Skocz do zawartości

Jesus

Admin Placu Zabaw
 • Zawartość

  845
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  40

Zawartość dodana przez Jesus

 1. Kolonia karna placu zabaw :)

  @[email protected] tutaj muszę się z wami nie zgodzić. 80% mass FK to są ludzie którzy robią to z PEŁNĄ PREMEDYTACJĄ i nigdy nawet nie fatygują się, by napisać odwołanie. Co prawda jak jestem na serwerze, to takim osobom z miejsca daję ctpermbana, lecz gdy nie mam dostępu do CSGO to profilaktyczny ban na parę miesięcy w górę jest zwyczajnie jedyną możliwością. Skoro oni nawet nie fatygują się, by łaskawie zaznajomić się z regulaminem serwera, to dlaczego MY mamy być pobłażliwi? Te permy nie są za strzelanie z rampy na surfie czy namawianie na zmianę mapy, tylko za najgorsze przewinienie jakie się da zrobić na mapie typu jail. Biorąc pod uwagę, że ten tryb jest grany przez ~30% czasu serwera, nie ma sensu inaczej z tymi ludźmi postępować. Ban na kilka dni nic nie da, bo taka osoba zmieni sobie serwer i po kilku dniach wejdzie i zacznie robić syf na nowo. Dopiero gdy wtedy zobaczy informację zwrotną "masz bana lamusie" to może dotrze do kopuły co z tym fantem zrobić.
 2. Kolonia karna placu zabaw :)

  za mass FK ZAWSZE daję 3msc w górę - jak dana osoba będzie chciała wrócić na łono społeczności, to wtedy napisze odwołanie i będzie ZMUSZONA do zaakceptowania regulaminu. Kara na tydzień to jest nic dla takich osób, zwłaszcza, jak przychodzą od konkurencji.
 3. Crashe serwera

  ~13:10, nie chciało się zmienić z 10x na westwooda.
 4. Crashe serwera

  11:23 surf_buck, z dupy po 6 rundzie.
 5. powiem jedno - IKS DE X D do poprawki - @Remzo Twój plugin?
 6. [PLAC ZABAW] Stachu

  Stasiu jak dla mnie zawsze był w porządku. Na tak.
 7. Gry z waszego dzieciństwa

  na pierwszym prawdziwym PeCecie - Blood, Quake, Need For Speed
 8. Crashe serwera

  10.02 12:35 mg_clouds, po 1szej rundzie.
 9. Prawda o administracji.

  zapomniałeś, że Remzo pogania nas wyrzutnią ziemniaków.
 10. [Ban] Kycu

  Za idiotyzm przedłużam karę na 3 tygodnie. Jeszcze raz dojdzie do takiej sytuacji, a skończy się na permie. Nie będziemy tolerować takich zachowań. J.
 11. [Mute] Icetea

  Kara zostaje do czasu podjęcia decyzji przez HeadAdma.
 12. [Mute] Icetea

  Zdjąłem osobiście muta Rezusowi gdyż uważałem, że to byłoby nierówne traktowanie graczy - dlaczego IceTea, który namawiał kilkanaście razy bardziej od Rezusa dostał nie dosyć, że ponad 4 razy mniejszą karę, to jeszcze miał ściągniętego muta przez Remza po jakichś 24h? Muta ściągnąłem po dyskusji z innymi administratorem, Rzuwiem. Nie mam zamiaru nikomu tłumaczyć się z mojej decyzji, zrobiłem to, co uważam za słuszne. Jeśli mamy traktować graczy równo, to traktuj ich równo. Bo jak dla mnie IceTea za swoje słownictwo i pijackie widy powinien wylecieć już dawno z permem idąc tym tokiem myślenia. @Pomidor - nie rób z serwera kompanii karnej, bo to raz, że zniechęca graczy, dwa, że jeszcze bardziej ich nakręca. Jeśli masz zamiar więcej dyskutować na temat decyzji podejmowanych przez HeadAdma (@Remzo), to radzę przenieść się na stosowne forum, bo to nie czas, nie miejsce. Tyle ode mnie, spokojnej niedzieli życzę, J.
 13. [ban] Nayhgt

  Dzień dobry, Ban zdjęty, na przyszłość nie radzę tak eksperymentować Miłego grania!
 14. [Skarga] Nonejm

  świeżak, konto 2 posty, skarga na nikomu nie wadzącemu admina, ciekawe kto to :E
 15. [Skarga] Akise Aru

  Jedyna słuszna decyzja lokalnego capo.
 16. [ban] Mraufetauder

  Done. Na przyszłość radzę zwracać uwagę gdzie się dołącza
 17. [ban] Mraufetauder

  Jest to grupa, która szkalowała całą Strefę Gier. Jeśli już nie jesteś w tej grupie, to ban zostanie zdjęty. Pozdrawiam, J.
 18. [Plac Zabaw] Rzuf

  Witamy w ekipie
 19. List przeprosinowy dla IceTea

  wczoraj perma dostał ode mnie . PS naprawdę przyjąłeś takie przeprosiny? Ja za coś takiego to bym sprzedał liścia na dziąsło i napluł w ryj.
 20. [Plac Zabaw] Rzuf

  @Remzo? i think it's time.
 21. Może by tak zmienić typ serwera?

  ciekawe tylko kto to zrobi
 22. [permban ct] Brzęczyszczykiewicz

  Skoro to wszystko w tej sprawie to zamykam. Prawdopodobnie bana dostałeś za AFKowanie, bo nie kojarzę by były z Tobą problemy na serwerze czy jailach. Pozdrawiam!
 23. [Permban] JλßĻűیžк๏ 屁

  porozmawiałem, sprawa załatwiona. Mam nadzieję, że to się nie powtórzy. Pozdrawiam!
 24. hej, W sumie bardzo się zgodzę z Tobą z wyjątkiem tego, że byłem osamotniony - miałem wielkie wsparcie w wielu osobach, sam Remzo nieraz po nocach łatał serwer. Tyle że lata mijają i nasz jefe techniczny też nie może pozwolić sobie by zarywać po pracy każdy wieczór na poprawę baboli - tutaj niestety zaczynają też wychodzić braki samego CSGO który moim zdaniem jest poprzerastanym mutantem na glinianych nogach. Mimo tego, że to ten sam silnik co CSS to jednak poprzednia odsłona była dużo bardziej "plastyczna" z dużo większymi możliwościami. Co do osobistego ataku na pewną grupę ludzi - trochę szkoda strzępić klawiaturę na spore grono osób spod znaku "puszczamcontrol" - jak chcą, to niech sobie żyją jako nędzne trolle. Tyle, że jak w pewnym momencie wyłączy się im serwer przez przerost tychże, zastanawiam się co oni poczną ze swoim marnym, nieudolnym życiem jako troll piwniczak. Moja miłość do PZ się skończyła, nie mówiąc już o cierpliwości. Ciekawi mnie tylko fakt, czy Remzo ma dużo więcej pokładów tych niezbędnych do działania serwera składników. PiS joł.
 25. tl;dr Nie rozumiem trochę tej skargi, bo to wszystko nie jest winą serwera, a społeczności. "Naród wspaniały, tylko ludzie ku*wy" cytując wielkiego polaka Józefa Piłsudskiego. Chcesz zmian? Sam je zapoczątkuj wśród społeczności. Gdy miałem HeadAdma próbowałem coś zrobić: testowaliśmy tick 102,4; jak dostałem tą posadę na serwerze było tylko SIEDEM MAP, wszystkie to SURFY; starałem się ogarnąć CFG serwera z pomocą WIELU ludzi; organizowałem konkursy (szeryf westwood, król szczurów, etc.), rozdałem ponad 200 (!) kodów do gierek na STEAM, multum skinów do CSGO i co? Nic. Ludzie jak byli niewdzięczni, chamscy i bezczelni tak dalej są (Asko i banda jemu podobnych <3). Oczywiście nie mówię, że wszyscy, ale nawet niewielka grupa idiotów i ich naśladowców potrafi doszczętnie zepsuć zabawę płynącą z gry. Tu refresh nic nie da, jeśli ludzi nie zmienisz - a wątpię, czy komukolwiek to się uda. Maryla Rodowicz śpiewała "Ale to już było, i nie wróci więcej"... I wiesz co? Miała rację. Więc przestań wspominać zmierzchłe czasy i spróbuj przekonać się do życia w nowych. Więc z szelmowskim uśmiechem pozdrawiam Twój post i życzę powodzenia w tworzeniu lepszego jutra. Buziaczki, Jesus.
×