Skocz do zawartości

Jesus

Admin Placu Zabaw
 • Zawartość

  755
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  36

5 obserwujących

O Jesus

 • Tytuł
  Aktywny forumowicz

Informacje

 • Steam ID
  huudyy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Łódź
 • O mnie
  00
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Ostatnie wizyty

3659 wyświetleń profilu
 1. Jakość skinów

  Heroes a to dotyczy tylko bayo?
 2. Jakość skinów

  To jest dziwne heroes, bo u mnie działa to w porządku.
 3. [Perm Gag] <TABALUGA>

  Z tego co kojarzę powiedziane było "nie podpowiadaj kurwo" aczkolwiek mogłem coś pomylić...
 4. Propozycje map

  nowe ratsy do wywalenia, pokraczna mapa z możliwością strzelania w zasadzie z respa na respa.
 5. Odwołanie od perm muta

  zdjęte. pozdrawiam!
 6. Rezygnacja

  Sprawa tokenów nie jest przesądzona, jeśli będzie warto, to hajs się znajdzie Naprawdę smutne by było, jakby serwer padł z tak głupiego powodu... CSS przynajmniej padł przez maszynę, którą pociągnęła wiele za sobą
 7. Rezygnacja

  both. Z mojej strony chciałbym jeszcze podziękować wszystkim, którzy pomogli mi w całej mozolnej pracy - @Remzo za bycie Donem naszej administracji oraz za wtajemniczenie w arkana pracy serwera, @Dezylowi za bycie moim Consigliere oraz człowiekiem od mokrej roboty oraz reszcie, którzy nadawali sens mojemu dziełu. Pozdrawiam serdecznie, J.
 8. Witam, w dniu Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny (15 sierpnia roku Pańskiego 2017) oficjalnie rezygnuję z posady Head Administratora serwera Plac Zabaw Strefy Gier. To była długa i ciekawa podróż, niestety końcówka to był istny tor przeszkód z kilkoma pachołkami*. Zwyczajnie nie mam już na to czasu, chęci, siły czy tym bardziej ochoty by dłużej piastować tą jakże niewdzięczną rolę. Pozdrawiam, J. PS Jeśli chodzi o finansowanie serwera - w dniu dzisiejszym KOŃCZĘ moją zapomogę, aczkolwiek wszystkie tokeny, które zostały wykupione do tej pory będą zużyte do końca. Po ich wyczerpaniu sprawa utrzymania serwera leży w gestii aktualnego, jedynego i niepowtarzalnego Head Admina - @Remzo. PS 2 to PlayStation 2 PPS *pozdrawiam A.!
 9. [Plugin] Super Map Chooser

  @Rzuf zgłoś się do mnie na PW po klucz do gry na STEAM w ramach nagrody za wykrycie błędów. Dzięki!
 10. [Plugin] Super Map Chooser

  podobno dot. to również buck_wild, ale nie sprawdziłem tego osobiście. Jest szansa, że plugin nie usuwa NAJCZĘŚCIEJ grywanych map? Co do zerowania nominate - może dałoby radę napisać plugin tak, by zostawały tylko mapy, które dostały jakikolwiek głos? Jeśli awykonalne, to nie ma co nawet gdybać.
 11. [Skarga] Just MeRaX

  Dobra, temat będzie zamknięty dziś o 22.
 12. [Skarga] Just MeRaX

  Przede wszystkim L przestań to traktować osobiście, bo rozmowa dotyczy całej grupy, a nie tylko Twojej osoby. Kary dostaliście wszystkie takie same - to, że osobiście nie miałeś najgłupszego nicku w grupie, nie oznacza, że nie byłeś współwinnym całej sytuacji. Natomiast gdy admin mówi, że masz coś zrobić, to musisz to wykonać - jak Ci się to nie podoba, to zawsze możesz albo wpisać w konsoli disconnect albo samemu aplikować na admina i nie dopuszczać do tego typu sytuacji. Z mojej strony to wszystko, życzę miłego dnia, J.
 13. [Skarga] Just MeRaX

  W dalszym ciągu czegoś nie pojmujesz - kara nie była za łamanie regulaminu jako takiego, tylko za wielokrotne (!) zignorowanie poleceń admina. Mówisz, że wszyscy dobrze się bawili - szkoda tylko, że od nicków typu "mama Janka" doszliście do takich durnot jak "wibrator Janka". Dalej uważasz, że wasze "żarciki" nie eskalowały w stronę zwyczajnego prostactwa? Przykro mi, ale nie uważam, by to były żarty na jakimkolwiek sensownym poziomie. Kary dodatkowej wam nie nałożę, ale przestrzegam na przyszłość - kroczycie po bardzo cienkiej linii. Obyście jej nie przekroczyli. Temat zostawiam otwarty na 24h, potem idzie do zamknięcia.
 14. [Skarga] Just MeRaX

  Po co porównujesz muty z banami? Tu nie rozchodzi się o kwestię słownictwa, tylko zachowania, które nie tylko ja uważam za toksyczne. Mówisz, że masz 13 banów minus 3 dla żartu i 2 unbany. Zostaje nam 8 sztuk - chcesz mi powiedzieć, że jesteś "czysty"? Bo jak dla mnie to przynajmniej 8 razy złamałeś regulamin.
 15. [Skarga] Just MeRaX

  Tusk też myślał, że to nikomu nic nie szkodzące żarty. Co więcej, zdaje sobie sprawę jak WY potraficie się zachować - historia waszych sourcebansów nie kłamie. Wychodzę z założenia, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Co prawda sprawy i tak nie zostawię w takiej formie, wstrzymam się z tym aż do dokładnego obejrzenia demek.
×