Skocz do zawartości

Freddy

Użytkownik
 • Zawartość

  365
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Zawartość dodana przez Freddy

 1. Coś tu chyba raczej troszke delikatnie w c*******j nie gra :)

  Nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek za rzucenie raz na jakiś czas panienki w niebo dostał mute. OP to zwykły frustrat bez cojones.
 2. Top 10 forum

  Ale za to pierwsze w moim serduszku
 3. [Perm Mute] Lambert

  Po pierwsze: -kara została nałożona na nick Valium Po drugie: Mute był ode mnie i myślę, że Jesusek może go spokojnie już zdjąć. Zresztą sam był na serwerze w momencie gdy kara zostałą nakładana.
 4. Mistrz surfa!

  Możecie mi już przekazać nagrody, niech inni nie marnują czasu
 5. Proponuję żeby na początku każdej mapy odbywało się głosowanie ile czasu chcemy grać daną mapkę. Coś takiego działało X lat temu na Source i myślę, że zdawało egzamin.
 6. Czy ktoś z przeglądających forum gra, lub miałaby ochotę pograć w ww. grę? Pytam, bo noszę się z zamiarem kupna, lecz wątpię czy samemu chciałoby mi się grać.
 7. Podanie Donald Trump[PlacZabaw]

  W takim razie zamykam.
 8. Podanie Donald Trump[PlacZabaw]

  Jedyne co mogę powiedzieć o Tobie, to to, że widuję ten nick na serwerze. To wszystko. Moim zdaniem powinieneś jeszcze trochę pograć przed złożeniem podania na administratora, dlatego na tą chwilę jestem na nie. Pozdrawiam
 9. [CT BAN] Blodi9

  Miałem Ci ściągnąć tego bana, ale troszkę nakłamałeś tutaj więc chyba lepiej będzie, jeśli będziesz go jeszcze chwilę miał. Obserwowałem Cię drugą rundę, i drugą rundę z rzędu bawiłeś się muzyką na mapie przeszkadzając w prowadzeniu. Wcale nie podchodziłeś wyłączyć, bo zrobił to Pomidor, w czasie gdy Ty szczęśliwy sobie gdzieś skakałeś.
 10. [PLAC ZABAW] Blodi9 #Lewa♡♡♡

  Jestem na NIE, użytkownik lubi poprzeszkadzać innym w grze. //Edit: Minął ponad miesiąc, a zainteresowania podaniem brak. Pozwolę sobie zamknąć temat i przenieść do podań odrzuconych. Freddy
 11. [Perm Mute] Garzki™ #Heroes <3

  Mute dostałeś 6 lipca 2016, tak więc ledwo ponad pół roku temu. Czy w tym czasie zdążyłeś przejść mutację? Szczerzę w to wątpię.
 12. [Perm gag] CryTon

  Gag zdjęty na okres próbny. PS.: Na przyszłość albo napiszesz poprawnie steamID albo podanie nie będzie rozpatrywane.
 13. [PZ] Slazzy

  Jestem na tak.
 14. [Perm Gag] Dawidek.

  Piszesz, że zrozumiałeś, że Twój wyszukany "żart" może nie być taki świetny, po czym nawet bez żadnego "przepraszam" przychodzisz tutaj z pretensjami. Ponadto, mimo mojego dwukrotnego upomnienia bezczelnie omijałeś karę za pomocą komendy /me, za co zresztą dostałeś bana. Abstrahując od poziomu "żartu" - przede wszystkim nie jesteśmy kolegami, przez co musiałeś mieć świadomość, że zostanie to odebrane w taki, a nie inny sposób. Jedyne, co za Tobą w tym momencie przemawia jest historia czatu, gdzie faktycznie nie odstawałeś od "normy". Gdybyś napisał na forum, lub przynajmniej do mnie na steamie czy gdziekolwiek bezpośrednio po zdarzeniu i przeprosił, byłbym skłonny nawet zdjąć gaga od razu bo zgadzam się, że potraktowałem Cię surowo. Biorąc jednak pod uwagę Twoje zachowanie na serwerze po nałożeniu kary, oraz pretensjonalny ton Twoich wypowiedzi w tym poście zdecydowałem się obniżyć karę do 6 miesięcy. Pozdrawiam.
 15. Prośba o kanał

  Witam, Zwracam się z prośbą o utworzenie kanału "Kotłownia Freddy'ego". Pozdrawiam, Freddy
 16. odwołanie od muta 2

  Faktycznie może trochę przesadziłem. Z racji tego, że to pierwsza taka sytuacja z Twoim udziałem zmniejszam karę do 2 tygodni. Pamiętaj jednak, że jeśli sytuacja się powtórzy to nie zostaniesz potraktowany tak ulgowo. Serwer to nie miejsce na pewne zachowania, dlatego teksty tego typu zostaw dla kolegów ze szkoły. Ordnung muss sein. Pozdrawiam Freddy
 17. ODWOLANIE OD MUTA 2

  Film ze zdarzenia. Warto też zapoznać się z czatem gracza. Warto również dodać, że gracz ostatnio składał podanie na administratora serwera.
 18. [PZ] Mitruz

  tak
 19. [PZ] bania

  Co jest z Wami panowie, cheater to cheater. Musimy być konsekwentni. Jestem na nie.
 20. Mapy FFA

  Już kiedyś zapadła decyzja, żeby na Bum Bumie były wyłącznie mapy turniejowe, bo inne po prostu nie są tam grane.. Paki są to FFA? Idąc tą kategorią powinniśmy wyrzucić połowę surfów z serwera.
 21. Jakby ktoś chciał to mam do wydania kod startowy dający konto premium. Kto pierwszy ten lepszy. DBBK6-M84SV-XCEUT Żeby użyć go musicie założyć nowe konto.
 22. [FFA] NervuSmeister

  Czyżby? https://zapodaj.net/b940a17298c15.png.html Podanie zostaje odrzucone z powodu niskiego poziomu kultury aplikującego.
 23. [FFA] Mi5tyK

  Gratuluję, zostałeś przyjęty na okres próbny.
 24. Podanie o admina!

  Założyłeś trzykrotnie temat w sposób niepoprawny. Jak Ty chcesz sobie poradzić z funkcją administratora, skoro nawet podanie okazuje się wyzwaniem? Jestem na nie.
×