draksik

Weteran SG
 • Ilość dodanej zawartości

  1331
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O draksik

 • Ranga
  draksik
 • Urodziny 06/25/91

Informacje

Ostatnie wizyty

4357 wyświetleń profilu
 1. Jakby ktoś chciał pograć to dajcie znać SecuroServ albo gang motocyklowy
 2. a ja tylko podpowiem, że niezgodne ze wzorem
 3. Sprawdziłem u niego EventLoga, prawdopodobnie kolejny dysk uwalony. Prawdopodobnie przez za niskie napięcie.
 4. a co na to Event Viewer? w run wpisz eventvwr.msc
 5. Na serwerze jest jeden mod nazywa się OxideMod.
 6. O długości karty decyduję administrator, w tym przypadku ja. Nie ma żadnego taryfikatora kar. Kogo? Proszę, nie mów mi jak mam adminować na serwerze, który założyłem. Na takie zarzuty fajnie, jak byś miał jakikolwiek dowód(jak nie masz po co to piszesz?). Nienawidzę takich ludzi jak ty, którzy zawinili i próbują wmówić komuś, że jednak admin źle postąpił. W każdej sytuacji znajdzie się ktoś poszkodowany... Czytałeś regulamin, zapoznałeś się, a więc w czym problem?
 7. Drogi użytkowniku, Nasz serwer = Nasze zasady. Chcesz dyktować zasady, stwórz własny serwer. Bez odbioru. @wodzu @Latający z wiatrem - proszę o definitywne zakończenie tej skargi, bo sam siebie rozliczyć nie mogę :)
 8. Zostałeś zbanowany na 2 tygodnie (czyli do wipe) za używanie nieodpowiedniego nicku, a potem trolling i prowokację związane z poprzednim nickiem. Chciałem Ciebie dzisiaj odbanować wieczorem, bo ma powstać nowa wersja regulaminu tylko po to, abyś nie poczuł się urażony, gdy ktoś nałoży ci znowu karę. Nikt tu nie mówił, że będziesz sądzony według nowego regulaminu. Kara już została nałożona. Skoro tak bardzo chcesz być traktowany według poprzedniego regulaminu to... Jak pewnie zauważyłeś w tym regulaminie nie ma taryfikatora i to Administrator decyduje o doborze odpowiedniej kary. Klient nasz Pan. Zapraszam za dwa tygodnie. Jak chcesz składać skargę to napisz ją w odpowiedni sposób. Zgodnie z przyjętym wzorem. Pozdrawiam i życzę udanych przygotowań do pierwszego dnia w szkole.
 9. Jak nie akceptujesz zasad panujących na Strefie Gier to polecam zmienić serwer. a ty zbanowany kolego, dostaniesz unbana w dniu, gdy powstanie nowy regulamin skoro tak bardzo go chcesz. tyle w temacie :)
 10. a po tym serialu obejrzyj prequel Better Call Saul :)
 11. Kierujesz treść posta do mnie i piszesz, że kazałem ci odwołanie napisać. Nawet nie rozmawialiśmy na ten temat. Pozdrawiam
 12. Odpowiedź, brzmi NIE. Historia prowadzenia serwera pokazała mi, co gracze potrafią "robić" na tabliczkach. Uprawnienia do tego pluginu, mam tylko ja.
 13. Postaram się, aby był ;)
 14. Powiedziałem Ci już, że nie dostaniesz moderatora i przestań spamować kolejnymi aplikacjami.
 15. Spoko, Navelia Ciebie od banuje. Pozdrawiam