Jesus

Admin Placu Zabaw
 • Ilość dodanej zawartości

  619
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  29

Zawartość dodana przez Jesus

 1. Witam, chcę powiadomić o mojej nieobecności od 28.04 do 03.05 z powodu wyjazdu zagranicę. Wszystkie sprawy stricte techniczne związane z PZ proszę zgłaszać do Remza, całą resztę do Adminów/na forum. no elo.
 2. jako Head Admin Placu Zabaw wystawiam CELUJĄCĄ ocenę z zachowania Heroesa - NIGDY nie brał udziału w konfliktowym sytuacjach na serwerze, nigdy nie widziałem go obrażającego innych - moim zdaniem kara, którą dostał była /collateral damage/ w świetle całej sytuacji. ITS NOT A HERO WE NEED, ITS A HEROES THAT WE DESERVE.
 3. jakbyś to widział IceTea? Kto dostałby nagrody?
 4. Szkoda, że mnie nie będzie
 5. Prawdziwy pasjonat
 6. jest szansa na jakieś wyjaśnienie sprawy o co chodzi tutaj na forum?
 7. gratulujemy, witamy w ekipie!
 8. Panowie, zrobię to inaczej - za kolejną marną prowokację, łamanie regulaminu oraz za składanie skargi na działającego zgodnie z regulaminem admina, nakładam na Ciebie karę silence na 7 dni. Może to oduczy Cię głupich zachowań. Zamykam. PS osobiście nigdy nic do Ciebie nie miałem, lecz jeśli taka sytuacja się powtórzy, nie będę aż tak bardzo pobłażliwy.
 9. gadałem z Neverem na ten temat, znam go dość długo z serwera i jestem przekonany, że to był bardzo głupi żart. Karę skrócę, lecz nie myśl, że obejdzie się bez konsekwencji. Twoje szczęście, że napisałeś to wyłącznie na admin czacie, dlatego skracam karę do 1 tygodnia by ukrócić podobne zachowania. Pozdrawiam
 10. Z góry dziękuję za pomoc, którą nam okazałeś Blodi, ale odmówię przyjęcia tej dotacji na ten konkurs. Działamy jako organizacja non-profit, więc wolę uniknąć jakichkolwiek oskarżeń. PS Dzięki jeszcze raz!
 11. od ostatniego podania sporo się zmieniło, na plus. Jestem na TAK.
 12. Nie znasz zasad panujących na CSGO, lepiej poczytaj jak jest u nas, zamiast gadać jak na GModzie. Mamy plugin BigBrother, który zapisuje demka z map - wystarczy zgłosić z nazwą mapy, datą i godziną, a my się wszystkim zajmujemy. /eot Co do tematu - jak Pomidor napisał, wina obustronna, nie ma co się nakręcać. Donald dostaje ostrzeżenie. Zamykam.
 13. @Remzo co o tym sądzisz?
 14. jaki miałeś wcześniej nick? Jakbyś o tym napisał, to może więcej osób by Cię poparło BTW wysłałeś podanie 11 razy następnym razem wystarczy jak raz klikniesz "wyślij". Pozdrawiam
 15. witamy w ekipie.
 16. nie prościej kabel HDMI PC->TV + bezprzewodowy sprzęt mouse+keyboard+joye? IMHO kombinowanie na siłę, chyba, że musisz ciągnąć kabel przez 3 kondygnacje.
 17. mg_paulsmultigames do wywalenia, większość gier zbugowana
 18. za wielokrotne namawianie do RTV i napisanie odwołania na odwal się, zamykam.
 19. z tym zapytaniem to proszę do @Remzo.
 20. dokładnie, tak jak napisał IceTea - jest BB, wystarczy zgłosić sprawę na forum z godziną i mapą, sytuacja od razu się wyjaśnia.
 21. spokojnie, staramy się panować nad sytuacją jeśli ktoś będzie się bawił w recydywę, to zamiast gaga, polecą bany i to na dłużej niż 48h.
 22. zamykam na prośbę autora.
 23. Hola hola, żarty żartami, ale nie zmienia to faktu, iż istnieje w regulaminie punkt, który nazywa się " 12. Nadmierne używanie wulgaryzmów jest zabronione". W ramach nagrody cała trójka zgodnie otrzymuje gagi na okres 48h. Zamykam.
 24. Biorąc pod uwagę, że tą karę wydał główny H@ serwera, myślę, że to jest ostateczna i definitywna decyzja w tej sprawie. Z mojej strony mogę napisać, iż jest mi przykro, iż w ogóle dopuściłeś do takiej sytuacji. Zamykam.