Skocz do zawartości

pomidor™

Admin Placu Zabaw
 • Zawartość

  448
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  30

O pomidor™

 • Tytuł
  Zaawansowany poster

Informacje

 • Steam ID
  76561198044159035
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Zewsząd
 1. [Permban] Łσś △мσиѕτєяєQ△

  Walcz dalej.
 2. [Permban] Łσś △мσиѕτєяєQ△

  Gwoli ścisłości, zapomniał dodać, że początkowo ban był krótszy, ale mimo to zaczął mi wypisywać na profilu i serwerze, jaki to ja jestem zły, zjebany, etc. Ogólnie rzecz biorąc, perm został nałożony za całokształt jego twórczości oraz tekst, którego osobiście nie toleruję. Życzenie komuś śmierci to coś, czego nigdy nie przebaczam, w sumie, czego się spodziewać po takiej gówniarzerii. Na początku kozaczył i chciał pokazać, jaki z niego macho, a po chwili (gdy zobaczył, że ma perma) zmiękł jak bułeczka w mikrofalówce, typowa chorągiewka. Nie odbanowywać.
 3. [Perm Ban] T1KO

  W dniu dzisiejszym dostajesz unbana, mam nadzieję, że taka sytuacja więcej się nie powtórzy.
 4. List przeprosinowy dla IceTea

  Szkodnik usunięty ze społeczności serwera. Zamykam, żeby uniknąć niepotrzebnego spamu.
 5. [Plac Zabaw] Rzuf

  Na początku byłem trochę sceptycznie nastawiony do tego podania, ale myślę, że Rzuf zasługuje na szansę. Z regulaminem raczej nie ma problemu, o aktywności nie wspomnę, TAK.
 6. [Perm Ban] T1KO

  Heroes od dłuższego czasu jest nieobecny, dlatego też ostateczną decyzję w tej sprawie powinien podjąć @Remzo.
 7. [Permute] zły kapturzysta

  Witam. Niestety jestem zmuszony odrzucić Twoją prośbę o unmute'a. Zgłoś się ponownie po przejściu mutacji.
 8. [skarga] zły kapturzysta

  Temat został otwarty, bo czekałem na odpowiedź od @zlykapturek, ale chyba już wszystko zostało wyjaśnione, więc zamykam.
 9. [skarga] zły kapturzysta

  Myślę, że dalsze wyciąganie brudów nie ma tutaj najmniejszego sensu, więc krótkie podsumowanie. @zlykapturek, Twoja historia czatu ewidentnie wskazuje na to, że na każdym kroku szukasz zaczepki i odnoszę wrażenie, że stawiasz siebie ponad innych, tak nie powinieneś się zachowywać. Serwer jest po to, żeby się na nim bawić i relaksować, a nie kłócić i robić zadymę. Każdy zna kogoś, kogo z pewnych powodów nie lubi, ale przecież wszystkich nie zamordujesz, bo to karalne, jedynym wyjściem jest unikanie takich osób lub wspólne dojście do porozumienia, więc zastosuj taką samą zasadę na serwerze, jeżeli za kimś nie przepadasz, to nie wdawaj się w dyskusję, a tym bardziej nie prowokuj. Zostałeś ukarany przez @nonejm'a tygodniowym gagiem i chcę, żebyś przez ten czas przemyślał swoje zachowanie, bo sam zauważyłem, że ostatnio zacząłeś trochę przeginać. Zapomniałbym jeszcze o jednej rzeczy, nie wyskakuj do innych z tekstami typu - „Ty dzieciaku”, etc., bo sam do najstarszych nie należysz.
 10. [skarga] zły kapturzysta

  W tym momencie obaj zachowujecie się jak dzieci, bo nie potraficie rozwiązać prostego problemu [nawet nie wiadomo, o co konkretnie poszło, bynajmniej ja nie wiem]. Jeżeli macie do siebie jakieś „ale”, to nie rozmawiajcie ze sobą, tak ciężko to uczynić?
 11. [skarga] Buchal

  @Buchal, mam nadzieję, że dopadła Cię tylko chwila słabości, nie chcę nakładać na Ciebie kary w postaci permanentnego bana, dlatego tym razem skończy się na jednym miesiącu. Przemyśl swoje zachowanie, bo szkoda by było się rozstawać w taki sposób
 12. [Permban] Asko

  Proste, nie pierwszy raz Asko buguje broń/granaty z rundy na rundę. Bug polega na tym, że kupuje się daną rzecz w poprzedniej rundzie i zostaje ona na rundę kolejną w Twoim ekwipunku. Nie słyszałem jeszcze tak bezczelnej historyjki z jakimś secretem, który daje pełny set granatów, zwłaszcza że to samo zrobił ostatnio z bronią. #edit Mam głęboko w czterech literach Twoje zdanie, bugowanie to bugowanie, jeżeli nie dociera do ciebie, że masz tego nie robić, to już nie mój problem. Co mnie interesuje, że wykorzystałeś "tylko granaty", skoro w ogóle nie powinieneś ich posiadać, pajacerka.
 13. [Permban] Asko

  Tak? Bugowanie broni kilka dni temu na multikoncie to też secret? Hmm. Oddalam, zamykam, wywalam do śmietnika, nie pozdrawiam. #edit Nie rób z ludzi debili, bo granaty i broń kupowałeś na minimapce, która posiada buyzone drogie dziecko.
 14. [Permban] Asko

  No tak, najlepiej niech tych ostatnich szans będzie z 50, żeby każdy miał dla siebie odpowiedni zapas. Odnoszę wrażenie, że wasza logika i rozumowanie momentami strasznie kuleje (rzecz jasna, nie mówię tu o wszystkich). Sprawa podobna do tej u Donalda Tuska, tylko że Ty byłeś upominany dużo więcej razy od niego. 1. Bugowanie map, a przede wszystkim broni na MG - mimo próśb i ostrzeżeń, żeby tak nie robić, Ty sobie sprawę olałeś. 2. Cwaniakowanie i naginanie regulaminu - chyba nie muszę tłumaczyć. 3. Odstawienie podśmiechujek i podważanie decyzji podjętych przez administrację (niektóre grupy na Steamie i nie tylko), a zarazem nastawianie innych graczy negatywnie w naszą stronę. 4. Niezliczone ilości multikont, których używasz po otrzymaniu permanentnego bana - w tym przypadku znów wracamy do nagminnego łamania regulaminu i ignorowania decyzji administratora. Mówicie o kolejnej szansy? NEVER.
 15. [PERMBAN] Donald Tusk

  Tyle razy łamałeś regulamin, że szkoda czasu na wypisywanie wszystkiego od początku. Sam zawsze leciałeś na forum ze skargą o byle pierdół, a na serwerze swoim zachowaniem dorównywałeś osobom, na które donosiłeś. Od dawna grabiłeś sobie na perma i dobrze o tym wiesz, byłeś ostrzegany. Za osiągnięcie miana jednego z największych serwerowych trolli, nieodpowiednie zachowanie i częste łamanie regulaminu nie zasługujesz na zdjęcie kary.
×