Freddy

Admin BUM-BUM
 • Ilość dodanej zawartości

  356
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  3

10 obserwujących

O Freddy

 • Ranga
  Zaawansowany poster
 • Urodziny 12/20/05

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:

Ostatnie wizyty

2383 wyświetleń profilu
 1. Miałem Ci ściągnąć tego bana, ale troszkę nakłamałeś tutaj więc chyba lepiej będzie, jeśli będziesz go jeszcze chwilę miał. Obserwowałem Cię drugą rundę, i drugą rundę z rzędu bawiłeś się muzyką na mapie przeszkadzając w prowadzeniu. Wcale nie podchodziłeś wyłączyć, bo zrobił to Pomidor, w czasie gdy Ty szczęśliwy sobie gdzieś skakałeś.
 2. Jestem na NIE, użytkownik lubi poprzeszkadzać innym w grze. //Edit: Minął ponad miesiąc, a zainteresowania podaniem brak. Pozwolę sobie zamknąć temat i przenieść do podań odrzuconych. Freddy
 3. Mute dostałeś 6 lipca 2016, tak więc ledwo ponad pół roku temu. Czy w tym czasie zdążyłeś przejść mutację? Szczerzę w to wątpię.
 4. Gag zdjęty na okres próbny. PS.: Na przyszłość albo napiszesz poprawnie steamID albo podanie nie będzie rozpatrywane.
 5. Jestem na tak.
 6. Piszesz, że zrozumiałeś, że Twój wyszukany "żart" może nie być taki świetny, po czym nawet bez żadnego "przepraszam" przychodzisz tutaj z pretensjami. Ponadto, mimo mojego dwukrotnego upomnienia bezczelnie omijałeś karę za pomocą komendy /me, za co zresztą dostałeś bana. Abstrahując od poziomu "żartu" - przede wszystkim nie jesteśmy kolegami, przez co musiałeś mieć świadomość, że zostanie to odebrane w taki, a nie inny sposób. Jedyne, co za Tobą w tym momencie przemawia jest historia czatu, gdzie faktycznie nie odstawałeś od "normy". Gdybyś napisał na forum, lub przynajmniej do mnie na steamie czy gdziekolwiek bezpośrednio po zdarzeniu i przeprosił, byłbym skłonny nawet zdjąć gaga od razu bo zgadzam się, że potraktowałem Cię surowo. Biorąc jednak pod uwagę Twoje zachowanie na serwerze po nałożeniu kary, oraz pretensjonalny ton Twoich wypowiedzi w tym poście zdecydowałem się obniżyć karę do 6 miesięcy. Pozdrawiam.
 7. Witam, Zwracam się z prośbą o utworzenie kanału "Kotłownia Freddy'ego". Pozdrawiam, Freddy
 8. Faktycznie może trochę przesadziłem. Z racji tego, że to pierwsza taka sytuacja z Twoim udziałem zmniejszam karę do 2 tygodni. Pamiętaj jednak, że jeśli sytuacja się powtórzy to nie zostaniesz potraktowany tak ulgowo. Serwer to nie miejsce na pewne zachowania, dlatego teksty tego typu zostaw dla kolegów ze szkoły. Ordnung muss sein. Pozdrawiam Freddy
 9. Film ze zdarzenia. Warto też zapoznać się z czatem gracza. Warto również dodać, że gracz ostatnio składał podanie na administratora serwera.
 10. 1. Sposób w jaki napisałeś odwołanie pokazuje Twój stosunek do sprawy i szacunek do nas. 2. Koledzy nie są dla mnie żadnymi świadkami. 3. Przez przypadek zostałeś zbanowany za speedhacka? Odrzucam.
 11. tak
 12. Co jest z Wami panowie, cheater to cheater. Musimy być konsekwentni. Jestem na nie.
 13. Już kiedyś zapadła decyzja, żeby na Bum Bumie były wyłącznie mapy turniejowe, bo inne po prostu nie są tam grane.. Paki są to FFA? Idąc tą kategorią powinniśmy wyrzucić połowę surfów z serwera.
 14. Jakby ktoś chciał to mam do wydania kod startowy dający konto premium. Kto pierwszy ten lepszy. DBBK6-M84SV-XCEUT Żeby użyć go musicie założyć nowe konto.
 15. Czyżby? https://zapodaj.net/b940a17298c15.png.html Podanie zostaje odrzucone z powodu niskiego poziomu kultury aplikującego.