Jesus

Admin Placu Zabaw
 • Ilość dodanej zawartości

  573
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  29

Zawartość dodana przez Jesus

 1. Pierwsze zdanie dość ładnie obrazuje Twoje podejście do całej sprawy.
 2. CZEGO masz dużo i na czym? Mimo, że tam nie gram, roszczeniowy tryb posta każe mi jasno wyrazić się na nie.
 3. bo strony z tym komunikatem nie korzystają z protokołu HTTPS - nic z tym nie zrobisz, bo Mozilla dba o bezpieczeństwo (głównie laików, ale cóż...)
 4. macie doceniać kogoś, że napisał PODANIE POPRAWNIE? Bez błędów? Chryste, widzisz i nie grzmisz.
 5. warunkowo zdejmuję - jeśli będzie źle, to mute wraca. pozdrawiam
 6. po pierwsze nie dostałeś bana PERMbana, a bana na 4 dni - jak nie wierzysz, to sprawdź demko (ban na 100h). po drugie jako Administrator mam prawo ustalać zasady panujące na mapie - vide regulamin serwera. po trzecie NAJWAŻNIEJSZE - dwóch adminów (ja jako HEAD ADMIN oraz Snetry) ostrzegaliśmy TRZYKROTNIE, byś nie atakował, tylko byście to robili pojedynczo - tak by było fair. Miałeś głęboko w poważaniu nasze zdanie, więc ja z podobnym nastawieniem podejdę do Twojego odwołania. PS Twoje modlitwy do Remza na wiele się nie nadadzą, bo mam z nim tą samą rangę.
 7. do wyrzucenia: Jesus: surf_10xinferno Jesus: surf_4fun_2016_v1
 8. może i masz dysleksję, ale Twoja przeglądarka internetowa już nie.
 9. oszukiwanie na naszych serwerach zawsze było, jest i będzie ostro traktowane. Biorąc pod uwagę jakość Twojego odwołania (błędy ortograficzne) bez żalu odrzucam. zamykam.
 10. niczym
 11. jak widać większość zadecydowała. Zamykam.
 12. dosłownie drugi raz na oczy widzę Twój nick.
 13. wchodzisz na sourcebans i wyszukujesz bana po swoim nicku, albo po swoim Steam id.
 14. moim zdaniem temat do zamknięcia, Timon w tej epopei zamknął wszystkie sprawy. Dam szansę jeszcze na wypowiedź, więc temat będzie otwarty 72h.
 15. nigdzie nie napisałeś, że to mój obowiązek. Ale Twoja roszczeniowa postawa pokazuje jednak jasno, że ŻĄDASZ tego od nas. Pisanie swastyk na czacie jak zachowaniem durnym i nie mam zamiaru traktować tego pobłażliwie. Co ma jedno do drugiego - pokazuje, że łamiesz regulamin. I to nie raz czy dwa...
 16. tak jak krecik napisał - byłeś upominany, a i tak się nie zastosowałeś do poleceń. Biorąc pod uwagę, że to nie jest Twój jedyny perm, odwołanie póki co odrzucam.
 17. propagowanie swastyki na naszym serwerze jest zakazane. Nie będziemy tolerować takich zachowań, radzę napisać odwołanie za jakiś czas, by kara dobrze dotarła. Zamykam.
 18. 15+ jest W DOMYŚLE, podobnie jest na Placu Zabaw CSGO - zazwyczaj chłopak w tym wieku jest po mutacji, widocznie Ty się nie zaliczasz do tej grupy.
 19. gag był zapobiegawczy - na serwerze jest niewielka grupa ludzi, która ma w głębokim poważaniu czyjąś prywatność. Zadając to pytanie nawiązujesz do czegoś, czego chcemy unikać - bezsensownego ujawniania prywatności osób z wyższym stażem/rangą. Działania Freddyego były podjęte w dobrej wierze, mimo, że trochę zbyt pochopnie. Dlatego ściągam gaga, ale ostrzegam nie tylko Ciebie, ale i następnych - jeśli jeszcze raz dojdzie do takiej sytuacji, reperkusje będą znacznie bardziej dotkliwe. Pozdrawiam.
 20. mam MOŻLIWOŚĆ, a nie OBOWIĄZEK. Piszesz bez jakiejkolwiek składni, z widocznymi błędami ortograficznymi dodatkowo bez podanego OBOWIĄZKOWEGO wzoru - jak mam brać na poważnie coś pisane na kolanie?
 21. jak napiszesz post po POLSKU, to Ci na niego odpiszę. Póki co nie mam zamiaru dyskutować.
 22. na której mapie, gdzie można kłaść pakę nie mogłeś namierzyć bomby?
 23. Bardziej chaotycznie napisać tego nie mogłeś? No dobrze, przypuśćmy, że dopiszemy do listy zakaz korzystania z tego. Jak chcesz, żebyśmy to egzekwowali? Mam chodzić od domu do domu i patrzeć ludziom w monitor? To już jest osobista sprawa gracza, bo my na to nie mamy absolutnie żadnego wpływu. Tyle, że jak dla mnie to jest zwyczajne wykorzystywanie błędów gry = oszukiwanie. skoro masz zastrzeżenia do pracy serwera, dlaczego tego nie zgłosiłeś? Dziwne, bo np. na buck-wild mimo, że nie ma uzupełnionej minimapy, to i tak DA SIĘ namierzyć pakę bo minimapa jest i po samym znaczniku bomby można dojść do tego, gdzie jest. W tym wypadku to Ty masz problem, a nie my. j/w, skoro masz zastrzeżenia do pracy serwera, dlaczego tego nie zgłosiłeś? odpuszczenie pułapki czy dwóch dla jednej osoby nazywasz freerunem? Nie bądź śmieszny. Freerun jest, gdy się w ogóle nie włącza pułapek dla całej przeciwnej drużyny. Bokuser, wyciągasz albo błędne wnioski, albo rzeczy wyrwane z kontekstu, które mogą wyglądać źle jak spojrzysz na nie. Lecz gdy spojrzy ktoś na całokształt, to cóż... witamy na najlepszym serwerze 4Fun w Polsce. Fakt, nie jest idealnie, ale w życiu nie ma rzeczy bez skaz. Jesteśmy zbieraniną ludzi z różnych środowisk, miejsc, a łączy nas przede wszystkim pasja. Moim zdaniem Twoja skarga ma pewne podstawy, ale w żaden sposób nie trzyma się kupy chociażby przez brak twardych dowodów czy bycie bardzo subiektywną opinią. PS ogarnij słownictwo, bo za wulgaryzmy będę zmuszony wlepić Ci karę. Masz 24h na edytowanie.
 24. Wiem Remzo, że rozmawialiśmy, ale to nie oznacza, że ze wszystkim się zgodziłem. To jest forum serwera, na którym obok Ciebie jestem Head Adminem, więc też mam prawo do komentarza. Za co dostał bana? Za nick, który prowokuje negatywne reakcje. Dla mnie od właśnie takich drobnych zaczepek zaczyna się kariera późniejszego trolla na serwerze. Niejednokrotnie musieliśmy z nimi walczyć, szczególnie toksyczni skończyli z długimi banami na kilka miesięcy, inni nawet z permanentnym wydzieleniem z Placu. Rozumiem jak mało kto, że funkcja admina to przywilej. Dla mnie to nawet coś więcej ostatnimi czasy - obowiązek. Na dobrą sprawę nie gram już w zasadzie na serwerze, a i tak jestem aktywnym członkiem serwera przez chociażby sourcebans czy forum. Dla mnie tutaj nie było żadnego wywyższania się, raczej uświadomienie niektórym, że nie są dla mnie kolegami z którymi możemy sobie pozwolić na więcej. Wódki z nimi nie piłem, nie znam ich, oni mnie też, a zwracają się jak do kumpla z podwórka. Jak dla mnie doszło do przekroczenia pewnych granic. Przepraszam, jeśli uraziłem dziś kogoś moim zachowaniem - jeden z gorszych dni się trafił i mogło się skrupić dziś na kimś za co z góry mówię, iż jest mi przykro. Co do Bokusera - fakt, Dezyl zachował się ostro, ale postąpił tak, jak uczyłem adminów - uciąć łeb sprawie zanim urośnie. Osobiście bana bym zostawił, lecz skrócił znacząco - do 1 doby aby gracz też zrozumiał, że pewnych zachowań nie tolerujemy. po kolei - jeśli masz zastrzeżenia co do działań administracji, zawsze możesz złożyć skargę na forum. Twoje wypunktowanie pojedynczych spraw pozwala mi łatwiej zareagować na te zarzuty. - wulgaryzmy. Sam w emocjach nieraz rzucę /mięsem/, lecz nie uważam, iż by to było nadmierne. Co więcej, sam reaguje stanowczo na takie zachowania - vide Multi i L. dzisiaj. - "jeden mówi, reszta słucha" - nie rozumiem zarzutu. W którym miejscu nie słuchamy graczy? Może napiszesz, że nie słuchałem gdy dziś obiecałem Tobie, iż zajmę się sprawą Twojego muta mimo BRAKU postu na forum? - Ani razu nie spotkałem się z takim zachowaniem. Jeśli to się działo, to na pewno nie w mojej obecności, a wręcz jestem pewien, że na pewno nie jest mowa o adminach. - Możesz podać jakiś przykład? Bo dzisiejsze jaile w których brałem udział były moim zdaniem prowadzone w 100% wobec zasad. - Freeruny - j/w - j/w Gag/Mute to jest KARA za NIEPRZESTRZEGANIE REGULAMINU. To nie jest coś, co się dostaje za nic (!). Jakby ktoś nie łamał regulaminu, to by nie było problemu. z tym bym polemizował, ale to kwestia raczej odczuć. Tego podpunktu nie trzeba wcale podawać, bo to jest zwyczajne wykorzystywanie błędów gry moim zdaniem. Coś co powinno być karane banem.
 25. po pierwsze słownik (!) po drugie - nie był skierowany do nas? A to dziwne, bo dziś Cię widziałem z innym nickiem, Gargamel u nas na serwerze.