pomidor™

Admin Placu Zabaw
 • Ilość dodanej zawartości

  310
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O pomidor™

 • Ranga
  Zaawansowany poster

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Zewsząd
 1. Witam, od dłuższego czasu robiłem nowe dźwięki na zakończenie rundy, jest ich aż 70, więc będzie z czego wybierać. Wszystkie są mojego autorstwa (nic nie było znikąd kopiowane). Czas najwyższy wprowadzić trochę świeżości na serwer. Mam nadzieję, że się spodobają, niżej zamieszczam link z downloadem. Download
 2. Mute'a dostałeś od Dezyla, musisz to z nim wyjaśnić. Niestety nie ma podanego powodu Twojej kary.
 3. Minias ma mutację, grał na Placu jeszcze za czasów Source'a, bardzo możliwe, że to jego brat coś powiedział na serwerze .
 4. Za czasów CS:S spisywał się dobrze w roli admina, na TAK.
 5. Pierwsza propozycja map ode mnie [na razie tylko jaile]: 1. ba_jail_rebellion -Fix Version- 2. jb_summer_jail_v1 3. ba_jail_modern_castle_csgo 4. ba_jail_bliss_v1b 5. jb_lego_jail_v8_fixed 6. jb_freierhimmel_v4 7. jb_clouds 8. ba_jail_sand_final 9. ba_jail_alcatraz 10. ba_jail_campus_2015
 6. 1. Wiek: 21 2. Kontakt e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:41946653, link do profilu steam 4. Link do profilu hlstatx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=655394 5. Coś o sobie: Nie będę się zbytnio rozpisywać, od czasów CSS dużo się nie zmieniło, interesuję się piłką nożną, Formułą 1, informatyką i związanymi z nią nowinkami. Na Placu gram już dość długo, także spora ilość osób po przejściu na CS:GO zapewne mnie kojarzy. Postanowiłem, że napiszę podanie na administratora, ponieważ mam dość fajną pracę i sporo wolnego czasu, który mógłbym przeznaczyć na grę Pozdrawiam.
 7. Uwaga, uwaga, Toruńska Mafia atakuje XDDD
 8. Powiem tyle, żałuję, że przeczytałem to, co napisałeś, bo jeszcze bardziej uświadomiłeś mi, że czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją najlepszą stroną. Komentować nie będę, resztę postaram się załatwić z Remzem.
 9. Co trzeba zrobić, żebyś nauczył się czytać ze zrozumieniem? Ile razy jeszcze mam napisać, że sprawę z teamkillem uważam za zamkniętą? Na rosyjski przetłumaczyć? Po drugie, prośba do ciebie, przestań wszystko wyolbrzymiać i kolorować jak twój kolega z Team Speaka, chyba za dużo z nim przesiadujesz. No i na koniec, też pisałem o tym wyżej, nie masz prawa zamykać tego tematu, ponieważ jest on skargą na twoją osobę, także zostanie to wyjaśnione z kimś innym, bo ty nie potrafisz się o tym sensownie wypowiedzieć. Tego też pewnie nie widziałeś? Cały czas smęcisz tylko o jailu.
 10. 1. Ciach, nie obrażamy. 2. Nie gubię się w żadnych kłamstwach, bo ich nie ma i jeżeli chociaż raz byś posłuchał, co do Ciebie na ten temat mówiłem, to może teraz zachowywałbyś się inaczej, ale brnij w to dalej. Niestety, serwerowy prowokator zawsze nim pozostanie, nie ma co się oszukiwać. 3. Hmm, faworyzacja na CS:S? Ciekawe, tym bardziej że dla mnie każdy był na równym poziomie i dostawał taką karę, na jaką sobie zapracował, nie miało znaczenia kto i kogo obrażał. 4. Nie wiem jaki macie cel wracając do tamtych czasów, według mnie jest to infantylne zachowanie z waszej strony, niewnoszące nic ciekawego do całej sprawy.
 11. No widzę, że poleciałeś ostro po bandzie. Zacznijmy od początku, jakbyś nie zauważył, napisałem we wcześniejszym poście „szukaj wiatru w polu”, jeżeli nie wiesz, co oznacza ten związek frazeologiczny, trudno. Temat z guzikiem jestem w stanie uznać za zamknięty, ja mam świadków, którzy mówią tak, ty masz świadków, którzy mówią inaczej. Sprawa druga, ja dostałem bana za skorzystanie z przycisku, który został specjalnie do tego stworzony, dlaczego gracze zabijający w twojej obecności celowo po 5-6 członków swojej drużyny na mapach MG piłką czy czymkolwiek innym nie ponoszą żadnych konsekwencji? Przecież to teamkill. A może uwziąłeś się tylko na wybrane osoby? [ciach by Jesus] Tyle, jeśli chodzi problem numer 1. Do wyjaśnienia pozostaje jeszcze sprawa ze zmienianiem zasad, kiedy ci się tylko podoba, zasłanianiem się czwartym punktem regulaminu administratora i kolesiostwem. Reszty twoich argumentów nie skomentuję, bo są dla mnie po prostu śmieszne.
 12. O sprawie z przyciskiem rozmawiałem też z innymi osobami, które grały wtedy na serwerze (dla pewności) i również mi powiedziały, że o tym zakazie nie było żadnej wzmianki, także szukaj wiatru w polu. Zgadzam się, nie tylko administracja tworzy ten serwer, ale ona w szczególności powinna dawać przykład innym... W tym przypadku administrator, zamiast zachowywać się fair wobec wszystkich, pokazuje tylko, że to on ma władzę i do niego należy ostatnie zdanie.
 13. Rozmowny, spokojny, opanowany, zaangażowany w pomoc nowym graczom na serwerze. Takich osób potrzeba w administracji. Jestem na TAK.
 14. Masz rację Heroes, ciężko to wytępić, ale jeżeli pozwoli się temu rozwijać dalej, to będzie tylko gorzej. W sytuację z info nie będę się teraz zagłębiał, było minęło, nie ja pierwszy i nie ostatni je dostałem. Co do Twojego porównania o obrażaniu, w sumie nie jest to wina Malinki, że tak się dzieje na serwerze. Na początku myślałem inaczej, ale teraz zrozumiałem, że się myliłem. Brakiem sprawiedliwości i faworyzowaniem innych osób można winić tylko i wyłącznie administrację (oczywiście nie mam na myśli wszystkich). Krecik, co do teamkilli, wszystko napisałem już wyżej i wydaje mi się, że zostało to w miarę możliwości wyjaśnione, a jeżeli chodzi o slay'a, nie płaczę o niego, tylko o wcześniej wymienioną samowolkę
 15. Po pierwsze, chciałbym cię tylko poinformować, że jako osoba oskarżona nie masz prawa zamykać tego tematu więc to kolejny szczegół, który przemawia za tym, że robisz sobie samowolkę i zapewne brakuje ci argumentów na obronę, a jak już mówiłem wcześniej, tak być nie może. Po drugie, przestań robić ze mnie idiotę, gdybyś przed zabawą poinformował o zakazie wciskania tego przycisku, to bym go nie użył, bo wiedziałbym, że źle się to dla mnie skończy. Po trzecie, to nie są z mojej strony żadne zaczepki, po prostu stwierdzam fakt, jesteś człowiekiem niereformowalnym, który zawsze będzie się kurczowo trzymał swojego zdania, mimo że możesz nie mieć racji, przykład: pisownia słowa „ekipą”, dlaczego edytowałeś wczoraj post i usunąłeś linijkę, w której wysyłałeś mnie bodajże po słownik? Po czwarte, jakim prawem ot tak sobie przedłużasz mi o 10 godzin bana, którego dostałem dnia 13.11.2016 o 22:41 na 24 godziny? Od siebie dodam jeszcze, że ten temat może wyglądać jak #gównoburza, ale w rzeczywistości tak nie jest. Problem kolesiostwa i niesprawiedliwości rośnie z dnia na dzień więc czas najwyższy zacząć temu przeciwdziałać.