe grono dodatkowych rąk do pomocy nie przysporzy większych problemów. Jestem raczej osobą, która radzi sobie na takowych stanowiskach i potrafi poradzić sobie w wielu sytuacjach z chłodnym spojrzeniem na sytuację. Co prawda zdarzają mi się RDM'y czy kbany, no ale komu nie zdarzyło się odwalić jakiejś głupoty? ^^ Sporo osób mnie kojarzy, jestem na serwerku prawie codziennie niezależnie od tego czy są to dni wolne czy robocze/szkolne. Kastrat się odmeldowuje!
 41. 1 punkt
  Katka

  <TTT> Katyushka

  Jak już w samym podaniu wspomniałam - wszystkie (prawie) są martwe, czyt. upadły, nie istnieją w spisie serwerów. -District - admin -MissClick - opiekun -SA - kidmod - ttt padło Funkcjonujący: -FireHorizon - kidmod - odeszłam Trudno, abyś mógł zweryfikować po podaniach, czy owym członkiem administracji byłam, skoro to chyba oczywiste, że logicznym ciągiem wydarzeń po upadku, zniknięciu serwera - forum/grupa również przestaje funkcjonować lel . Odnosząc się do Twojej wypowiedzi : "[...]w końcu była kobietą, więc czego można było się po niej spodziewać, oprócz cycków, które przysłoniły oczy administracji[...]", to dość smutne, że moderator forum potrafi w tak kretyński sposób wypowiedzieć się na temat mniejszości społecznej platformy gamingowej i powinieneś definitywnie naprawić sobie móżdżek. Szacunek do wyższych rangą szacunkiem, ale debilizm w żadnej formie i na każdej pozycji - nie powinien być akceptowany. Pozdrawiam.
 42. 1 punkt
  lewuz

  Złote myśli TTT

  Nieudana współpraca dwóch traitorów be like: *DEAD* hameraszymon: MIETEK JA CIE KURW UBIJE *DEAD* hameraszymon: MIETEK JA CIE UBIJE
 43. 1 punkt
  DragonFly

  <TTT> Katyushka

  Mimo, że na TTT nie gram, to się wypowiem, może kogoś to zaboli, ale co tam. Z miejsca prosiłbym o podanie serwerów na których byłaś administratorem, bo poświęciłem na Ciebie 10 minut i starałem zrobić się risercz. Ale jakoś dziwnym trapem nigdzie oprócz strefy nie wyskoczyło twoje steam id, sprawdzałem też po nickach(to samo brak rezultatów). Przypomniałem sobie, że w gmodzie są są serwerownie które nie posiadają forum tylko grupy, tam też sprawdziłem. Chyba, że dawali Ci admina od buta bez podania, to inna bajka i nawet takich serwerów nie powinno brać się pod uwagę. Już raz była u nas administratorka, i co się działo? Bydło, stulejki stworzyły fanklub Oli, i pozwalali jej na wszystko. Administratorem była beznadziejnym- w końcu była kobietą, więc czego można było się po niej spodziewać, oprócz cycków, które przysłoniły oczy administracji czyt. Kaptur, Esmeril, Kyuu... Widać, że osoby którym przeszkadzały podania ze "śmieszkami" zawartymi w nim, teraz to nie przeszkadza, bo to kobieta XD. To coraz bardziej mnie przekonuje, że kolesiostwo będzie chciało Cie przepchać w szeregi administracji. Mam nadzieje, że Jakbu nie należy do grona fanclubu, z których się tak kiedyś naśmiewał oraz ludzi związanych z nim.#BZEIK i wiem, że tutaj też podejmie właściwą decyzje. Wracając do mertium, jestem na NIE niczym się nie wyróżniasz(Twoja płeć się nie liczy), może zmienię zdanie jak podeślesz swoje podania, albo serwery na których byłaś administratorką. Jeszcze trochę kontaktów posiadam, co udowodniłem już niejednokrotnie w podaniach, ale tutaj nie mam jak się wykazać, bo nie będę pisał do każdego [email protected] z moich kontaktów czy zna tą i tą osobę. Oczywiście linki do podań, serwerów podaj tutaj w podaniu, nie będzie brane to pod uwagę jako łamanie regulaminu. Pozdrawiam, niemilutki Kappa : )
 44. 1 punkt
  Limbo

  >BR#1> Sinon ❥ (Asada Shino)

  Po długim przemyśleniu Podanie zaakceptowane. Napisz do mnie na steam po odbiór rangi.
 45. 1 punkt
  Jesus

  Naprawmy Plac Zabaw

  Prima Aprilis było 11 dni temu. Pozdrawiam (ಠ ͜ʖಠ) PS większość tych graczy, o których się wspomina ma PBana*. Co więcej, mówisz, żeby odbanować wszystkich bez wyjątku - czyli takiego maneja, czy inne mameje które celowo atakowały infrastrukturę SG też mamy odbanować*? Ludzie nie grają na serwerze z wielu różnych powodów - dorośli, nie mają czasu, mają bana*, czy po prostu CS im się znudził. Dalej - "przecież zawsze jak bedą coś odwalać to mozna ich znowu zbanować." - TY BĘDZIESZ ICH BANOWAŁ*? Póki co proponujesz dodatkowy nakład pracy dla malej grupy administratorów, ktorzy nie zamierzają każdej wolnej chwili spędzać na forum czy na oglądaniu demek. @Kander w miejsce gwiazdek (*) dopisz XD, bo Twój post to kopalnia beki i złoto kwietnia 2018.
 46. 1 punkt
  0:44 - 0:56 Trejtuchy
 47. 1 punkt
  Wachu

  FIX tragicznych hitboxów w TTT.

  Dzień dobry. Postaram się krótko i na temat. Ten fix nic nie da. Dlaczego? Polecam samodzielnie poszukać informacji na temat działania silnika srcds [wymagany podstawowy angielski]. W skrócie: silnik jest źle zoptymalizowany, nie obsługuje wielowątkowości. Nawet 16 rdzeniowy procesor jest tutaj bezużyteczny. Wnioski każdy wyciągnie sobie sam. Modele można wrzucić, fakt, ale od strony hitboxów sytuacja nie ulegnie poprawie. Pozdrawiam
 48. 1 punkt
  Szisz

  TTT Fails / Wins na StrefaGier

  Jakby posklejać te wszystkie skoki na TTT można by zrobić z tego zawody w skokach narciarskich.
 49. 1 punkt
  Zuris

  [Ban] Zwykły,,SebaDziala''

  Pierwszy mógł siąść, najechanie już nie, Saltislav górą
 50. 1 punkt
  raver

  [skarga] SirFliper

  Ciągle Fliper nadużywa władzy lub popełnia błędy co widać po samym forum. Według mnie nikogo nie powinno się przyjmować bez podania bo : 1. to jest NIE FAIR wobec innych 2. to ryzykowne.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×