Jesus

Admin Placu Zabaw
 • Ilość dodanej zawartości

  650
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  31

5 obserwujących

O Jesus

 • Ranga
  Aktywny forumowicz
 • Urodziny

Informacje

Ostatnie wizyty

3197 wyświetleń profilu
 1. Dobra, parę dni na spokojnie minęło, każdy miał prawo się wypowiedzieć. Na ReVo, za jego zachowanie oraz odzywki nakładam następującą karę: banicja z serwera na 2 tygodnie, mute na miesiąc, zawieszenie w prawach admina na miesiąc (liczone od dnia skończenia mute'a) oraz automatyczna degradacja do Junior Admina. Przykro mi, że sprawa tak wyszła, ale dobrze, że ReVo przeprosiłeś. Miło też, że sam przyszedłeś do mnie i zachowałeś się bardzo poprawnie z chęcią dobrowolnego poddania się karze. Mam nadzieję, że sytuacja tego typu już nigdy się nie powtórzy, nie tylko u Ciebie, ale też u któregokolwiek z graczy. Temat będzie już zamknięty, pytania/zastrzeżenia proszę na PW (!). Zamykam.
 2. spokojnie, takie przewały u mnie nie przejdą, ale dzięki @Świrex za informację!
 3. JAK chcecie to organizujcie konkurs , ja wam mogę w zamian dać kilkanaście kodów gier steam do rozdania.
 4. Mam pytanie - co surf na czas ma wspólnego z PZ? Nie uważacie, że robienie konkurencji, które nie istnieje na pz jest trochę... Nie na miejscu? @IceTea Nie wiesz jak było i gadasz głupoty... Na takim So_high był problem przez spawn protection, można było wylecieć na metę z respa jak ktoś ogarniał bh, ew można było bugować przez /TP, które było zepsute na początku.
 5. Myślę, że powinniście przenieść rozmowę na PW. Zamykam
 6. Kara usunięta.
 7. brak jakiegokolwiek "przepraszam" zmusza mnie do zamknięcia tematu. Zbyt często byłeś upominany, radzę napisać za parę tygodni z innym nastawieniem. Zamykam.
 8. Dopiero niedawno wróciłem do domu z urlopu i co zastaję? Nie mam zbytnio czasu dziś się tym zająć, dopiero jutro to dokładnie ogarnę. W celach zapobiegawczych: L, Twoja skarga jest dla mnie odrzucona. Jesteście/my siebie warci, bo tylko bijecie pianę*. Revo - jesteś bezterminowo zawieszony w prawach administratora do dalszego wyjaśnienia. Zamykam. *http://sjp.pwn.pl/ciekawostki/haslo/Bic-piane;5391625.html
 9. kolejny wyjazd, na szczęście tylko na weekend. Będę jutro wieczorem gdyby ktoś coś potrzebował. W sprawach technicznych - @Remzo
 10. Witamy w roku 2009 z procka quad core i 100W poboru? Nie przesadzajmy.
 11. z tym pytaniem to do Sz.P. @Remzo by ocenił techniczną wykonywalność tego.
 12. @Sadysta a o prockach w wersji BOX z chłodzeniem to nie słyszał?
 13. dokładnie - od kiedy zepsuł mi się napęd w 2012r., musiałem użyć go dosłownie kilka razy - można policzyć na dłoni niedbałego stolarza. Jeśli naprawdę jest taki mus, zawsze można kupić napęd na USB, który nie zagraca niepotrzebnie obudowy (dodatkowo nowe, coraz lepsze obudowy już bardzo rzadko mają nawet miejsce na 5,25.
 14. Revo, a gdzie zasilacz?