Jesus

Admin Placu Zabaw
 • Zawartość

  717
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  36

Zawartość dodana przez Jesus

 1. Biorąc pod uwagę świadectwo złożone przez pomidora, odwołanie oddałam na okres miesiąca. Pozdrawiam, J.
 2. Lud wybrał. Sorry, ale nie.
 3. gracz pouczony, kara zdjęta, pozdrawiam.
 4. Jak to noże znikają? O.o
 5. Dzień dobry, Chcesz mi Asko powiedzieć, że jako gracz z kilkoma WR na mapach typu surf NIE WIEDZIAŁEŚ jak można zbugować mapę typu surf, która pamięta stare dobre czasy CS Source? Co więcej, Dezyl groził Ci permbanem, gdyż jest w pełni świadomy Twojego ultimatum. Twoja odpowiedź na jego PW tylko mnie uświadamia w przekonaniu, że jesteś marnym, niewychowanym trollem, który liczy na #beczkę i inne tego typu rozrywki. Z mojej strony pragnę się z Tobą pożegnać na miesięczny okres czasu bez możliwości odwołania - może taka przerwa pomoże Ci zrozumieć, że to nie jest wyłącznie Twój "plac zabaw" dla Ciebie i Tobie podobnym. Pozdrawiam, J. Przepraszam za błędy, piszę z telefonu.
 6. kopirajt.
 7. poprzednia buka była lepsza. : )
 8. No cóż - nie będziemy tolerować tego poziomu "żartu". Karę zatwierdzam. PS Maksimus, to Twoje drugie konto w CSGO? Nie radzę Ci się pokazywać na trzecim koncie u nas.
 9. Wiadomość do wszystkich obrońców "pokrzywdzonego" - w poście wyżej wkleiłem link do historii czatu Boba. Kara, którą zatwierdziłem nie jest za jednostkowe zachowanie, a całą radosną twórczość. Następnym razem zanim zaczniecie kogoś bronić, radzę dokładniej przestudiować dowody. Zażalenie oddałam, pozdrawiam, J.
 10. Dobry wieczór, przepraszam, że śmiechłem na wstępie, ale Twój post Bobuu położył mnie na łopatki. W skrócie - Snetry ma rację. Obraza graczy, wulgaryzmy, obraza administracji i pojedynczych administratorów - historia nie kłamie. Odrzucam, radzę zgłosić się za jakiś czas, a nie po ledwie kilku dniach od dostania kary. Pozdrawiam, J.
 11. Napisz do jakiegokolwiek admina jak będziesz na serwerze podczas jaila - ściągniemy na próbę Pozdrawiam, J.
 12. Przyganiał kocioł garnkowi Snetry. Twoje poduszczanie mnie tutaj biorąc pod uwagę Twojego aktualnego BANA za obrazę innego gracza jest przynajmniej śmieszne Do tego pragnę przypomnieć, że był zakaz obrażenia ludzi, przeklinać można tyle że w BARDZO ograniczonej ilości zgodnie z zapisami regulaminu. Przykre jest tylko to , że wyciągasz na forum publiczne sprawy ze spotkania ADMINISTRATORÓW. Nie licz, że w takim wypadku ominą Cię konsekwencje. Asko biorąc pod uwagę sytuację jaka wówczas panowała, nie miałem czasu kłócić się z z tobą na PW - odsyłam na forum bo mam inne sprawy na głowie niż drzeć koty o jednego fk. Proszę jakiegokolwiek o wręczenie mi teraz bana na godzinę. Pozdrawiam PS przepraszam za błędy, piszę z telefonu.
 13. Bana wręczył Remzo, więc to on będzie rozpatrywał.
 14. Po zapoznaniu się z odwołaniem przez system raportów postanawiam zmienić karę na tygodniowego bana oraz 2 tygodniowego gaga - jesteś świeżym graczem na serwerze, a mimo tego byłeś w stanie obrazić drugiego człowieka* nie bacząc na konsekwencje. Ratuje Cię tylko to, co napisałeś w swoim drugim odwołaniu, ale pamiętaj, że to dla Ciebie ostatnia szansa - następnym razem nie będzie zmiłuj. Pozdrawiam, J. *head admina(!)
 15. Dyskusja między mną, a Askiem dotyczyła też spraw między nami więc nie widziałem powodu by wyciągać to publicznie. Nikt nikomu nie zabronił się wyrażać, o ile krytyka jest KONSTRUKTYWNA, a nie wyciągnięte z palca wnioski, które nie mają na ceku nic innego niż zaogniać spór. Grożę zamknięciem, bo póki co jestem jego fundatorem i współtwórcą, przynajmniej na CSGO. Grożę, bo jak pisałem, nie mam zamiaru wkładać tyle w coś, z czym się w żaden sposób nie identyfikuję. Wulgaryzmy nie są zabronione, nigdy nie były zabronione pojedyncze /panie lekkich obyczajów/, ale w pewnym momencie administracja dopuściła do sytuacji, że gracze mieli bindy typu "admin c**j" czy clantagi mające na celu obrazić adminów. W tym momencie MUSIAŁEM zainterweniować i zacząć EGZEKWOWAĆ regulamin. Bez komunikacji? Jeśli człowiek zachowuje się ja osoba DOJRZAŁA i KULTURALNA, to nie ma problemów z korzystaniem z komunikacji. " Jeśli sie z tym nie zgadzasz i dalej będą leciały bany od Twoich ---, takie jakiego ja dzisiaj dostałem. To nie ma co drążyć tematu bo ten server długo nie przetrwa. " Za darmo to dziś nawet w zęby nie można dostać więc Twój post jest kolejnym przykładem marnego zaczepiania administracji. Długo nie przetrwa? Winszuje bycia prorokiem, szkoda tylko, że fałszywym i to bez pokrycia rzeczywistości. PS kto Ci powiedział, że CS jest od 18 roku życia? Takie bajki możesz zachować dla siebie. Zwłaszcza, że średnia wieku u nas to koło 15-17 lat.
 16. Dla was zabranie wulgaryzmów, gnębienia innych osób czy bindów "admin ****" to zabijanie atmosfery serwera? Przykro mi, ale ja nie mam zamiaru utrzymywać takiego serwera, z tego rodzaju zachowaniami. 9 osób? Dużo biorąc pod uwagę specyfikę CSGO, a dokładniej jego średnią wieku. CO DO KRYTYKI - jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem, to być zrozumiał po co to wkleiłem - " jeśli WY, jako GRACZE (mówię tu również o ADMINISTRACJI) nie ogarniecie swojego zachowania, serwer zostanie W Y Ł Ą C Z O N Y". Ładne, proste i na temat. Ja nie mam już siły przekrzykiwać się z wami. Skoro wy nie chcecie współpracować, to muszę egzekwować to, co jest teoretycznie PODSTAWĄ tego serwera, a mianowicie REGULAMIN. Co do mojego wychodzenia - dyskusja z Asko jest przeniesiona na PW, bo nie chcę prać brudów publicznie. PO to jest forum, po to jest PW by z niego korzystać. Serwer ma służyć do GRANIA, a nie dyskusji kto ma rację w tym momencie.
 17. Nie mam zamiaru tolerować zachowania z pokroju patologii, w tym takiego słownictwa. Jeśli jesteś taki "twardy" to było mi to napisać na PW, a nie gdy wyszedłem z serwera. Co prawda, to nie ja dałem tego bana, ale w pełni na niego ZASŁUŻYŁEŚ. Żegnam, fora ze dwora.
 18. To, że zaczynamy od was wymagać pewnego zachowania, bardziej dojrzałego zachowania jest ponad wasze siły? Może i rezygnują, my ich na siłę nie trzymamy - to, że im się nie podoba system, jest tylko ewidentnym sygnałem na temat ich ZAKŁAMANIA - wczoraj na wieczornym spotkaniu zarówno @Snetry jak i @MultiKillson zgodzili się ze mną na ten temat. To, że dziś zmienili zdanie, jest dowodem na to, że zwyczajnie niedojrzali do tej roli. W skardze BonkaByka napisałem powody takich, a nie innych decyzji: Mówisz, że 3 osoby się odzywają? Dziwne, bo ja wg demka naliczyłem 9. Ale cóż, lepiej zawsze zaokrąglić na własną korzyść, nieprawdaż? Pozdrawiam, J. PS dla mnie jesteś zwykłym tchórzem, skoro boisz się podpisać swoim prawdziwym nickiem.
 19. Biorąc pod uwagę zerowy odzew ze strony graczy zamykam temat. J.
 20. Kłóciłbym się z tym Bobek. Nie wiem co się ostatnio dzieje z serwerem, ale grając dzisiaj zauważyłem, że "to nie jest plac o który walczylim". Poświęciłem naprawdę MASĘ czasu od początku by postawić serwer na nogi - musiałem nauczyć się podstaw obsługi konsoli serwera, konfiguracja, wyszukiwanie map... Niezliczone godziny, za które nie usłyszałem w sumie razem z drugim H@ nawet głupiego "dziękuję". @Remzo oczywiście był głównym motywatorem, silnikiem oraz mózgiem operacji, lecz nie zmienia to faktu, że jestem załamany postawą graczy. Wulgaryzmy na administrację przy obecności tychże? Nie mówię, że jestem święty, sam nie raz rzucę grubym mięsem, ale to co tu się wyczynia przechodzi jakiekolwiek pojęcie. Remzo w swoim cytacie miał przede wszystkim na myśli postawę graczy - sam nie mam zamiaru inwestować własnych pieniędzy w coś, z czym się w żaden sposób nie utożsamiam. Dzisiejsze wiadomości, które dostałem będąc w pracy sprawiły, że złapałem się za głowę. Już ostatnio zauważyłem, że gracze podjudzeni zachowaniem innego gracza, zaczęli bawić się w katów i znęcać się nad konkretnymi jednostkami co doprowadziło do pęknięcia pewnej bariery. W tym momencie stwierdziłem, że już muszę zainterweniować - jeśli WY, jako GRACZE (mówię tu również o ADMINISTRACJI) nie ogarniecie swojego zachowania, serwer zostanie W Y Ł Ą C Z O N Y. Byłby to tragiczny koniec pięknej, wieloletniej historii z wieloma powrotami. Mam nadzieję, że weźmiecie sobie mój komentarz do serca i zaczniecie zwracać uwagę na godność i uczucia innych osób. @BonkuByku Twoja kara zostaje, powinieneś się cieszyć, że jest taka krótka. @Askovsky za obrazę forum dostajesz ukarany mutem na 48h. W razie jakichkolwiek komentarzy, proszę nie wahać się napisać tu na forum. Temat zostawiam otwarty na 24 godziny. J.
 21. Jako Head Admin po zapoznaniu się z sytuacją przyklepuję karę Timona. Tyle ode mnie, J.
 22. jak ktoś się nie stosuje do zasad CT, zwłaszcza admina, to powinieneś wiedzieć co z nimi robić
 23. Trzeba by napisać plugin - ja odpadam, nie mam pojęcia na ten temat. @Remzo myslę, że też odpada przez nawał pracy. Co do zabaw - to, że nie ma ich w rozpisce, nie znaczy, że nie można ich dopisać
 24. Zawsze można wpisać timeleft na czacie
 25. Po ostatnim updacie CSa zepsuł się serwer - do wieczora zanim Remzo nie naprawi, niestety ale raczej nie pogracie.