Jesus

Admin Placu Zabaw
 • Zawartość

  717
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  35

5 obserwujących

O Jesus

 • Tytuł
  Aktywny forumowicz
 • Urodziny

Informacje

 • Steam ID
  huudyy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Łódź
 • O mnie
  00
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Ostatnie wizyty

3532 wyświetleń profilu
 1. Biorąc pod uwagę świadectwo złożone przez pomidora, odwołanie oddałam na okres miesiąca. Pozdrawiam, J.
 2. Lud wybrał. Sorry, ale nie.
 3. gracz pouczony, kara zdjęta, pozdrawiam.
 4. Jak to noże znikają? O.o
 5. Dzień dobry, Chcesz mi Asko powiedzieć, że jako gracz z kilkoma WR na mapach typu surf NIE WIEDZIAŁEŚ jak można zbugować mapę typu surf, która pamięta stare dobre czasy CS Source? Co więcej, Dezyl groził Ci permbanem, gdyż jest w pełni świadomy Twojego ultimatum. Twoja odpowiedź na jego PW tylko mnie uświadamia w przekonaniu, że jesteś marnym, niewychowanym trollem, który liczy na #beczkę i inne tego typu rozrywki. Z mojej strony pragnę się z Tobą pożegnać na miesięczny okres czasu bez możliwości odwołania - może taka przerwa pomoże Ci zrozumieć, że to nie jest wyłącznie Twój "plac zabaw" dla Ciebie i Tobie podobnym. Pozdrawiam, J. Przepraszam za błędy, piszę z telefonu.
 6. kopirajt.
 7. poprzednia buka była lepsza. : )
 8. No cóż - nie będziemy tolerować tego poziomu "żartu". Karę zatwierdzam. PS Maksimus, to Twoje drugie konto w CSGO? Nie radzę Ci się pokazywać na trzecim koncie u nas.
 9. Wiadomość do wszystkich obrońców "pokrzywdzonego" - w poście wyżej wkleiłem link do historii czatu Boba. Kara, którą zatwierdziłem nie jest za jednostkowe zachowanie, a całą radosną twórczość. Następnym razem zanim zaczniecie kogoś bronić, radzę dokładniej przestudiować dowody. Zażalenie oddałam, pozdrawiam, J.
 10. Dobry wieczór, przepraszam, że śmiechłem na wstępie, ale Twój post Bobuu położył mnie na łopatki. W skrócie - Snetry ma rację. Obraza graczy, wulgaryzmy, obraza administracji i pojedynczych administratorów - historia nie kłamie. Odrzucam, radzę zgłosić się za jakiś czas, a nie po ledwie kilku dniach od dostania kary. Pozdrawiam, J.
 11. Napisz do jakiegokolwiek admina jak będziesz na serwerze podczas jaila - ściągniemy na próbę Pozdrawiam, J.
 12. Przyganiał kocioł garnkowi Snetry. Twoje poduszczanie mnie tutaj biorąc pod uwagę Twojego aktualnego BANA za obrazę innego gracza jest przynajmniej śmieszne Do tego pragnę przypomnieć, że był zakaz obrażenia ludzi, przeklinać można tyle że w BARDZO ograniczonej ilości zgodnie z zapisami regulaminu. Przykre jest tylko to , że wyciągasz na forum publiczne sprawy ze spotkania ADMINISTRATORÓW. Nie licz, że w takim wypadku ominą Cię konsekwencje. Asko biorąc pod uwagę sytuację jaka wówczas panowała, nie miałem czasu kłócić się z z tobą na PW - odsyłam na forum bo mam inne sprawy na głowie niż drzeć koty o jednego fk. Proszę jakiegokolwiek o wręczenie mi teraz bana na godzinę. Pozdrawiam PS przepraszam za błędy, piszę z telefonu.
 13. Bana wręczył Remzo, więc to on będzie rozpatrywał.
 14. Po zapoznaniu się z odwołaniem przez system raportów postanawiam zmienić karę na tygodniowego bana oraz 2 tygodniowego gaga - jesteś świeżym graczem na serwerze, a mimo tego byłeś w stanie obrazić drugiego człowieka* nie bacząc na konsekwencje. Ratuje Cię tylko to, co napisałeś w swoim drugim odwołaniu, ale pamiętaj, że to dla Ciebie ostatnia szansa - następnym razem nie będzie zmiłuj. Pozdrawiam, J. *head admina(!)
 15. Dyskusja między mną, a Askiem dotyczyła też spraw między nami więc nie widziałem powodu by wyciągać to publicznie. Nikt nikomu nie zabronił się wyrażać, o ile krytyka jest KONSTRUKTYWNA, a nie wyciągnięte z palca wnioski, które nie mają na ceku nic innego niż zaogniać spór. Grożę zamknięciem, bo póki co jestem jego fundatorem i współtwórcą, przynajmniej na CSGO. Grożę, bo jak pisałem, nie mam zamiaru wkładać tyle w coś, z czym się w żaden sposób nie identyfikuję. Wulgaryzmy nie są zabronione, nigdy nie były zabronione pojedyncze /panie lekkich obyczajów/, ale w pewnym momencie administracja dopuściła do sytuacji, że gracze mieli bindy typu "admin c**j" czy clantagi mające na celu obrazić adminów. W tym momencie MUSIAŁEM zainterweniować i zacząć EGZEKWOWAĆ regulamin. Bez komunikacji? Jeśli człowiek zachowuje się ja osoba DOJRZAŁA i KULTURALNA, to nie ma problemów z korzystaniem z komunikacji. " Jeśli sie z tym nie zgadzasz i dalej będą leciały bany od Twoich ---, takie jakiego ja dzisiaj dostałem. To nie ma co drążyć tematu bo ten server długo nie przetrwa. " Za darmo to dziś nawet w zęby nie można dostać więc Twój post jest kolejnym przykładem marnego zaczepiania administracji. Długo nie przetrwa? Winszuje bycia prorokiem, szkoda tylko, że fałszywym i to bez pokrycia rzeczywistości. PS kto Ci powiedział, że CS jest od 18 roku życia? Takie bajki możesz zachować dla siebie. Zwłaszcza, że średnia wieku u nas to koło 15-17 lat.