Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 04/25/17 uwzględniając wszystkie działy

 1. 20 punktów
  DragonFly

  <TTT> Katyushka

  Mimo, że na TTT nie gram, to się wypowiem, może kogoś to zaboli, ale co tam. Z miejsca prosiłbym o podanie serwerów na których byłaś administratorem, bo poświęciłem na Ciebie 10 minut i starałem zrobić się risercz. Ale jakoś dziwnym trapem nigdzie oprócz strefy nie wyskoczyło twoje steam id, sprawdzałem też po nickach(to samo brak rezultatów). Przypomniałem sobie, że w gmodzie są są serwerownie które nie posiadają forum tylko grupy, tam też sprawdziłem. Chyba, że dawali Ci admina od buta bez podania, to inna bajka i nawet takich serwerów nie powinno brać się pod uwagę. Już raz była u nas administratorka, i co się działo? Bydło, stulejki stworzyły fanklub Oli, i pozwalali jej na wszystko. Administratorem była beznadziejnym- w końcu była kobietą, więc czego można było się po niej spodziewać, oprócz cycków, które przysłoniły oczy administracji czyt. Kaptur, Esmeril, Kyuu... Widać, że osoby którym przeszkadzały podania ze "śmieszkami" zawartymi w nim, teraz to nie przeszkadza, bo to kobieta XD. To coraz bardziej mnie przekonuje, że kolesiostwo będzie chciało Cie przepchać w szeregi administracji. Mam nadzieje, że Jakbu nie należy do grona fanclubu, z których się tak kiedyś naśmiewał oraz ludzi związanych z nim.#BZEIK i wiem, że tutaj też podejmie właściwą decyzje. Wracając do mertium, jestem na NIE niczym się nie wyróżniasz(Twoja płeć się nie liczy), może zmienię zdanie jak podeślesz swoje podania, albo serwery na których byłaś administratorką. Jeszcze trochę kontaktów posiadam, co udowodniłem już niejednokrotnie w podaniach, ale tutaj nie mam jak się wykazać, bo nie będę pisał do każdego [email protected] z moich kontaktów czy zna tą i tą osobę. Oczywiście linki do podań, serwerów podaj tutaj w podaniu, nie będzie brane to pod uwagę jako łamanie regulaminu. Pozdrawiam, niemilutki Kappa : )
 2. 20 punktów
  Kocmouch

  To znowu on...

  Cześć, ostatnio zrobiłem sobie coś na zasadzie rachunku sumienia i jedna rzecz nie daje mi spokoju. Swego czasu miałem możliwość pełnić wszystkie dostępne funkcje administracyjne na serwerze JailBreak w Garry's Modzie. Jak starsi bywalcy pamiętają, pewnego dnia po prostu zniknąłem bez żadnego słowa. Przyznam szczerze, że zachowałem się jak mały szczeniak, bo to moim obowiązkiem powinno być zgłoszenie czegokolwiek do Wyższej administracji o moim nastawieniem do serwera. Niestety zawiniłem, za co Was wszystkich przepraszam. Jednakże, nie byłem wtedy w stanie wytrzymać presji, z tego powodu, iż w powodu migracji maszyn serwer ucierpiał pod wieloma względami. Wtedy zaczęły się problemy, gracze pouciekali po wyłączeniu serwera, gdyż nie był przez pewien czas dostępny. Niestety to nie był jedyny problem, każdy z nas już się przekonał, że na tym świeci istnieje coś takiego jak złośliwość przedmiotów martwych. Tym razem cała serwerowa baza danych oszalała, przez co każdy z graczy potracił swoje punkty. Tak jak w miarę udało mi się przywrócić stary tryb, to bazy danych już nie potrafiłem naprawić. Po tym wszystkim straciłem jakąkolwiek chęć do dalszej pracy nad serwerem. I w tym miejscu zrobiłem błąd, iż jak pisałem wyżej, nikomu o tym nie powiedziałem. Czasami jak ktoś na Steam'ie do mnie napisał z pytaniem czy zagram, zazwyczaj wchodziłem, ale niestety, gdyby nie chęć kilku osób to w ogóle na serwerze nie byłoby graczy. To tyle z mojej strony. Przepraszam, za te wszystkie kłopoty, które powstały przez moje nastawienie. Pozdrawiam, Kocmouch PS Dziękuję za możliwość pełnienia funkcji HeadAdmina, wiele mnie to nauczyło, poznałem dużo fajnych osób. Nauczyłem też się sporo. Można powiedzieć, przez pewien moment Wasza społeczność stała się dla mnie jak własni rodzice. Jak sobie z czymś nie radziłem, zawsze miałem obok siebie Yora. Dziękuję Ci za to. Chcę również podziękować byłej już kadrze serwera JB, jesteście naprawdę świetnymi ludźmi. Miło mi Was było poznać i spędzić z Wami kilka chwil, pośmiać się, pobawić, czasami nawet pokłócić Społeczności serwera TTT dziękuję, ze to, że dawno temu mnie zauważyliście na serwerze, dzięki wam, nawet w trudnych chwilach mogłem liczyć na poprawę mojego humoru, a robiliście to nieświadomie. Jeszcze raz, dziękuję Wam wszystkim.
 3. 20 punktów
  Remzo

  Świąteczne życzenia

  Hoł hoł hoł! Z okazji świąt w imieniu wszystkich administratorów życzę wam wszystkiego najlepszego, spełniania marzeń i spokojnych rodzinnych świąt. Odstawcie komputery na bok, niech serwery też odpoczną i posiedźcie z rodziną przy wigilijnym stole. Na co dzień znajdujecie czas aby wziąć aktywny udział w życiu sieci Strefa Gier, za co serdecznie dziękuję, dlatego należy wam się odpoczynek. Pozdrowionka, Administracja Strefy Gier
 4. 15 punktów
  Gerard aka Max Payne

  Balansss

  A może wymienimy kanapki na autokampe?
 5. 15 punktów
  DragonFly

  [skarga] ReVo

  Odpowiadam w cytacie na czerwono. To jest wystarczający dowód by nałożyć permbana na ReVo. Mam taką nadzieje, że tak postąpi Remzo i Jezus. Takie zachowanie nie przystoi administratorowi. Bardzo dziękuje Donald za te demko. Ps. na forum nie rzucamy słownictwem z rynsztoku, i każda osoba zostanie za to ukarana. EDIT: Revo, Timon oraz L nie mogą wypowiadać się do 20:00 dnia jutrzejszego. Informacja dla wszystkich. Następnym razem prosiłbym o zapoznanie się z regulaminem forum, bo tutaj bez wyjątków każdy karany jest równo ; )
 6. 15 punktów
  Wrona

  [skarga] ReVo

  1. Nick osoby oskarżonej: ReVo 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:1:16147971 3. Przybliżona data zajścia: 01.05.2017 00:10 4. Nazwa mapy: jakiś turecki jail 5. Opis sytuacji: Więźniowie dostali polecenie udania się na spray, kilka osób się zbuntowało i rzuciło się na wyżej wymienionego administratora jak imigranci na zasiłek. Dzielny ReVo rozgromił zbuntowanych więźniów niczym Sobieski turasów w 1672 roku. Dwóch z deagla, a dwóch z autoszamty co jest hańbą! Powinien był zginąć zamiast używać tego haniebnego ustrojstwa. Po sponiewieraniu turasów, ReVo wrócił pod spray, na którym stałem z innymi więźniami, sekundę później już lizałem piach z ziemi tureckiego więzienia bo ten niby patriota zabił swojego rodaka, czyli mnie. Bez powodu, grzecznie czekałem na sprayu, "tak jak Pan Jezus powiedział". Po obrzuceniu administratora soczystymi bluzgami nie zrobiłem zupełnie nic. Dopiero teraz zebrałem się na odwagę aby złożyć skargę. 6. Coś od siebie: ReVo panoszy się na serwerze jak te karaluchy oblężające Europę, narzuca swoje widzi mi się, a od jego mamy usłyszałem, że nie straszne mu skargi i czarna wołga. Jako, że obiecałem mu, że złożę na niego skargę takowa leci w tej chwili, zamknijcie to monstrum!
 7. 14 punktów
  Szjdss

  <TTT> Katyushka

  Witam. Słowem wstępu chciałbym zapytać panów wypowiadających się wyżej, co rozumieją przez to, że nasz serwer potrzebuje kobiety w administracji. To, że ktoś ma większe piersi niż my, administratorzy, nie oznacza, że będzie się lepiej sprawdzał w tej roli. Od razu odnosząc się do argumentu w stylu "kobiety mają inny tok myślenia" - każdy człowiek ma swój inny rozum i indywidualny tok myślenia, niezależnie od płci. Również do osób wyżej, nie rozumiem dlaczego wypowiadacie się pozytywnie nie popierając tego nawet żadnymi dowodami, oraz specjalne pytanie dla pana nade mną, dlaczego wypowiada się o osobie, z którą miał przyjemność raptem 2 razy. Co do samej Katki, uważam, że nie nadaje się ona na administratora. Jeszcze pół miesiąca temu klęła jak szewc, mogąc wcisnąć w jedno zdanie trzy brzydkie słowa (w tym przypadku były to wyrazy na "k" i nie chodzi tu o kurkę wodną), przy czym po dostaniu gaga od Cezarego zaczęła go męczyć na prywatnym czacie. Gdy ten ją już odgagował na prośbę jej oraz kilku innych graczy, ponownie zaczęła kląć, ironicznie przy tym rzucając "oh, przepraszam bardzo, bo jeszcze szanowny adminek mnie znowu zgaguje", co skutkowało kolejnym gagiem, już do końca mapy. Poza tym, jak pewna osoba dobrze zauważyła, Katka może mieć skłonności do faworyzacji swoich przyjaciół. Niestety, nie mogę nic udowodnić jeśli chodzi o mnie na temat jej możliwego kolesiostwa, jednak uważam, że Pan kilka postów wyżej zrobił to całkiem dobrze i poproszony o szczegóły chętnie głębiej przedstawi o co chodziło z tym bronieniem. No i nie wiem, czy ten dopisek w czwartym punkcie miał mnie zachęcić żeby Cię poprzeć, czy wręcz przeciwnie. Pozdrawiam wszystkich cieplutko i życzę miłego wieczoru, Szejdi.
 8. 14 punktów
  GOD

  Prawda o administracji.

  Witam, wraz z Rzuf'em stworzyliśmy Stworzyłem taki tam tekst o administracji placu. Polecam zapoznać się z tym i wyrazić swoją opinie. Przed przeczytaniem zapoznaj się z definicją słowa "mieć dystans do siebie" dołączonej do opakowania internetu bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy tekst niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu! Remzo-aktualny [email protected] placu. Kiedy ktoś mu nie pasuje woła swoich podwładnych i ucisza tą osobę. Adminów przyjmuje tylko tych, którzy mają mniejszego kutanga od niego, a jeśli mają większego banuje ich. Ważne decyzje jak na przykład zaakceptowanie podań, zajmuje się tym tylko, gdy nie jest pjany. Hesus-były [email protected] placu. Mieszka w Łodzi. Jego ulubionym zajęciem (oprócz gry na placu) było przewalanie pieniędzy z pracy na skiny. Kiedy żona Hesusa dowiedziała się o wszystkim kazała mu zapieprzać więcej godzin w pracy. Po tym, Hesus nie miał czasu na adminowanie. Kiedyś wydało się, że trzyma on w swojej piwnicy Dezyla. Bobek-Bobek (ang. i szw. Stinky, isl. Pjakkur, fiń. Haisuli) – postać z serii komiksów o Muminkach i jednej książki autorstwa Tove Jansson, oraz seriali animowanych pod tytułem Opowiadania Muminków i Muminki. Bobek jest małym, brązowym i włochatym stworzeniem, wykreowanym przez Tove Jansson specjalnie z myślą o komiksach o Muminkach. Jego cechą charakterystyczną jest wydzielanie nieprzyjemnego zapachu, skąd wzięła się jego oryginalna nazwa. Po raz pierwszy Bobek został narysowany przez Jansson dla angielskiego czasopisma The Evening News w 1954 roku. W komiksach Bobek został przedstawiony jako postać będąca w stanie zjeść prawie wszystko, łącznie z meblami u Muminków. Pomidor-przez niektórych uważany za najgroźniejszego admina. Jest on zmorą dla Aska i Axy3ra. Potrafi on znaleźć każde multikonto i je zbanować. Slazzy-bardziej znany pod pseudonimem "Szwajcar" - Obecnie Szef Mafii Toruńskiej. Steruje nią z Szwajcarii, ponieważ ma zakaz wjazdu do Polski za swoje liczne przestępstwa. Heroes-ten to miał życie. Jego początki pochodzą z Dogmoda. Pewnego razu został uciszony przez wysoko postawioną osobę w kraju za grupę terrorystyczną. Jednak, po zapłacie określonej sumy na nieznane konto bankowe, odzyskał wolność, a nawet dostał prawa, których nadużywał. Jednak, pewnego razu został porwany i wysłany na Syberię, lecz po miesiącu powrócił i żyje dalej. Biszkopt-Wierzy, że zostanie kiedyś nieśmiertelny i będzie prowadził swoje monologi o krypto walutach. Nonejm-nic o nim nie wiadomo. Dołączył do Mafii Toruńskiej, gdzie szybko zdobył względy i próbował zwalić "Szwajcara" z tronu, jednak bez skutku. Teraz siedzi w domu i z niego nie wychodzi, ponieważ boi się o życie. Andżej-osoba o bardzo dużym poczuciu humoru i dużej inteligencji, jest znany z tego, że uwielbia zjadać cytryny. Pewnego razu ukradł Remzowi doniczkę z cytrynami, a ten go za to zamknął na rok w strefowym więzieniu. Po powrocie został adminem. Rzuf-jest to osoba, która wraz z Jankiem poznali się w Toruniu w barze. Postanowili, że przeprowadzą różnorakie ataki. Potem dostali miano jako "banda troli". Rzuf przez długi okres czasu nie umiał mówić, jednak odzyskał tą zdolność i dołączył do administacji, żeby walczyć ze złem i występkiem. Janek-Janek-jest to najpopularniejszy DJ w Polsce! Jest też człowiekiem znanym z tego, że ma dużą rodzinę i mieszka w Toruniu. Po tym jak został wyrzucony z Gangu Torunia, zaczął kręcić kebaby z Emipodem. Timon-pewnie nie raz zadawałeś sobie pytanie "kto zrobił takie zbugowane mapy?". Odpowiedź to Timon. Próbował on dostać [email protected], lecz nie dostał bo miał za dużego od Remza. Za błędy ortograficzne przepraszam, lecz to wina Rzufa. // nie brałem w tym żadnego udziału ~ rzuf
 9. 14 punktów
  Radke

  Swięta! Vol. (chyba) 3

  Wassup ziomeczki! Ponieważ zawsze w tym okresie na dyskusji ogólnej znajdowały się moje posty z życzeniami nie mogło ich i w tym roku zabraknąć Więc z tego miejsca chciałbym życzyć wszystkim użytkownikom Strefy Gier, Administratorom i Moderatorom, Weteranom oraz Wodzowi wesołych świąt, spędzonych w miłej, ciepłej i rodzinnej atmosferze, wielu prezentów pod choinką oraz na przyszły juz tydzień wspaniałej zabawy na Sylwestrze oraz spełnienia wszystkich marzeń w nadchodzącym nowym roku! Trzymajcie się! //Radke
 10. 13 punktów
  Kare

  <BR#1> Matrix1773

  Witam Nie mam do dodania nic na temat podania, jedyne co, to wiek, który pozostawia wiele do życzenia. Mam natomiast inny problem tutaj, ponieważ po raz któryś już widzę posty pana @NavySealPL, gdzie 3/4 zawartości to komentowanie nie samego podania, a postów innych użytkowników forum. Nie wiem, czy zauważyłeś, ale we wszystkich działach podania na administratora posty użytkowników odnoszą się do samego podania albo osoby, która takie podanie złożyła. Zdarza się oczywiście wytykanie nieprawdy/niedopowiedzeń postów innych użytkowników, ale nie na zasadzie "tak mi się wydaje, więc tak musi być" czy też łapania za użyte słówka, tylko ze znajomości poszczególnych osób na serwerze. Proszę daruj sobie na przyszłość opisywanie każdego posta nad twoim, jeśli nie wnosi to ani nic nowego, ani ciekawego do dyskusji na temat kandydata na administratora. Tworzenie takiej ściany tekstu, która jest zwyczajnie niepotrzebna, jest tylko marnowaniem czasu osób, które próbują dowiedzieć się czegoś na temat kandydata/podania i według tego podjąć decyzję - czy mówimy o ich głosie, czy też o przyjęciu/odrzuceniu podania. Pominę też zdania, które sam pewnie przyznasz, że są zwyczajnie idiotyczne (po co administratorowi mikrofon? Pewnie po nic). Oczywiście rzeczy, o których piszę wyżej, odnoszą się do wszystkich komentujących - tego rodzaju off top to zwyczajne spamowanie, nawet, jeśli napiszecie 1 zdanie na temat, a kolejnych 10 o czymś zupełnie innym. Pozdrawiam
 11. 13 punktów
  NavySealPL

  <BR#1>Tornister

  Witam wszystkich czytających Czas na moje kilka słów Ale najpierw komentarzę XDD Masz rację ... widać w tym talent artystyczny ... te krawędzie, te zaokrąglenia ... a nie ... czekaj ... to standardowy wygląd każdego podania xDD Przypadek ... dostał rangę jak był spokojny i zaczęło się ... zabawa była fajna xDD Doświadczenie w czym ?? Jeśli na serwerze to równie dobrze wystarczyło napisać tylko że jest aktywny natomiast jeśli "doświadczenie jak administrator" to przemilczę (widziałem co robił na Zaufanym xDD ) +++++ Żeby tylko ... Tornister lub nadużywać nie tylko "łaciny" +++++ Nie wiem ... nie wnikam ... nie zagłębiam się w temat lecz dalej dyskusję polecam prowadzić prywatnie Nie ładnie ... nie mogę w to uwierzyć że aż tak to skróciłeś snajper ... tego było o wiele więcej Nic nie wnosi ... sam fakt się liczy ... prywatnie róbcie co chcecie ale publicznie (czytaj: Serwer, Discord, Team Speak, Forum itp) nie można nikogo obrażać (zapoznaj się z pojęciem "zniesławienie") Po 1 - kultura ... naprawdę muszę znów zaproponować administracji bany za brak kultury ?? Po 2 - jako administrator MUSISZ być spokojny i nie działać w nerwach bo masz większe prawa niż inni przez co w nerwach możesz ich użyć na "niewinnych" Po 3 - co to za wyjaśnienie "obrażami mnie" skoro masz rangę która może dać gaga oraz muta co zablokuje całkowicie komunikację (w razie problemów robisz ukochane ss'y i wysyłasz do jakiegoś Admina z dopiskiem by przekazał to HA ) Czego "tego całego" ??? Serwera ?? raka ?? gracza ??? Po 1 - czytałeś co napisałeś ?? obraziłeś się bo dzieci Cię wyzywały więc zamiast dać im gaga oraz muta to zaczołeś się z nimi wyzywać ?? No po prostu brawa ... następny kamień milowy to trafić intelektualnie do przedszkola xDD Po 2 - boję się pytać co było ;_; Chyba nie da rady ... starał się chłopaczyna ale coś się zepsuło i nie było go słychać ----------------- A teraz podanie Sam to robisz więc trudno by nie było tego przy tobie xDDD Przeanalizowałem to w języku Polskim i wyszło mi że to nie ma sensu ... co ma to że widzisz jak ktoś łamie regulamin do tego że nie ma Administracji wieczorami ??? Hahahah xDDDD Ale nie odbiegajmy od normy Podczas moich pobytów na serwerze nawet pod innymi nick'ami ani razu nie widziałem być pomógł komukolwiek (chyba że pomocą nazywasz powiedzenie "patrz na czat" gdy pojawił się Adwert z daną informacją albo śmieszkujesz i wprowadzasz w błąd innych względem regulaminu ....Tak pamiętam to ) Hahahahahahahahaha xDDDD Ty podanie napisałeś czy kabaret ?? nie wiem co jest śmieszniejsze xDDD napisałeś to tak jakby to była reklama papieru toaletowego .... "Chciałbym by rozwijał się do przodu, aby był miękki oraz pachnący" xDDDD ------ Podsumowując - jestem na WIELKIE NIE zwłaszcza że nie nadajesz się na Zaufanego a co dopiero na Administratora ... Dalej pamiętam te twoje krzywe akcje jak kazałeś ludziom być miłym dla Ciebie bo inaczej ich "uciszysz" ... te przechwalanie się ... te zabawy komendami jak obrażasz się z kimś a ta osoba zacznie za mocnych tekstów używać i nie masz jak wyjść więc "taktyczny mute" ... pamiętam to wszystko zwłaszcza jak jeszcze gracze którzy się na Ciebie skarżyli uratowali Ci 4 litery na discordzie gdy pytałem się "co wy na to by został na randze tylko wyjaśni się co i jak ma robić jako zaufany" mając nadzieję że się nie zgodzą z wypisanym banem ... wystarczyło by powiedzieli "nie" to bym nacisnął magiczny guziczek Sorry Tornister ale taka jest prawda ... ty gdy dostaniesz choć trochę władzy to zaczyna Ci odbijać przez co stajesz się niebezpieczny ale siebie, osób w twoim otoczeniu oraz całęgo ogółu serwera To by było na tyle więc nie pozostaje mi nic innego niż pozdrowić wszystkich którym chciało się to czytać
 12. 13 punktów
  zlykapturek

  [Permute] zły kapturzysta

  1. Nick na ktory zostala nalozona kara: zły kapturzysta 2. Steam ID: STEAM_1:0:229694385 3. Link do bana na sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=commslist&searchText=STEAM_1:0:229694385&Submit 4. opis syutacji: dostalem mute na zawsze za brak mutacji ale kiedys rozmawialem z adminem ktory mi dal mute czyli 'to nie ja' i mowil ze jesli ktos nie ma mutacji ale nie ma wkurzajacego glosu (sa takie osoby na serwerze pirozel albo oshee) to moze dac i mowilem mu ze kiedys tam dam probke na forum czy moj glos jest wkurzajacy i prosze ocenic a jesli nie to kiedy skonczy mi sie gag prosze o unmute dziekuje i przepraszam ze przeszkadzam, przepraszam jesli kogos kiedys urazilem tez to sie wiecej nie powtorzy i przepraszam meraxa ze nazwalem go oszustem naprawde
 13. 13 punktów
  Kare

  Czy UB morzna kupić ?

  Witam Nie MOŻNA kupić UB, można natomiast napisać odwołanie zgodnie z regulaminem działu. Pozdrawiam PS: Jak nie macie na co wydawać, to odsyłam do https://www.fundacje.org/, można poszukać jakiegoś lepszego celu na wykorzystanie pieniędzy.
 14. 13 punktów
  Remzo

  [Permban] Asko

  Eh... i pomyśleć, że byłem za odbanowaniem tego szkodnika. Wyszło szydło z worka i czarno na białym widać intencje tego śmiecia wobec społeczności serwera Placu Zabaw. Śmiecia, bo inaczej nie można nazwać kogoś, kto dąży do tego aby zaszkodzić serwerowi, ale nie martw się - twoje konta będą banowane, to na prawdę nie stanowi dla nas problemu, a ja się będę cieszył, że tracisz czas/pieniądze na takie coś. Może Asko warto abyś wybrał się do psychiatry? To co robisz na prawdę nie jest normalne, ale przy odrobinie chęci może się z tego wyleczysz. (Nie)Pozdrawiam Remzo.
 15. 13 punktów
  Gerard aka Max Payne

  Złote myśli TTT

  Pozdrawiam twórce Ps. Nie było czegoś lepszego od BMW?
 16. 13 punktów
  NavySealPL

  <JB> Deb

  Bardzo przepraszam ale JESTEM NA NIE Sytuacja wygląda tak że Debem zawładnęła mania władzy. Daje srogie kary za pierdoły. Do tego muszę dodać że dał Permbana @Tehorous'owi gdzie on był niewinny w tym momencie (długo zajęło mi sprawdzanie tego). Owszem, Tehorous przyznał się że napisał Debowi o położeniu kary ale czemu nikt nie wie że w tej samej chwili Deb umarł (co chyba wyklucz ghosting) ?? Do tego dodam że nie fajnie brzmiało jak ludzie mi pisali że jakiś gracz przejeżdża innych graczy a Tehor dostał bana za ghosting. Cała odpowiedzialność za "jakiegoś gracza" zleciała na niego bo nieszczęśliwie był w aucie w niedalekim miejscu od zdarzenia (wydaje mi się że nawet gdyby go tam nie było to i tak dostał by bana). Do tego dodam małe "szantażowanie" graczy z banem by nie pisali odwołań (np tutaj można zauważyć ów czyn) oczywiście chodzi mi o ten tekst "czekam na to" gdzie prywatnie Deb ciągle mówi że Tehorous nie wyjdzie z tego bana. Oczywiście byłbym chory gdybym nie dodał sytuacji z przed chwili jak nadużywał komend używając "slay" na ostatnich członkach jakichś grup "bo przedłużają" gdy grają normalnie albo jak użył komendy by zabić szpiega CI który go zabił jak był naukowcem. Najdziwniejsze jest to że jak tylko złożyłeś mi wypowiedzenie (ciekawe czemu mi mówiłeś że "przejadł" Ci się tryb a tu piszesz że "chciałeś się ukarać") przez co straciłeś rangę to nagle ludzie zaczęli mówić o Tobie co spowodowało moje małe dochodzenie i po tym co usłyszałem bałbym się wręczyć Ci jakikolwiek vote a co dopiero wyższe uprawnienia. Do tej pory olewałem toje teksty bo chciałem zobaczyć jak będziesz się zachowywał ale za każdym twoim słowem: (Uwaga - pod spojlerami są wulgaryzmy które mogą niektórych obrażać) Lub temu podobnymi miałem ochotę tutaj coś napisać lecz co bym napisał ?? Same podejrzenia ?? Teraz wystarczająco dużo wiem by napisać swoje zdanie. Wiem że trochę nieuczciwie się zachwiałem nie dając tobie się "wybronić" z tych informacji ale każdy dzień potwierdzał mnie w przekonaniu co do nich. Szczerze to planowałem nawet spytać jak to wyglądało z twojej perspektywy lecz miarka się przebrała jak zacząłeś slay'ować pod swoje widzimisię. Dosłownie teraz słucham jak kogoś zabiłeś bo zrobił coś nie na twoją rękę (np jak medyk szedł pod Gate A a ty mu to uniemożliwiłeś [zwłaszcza że wsparcie miało zaraz przyjść i mu pomóc]). Zanim dostałeś rangę byłeś inny lecz napływ władzy jakoś tobą zapanował że nawet reportów nie sprawdzałeś - zobaczyłeś logi i już wszystko wiedziałeś szkoda tylko że logi to potwierdzenie czyjegoś zdania a nie wypowiedzenie go. Może na JB inaczej się zachowujesz lecz na BR też byłeś inny zanim złożyłeś podanie. Bardzo przepraszam że to tak chaotycznie napisałem ale trudno jest mi pisać o tym zwłaszcza że na początku myślałem że Deb będzie odpowiedni na Admina i w pełni zaufania nawet po jego odwołaniu został mianowany "stróżem" (najwyższa ranga na serwerze zaraz pod Administracyjnymi) By okazało się że wszystko co miał do pokazania pokazywał dopiero jak był sam na serwerze
 17. 13 punktów
  Remzo

  [skarga] CRISS

  Dodam tylko, że tak, opłacało się pisać skargę albowiem według regulaminu bezpodstawne używanie komend jest zabronione i jeżeli jakikolwiek gracz jest poszkodowany ma prawo a wręcz powinien czuć obowiązek zgłosić nadużycie. Pozdrawiam Remzo
 18. 12 punktów
  Matrix.PL

  Złote myśli TTT

  Do czego służy chat dla administracji? Na co to komu potrzebne? Co administracja na nim robi i o czym rozmawia? Otóż dyskutuje się tam na bardzo poważne tematy, często decydujące o losie przeciętnego gracza, dokładnie takiego samego jak Ty czy ktokolwiek z Twojego otoczenia. Nigdy do końca nie wiesz, czyj los jest właśnie celem dyskusji wśród obecnej na serwerze administracji.
 19. 12 punktów
  Tryczek

  Złote myśli TTT

  ???????????? to wiadomo czy nie
 20. 12 punktów
  abadon198711

  przeprazam za brata

  kiedy nie będę miał bana po mój brat grał i dostałem bana ile musze czekać dni ????? i proszę o admia by też grał w scp po jest taka masakra jak ni ma admina na server do jest tam koszmar
 21. 12 punktów
  Kare

  [ban] Michał

  Witam Pozwolę się wtrącić jeszcze do tematu, ponieważ jedna rzecz mi tutaj nie gra. Nie wiem czemu wydaje się niektórym, że mogą karać za łamanie regulaminu SERWERA gracza, który na tym serwerze aktualnie nie gra. Jak już wyżej parę osób zauważyło - @Michał nie jest w żaden sposób związany ze Strefą Gier poza faktem, że u nas gra. Zrozumiałbym sytuację, gdyby to administrator albo operator źle wypowiadał się na temat swojego czy też innych serwerów, grając jednocześnie na cudzych. Nie ma to się jednak nijak do zwykłych graczy. Tym bardziej też administratorzy serwerów nie mogą karać za zachowania użytkowników na serwerach, które zwyczajnie nie są pod ich jurysdykcją. Skończę już ten wywód, ponieważ to nie jest miejsce na tego typu dyskusje. Ban zostaje jednak całkowicie zdjęty, ponieważ użytkownik nie złamał nigdzie regulaminu tego akurat serwera. Pozdrawiam
 22. 12 punktów
  Witam Nie bardzo rozumiem waszego oburzenia, albowiem Jesus chce tylko aby gracze na serwerze darzyli szacunkiem, a nie wyzywali się od takich czy innych - nawet w "żartach". Nie rozumiecie, że to co dla kogoś jest żartem, dla innego gracza może znaczyć zupełnie co innego - tyle. Jesus w końcu postanowił coś z tym zrobić i wielkie halo, bo jeden i drugi dostali mute'a. Było zebranie administracji w sobotę, pewne sprawy zostały poruszone i ustalone, więc czas na działanie. Od samego narzekania i gadania jeszcze nikt nie wyzdrowiał, a serwer zdecydowanie potrzebuje leczenia. Nawet jeżeli podejmowane teraz działania sprawią, że populacja na serwerze się zmniejszy to wiem, że w przyszłości zaowocuje to zdrową i miłą rozgrywką. Nie wiem jak to do końca z tym używaniem wulgaryzmów, o które się tutaj spieracie, jednakże osobiście uważam, że jeżeli ktoś sobie rzuci panią do towarzystwa co jakiś czas to nic wielkiego się nie stanie. Co innego w przypadku gdy słowa takie kierowane są do innego gracza - zachowanie takie powinno zostać ukarane odpowiednią długością mute'a / gaga. Pozdrawiam Remzo.
 23. 12 punktów
  Donald Tusk

  [skarga] ReVo

  A wy co sądzicie o [email protected] Jesusie? Bo pan administrator ReVo myśli tak: Sytuacja z wczorajszego późnego wieczora. Sam język wiele mówi o jego zachowaniu i manierach... Jest to o tyle zabawne, że sam mnie ok. 3 tygodnie temu zbanował permanentnie za "szkalowanie administracji" oraz podważanie jej kompetencji. Dla mnie on jest całkowitym zaprzeczeniem przykładnego administratora, bardzo dobrze że L. zdecydował się napisać skargę. Jeśli osoby decyzyjne byłyby zainteresowane to jestem gotowy udostępnić całe demo z mapy de_dolls oraz deathrun_iceworld (mapa przed dollsami) gdzie język ReVo również pozostawia wiele do życzenia.
 24. 12 punktów
  Heroes

  [ban] Heroes

  1. Nick, na który została nałożona kara: Heroes 2. Steam ID: STEAM_0:1:59721240 3. Link do bana na Sourcebans:http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Heroes&Submit=Search 4. Opis sytuacji: Piszę w sprawie permbana, którego ostatnio dostałem. Decyzją administracji było załatwienie sprawy ze szkalowaniem Crossa permbanem wszystkich, którzy mogli mieć ze sprawą coś wspólnego. Ta decyzje jest trochę krzywdząca moją osobę gdyż jest to odpowiedzialność zbiorowa, a ja nie mam zamiaru odpowiadać za głupotę innych. 5. Coś od siebie: Serwery Strefy dużo dla mnie znaczą o czym może świadczyć fakt że starałem się ogarnąć murdera jak się dało mimo braku reakcji z waszej strony gdy azus dał stanowisko [email protected] zupełnie obcej osobie(przynajmniej dla nas bo przed zostaniem [email protected] kanade ani raz nie wbił na murdera oraz zaczął ograniczać naszą władzę do minimum) Ale jednak nie dla serwera murder piszę to odwołanie bo permban to dla mnie koniec "kariery" jako admin murdera, mimo tego że do niedzieli byłem stażowo najdłużej adminem. Odwołanie piszę by móc grać na placu zabaw, bo zdałem sobie sprawę, że gdy nie mogę na nim grać to pojawiła się pewnego rodzaju pustka, którą próbowałem zapełnić wbijając na plac innym kontem za co bardzo przepraszam, lecz pisałem z @CroSSem i może on potwierdzić brak wrogości z mojej strony względem jego, a to powinno wystarczyć by oczyścić się z tych bezpodstawnych zarzutów. Przepraszam jeżeli wrogością jest dołączenie do grupy która ma nazwę wspólną z adminem. Gdy do niej dołączałem nie było na niej żadnych postów, a o admina się na niej nie prosiłem. Nie mam zamiaru oczyszczać się z zarzutów dobijając innych lecz ze szkalowaniem Crossa nie miałem nic wspólnego. Mam nadzieję, że wykażecie choć trochę empatii i spojrzycie na tą całą sytuację z mojej strony. (przepraszam @Latający że pisząc ten post poszedłem na skróty i duża jego część przypomina wysłaną ci wiadomość na priv lecz była ona taka dobra, że postanowiłem wzorować się na niej pisząc odwołanie)
 25. 11 punktów
  nonejm

  [SKARGA] Qula ¯\_(ツ)_/¯

  Panowie, Panie, Gendery - ogarnijcie się. Odpuście czasem to tylko gra... nie raz mnie zfreekillowano i normalnie mówiłem graj a sam się nie respilem i miałem to gdzieś bo to tylko GRA 4FUN. Składacie skargi o byle freekill w sztuce 1 ..... Temat zamykam a dla innych przestrzegam i ostrzegam. Kolejne takie tematy o "błachostki" -o takie coś lub podobne , każdy dostanie kary zarówno ten co złożył skargę jak i ten który popełnił czyn zabroniony (jeśli oczywiście demko to potwierdzi). Nauczcie się odpuszczać niektóre tematy i "drobne" wykroczenia a nie piszecie w przypływie złości byle by się "odegrać" TO JEST SERWER 4FUN , I TO TYLKO GRA.
 26. 11 punktów
  snajper24

  <BR#1>Tornister

  Dobry, Jestem na NIE. Kilka z powodów: -Jesteś dość wybuchowy -Nadużywanie przekleństw -Wszystkie wybryki na forum(dokładniej na spamboxie) -Nie potrafisz się zachowywać wobec osób młodszych lub nawet gdy ktoś cię zabije wyzywasz go na pw(Pamiętaj, mamy wgląd w logi ) Plus ostatnio byłem świadkiem dość ciekawej sytuacji na discordzie, gdzie wszedłeś na kanał w sprawie złamania regulaminu i zapytania.... A po chwili nazwałeś jednego z kidopów "Cwelem".
 27. 11 punktów
  Kare

  [Perma Ban] An!maL

  Witam Mam nadzieję, że taka sytuacja z twoim udziałem się już nie powtórzy. Nowy rok, nowy ty, nowe szanse - jestem przekonany, że wszyscy gracze na murderze przywitają Cię w atmosferze przyjaźni i radości z twojego powrotu. Szczerze wierzę, że większość ludzi zasługuję na drugą szansę. Niegodne byłoby z mojej strony pozostawiać twoją osobę z dala od tych serwerowych kamratów, więc bana zdejmuję. Pozdrawiam
 28. 11 punktów
  Timon

  skarga krecik

  Opis sytuacji/Przewinienia w Skrócie: -surf_mai- 1) Parę głupich żartów o kredytach i Wroclove, nic wartego uwagi. 2) Namawianie do RTV "Nominuje parabellum" (podmawianka pod jaila) "Dobra nie ma administracji dajemy RTV" -jail_renegade- 1) żart o wyrzutni ziemniaków (każdy kto rozumie - ten zrozumie, wyższa filozofia) > końcówka mapy - mamy talent show < 2) jakas glupia piosenka śpiewana przez doga - krecik dodaje "a remzo jest j*bany w pale"(?) > krecik idzie na scence, prosi o bit bo chce śpiewać, @slazzy daje bit < 3) tekst piosenki: Rafał to chwale on strzela z ziemniaków bo Rafał wale zuchwale podwale a dwale jebi* go w pupalę EEEEEEE Rafał bierze udział w karnawale (x2) jebi* go w sranie. no dziękuje. Jako że @Remzo jest "poszkodowanym" w temacie to on zadecyduje finalnie jak sprawa się potoczy, do tego czasu proszę o wstrzymanie się ze zbędnymi i nic nie wnoszącymi do tematu postami : ). Remzo wybieram cię
 29. 11 punktów
  Remzo

  [Permban Mimi] Odwołanie

  To ja tobie wylosuje, ale bana i twój szczęśliwy numerek to perm. Pozdrawiam Remzo.
 30. 11 punktów
  azuspl

  <BR#1> jonek2531

  Wow, zaskoczyłeś mnie, że mimo wieku potrafisz pisać? Lepiej niż większość starszych od Ciebie, składających podania
 31. 11 punktów
  Donald Tusk'

  List przeprosinowy dla IceTea

  Witam serdecznie. W dniu dzisiejszym, tj. wtorek 7 listopada 2017 roku pańskiego chciałbym wręczyć publicznie list przeprosinowy w ręce Sz. P. IceTea, gracza serwera Plac Zabaw, obecnie zamieszkałego tereny Republiki Federalnej Niemiec. Najlepiej czytać słuchając: Oto właściwa wersja: Oraz wersja przeznaczona na rynek międzynarodowy:
 32. 11 punktów
  Matrix1773

  Czy UB morzna kupić ?

  Dostałem bana na 5 dni na koncie brata i chciałbym wiedzieć czy moge kupić mu UnBana
 33. 11 punktów
  Leniwiec Spilzberg

  Osoby i osobistości na Breach'u

  Zainspirowany pewnym postem tworze to oto dzieło: Osoby i osobistości: - azuspl - kiedy azus znajduję się na serwie można spodziewać się dwóch rzeczy. Shreka oraz tłumu osób przekrzykujących się wzajemnie z pytaniem o treści " Ej azus dodaj ( tu wstaw sobie listę wszystkich SCP o jakich słyszałeś )" - NavySealPL - jest to jedyna osoba obecnie żyjąca która kiedy coś mówi wszyscy na serwerze natychmiastowo milkną - Kaczor - Czy potrafi robić kwa kwa? Na to pytanie nie odpowiedział jeszcze nikt - Limbo - Dlaczego ten człowiek miał admina przez 3 tygodnie? Czy to naprawdę był błąd jak się tłumaczy? A może spisek ujawniający zgnicie wewnątrz struktur strefy? - Deb - Jedyny znany ludzkości przypadek zrezygnowania z operatora na BR1 - Łebski - jedyny jak dotąd spotkany przez mnie operator niemający nic przeciwko śpiewaniu na czacie dla poległych - Adele - Z czym nam się kojarzy nick Adele? Z piosenkarką, piosenkarka z koncertami, koncerty z Woodstockiem, a on z błotem. Błoto to oczywiste nawiązanie do Ziemi która jak wiemy jest planetą. Planety są w kosmosie. Tak jak kosmici. A więc Adele jest kosmitą? Tego zapewne się nie dowiemy. - Puta Madre Espanol Inqusition - po nicku można stwierdzić że jest Hiszpanem. Więcej nie trzeba. - Wilku ツ - Ej jak się robi ten znaczek na końcu twojego nicku? - Kafcio (Zig) - wystarczy wejść na jego profil steam. Już wiemy że jest to naprawdę Józef Stalin!!! - Leninwiec Spilzberg - Geniusz Artysta Filozof, a poza tym jest niezwykle skromny. PS: Jak kogoś niema na liście niech napisze w komentarzach to zrobię reedycje. PSS: Dotyczy tylko BR1 //// Czerwony jest dla Administracji Nikt nie jest ślepy (rozmiar 16 jest wystarczająco duży [jak dla mnie]) NavySealPL
 34. 11 punktów
  DragonFly

  [ban] Michał

  Ja czegoś nie rozumiem, gracz został ukarany za to co zrobił na innym serwerze, nie związanym ze Strefą Gier? To jest jakiś żart. Czemu karzecie innych ludzi, za to co robią na innych serwerach? Nie złamał regulaminu= Nie powinien ponosić żadnych konsekwencji. W żaden sposób Michał, nie jest powiązany ze SG, ani nie jest administratorem czy operatorem, więc w żaden sposób jej nie reprezentuje. Administracja, która nałożyła permbana powinna zostać zawieszona w prawach, za taki incydent.
 35. 11 punktów
  Jesus

  [skarga] rosolek,slazzy,kakalko

  Przede wszystkim - to nie Twoja broszka ile kto gra. Od tego ja jestem by pilnować ile kto gra. To, że o czymś nie wiesz, nie oznacza, że ja o tym nie wiem - vide urlopy adminów. Jako Head Admin PUBLICZNIE ogłosiłem mój urlop, inni admini nie mają tego obowiązku więc następnym razem proszę 2 razy przemyśleć, zanim napiszesz tak durny post. Zamykam.
 36. 10 punktów
  DnCiak

  <TTT> DnCiak

  1. Wiek - 16 2. Adres e-mail - [email protected] 3. Steam ID oraz namiary - STEAM_1:0:57646047 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. - Absolutnie żadnego doświadczenia jako administrator. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. - Głównym powodem jest chęć odciążenia reszty administracji z sprawdzania reportów. Również doświadczam wielu sytuacji związanych z pisaniem do adminów, aby weszli na serwer na chwilę i zbanowali jednego cheatera (zdarzają się) / osobę robiącą RDMy / pseudo DJ'a. Na serwerze gram od 2015 (z przerwami), więc jakieś 3/4 stałych graczy powinna mnie kojarzyć. Wchodzę na TTT raczej codziennie, o ile łącze internetowe pozwoli, a z nowymi obowiązkami na pewno starałbym się bywać tam częściej. Pozdrawiam, Monciak DnCiak.
 37. 10 punktów
  Rzuf

  Memy z Placu.

  @pomidor™
 38. 10 punktów
  Remzo

  Mraufetauder

  W takim razie podanie odrzucone. Pozdrawiam Remzo.
 39. 10 punktów
  Jesus

  [skarga] icetea

  @Garzki o czym Ty pierniczysz? X D
 40. 10 punktów
  Minak

  Sinon ❥ (Asada Shino) <BR#1>

  Polecam analize tych fragmentow, przednia zabawa. Po tresci wypowiedzi, jak i ich formie,
 41. 10 punktów
  Tryczek

  Złote myśli TTT

  ok
 42. 10 punktów
  GOD

  Złote myśli TTT

  l Odpowiedź Kery na czyjegoś reporta.
 43. 10 punktów
  Tryczek

  Złote myśli TTT

  [Server] Hepad dołączył do gry. *DEAD* Hepad: tryczek wal sie idioto po**bany [Server] Hepad poszedł sobie. (STEAM_0:0:47085704) *DEAD* Niepoczytalny˘˙*.:。˙˚˛˜: beny na tym serwerze nie ma ożywiania *DEAD* beny: DEFIBRYLATOR IDIOTO *DEAD* Niepoczytalny˘˙*.:。˙˚˛˜: ehhhh *DEAD* beny: użyj mózgu
 44. 10 punktów
  Wachu

  Nowy [email protected]

  Dzień dobry. Z dniem dzisiejszym nowym HeadAdminem zostaje Jakbu. Pozdrawiam
 45. 10 punktów
  Tomislav

  Złote myśli TTT

  Nie wypowiem się na ten temat Witamy na [PL] Garry's Mod TTT V 2.94 | Strefa Gier |! Aktualnie gramy ttt_heaven. Twoje bronie na dziś: Pestkownica, Beretty i Szyszka. Powodzenia! [Server] Skrzatek dołączył do gry. [Server] Tomislav dołączył do gry. [Server] Kasanova /\ dołączył do gry. [Server] jakbu dołączył do gry. [Server] Mafoe[PL] dołączył do gry. [Server] Panbananek dołączył do gry. Garr¡son: Tomi już na wyspie? Bartosz.Korz: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Panbananek has voted to Rock the Vote. (1/6) Mafoe[PL] has voted to Rock the Vote. (2/6) Szisz has voted to Rock the Vote. (3/6) jakbu has voted to Rock the Vote. (4/6) Bartosz.Korz has voted to Rock the Vote. (5/6) Skrzatek has voted to Rock the Vote. (6/6) [RTV] Głosowanie zakończone, mapa zmieni się po zakończeniu rundy.
 46. 10 punktów
  Arczi

  Talia TTT!

  Witam, ostatnio nastał nas pomysł, by odnowić dawny projekt- Talię SG, a dokładniej Talię TTT. UWAGA! UWAGA! Poniższe karty są robione wyłącznie w celu humorystycznym, nie należy ich traktować poważnie. Miłego oglądania! Karty by @Arczi & @VargasOgnisty.
 47. 10 punktów
  Wizio

  Złote myśli TTT

  W sumie znalazłem w screenach. Zapomniałem, że takie fajne reporty czasem mają miejsce na serwerze. A nie ma co ukrywać, że warto odpowiednio na nie odpisać (to jest ta w sumie moja "złota myśl").
 48. 10 punktów
  Kanade

  Serwery Breach #2 i Breach #4

  Na samym początku breacha na Strefie Gier panował spokój, nikt nie robił problemów. Na Strefie dołączyło dużo nowych graczy z breacha, przez co zrobił się dość duży spam na forum. Strefa Gier zawsze starała się (i stara się nadal) iść w jak najlepszą jakość, breach przyniósł nam tylko ilość graczy oraz niepotrzebne kłótnie. Już wiele razy sprawy związane z serwerami breach poszły za daleko. Tworząc ten tryb miałem w głowie pewien zamysł. Niestety wyszło inaczej... Podjąłem taką decyzję, gdyż boli mnie to, że ze StrefyGier robi się pobojowisko. Jako, że to ja jestem twórcą tego trybu, chciałbym aby serwer breach #2 oraz #4 zostały zamknięte. Administracja zamkniętych serwerów zostanie przeniesiona na nowe. Pozdrawiam
 49. 10 punktów
  Remzo

  [skarga] Blodi9

  Ehh... zakończę tę farsę. Dwóch graczy, którzy namawiali do bezpodstawnego głosowanie o bana na innego gracza dostali karę surowszą z oczywistego względu. Osobiście dziwię się, że i tak zostali potraktowani według mnie zbyt łagodnie, albowiem wbrew temu co napisał Heroes nie zależy nam kompletnie na graczach, którzy świadomie łamią regulamin i wprowadzają negatywną atmosferę na serwerze. Szczerze i z całą odpowiedzialnością informuję, że wolę wyłączyć serwer z braku "ogarniętych" graczy, aniżeli trzymać go dla bandy marnych trolli. Nic nas ten serwer nie kosztuje (oprócz tokenów - podziękowania dla donatorów), nic również z niego nie zarabiamy, więc na prawdę nie będziemy przymykać oka na naganne zachowania, żeby na siłę utrzymać wysoki ranking na gametrackerze. Zdecydowanie bardziej wolimi nawet garstkę, fajnych ludzi, aniżeli bandę łobuzów, ponieważ to przede wszystkim dla tej pierwszej grupy jest ten serwer. Blodi zachował się poprawnie. Wiedział z relacji poszkodowanego, że taka sytuacja miała miejsce, upewnił się korzystając z dostępnych mu źródeł i wymierzył karę - jak widać słuszną, czego nikt nie podważa. Nie wiedział natomiast co zrobić z graczami, którzy dali się podpuścić, więc zasięgnął wiedzy u starszego stopniem kolegi - znowu poprawne zachowanie. Nie "olał" tematu, tylko wolał się dopytać aniżeli popełnić gafę, wszystko tak jak powinno być. 20 minut ma być jakimś argumentem? Hah. Pozdrawiam Remzo.
 50. 10 punktów
  Kare

  [ban] Heroes

  Witam Może być i tak, że zwyczajnie znalazłeś się w złym czasie o niewłaściwym miejscu - tak przynajmniej myślę po rozmowie na steamie i tym temacie. Nie zmienia to jednak faktu, że jak napisał Kappa - problem taki, że reprezentujesz Strefę jako administrator. Jeśli chcesz należeć do tego typu grup na steamie - proszę bardzo, ale nie jako administrator tej sieci. Nie będę się tutaj więcej rozpisywał, ponieważ Kappa dosyć dobrze wytłumaczył co jest twoją winą w tej niemiłej sytuacji oraz dlaczego zostałeś zbanowany. Jeśli to był tylko głupi błąd - patrz co robisz. Na takich głupich błędach naprawdę dużo rzeczy można zepsuć. Podsumowując, jeśli naprawdę rozumiesz, za co dostałeś bana, to nie widzę przeciwwskazań do unbana. Mam jednak nadzieję, że jeśli go otrzymasz, to będzie to ostatnia taka sytuacja z udziałem twojej osoby. Pozdrawiam
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×