Skocz do zawartości

Jesus

Admin Placu Zabaw
 • Zawartość

  976
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  49

5 obserwujących

O Jesus

 • Tytuł
  Forumowy weteran

Informacje

 • Steam ID
  huudyy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Łódź
 • O mnie
  00
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Ostatnie wizyty

4833 wyświetleń profilu
 1. Strefowy meeting, ale trochę inaczej

  A JA TO CO, PIES? niecaps.
 2. [skarga] Jesus; nonejm

  Pozwolisz że będę odpowiadał w cytacie...
 3. [skarga] Jesus; nonejm

  Ciebie @Heroes zabił nonejm, więc to co teraz piszesz o mnie to kłamstwo. Jedyną osobą, którą zabiłem za złamanie polecenia był Rider. Dwa - pierwsze polecenie było "bezruch pod drzewem twarzą do drzewa" - chyba wiadomo, że skoro to jest jedno polecenie, to musicie się patrzeć na najbliższe drzewo. Trzy " Dla niezaznajomionych z tematem ten przykład nie dotyczy ani Jesusa ani Nonejma. " - skoro jest niepotrzebne, to można to wyrzucić stąd bo nie czas i miejsce. Ale fakt, regulamin należy doprecyzować (work in progress...)
 4. [skarga] Jesus; nonejm

  tl;dr Mnie się tylko tyczy sytuacja z drzewem, co do reszty miej pretensje do IceTea i nonejma. Było mówione na początku "udajecie się pod drzewo, tam macie bezruch i patrzycie się na nie", gdy było ponowione polecenie, było w 2 zdaniach, najpierw bezruch, potem patrzycie się na drzewo. Pozdrawiam, J
 5. Mapy do usunięcia/poprawy

  mg_anime_land - zmienia mp_timelimit na 60 co rundę.
 6. Mapy do usunięcia/poprawy

  A to mnie się czepiali o wycinanie słów z kontekstu. Napiszę capsem co by dotarło - DLA KOGOŚ KTO NIE OGARNIA DOBRZE BH, TEN POZIOM JEST NIE DO PRZEJŚCIA. Osobiście sam mam zawsze problem z tymi poziomami, zwłaszcza 15,a nie uważam żebym był świeżak w CSie. Panimaju? ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym ja nie zgłaszam tego do wyrzucenia, tylko pomogłem argumentować.
 7. Mapy do usunięcia/poprawy

  dla kogoś, kto niezbyt ogarnia bh poziom 13 będzie trudny, a 15 nie do przejścia.
 8. Nowy Tryb Hunger Games

  A myślisz, że nowy tryb taki nie będzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 9. Nowy Tryb Hunger Games

  Tutaj I tutaj musisz czekać, jak dla mnie bez różnicy. Serio nie pamiętacie HG na PZ? Przecież to nie było aż tak dawno... Mapa była martwa większość czasu.
 10. Sprawa załatwiona polubownie, tym razem skończymy na ostrzeżeniu. Pamiętajcie, że następnym razem nie będę taki pobłażliwy
 11. Nowy Tryb Hunger Games

  @Heroes za moich czasów [email protected] były HungerGames na serwerze, jedna mapa. Niestety była nudna, ludzie długo czekali na dołączenie do gry (jak wbił ktoś za późno/zginął na początku to czekał 10 minut)... ogólnie na próbę bym wrzucił, ale maks jedną mapę.
 12. Nowy Tryb Hunger Games

  można wgrać jedną mapkę, nie więcej, bo jak były, to ludzie zazwyczaj z tego uciekali. BattleRoyale to nie jest formuła na serwery 4Fun, gdzie człowiek wchodzi na szybką rozgrywkę.
 13. Marker na jail

  oczami wyobraźni już widzę wszystkie wiatraczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) zdecydowanie za.
 14. Minecraft strefygier

  Sower odzyskał kilof? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 15. [skarga] terrorysta

  nie zapomnę W imieniu administracji dziękujemy za złożenie skargi jak na praworządnego nadczłowieka przystało. Gracz Heroes za celowe wybieranie zbugowanej mapy oraz ignorowanie admina dostaje bana na okres 72 godzin. Oby w tym czasie zmądrzał i przygotował się do matury. Pozdrawiam!
×