Skocz do zawartości

Jesus

Admin Placu Zabaw
 • Zawartość

  926
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  47

Zawartość dodana przez Jesus

 1. Mapy do usunięcia/poprawy

  raczej usunąć, bo jak na DR jest bardzo słaba. ode mnie - dr_holyshit wywala serwer
 2. [Ban] JAnek

  były admin i takie cyrki... wstyd trochę. Jestem za skróceniem na warunkach, jakie zasugerował @IceTea
 3. Mapy do usunięcia/poprawy

  grałem, też bym wywalił. why not both? faktycznie, sporo tych zabaw Porównaj to do takiego clouds... Bieda aż piszczy. W sumie pisząc o tej mapie mogłem bardziej uściślić - chciałbym wywalić mapy bez zabaw/większego sensu (blackops), ze zbugowanymi zabawami oraz mapy, w której jest JEDNA ZBIOROWA CELA (jak w rebellionie). Większość CTków jest na tyle cwana, że teraz zaczyna rundę od "cele z sikretem przy kratach, plecami do wyjścia" i w tym momencie T ma pozamiatane. W sumie dobra mapa, jak ktoś chce sobie rank nabić 30 fragów * średnio 8 pkt = 240 pkt w ranku. Nice.
 4. Mapy do usunięcia/poprawy

  ba jail rebelion - mapa mała, nudna, mało zabaw. /IceTea informacja nt. wyżej wymienionej mapy, która pomoże w decyzji w sprawie jej usunięcia czy zostawienia. Post można ukryć. Trzeci najbardziej popularny Jail na serwerze, stał się bardziej popularny niż blackops na którym jest więcej możliwości buntu, a to świadczy o tym że, więźniowie cenią sobie dobrą zabawę na mapie niż większą możliwość buntu . Mapa ładna graficznie, każda z 18 zabaw obok siebie, żadna nie jest "zbugowana". @IceTea brak jakiejkolwiek możliwości ucieczki jest dla mnie minusem. A to, że blackops też IMHO nadaje się do wyrzucenia to inna sprawa. Mówię zdecydowane DOŚĆ gównianym jailom o znikomej ilości zabaw bądź z ograniczeniami (na w/w rebelionie masz limitowane gry do kilku osób jak wyścig)
 5. BAN OYCHE DONIZ

  Nie dalej jak 2 dni temu dostałeś bana na 24h za " bugowanie mapy/wykorzystywanie błędów mapy na swag multigames ". Jak widać niczego się nie nauczyłeś. Co więcej wiedziałem o bugowaniu AK, a nie o skakance, więc brawo, dostajesz 1 dzień gratis. Pozdrawiam, J. PS przy okazji radziłbym uważać na słownictwo, bo skargi z tej strony też były.
 6. Problem z CS

  co znaczy laga - gra freezuje na parę sekund, całkowicie freeze czy po prostu postać Ci przeskakuje? Problem tylko i wyłącznie z CS?
 7. Sklep z modelami postaci

  wygląda spoko.
 8. Naprawmy Plac Zabaw

  Nawiązałem do autora temat, jakby nie patrzeć cały ten topic został zainicjowany przez karę dla Ciebie i @Heroesa. Nie musisz się czuć wyjątkowy. bo wiedział doskonale co robi. Co więcej, jako były administrator mógłby zachować resztki godności i nie odwalać takiego ZOO. Złamaliście Heroes przynajmniej 2 punkty regulaminu, §1, pkt 2., oraz §1, pkt. 17. Heroes, teraz muszę się z Tobą bardzo nie zgodzić. To, że dostali bana za "nieszkodliwe" sprawy Twoim zdaniem było podsumowaniem ich zeszlych kar - każda z tych postaci miała postawione ultimatum bazując na ich historii SB. Nie chcieli się dostosować, to sami się wyeliminowali ¯\_(ツ)_/¯ Temat zamykam ze względu na ogólną jałowość dyskusji.
 9. Naprawmy Plac Zabaw

  @Rzuf nie odwalać takich cyrków jak Janek? To tylko przykład. ( ͡° ͜ʖ ͡°) @OsheexDD zbyt krótka*
 10. Naprawmy Plac Zabaw

  miałem zamknąć temat, ale dam wam się wypowiedzieć. @Rzuf wszystko się da naprawić, wystarczy tylko innym nie szkodzić #pdk @janek Tobie to podobno już wczoraj śpiewali
 11. Naprawmy Plac Zabaw

  Prima Aprilis było 11 dni temu. Pozdrawiam (ಠ ͜ʖಠ) PS większość tych graczy, o których się wspomina ma PBana*. Co więcej, mówisz, żeby odbanować wszystkich bez wyjątku - czyli takiego maneja, czy inne mameje które celowo atakowały infrastrukturę SG też mamy odbanować*? Ludzie nie grają na serwerze z wielu różnych powodów - dorośli, nie mają czasu, mają bana*, czy po prostu CS im się znudził. Dalej - "przecież zawsze jak bedą coś odwalać to mozna ich znowu zbanować." - TY BĘDZIESZ ICH BANOWAŁ*? Póki co proponujesz dodatkowy nakład pracy dla malej grupy administratorów, ktorzy nie zamierzają każdej wolnej chwili spędzać na forum czy na oglądaniu demek. @Kander w miejsce gwiazdek (*) dopisz XD, bo Twój post to kopalnia beki i złoto kwietnia 2018.
 12. [skarga] Akise

  Skarga wpadła, argumenty moim zdaniem były słuszne (swoją drogą mapka też nie jest bez winy), demko potwierdziło skargę, Rider dostał karę. To tylko CTBan, a wy wojujecie, jakby to był przynajmniej pban X D Do tej pory uczestniczyłem w tej farsie, bo pracowałem z domu i nie miałem nic lepszego do roboty, teraz za to spadam bo nie chce mi się już z tym babrać. Wy naprawdę nie macie co robić z wolnym czasem, że takie elaboraty ciśniecie na forum? Co do mapy - skoro wiedzieliście, że jest taka słaba, to dlaczego ją wybraliście? Jezu, poraża mnie brak logiki ze strony graczy. Weźcie zluzujcie poślady i zamiast tępić klawiaturę na forum to zacznijcie grać na serwerze. Pozdrawiam, J. PS jeśli macie zastrzeżenia co do innych graczy TO NIKT NIE BRONI wam składać skargi.
 13. [skarga] odwołanie (?) od bana na ct

  mediana wieku na serwerze to jakieś 14 lat (nie mylić ze średnią (!)), więc rzucaj raczej pytanie o Pitagorasa czy wzory na pole prostokąta.
 14. [skarga] odwołanie (?) od bana na ct

  Celowo? Lol, nope. czy ja ich zmuszałem do łamania regulaminu? Sami się wyeliminowali X D Prawo dżungli, teoria ewolucji, darwinizm? Jak zwał tak zwał, jakoś nie płaczę za nimi ¯\_(ツ)_/¯
 15. [skarga] odwołanie (?) od bana na ct

  Jak dla Ciebie pytanie o Eulera to naprawdę prosty poziom matematyki, to tylko gratuluję wykształcenia. Pozdrawiam, J.
 16. [skarga] odwołanie (?) od bana na ct

  Reżim chyba jednak pomógł, skoro Aska, Axyera, Tuska i paru innych gwiazdorów z nami już nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sposoby na wszystkich się znajdą, trzeba tylko znaleźć umiar. (*) RIP
 17. Skarga Na Pewnego Pana.

  a możesz jaśniej?
 18. Dodanie emotikony Kappa

  Może jeszcze emotki premium i stickery?
 19. Dodanie emotikony Kappa

  Nie sądzę, żeby to był dobry pomysł. Teraz emotki to są comic face'y z jednorodną stylistyką.
 20. Bomba dla T

  Jestem za zmniejszeniem obrażeń/radiusa zadawanego przez !bomb na jailach - na małych mapach jak jail_minecraft 1 bomba może zabić całe CT.
 21. Dyskusja na temat map ffa

  Nonejm, ale my NIE CHCEMY WIĘCEJ MAP, chcemy INNE MAPY FFA. Ilość ta sama.
 22. Bomba dla T

  nie mówię przeca co by usuwać całkowicie bombę, ale zmniejszyć radius o 20% - teraz bomba potrafi zabić z odległości koło 400 jednostek, co przy ułatwieniach na BH dla ogarniętych graczy to 2 skoki co by allah akhbar zrobić.
 23. Restricty...

  @Remzo a co z tym restrictem AWP? Poprawiłbyś zgodnie z sugestią Rzuwia?
 24. Restricty...

  Shuffle bezpiecznie można robić TYLKO po ugranej rundzie przed rozpoczętą nową. Uwierz mi, że jak ktoś pracuje i jednocześnie musi pilnować porządku na serwerze, to to okienko 5 sekund jest naprawdę małe. Chyba, że Ci nie przeszkadza paka w drużynie CT
×