Freddy

Użytkownik
 • Zawartość

  365
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Zawartość dodana przez Freddy

 1. Nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek za rzucenie raz na jakiś czas panienki w niebo dostał mute. OP to zwykły frustrat bez cojones.
 2. Ale za to pierwsze w moim serduszku
 3. Po pierwsze: -kara została nałożona na nick Valium Po drugie: Mute był ode mnie i myślę, że Jesusek może go spokojnie już zdjąć. Zresztą sam był na serwerze w momencie gdy kara zostałą nakładana.
 4. Możecie mi już przekazać nagrody, niech inni nie marnują czasu
 5. Proponuję żeby na początku każdej mapy odbywało się głosowanie ile czasu chcemy grać daną mapkę. Coś takiego działało X lat temu na Source i myślę, że zdawało egzamin.
 6. Czy ktoś z przeglądających forum gra, lub miałaby ochotę pograć w ww. grę? Pytam, bo noszę się z zamiarem kupna, lecz wątpię czy samemu chciałoby mi się grać.
 7. W takim razie zamykam.
 8. Jedyne co mogę powiedzieć o Tobie, to to, że widuję ten nick na serwerze. To wszystko. Moim zdaniem powinieneś jeszcze trochę pograć przed złożeniem podania na administratora, dlatego na tą chwilę jestem na nie. Pozdrawiam
 9. tak
 10. Miałem Ci ściągnąć tego bana, ale troszkę nakłamałeś tutaj więc chyba lepiej będzie, jeśli będziesz go jeszcze chwilę miał. Obserwowałem Cię drugą rundę, i drugą rundę z rzędu bawiłeś się muzyką na mapie przeszkadzając w prowadzeniu. Wcale nie podchodziłeś wyłączyć, bo zrobił to Pomidor, w czasie gdy Ty szczęśliwy sobie gdzieś skakałeś.
 11. Jestem na NIE, użytkownik lubi poprzeszkadzać innym w grze. //Edit: Minął ponad miesiąc, a zainteresowania podaniem brak. Pozwolę sobie zamknąć temat i przenieść do podań odrzuconych. Freddy
 12. Mute dostałeś 6 lipca 2016, tak więc ledwo ponad pół roku temu. Czy w tym czasie zdążyłeś przejść mutację? Szczerzę w to wątpię.
 13. Gag zdjęty na okres próbny. PS.: Na przyszłość albo napiszesz poprawnie steamID albo podanie nie będzie rozpatrywane.
 14. Jestem na tak.
 15. Piszesz, że zrozumiałeś, że Twój wyszukany "żart" może nie być taki świetny, po czym nawet bez żadnego "przepraszam" przychodzisz tutaj z pretensjami. Ponadto, mimo mojego dwukrotnego upomnienia bezczelnie omijałeś karę za pomocą komendy /me, za co zresztą dostałeś bana. Abstrahując od poziomu "żartu" - przede wszystkim nie jesteśmy kolegami, przez co musiałeś mieć świadomość, że zostanie to odebrane w taki, a nie inny sposób. Jedyne, co za Tobą w tym momencie przemawia jest historia czatu, gdzie faktycznie nie odstawałeś od "normy". Gdybyś napisał na forum, lub przynajmniej do mnie na steamie czy gdziekolwiek bezpośrednio po zdarzeniu i przeprosił, byłbym skłonny nawet zdjąć gaga od razu bo zgadzam się, że potraktowałem Cię surowo. Biorąc jednak pod uwagę Twoje zachowanie na serwerze po nałożeniu kary, oraz pretensjonalny ton Twoich wypowiedzi w tym poście zdecydowałem się obniżyć karę do 6 miesięcy. Pozdrawiam.
 16. Witam, Zwracam się z prośbą o utworzenie kanału "Kotłownia Freddy'ego". Pozdrawiam, Freddy
 17. Faktycznie może trochę przesadziłem. Z racji tego, że to pierwsza taka sytuacja z Twoim udziałem zmniejszam karę do 2 tygodni. Pamiętaj jednak, że jeśli sytuacja się powtórzy to nie zostaniesz potraktowany tak ulgowo. Serwer to nie miejsce na pewne zachowania, dlatego teksty tego typu zostaw dla kolegów ze szkoły. Ordnung muss sein. Pozdrawiam Freddy
 18. Film ze zdarzenia. Warto też zapoznać się z czatem gracza. Warto również dodać, że gracz ostatnio składał podanie na administratora serwera.
 19. 1. Sposób w jaki napisałeś odwołanie pokazuje Twój stosunek do sprawy i szacunek do nas. 2. Koledzy nie są dla mnie żadnymi świadkami. 3. Przez przypadek zostałeś zbanowany za speedhacka? Odrzucam.
 20. tak
 21. Co jest z Wami panowie, cheater to cheater. Musimy być konsekwentni. Jestem na nie.
 22. Już kiedyś zapadła decyzja, żeby na Bum Bumie były wyłącznie mapy turniejowe, bo inne po prostu nie są tam grane.. Paki są to FFA? Idąc tą kategorią powinniśmy wyrzucić połowę surfów z serwera.
 23. Jakby ktoś chciał to mam do wydania kod startowy dający konto premium. Kto pierwszy ten lepszy. DBBK6-M84SV-XCEUT Żeby użyć go musicie założyć nowe konto.
 24. Czyżby? https://zapodaj.net/b940a17298c15.png.html Podanie zostaje odrzucone z powodu niskiego poziomu kultury aplikującego.
 25. Gratuluję, zostałeś przyjęty na okres próbny.