Skocz do zawartości

Timon

Admin Placu Zabaw
 • Zawartość

  111
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  17

3 obserwujących

O Timon

 • Tytuł
  Forumowicz
 • Urodziny 02/01/95

Informacje

 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Skąd:
  Stamtad --->

Ostatnie wizyty

1328 wyświetleń profilu
 1. [Skarga] Mr.kamiko

  @Tairon Nie chcę robić z tego niepotrzebnie długiej dyskusji, adresuje się do czegoś co uważam za problem: Osobiście nie uważam żeby Kamiko wiedział że NIE ŻYCZYSZ SOBIE BYĆ tak nazywany jeżeli w odpowiedzi na wyzwisko wysadzisz NAGLE tekst: "SKARGA NA FORUM KAMIKO POŻEGNAJ SIĘ" <- Ten tekst i podejście z nim związane uważam za problem. Sama skarga jest na miejscu dlatego sprawdzane jest demko a sprawa nie jest zamknięta. Proszę tylko abyście takie sprawy załatwiali dorośle, skoro jak sam twierdzisz To liczę na to że zachowasz się adekwatnie do wieku i zamiast mówić "SKARGA NA FORUM" to przekażesz osobie która mówi coś czego nie powinna że zachowała się nieodpowiednio i powinna zważać na swoje słowa. (Przykład: Ty g*wniarzu nie życzę sobie żebyś tak do mnie mówił więc radze ci ogarnąć *upę). - Forum skargowe to nie jest śmietnik do każdego urażenia majestatu, boje się że przyzwolenie na takie tematy jak ten stanie się niczym innym jak zrobieniem z tego działu scenariusza trudnych spraw. Kompletnie inaczej by to wyglądało gdybyś na jego wyzwisko przekazał mu w jakikolwiek sposób ŻE MA TEGO NIE ROBIĆ; Zamiast powiedzenia "SKARGA NA FORUM" - Nie uważam żeby coś takiego okazywało jak duży jest problem (biorąc pod uwagę twój ton głosu po tym jak to powiedział). A fakt że wlepiłem ci bana był głównie po to żeby wdać się z tobą w dyskusje na ten temat, żeby tez inni mieli naukę na przyszłość jak podchodzić do tego typu spraw więc proszę cię o jedno i mam nadzieje że rozumiesz do czego dążę z tym wszystkim Zamień uraziło => piszę skargę na forum na Uraziło -> Mówię mu że ma tego nie robić -> Robi to dalej -> Skarga na forum Czy rozumiesz o co mi chodzi ? P.S. Z uwagi na ban zdjęty. --EDIT-- Tak jak mówiłem jest 20 temat zamykam. ----- Od razu przestrzegam przed takimi zgłoszeniami, jeżeli ktoś nie zabroni i nie da jasno komuś informacji że nie życzy sobie czegoś, pod uwagę będzie brany też ban osoby zgłaszającej (tak jak miało to miejsce w tym temacie, na zasadzie marnowania czasu). Pamiętajcie że nie musicie się na banować bo macie możliwość rozmowy, dopiero gdy ta nie przynosi żadnych skutków dawajcie to nam. I następnym razem nie będę się cackał tak jak w tym temacie.
 2. [Skarga] Mr.kamiko

  Witam, poważnie potraktowałem temat. Gracz został ukarany. Temat zamykam o 20.
 3. ⚽ Mundial ⚽ !

  Witam w związku z zaistniałą sytuacją (braku drużyn) będę zmuszony wstrzymać konkurs, temat tymczasowo zamykam, posty dotyczące obecnej serii zostaną wykasowane/schowane, regulamin konkursu wzbogacony i temat zostanie ponownie otwarty za 2 tygodnie w poniedziałek, wtedy będzie można znowu pozgłaszać drużyny i jeżeli wtedy uda nam się zebrać ich co najmniej 4, przeprowadzimy konkurs poprawnie ! Pozdrawiam.
 4. ⚽ Mundial ⚽ !

  @Rzuf @PoomCia @Bobek @Garzki W takim wypadku będę zmuszony odwołać turniej jeżeli nie będzie co najmniej 4 drużyn do soboty.
 5. ⚽ Mundial ⚽ !

  @Bobek Taką drużynę sobie obrałeś, możesz oczywiście zedytować wszystkie osoby które tam są, drużyna jest zaklepywana w sobotę o 10 i dopiero od tej godziny nie można już dokonywać zmian. Zakładam że turniej odbędzie się ok. godziny 16 lub 18 (niestety Real Life wpływa na to że nie mogę podać ostatecznej godziny bo będę musiał być w paru miejscach w tym samym czasie)
 6. ⚽ Mundial ⚽ !

  @PoomCia Jaki jest dzień za 2 tygodnie w sobotę? Chodzi mi o parę rzeczy: Mniejszy czas w którym serwer będzie niedostępny Mniej drużyn mniej potrzeb organizacji Turniej jest eksperymentalny więc nie wiadomo w żaden sposób jak wyjdzie i lepiej przetestować to na mniejszej ilości osób Bracket z 6 jest słaby (musiałoby być 8 drużyn żeby miało sens)
 7. ⚽ Mundial ⚽ !

  @nonejm Nie będzie na pewno możliwości żeby wgrać plugin, jak na jednorazowy konkurs jest to zbyt duży niepotrzebny wysiłek tym bardziej że inne mapy dadzą radę to uciągnąć. Do poprawnego działania mapy która podałeś potrzebny jest mod który robi parę i tak niepotrzebnych duperel. Postaram się zrobić własną mapę na zasadzie tej ze Swag-a natomiast nie gwarantuje sukcesu (że ją skończę na czas rozpoczęcia konkursu). W przypadku gdy mi się nie uda idziemy z tą która jest oryginalnie na swagu. A co do wrzucenia tego trybu na stałe mija się to trochę z celem z uwagi właśnie na ilość MG które soccer już posiadają. @Garzki @PoomCia ! @Bobek ! @Rzuf Zdecydowałem się odpalić turniej nawet w przypadku 4 drużyn (tych które są obecnie zgłoszone) w tym tygodniu w sobotę. Prosiłbym was abyście upewnili się że każdy z drużyny będzie dostępny aby nie zostać wyeeliminowanym W sobotę o 10 podane zostanie info która drużyny gra z która i o której przewidywanej godzinie, w tym też momencie zamknięte będzie zgłaszanie drużyn. Jeżeli turniej się uda i zbierze dobry odzew to na pewno będę chciał go powtórzyć w przyszłości
 8. ⚽ Mundial ⚽ !

  Cześć ! Krótko i na temat: Wpadłem na pomysł nowego konkursu co jak widać w nazwie związane będzie z graniem w piłkę Zasady ogólne: Mecz będzie odbywał się na jednej z map posiadającej piłkę (ba_jail_nairdaxon/mg_swag itd, jeszcze do omówienia, zakładam jednak że będzie to swag) Mecze trwają po 10 minut -> Wygrywa drużyna która pierwsza strzeli 3 bramki (niezależnie od czasu). lub Wygrywa drużyna która ma większa ilość punktów (np 2:1 dla drużyny rzufia). lub W przypadku gdy jest remis 1:1 wygrywa drużyna która pierwsza trafiła bramkę. lub W przypadku gdy jest remis 0:0 przegrywa drużyna po której stronie boiska będzie piłka (będzie powiedziane minute przed taką sytuacją iż gracie o przejęcie). Granie będzie wyglądać w taki sposób że będziecie zamrożeni, wybrana zostanie piłka, a następnie wraz z rozmrożeniem rozpoczyniacie granie meczu (To znaczy że każdy będzie w jednym skinie więc trzeba przygotować sie na anty-spawn gole) Gracze mają po 1000 HP i mogą je tracić (co znaczy że bicie przeciwników piłką jest również taktyką) Drużyna która wygrywa otrzyma coś (Nie wiem co Nie mam żadnego pomysłu w najgorszym wypadku mogę kupić jakieś bardzo tanie skiny dla każdego z wygranych jako dowód wygranej.) W przypadku gdy będą to Itemy odbiera je tylko kapitan drużyny (a potem dzielicie się wewnętrznie) Tylko gracz rezerwowy może się powtarzać między drużynami, natomiast może zagrać tylko 1 mecz. (Np. Jeżeli rzuf jest graczem rezerwowym drużyny A to może być również zapisany jako gracz rezerwowy do drużyny B, natomiast nie będzie on w stanie grać w mundialu dla obu drużyn, może tylko do jednej z nich) W przypadku gdy dana drużyna nie będzie miała pełnego składu - Zostaje wyeeliminowana Gracz rezerwowy jest opcjonalny Na mundialu mogą być tylko osoby które nie mają bana. Gracze z drużyny muszą mieć jakiś czas przegrania na serwerze Placu Zabaw - (Aby ominąć branie ludzi spoza serwera oraz offkonta ludzi permanentnie zbanowanych - konta będą wstępnie atestowane czy nie zaliczają się do którejś z tych grup). Zadawajcie pytania jeśli chcecie coś wiedzieć! Formularz do zgłoszenia drużyny - Termin konkursu nieznany, jeżeli będzie bardzo dobry odzew i ponad 6 zgłoszonych drużyn będę chciał aby odbył się w Sobotę. Jeżeli nie to za 2 tygodnie w sobotę itd. (Dopóki nie będzie conajmniej 6 drużyn) Jeżeli nie zbierze się co najmniej 5 drużyn do końca miesiąca temat zamykam a konkurs zostaje odwołany . Konkurs rusza w Sobotę !! Z uwagi na to że serwer będzie przez czas grania konkursu "niedostępny" dla reszty graczy a nie chcę aby ktoś był zły że nie może grać na serwerze postaram się załatwić stream z komentatorami na popularnym serwisie streamingowym Komentatorzy nieopłacani więc na robocie się nie znają ale może coś powiedzą (Dezyl i ktoś jeszcze może). JEŻELI CHCECIE ABY WAS KTOŚ WZIĄŁ DO DRUŻYNY / CHCECIE KOGOŚ DO DRUŻYNY, REKRUTACJE PROWADŹCIE WEWNĘTRZNIE NA SERWERZE LUB MIĘDZY PRZYJACIÓŁMI/GRUPĄ PLACU ZABAW.
 9. [Mapa] MG_BadNight_Beta

  !AKTUALIZACJA! MAPA OFICJALNIE NA SERWERZE ! Dodany w razie wypadku surefix na kosę (Gdy terrorysta kliknie na czerwone drzwi kościoła nie mając kosy powinien on ją uzyskać, 10 sekund na reset przycisku) Dodany system do fixowania widoczności dla CT (którzy zmienili drużynę z terro) Dodany system do fixowania niewidzialności dla T Dodany system do fixowania noża (którego NIE MOGĘ przetestować ponieważ nie zabiera mi kosy tak jak zabierało) Po dzisiejszym testowaniu wygląda na to że oba fixy działają, także z mapą nie powinno już być problemów. Obecnie mapa czeka na jakiś pomysł od was lub jeżeli tak się nie stanie idee ode mnie żeby dodać coś ciekawego jeszcze co nie psuło by motywu mapy (prosta, szybka, skupiona na 1 celu) potem idzie Final build tej mapy i nie zamierzam się już jej dotykać Jeżeli są problemy z niewidzialnością to sprawdzić czy "sv_disable_immunity_alpha = 1" Jeżeli są problemy z wejściem do helikoptera to sprawdzić czy "cs_enable_player_physics_box = 1" Obie komendy powinny być na stałe wpisane w CFG serwera natomiast nie mam pojęcia czy tak obecnie jest (wczorajsze wysypy po updacie CS)
 10. Prośba o Kanał

  Witam, prosiłbym o stworzenie dla mnie kanału na TS3 Nazwa kanału głównego: Lorem Ipsum Nazwa Pod kanału 1: CS Nazwa Pod kanału 2: LOL Nazwa Pod kanału 3: Pogaduchy Obecny nick na TS3: Timon
 11. 1. Na to czy jest to w ogóle możliwe musiałby ci odpowiedzieć nasz opiekun techniczny. Z tego co mi wiadomo obecny plugin do wybierania map jest bardzo słaby i nieprzewidywalny, jakiś czas temu były plany kompletnie to zmienić natomiast nie ma żadnej dobrej znanej nam obecnie alternatywy, czas pokaże co będzie z tym wybieraniem map. 2. Na starym (css) placu był "mój" przepchany pomysł z tym czasem do map. Jako że granie map takich jak BOBII czy zeizeii było już maksymalnie nudne i bez sensu dla ludzi którzy mapy znali, umieli i mieli w jednym palcu powiedziałem że sens zwróciłoby im granie na czas, wtedy każdy wyjadacz miałby co robić w nieskończoność (albo cisnąć swój lepszy czas albo pobić kogoś w tabeli) natomiast ci którzy robią mapę normalnie i tak robiliby ją normalnie. Na starym placu były również XC_ (climby) do których także oczywistym było że plugin można dodać, naturalnie skillówki surfy także się załapały. Obecnie na serwerze masz tylko 2 dzialajace poprawnie mapy skill (obie są portami ode mnie, fruits i vegetables) i przykro mi że jest prawie 0 parcia na te mapy (obie miały branie na CSS i obie są dosyć dobrej jakości) Co do pomysłu ogólnie pchałem go również w CSGO i najprawdopodobniej pojawi się w czasie wyżej niezapowiedzianym. 3. Wystarczy przelookać forum, multum tego tutaj (osobiście nie jestem jakimś super fanem HNS także, ups) Ode mnie: Fajnie że ktoś się nie bał i wrzucił jakieś swoje pomysły na forum Mam czasami wrażenie że ludzie z placu boją się tego forum jakby było tylko po to żeby dostać bana lub unbana
 12. Propozycje map

  Co myślicie o mapach tego typu zamiast FFA: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=538159956 ?
 13. Ban DaaViss v2

  @DaaViss Bana dostałeś od Wrony który obecnie nie jest już adminem, mimo że ban jest dosadnie opisany: Mass freekill, płacz, nieumiejętność pogodzenia się z sytuacją, ignorowanie poleceń, obraza admina, debilizm, to nie nawiązałeś do niczego co zrobiłeś ani nie przeprosiłeś za to. Choć "Chęć powrotu." Powinna być równoznaczna z żałowaniem popełnionych czynów, trudno jest to stwierdzić w takiej formie jak wygląda twój post. W praktyce gdyby nie to co napisał @leny TO NIKT CI BANA BY NIE ZDJĄŁ bo nie wiedział by nikt jak się za to zabrać. (Dlaczego ? Dlatego że ban jest na tyle sensownie opisany że nie można go od tak podważyć i stwierdzić "A DOBRA NIEWIADOMO O CO CHO TO STARY ADMIN OLAĆ UNBAN.") Na przyszłość spróbuj w tym poście dodać też jakieś konkretne informacje, żeby było można to rozwiązać. Suma sumarów: BANA Zdejmuje ci opierając się na tym co napisał Leny, życzę ci miłego pobytu na serwerze i naprawdę liczę że mnie nie zawiedziesz (czyt. bądź grzeczny, następny ban w takim stylu na pewno nie będzie brany pod uwagę odwołania.) @Leny Dziękuje że opisałeś sytuacje, bez tego nie było by opcji ruszenia tego bez kontaktu z wroną. @rzuf Nie każdy zasługuje na drugą szansę, kwestia chęci i sumienia danej osoby oraz osąd osoby decydującej - decyduje o tym. @GOD Choć "Chęć powrotu." Powinna być równoznaczna z żałowaniem popełnionych czynów, nie jest to pewne przy formie jaką ma post kolegi. Nie wiem czemu ostatnio zrobiła się jakaś moda na głosowanie kto zasługuje na drugą szanse, my jako admini do każdej ze spraw podchodzimy indywidualnie i STARAMY się z założenia dogadywać i wychodzić graczom naprzeciw , więc głosowanie na to czy ktoś zasługuje czy nie zasługuje nie jest w tych wypadkach na miarę graczy. -----------------EDIT-------------------- W związku że posta zacząłem pisać 2 godziny temu i zdążyły wskoczyć 2 nowe odpowiedzi. Zgadzam się w 90% z tym co napisał Pomidor Daviss, to mogłeś nawet zrobić kopiuj wklej na nowy post, nikt z nas nie robi dochodzenia pół roku wstecz, nowy temat, nowe kwestie, nowe podejście.
 14. !!MAPA NIE JEST OBECNIE DOSTĘPNA DO GRANIA NA SERWERZE, CZEKA NA DODANIE!! Topic założony z uwagi na to że tworzę mapy na serwer z których chciałbym dostawać informację od graczy na temat bugów, przeoczeń, pomysłów lub ogólnie na temat zdania dotyczącego danej mapy. Nazwa mapy: mg_oaks_course Tryb: Mini-Game (course) Typ: port (Oryginalny twórca: ProfessorOak) Stan ukończenia: 100% (?) (Ukończona/Final, Niesprawdzona Live) Opis mój: Port mapy znanej wszystkim z CS:S. Jest to bardzo stary course który był w miare często grany w CS:S, osobiście nie znam żadnej osoby która dałaby radę go przejść mimo że pułapki na nim wydają się być w miarę łatwe. Na mapie pozmieniane są ustawienia wszystkich rur z uwagi na to iż brak jest w CSGO tak zaawansowanych modeli jakie były w CS:S... Zdjęcia:
 15. Topic założony z uwagi na to że tworzę mapy na serwer z których chciałbym dostawać informację od graczy na temat bugów, przeoczeń, pomysłów lub ogólnie na temat zdania dotyczącego danej mapy. Nazwa mapy: mg_BadNight_beta Tryb: Mini-Game Typ: Mapa Własna Stan ukończenia: 90% Ukończenia (Stable/Final) Opis mój: Moja pierwsza mapa zrobiona totalnie od zera, przede wszystkim chciałem z mapy wyciągnąć jak najwięcej smaczku z "horroru", tak aby możliwe było rzeczywiście przestraszyć się sytuacjami jakie mają na niej miejsce, oczywiście to czy się udało pokaże czas. Po wielu próbach i błędach uważam że udało mi się wyciągnąć strasznie niesamowity klimat z jakże prostej i niesamowicie małej mapy. Mapa polega na tym że mamy niewidzialnego regenerującego się terrorystę ze zwiększonym HP zaoptrzonego w nóż próbującego zadźgać wrogich mu antyterrorystów Mapa była robiona w taki sposób aby nie była możliwa gra "SOLO" (ponieważ ostatnio każda mapa ma taką możliwość chciałem wymusić coś innego), poza zwykłym szczęściem nie powinno być opcji zabicia terrorysty w pojedynkę. Po wybuchu na początku mapy wyłączają się wszystkie dostępne światła, zadaniem CT jest wziąć kanister, napełnić go paliwem a następnie wlać paliwo do generatora znajdującego się w szopie za domem. Wtedy przez radio dostajemy wiadomość iż leci po nas pomoc. Po wyczekaniu odpowiedniej ilości przylatuje helikopter który powoli zlatuje na mapę, wszyscy którzy się do niego dostaną przeżyją gdyż w momencie kiedy helikopter odleci wystarczająco daleko zrzucona na mapę zostanie rakieta która doprowadzi do wymarcia każdego żywego organizmu które na niej było. Mapa jest skończona w 90% ponieważ czegoś mi w niej brakuje, ale nie jestem w stanie stwierdzić czym to jest a ostatni zbyt mało czasu mogę poświęcić na rozwój żeby wymyślić do niej coś kreatywnego (Plus wypadałoby poprawić niektóre rzeczy takie jak helikopter itd. ale to też wymaga mnóstwa czasu). Każdy domek znajdujący się na mapie posiada więcej niż jedno wejście, aby uniemożliwić CT spamowanie w jedno miejsce. Na mapie jest jeden sekret dla terrorysty oraz jeden dla CT. Czy graczom się spodoba ? Czas pokażę. Historia mapy jest w miarę prosta: W ośrodku wojskowym nastąpił wybuch, opad nieznanych radioaktywnych substancji doprowadził jakimś prawem do zmartwychwstania jednej osoby która była nieopodal w starym zamkniętym domu pogrzebowym. Legenda głosi że na zmartwychwstałym (Terrorysta) były prowadzone eksperymenty które stopniowo i boleśnie doprowadziły do jego śmierci, a ponieważ był on w jakiś sposób związany z tymi substancjami, doszło do reakcji chemicznej która pobudziła działanie jego serca. Napędzany żądzą krwi szuka zemsty na swoich oprawcach (Anty-Terroryści, którzy są pracownikami ośrodka). Z uwagi na wszystkie modyfikacje biologiczne jakie na nim dokonano posiada on nadludzkie moce które bardzo ułatwią mu zadanie. (Niewidzialność, siła, nadludzka żywotność, regeneracja która de facto była głównym czynnikiem który pozwolił mu zmartwychwstać). Czyli typowy amerykańsko-polski horror nad wisłą wsi. Mam nadzieje że nie przesadziłem ^^. Zdjęcia:
×