Timon

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  12

2 obserwujących

O Timon

 • Ranga
  Piszący posty
 • Urodziny 02/01/95

Informacje

 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Skąd:
  Stamtad --->
 • Gram na serwerach:
  ARMA

Ostatnie wizyty

955 wyświetleń profilu
 1. Cześć VitaxD Pamiętam cię, myliłem cię z VitoxD-em, myślałem że jesteś jego zaginionym dzieckiem / jajkiem niespodziewanką. Nie uważasz że wchodząc na serwer i tam się witając zrobiłbyś lepszy efekt ? To tak jakbyś szedł na randkę z dziewczyną ale na miejscu powiedział jej że seks tylko na piśmie (bo jest bardziej oficjalnie i masz to na piśmie).
 2. Na szybkości nie będę wnikał rozpisywał się ani próbował czegokolwiek udowodnić ponieważ jak rzekł stonoga to jest k*rwa dramat także Lista twoich OBECNYCH, było ich 20x więcej, grup które "propagują nienawiść" jakiegokolwiek stopnia Rudy Empiod - Publiczna (Sam o sobie robisz grupę, niby że masz jakiś dystans do siebie no ale nie. ) Anty ASKO - Publiczna Tępić Botuffff - Publiczna Grzelo do nauki - Publiczna Wonsiki :{ - Publiczna (Co prawda nie jest to grupa propagująca nienawiść ale śmieszy mnie że dziewiczy wonsik się zalicza do tej grupy, bo innego to napewno nie wychodowałeś jeszcze.) Jaskinia Trolli Remza - Publiczna Geje Gryfelda - Publiczna Jurki - Publiczna I tak jak napisałem wyżej jest to zaledwie malutka garstka tego w czym jesteś dlatego że z większości "ostrzejszych" grup już dawno wyszedłeś i to nie z uwagi tego że stałeś się bardziej tolerancyjny, tylko dlatego że ci się znudziły... cebularzu. Więc stwierdź mi bo mnie w sumie ten dramat to nic nie obchodzi tylko wytłumacz mi, gdzie ty masz mózg człowieku. Piszesz o jakiejś grupie jak ty sam stworzyłeś ich z 30 ? Zgaś się pecie przestań się błaźnić i wyhoduj w końcu jakieś jajka a jak nie dasz rady to sobie kup. Ty jako ostatnia ze wszystkich osób powinieneś przyganiać komukolwiek kwestie takie jak "zachowanie" "kultura" itd. itp. Spłoń.
 3. Witam, Ostatnio wpadł mi do głowy pewien pomysł aby pobudzić waszą kreatywność, więc nie przedłużając chciałbym abyście umieszczali tutaj Memy które będą związane z Placem, żeby nie zaśmiecać postanowiłem wykonać 2 dzieła artystyczne na rozruch .
 4. Witam, Ostatnio wpadliśmy z kolegą na pomysł aby założyć coś w stylu radia online które grałoby na strefie dla strefy, ogólnie przyjęta przez nas koncepcja jest taka żeby wziąć jakiś dedykowany serwer i ułożyć wszystko co potrzeba oczywiście jest to tylko na razie w fazie koncepcji i bylibyśmy w stanie naprawdę zabrać się za to jeżeli otrzymamy zielone światło i pomysł zostanie przyjęty z uśmiechem na twarzy. Potrzebujemy na początek zainteresowania czymś takim i organizacji ludzi w ułożeniu jakiegoś planu działania i potem wprowadzić to wszystko w ruch i życie. Co myślicie ? Co sądzicie ? Co uważacie ? Wypowiedzcie się, dzięki.