Jesus

Admin Placu Zabaw
 • Ilość dodanej zawartości

  580
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  29

4 obserwujących

O Jesus

 • Ranga
  Aktywny forumowicz
 • Urodziny

Informacje

Ostatnie wizyty

2906 wyświetleń profilu
 1. Pole kurczaków Graffiti na jailu
 2. na mapie mg_wipeout_demuth tylko jedna osoba moze wbic do ct, na mg_seasons_course tylko jedna moze wbic do T dzięki Rzuf za info!
 3. troll, smarkacz i warszawiak. 3 razy nie. just jokin, jestem na tak.
 4. Temat stary i znany jak świat długi i szeroki. Donald, wszyscy doskonale wiemy jak potrafisz się zachowywać, Twoja historia na SB nie kłamie. Nastawienie graczy jasno określa, z jakim typem osoby mamy do czynienia. Biorąc pod uwagę całe zajście, schylę się jednak do Twojej prośby. Snetry, Twoje zachowanie jest niedopuszczalne. Wiem, że byłeś prowokowany, ale to nie tłumaczy Twojego słownictwa - w ramach kary zawieszam Cię w obowiązkach administratora na 48h. Zamykam.
 5. chciałem wrzucić fikuśne ratsy, gdzie można latać statkiem UFO, jeździć kolejką, rozbijać przedmioty... nie było chętnych. AWP 1 na team było ZAWSZE, a autsonajpy są zdecydowanie zbyt OP/zbyt łatwo propagują kampienie by je zostawiać.
 6. jestem za, sam BARDZO często wlepiam kary 15-30 minutowe.
 7. Pierwsze zdanie dość ładnie obrazuje Twoje podejście do całej sprawy.
 8. CZEGO masz dużo i na czym? Mimo, że tam nie gram, roszczeniowy tryb posta każe mi jasno wyrazić się na nie.
 9. bo strony z tym komunikatem nie korzystają z protokołu HTTPS - nic z tym nie zrobisz, bo Mozilla dba o bezpieczeństwo (głównie laików, ale cóż...)
 10. macie doceniać kogoś, że napisał PODANIE POPRAWNIE? Bez błędów? Chryste, widzisz i nie grzmisz.
 11. warunkowo zdejmuję - jeśli będzie źle, to mute wraca. pozdrawiam
 12. po pierwsze nie dostałeś bana PERMbana, a bana na 4 dni - jak nie wierzysz, to sprawdź demko (ban na 100h). po drugie jako Administrator mam prawo ustalać zasady panujące na mapie - vide regulamin serwera. po trzecie NAJWAŻNIEJSZE - dwóch adminów (ja jako HEAD ADMIN oraz Snetry) ostrzegaliśmy TRZYKROTNIE, byś nie atakował, tylko byście to robili pojedynczo - tak by było fair. Miałeś głęboko w poważaniu nasze zdanie, więc ja z podobnym nastawieniem podejdę do Twojego odwołania. PS Twoje modlitwy do Remza na wiele się nie nadadzą, bo mam z nim tą samą rangę.
 13. do wyrzucenia: Jesus: surf_10xinferno Jesus: surf_4fun_2016_v1
 14. może i masz dysleksję, ale Twoja przeglądarka internetowa już nie.
 15. oszukiwanie na naszych serwerach zawsze było, jest i będzie ostro traktowane. Biorąc pod uwagę jakość Twojego odwołania (błędy ortograficzne) bez żalu odrzucam. zamykam.