Jesus

Admin Placu Zabaw
 • Ilość dodanej zawartości

  527
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Jesus

 1. po pierwsze - nie wiem czy wiecie, ale s1mple miał perm muta wcześniej za BRAK MUTACJI. Ściągnąłem mu na próbę, bo moim zdaniem to nie jest tak "zły" głos, by nie mógł korzystać z mikrofonu. Jest wielu takich graczy, którzy są na krawędzi/zaraz po mutacji - ocena tego to jest bardzo indywidualna sprawa każdego administratora. Zresztą nawet ja mam kilku takich delikwentów, których tembr głosu po prostu rozsierdza mnie niesamowicie, ale muta im nie daję, bo inni admini tego nie zrobili. Wolę już wtedy ich wyciszyć bądź nawet wyjść z serwera dla świętego spokoju. Nie powinniśmy dopuszczać do takich sytuacji jak ten temat - s1mple, dostanie tego muta było podyktowane niepewnością dotyczącą Twojego głosu. Ściągam Ci tego muta znów warunkowo, bo wiem, że dobrze prowadzisz jaile i nie nadużywasz mikrofonu. Co do reszty adminów - @Ptyś, @ReVo, @leny, @Heroes - zgłoście się do tematu Lakiego w dziale administracji.
 2. moim zdaniem wina jest obustronna, Heroes - jako administrator doskonale wiesz, w jaki sposób chcemy i nie chcemy by gracze się do nas zwracali. Zachowałeś się jak niejeden cwaniak z naszego serwera, a to moim zdaniem nie pasuje do wizerunku administracji StrefyGier. Ptysiu - źle, że nie sprawdziłeś na przykład w tabeli Heroesa, czy faktycznie nie żyje, chociaż rozumiem, że w ferworze walk byłoby to ciężkie. Co do dłuższego gaga, zachowałbym się dokładnie tak samo jak Ptyś po takim tekście, bo moim zdaniem taka forma sarkazmu nie pasuje do rodzaju komunikacji gracz-administracja. Biorąc pod uwagę całokształt sytuacji, karę ściągam, ale z prośbą, byś nie dopuszczał do takich sytuacji w przyszłości Heroes. Twoja ranga tego wymaga.
 3. muta zdjąłem pod warunkiem, że dopilnujesz, żeby młody nie korzystał z konta. Na tym serwerze od zawsze była odpowiedzialność "za konto" - jak rodzeństwo przeskrobie, oboje cierpicie. Pozdrawiam
 4. Opinia Świrexa pod Twoim postem, komentarz Ptysia, ban od slazzyego na 3 TYGODNIE oraz gag ode mnie na MIESIĄC nie pozwala mi Cię przyjąć póki co w szeregi administracji. Zmień swoje nastawienie, udowodnij to, a pomyślimy. pozdrawiam @Świrex nie mam dziś siły na to
 5. campus odpada, był na serwerze i powodował randomowe crashe.
 6. dziwne, jestem tu adminem 5 lat i jakoś Cię nie pamiętam. Za kłamstwo kopa powinineś dostać. Pozdrawiam
 7. gratuluję dołączenia do ekipy!
 8. Witam, zakładam ten temat celem potwierdzenie słów moich i kilkunastu graczy - serwer bez map FFA stracił wiele na uroku. Wczoraj wszedłem na serwer wieczorem po długiej przerwie - jedyne co było grane to surfy i jaile na zmianę(!). Jeśli dodam do tego jaile bez CT, to możecie przewidzieć wynik moich rozważań - ludzie zaczęli wychodzić, idioci zaczęli wchodzić do terro bo przecież CT nie ma... długo by opowiadać. Na serwer obecnie wchodzę jedynie gdy sytuacja mnie do tego zmusza. Mam całkowicie dość grania wiecznie dwóch tych samych trybów, a zwłaszcza tego, w którym jedyne co słyszę to "krok przed cele na kucaka, bezruch". Nie mówię, że chce wrzucić DD2 czy inne mapy, które były na BB, ale mapy, które nie są spotykane nawet na innych serwerach - coś takiego jak Winter_assault (ba_forest z CSS). Do tego biorąc pod uwagę, iż bumbum nie żyje - jedyną możliwością grania tych map jest granie u konkurencji. A trochę słabo, żeby H@ chodził po śmietniskach. A więc, kto jest ze mną?
 9. oshee, ale Ty wiesz, że już są te mapy?
 10. W tym temacie możecie zgłaszać mapy, które chcecie by zagościły u nas na serwerze. Wymagania: muszą być ze STEAM WORKSHOP! - nie mogą dublować się z obecnymi mapami na serwerze!
 11. ban został zmieniony za całokształt radosnej twórczości. Z żalem i przykrością muszę odmówić oraz zamknąć temat. PS będę tęsknił, to było dobre 5 lat grania razem Axi
 12. kłóciłbym się, czy taki pełny.
 13. jestem na tak, witam w ekipie!
 14. witamy w ekipie Placu Zabaw!
 15. witamy w ekipie!
 16. biorąc pod uwagę pamięć na temat tej sytuacji oraz zdanie Wrony, jestem zmuszony odrzucić podanie. przykro mi, ale zasady panujące na serwerach strefygier są twarde, aczkolwiek sprawiedliwe. pozdrawiam
 17. jestem na nie, niemiły, obraża na TSie, wchodzi do CT na jailu i nie chce prowadzić. Zaczekam na więcej głosów, ale nie wróżę wielkiej przyszłości. żartowałem przyjęty do ekipy! gratulacje!
 18. jeżeli terrorysta dziabał ZANIM CT w niego wszedł - podstawianie się CT. jeżeli terrorysta ZACZĄŁ to robić jak CT w niego wszedł - atak na CT przy czym CT powinien dostać oper za podstawianie się.
 19. Dla mnie sprawa wyjaśniona, sam za takie słowa dałbym gaga na miesiąc. Przede wszystklm na serwerze obowiązuje zasada wzajemnego szacunku, a Ty KubeQ jako świezy gracz tym bardziej powinieneś uważać jak i do kogo zwracasz się w ten sposób. skargę zamykam i oddalam.
 20. Cześć, Masz tylko 15 godzin TCT. Lubię Cię, ale przyjęło się, iż kandydat na admina musi mieć przynajmniej 2 dni przegrane by dostać prawa. Na razie wstrzymuję Twoje podanie, ale jeśli zwiększysz TCT, z przyjemnością przywitam Cię w naszej ekipie. Pozdrawiam!
 21. próbowałem odbanować, lecz plugin nie reaguje. @Remzo sprawdzisz to?
 22. z ogromną radością powiadamiam, iż Leny the Noob dołączył do ekipy ! GRATULACJE!
 23. @Axy3r - jak masz takie głupoty gadać jak moja obecność wyłącznie na FFA, to lepiej wyjdź z forum http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=601497 wykres aktywności - o dziwo od 6 tygodni nie ma FFA i jakoś w dalszym ciągu gram z taką samą frekwencją. Dziwne, co nie? Co do włączenia FFA w PZ - pora rozszerzać działalność i działać bardziej multikulti. Z tej ogromnej ilości "randomów" prędzej czy później znajdzie się ktoś, kto zostanie z nami na stałe.
 24. dlatego chcę wprowadzić większą rotację grup - surf-> =/ surf -> =/ surf -> surf/coś innego. Tym sposobem będzie i wilk syty i owca cała. Nie wydaje Ci się to rozsądniejsze? 3 mapy to naprawdę niewiele porównując to do 100 map na serwie
 25. ja jestem ogromnym zwolennikiem FFA - nie musimy dodwać ich MULTUM, wystarczą DOSŁOWNIE 3. Wprowadzi to różnorodność map, zwłaszcza po zabiciu BB