pomidor™

Admin Placu Zabaw
 • Ilość dodanej zawartości

  328
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  26

O pomidor™

 • Ranga
  Zaawansowany poster
 • Urodziny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Zewsząd
 1. Jesus już Ci odpisał, że unbana nie dostaniesz. Osoby korzystające z programów dających przewagę nad innymi graczami nie są u nas mile widziane. Zamykam.
 2. Tak na przyszłość, zwracaj uwagę na to, w jakim dziale piszesz temat. Bana dostałeś na serwerach Garry's Moda a nie CS:GO W razie jakichkolwiek problemów zgłoś się tu.
 3. Na serwerze grasz dopiero od 4 marca, podanie napisane stanowczo za szybko. Nie.
 4. Nie, nie, nie i jeszcze raz nie.
 5. Haha, komedia =D Nie macie już czego robić? Przecież to jest żałosne... Chciałbyś, żeby ktoś na serwerze „wymachiwał” Twoim nazwiskiem na prawo i lewo? No chyba nie. Gdyby to ode mnie zależało, to bym Ci tego bana jeszcze przedłużył.
 6. 1. Przepraszam, że się wtrącę. Dlaczego ingerujesz w sprawy związane z serwerem, na którym są od tego odpowiednie osoby, czyli administratorzy? 2. Nie rozumiem, po co Ci świadkowie, skoro na serwerze są demka? (Tak jak już Jesus napisał.)
 7. Blokadę na czat Ci zdejmę, żebyś miał jak pisać na jailu, mute zostaje. Jeżeli jeszcze raz zobaczę, że celowo prowokujesz innych na serwerze, kolejnej szansy nie będzie. #edit Zmiana decyzji, dalej nie potrafisz się zachować, więc perm gag wraca. Żałosne zachowanie, bo nie minął nawet 1 dzień od zdjęcia Twojej blokady... Temat zamykam.
 8. Trochę za późno na przeprosiny. Dałem Ci szansę, żebyś się ogarnął. Dobrze wiesz, że już nie jesteś śmieszny, tylko denerwujący i na dodatek zachowujesz się tak celowo. Nie wspomnę o ciągłym łapaniu wszystkich za słówka i cwaniakowaniu na jailach. Sory, ale za dużo ludzi się na Ciebie skarży.
 9. Cześć, fajnie, że ludzie z CSS wracają Miłej gry na serwerze.
 10. Chyba jednak się nie ogarnąłeś, przykład: ciągle zakładasz nowe tematy i tworzysz nimi jeden wielki spam. Spróbuj ponownie za jakiś czas. Zamykam.
 11. Blokada na czat głosowy za brak mutacji i gag za ciągłe namawianie do RTV, olałeś mnie mimo wcześniejszych ostrzeżeń. Jeżeli dojdziesz do wniosku, że się ogarnąłeś i zaczniesz przestrzegać zasady panujące na serwerze, wtedy daj znać.
 12. Snetry napisał Ci w tym temacie, żebyś spróbował później. Zamykam.
 13. W związku z tym, że masz już mikrofon, ban zostaje zdjęty. Miłej gry.
 14. Niedawno w gronie administratorów był poruszany Twój wątek, wszyscy jednogłośnie powiedzieli, że nie zasługujesz na kolejnego unbana, dlatego pozwolę sobie zamknąć temat. Hejka.
 15. Szczerze? Mało mnie to interesuje. Wysyłanie swastyki do osoby zza granicy świadczy o Twoim idiotycznym podejściu do innych. To, że jest Niemcem, nie znaczy, że masz prawo coś takiego robić, tym bardziej na serwerze, gdzie grają też osoby normalne. Jestem stanowczo przeciwny temu, abyś został odbanowany i swojego zdania nie zmienię. Chwasty się wyrywa, a nie hoduje, sory.