Skocz do zawartości

pomidor™

Admin Placu Zabaw
 • Zawartość

  431
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  29

O pomidor™

 • Tytuł
  Zaawansowany poster

Informacje

 • Steam ID
  76561198044159035
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Zewsząd
 1. [Skarga] Garzki™ i Rzuf kochają Janka

  Ciekawa sytuacja, Garzki dobrze wie, że jego kolejny wybryk zakończy się permanentnym banem, tak jak ze mną to wcześniej ustalił, więc razem doszliście do wniosku, że przekręcicie całą sytuację, żeby do tego nie dopuścić. Obaj zostajecie ukarani dwudniowym banem na serwerze za swoje dziecinne zachowanie, mam nadzieję, że przestaniecie pajacować i zaczniecie korzystać z forum, jak należy. Co do imion, nazwisk, numerów telefonu, miejsca zamieszkania, etc., przypominam, że udostępnianie tych danych na serwerze bez wcześniejszej zgody określonej osoby będzie surowo karane.
 2. [PERMBAN] kamil\\\

  Cóż, Dezyl opuścił szeregi administracji, więc ostateczną decyzję w tej sprawie musi podjąć @Remzo. Myślę, że zrozumiałeś to, co zrobiłeś źle, więc również jestem za unbanem.
 3. Dobór procesora do płyty głównej

  Propozycję procesora dostałeś, tyle że średnio z jego dostępnością. Jeżeli chcesz więcej fpsów, to raczej nic innego nie pomoże, bynajmniej na tej podstawce.
 4. Dobór procesora do płyty głównej

  Na ten socket nie ma praktycznie z czego wybierać. Najwydajniejszy procesor w tym przypadku to AMD APU A10-6800K, problem w tym, że jest niedostępny, ale nawet jeśli gdzieś go znajdziesz, to zadaj sobie pytanie, czy naprawdę się opłaca, bo ja uważam, że nie. Lepiej odłóż sobie trochę pieniędzy i zainwestuj w coś lepszego.
 5. [skarga] Łokieć Bob

  Na razie został potraktowany dość ulgowo, myślę, że 3-dniowy gag czegoś go nauczy, jeśli nie, to kara będzie dłuższa.
 6. [skarga] iwin

  Zbanowany, zamykam.
 7. pmute i ban na ct

  W ciągu miesiąca przeszedł mutację? Mute'a dostał w dniu 01.09.2017, dziś mamy 29.09.2017. Nie za szybko? #edit W takim razie napisz odwołanie, gdy całkowicie przejdziesz mutację, a nie będziesz w jej trakcie. Temat zamykam.
 8. pmute i ban na ct

  O co konkretnie chodzi? W związku z tym, że nie masz mutacji, zostałeś ukarany permanentnym mutem. W gratisie otrzymałeś również CT bana, żebyś nie dołączał na jailu do drużyny Antyterrorystów, więc nie rozumiem odwołania.
 9. Nowe dźwięki na koniec rundy

  W paczce znajduje się 25 nowych dźwięków. W paczce znajduje się 35 nowych dźwięków. Download
 10. [SKARGA] kicikici

  Na serwerze są demka, więc dowody również.
 11. Darmowe gry na platforme Steam

  https://www.humblebundle.com/store/psychonauts
 12. Odwołanie od bana Dezyl <3 ;)

  Absolutnie na nie, rozmawiałem wcześniej z Dezylem o Twoim zachowaniu. Toksyczne osoby się z serwera usuwa, a nie daje im drugą szansę.
 13. [skarga] Rezus, IceTea, hi im Poison

  @Remzo już podjął decyzję, gracze dostali upomnienie, żeby tak nie robić. Następnym razem skończy się to banem i tyle. Zamykam.
 14. [skarga] Rezus, IceTea, hi im Poison

  Ja osobiście jestem zdania, że te klocki po to się ruszają, żeby się ruszały, a nie były zatrzymywane w miejscu, chodzi o to, żeby nauczyć się przechodzić dany poziom na mapie. Bez sensu jest iść po najmniejszej linii oporu.
 15. [PERMBAN] kamil\\\

  No właśnie, niektórzy zasługują na drugą szansę, tylko problem w tym, że kamil już ją otrzymał. Dezyl skrócił bana permanentnego do jednego miesiąca, ale co tam, oleję to i wejdę sobie multikontem. Ile razy można powtarzać, żebyście ruszyli mózgownicą, zanim zrobicie coś głupiego? Ogólnie chciałem jeszcze dodać, że po poinformowaniu kamila o tym, że jestem zmuszony zbanować jego multikonto, dostałem odpowiedź, która mnie nieco rozbawiła. Nie tak powinna się zachowywać osoba, której dano drugą szansę. Nie wiem w ogóle, po co jest tutaj wzmianka o Asko, który również swój limit szans wykorzystał, a trochę ich było, Donald i reszta tak samo. Mimo wszystko uważam, że kara powinna zostać, jeśli jednak Dezyl uzna, że skróci bana, to minimum do 3 miesięcy. Tyle mam do powiedzenia na ten temat.
×