Skocz do zawartości

pomidor™

Admin Placu Zabaw
 • Zawartość

  392
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  28

O pomidor™

 • Tytuł
  Zaawansowany poster

Informacje

 • Steam ID
  76561198044159035
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Zewsząd
 1. [Ban]de_inferno♕-VR6-♕

  Nie ma to, jak dostać bana w Garry's Modzie i pisać odwołanie w dziale CS:GO
 2. [Skarga] CEZARMAN111

  Jeden i drugi dożywotnio usunięty ze społeczności serwera.
 3. PermGag

  A ja jestem przeciwny, nie dość, że ostatnio cwaniakował na serwerze, to jeszcze odwołanie napisane na odpierdziel. Nie masz nie obrażać tylko administratorów, ale wszystkich graczy.
 4. Czy ten PC będzie w ogóle działał?

  Po pierwsze, jak chcesz wydać mniej pieniędzy, to nigdy nie składaj nic w komputroniku, choć zdarza się, że mają przyzwoite ceny https://www.morele.net/inventory/info/JcnsEG/
 5. [skarga] PEPE

  Biorąc pod uwagę to, że PEPE prawie cały czas olewa czat i w tej sytuacji zrobił FK, zostaje on ukarany dwunastogodzinnym banem.
 6. [skarga] mixelikopak, Xeron

  Mixelikopak - ban na 2 tygodnie za bezpodstawne namawianie do votebana. Xeron - ban na 3 tygodnie za bezpodstawne namawianie do votebana + ciągłe obrażanie. horunge - perm za skrypty na BH. To jest ostatni raz, kiedy osoby, które grały wtedy na serwerze i również posługiwały się komendą "voteban" nie w taki sposób, jak trzeba, nie ponoszą żadnych konsekwencji, dziś tylko upomnienia dla wszystkich, którzy również złamali regulamin. Kolejnych szans nie będzie.
 7. [skarga] PEPE

  Pamiętasz może, która była wtedy runda?
 8. ODWOŁANIE stachu

  Od siebie dodam tyle - mam wrażenie, że Stachu w najmniejszym stopniu nie wyciąga konsekwencji ze swoich czynów. Ostatnio namawiał któryś raz z rzędu podczas głosowania, gdy została na niego nałożona kara w postaci gag'a, napisał, żebym nie był jak ten pedał Blodi, który dał mu mute'a na miesiąc za darmo. Róbcie z nim, co chcecie.
 9. Ban DaaViss v2

  Trochę żałuje? Nie ma żałować trochę, tylko powinien przyznać się do winy, ładnie przeprosić i okazać skruchę, tutaj nie widzę nic z powyższych rzeczy. W takim przypadku jestem przeciwny odbanowaniu.
 10. skarga <AimFromPoland csgo-skins.com>

  Gracz ukarany trzydniowym banem, za następne tego typu zachowanie zostanie nagrodzony permanentnym gagiem. Zamykam.
 11. skarga [Enzo]

  Gracz Enzo został ukarany dwudniowym banem za przebywanie w drużynie CT bez mikrofonu oraz nieznajomość regulaminu.
 12. [Perm Gag] Fubu :D #No#Skill# Chefcases.com

  "Pomimo wielu kar jak i upomnień nie zmieniłeś swojego słownictwa/ Wielokrotna obraza graczy" - to powód Twojego gaga, a oto historia czatu - http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=chathistory&player=712589, chyba nie muszę nic więcej dodawać. Na miejscu Dezyla dałbym Ci od razu perma.
 13. [ban] Asko

  Za wykorzystywanie błędów mapy oraz jej bugowanie, Asko zostaje permanentnie zbanowany na serwerze. Opis sytuacji znajduje się tutaj. Temat zamykam.
 14. [ban] Asko

  Przepraszam bardzo, Asko grał XIVa nie pierwszy raz i jestem praktycznie pewny, że używał tych przycisków z pełną premedytacją, dobrze wiedział, że po spamowaniu nimi mapa się buguje, więc o czym Ty Remzo w ogóle mówisz? Błagam Cię, zejdź na ziemię i przestań bajki opowiadać. Ja też parę miesięcy temu użyłem pewnego przycisku na jailu, który uruchomił zabawę i zabił kilku terrorystów. Dlaczego dostałem za to bana? Przecież to też była część mapy ogólnodostępna dla każdego.
 15. [Skarga] Maksiumus

  W związku z tym, że wcześniej na serwerze dochodziło już do podobnych incydentów i gracze byli informowani o zakazie rozpowszechniania takich treści, Maksimus zostaje permanentnie zbanowany na Placu Zabaw. Stali bywalcy powinni znać zasady :-)
×