pomidor™

Admin Placu Zabaw
 • Ilość dodanej zawartości

  357
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  26

O pomidor™

 • Ranga
  Zaawansowany poster
 • Urodziny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Zewsząd
 1. Dziękuję, że wyręczyłeś mnie w wypisywaniu tego, co było w poszczególnych rundach, a teraz bądź tak miły i sam sobie odpowiedz na pytanie, za co dostałeś bana, bo ja już nie mam ochoty po raz setny tego tłumaczyć. Co do szkalowania, @ReVo zapewne podsumował całokształt Twojej działalności na serwerze. Wiele razy zdarzało się, że oczerniałeś administrację i podważałeś jej decyzje, nawet gdy miała rację w danej sprawie. Z mojej strony to tyle.
 2. Ja również nie wiem, co stało się na serwerze Garry's Moda, więc na ten temat się nie wypowiadam. Na Placu Zabaw Heroes chyba nigdy nie stwarzał problemów i uważam, że powinien dostać drugą szansę. Bana na drugie konto dałem profilaktycznie, żeby później nie było oskarżeń w kierunku Administracji CS:GO, że nie zostały podjęte w tym kierunku żadne działania.
 3. Powiem krótko, komedia. Po pierwsze, ReVo nie miał z zaistniałą sytuacją nic wspólnego. Po drugie, zawsze na yolo i swag multigames robisz to samo, czyli łamiesz regulamin i jeszcze śmiesz żądać, żeby admin wcześniej Cię poinformował, że tak nie wolno. Po trzecie, tak, gubię się w tym, co mówię, daję niesłuszne bany i się na Ciebie uwziąłem, bo nie mam co robić. Nie chcę być chamski wobec Ciebie, ale zacznij czytać ze zrozumieniem, tak jak już Ci wyżej napisałem. Temat uważam za zamknięty, jeżeli Jesus będzie miał jakieś wątpliwości, to się wypowie.
 4. Ehh, niestety, ciężko jest do Ciebie przemówić, na dodatek nie rozumiesz tego, co piszę. W momencie, gdy byłeś AFK, ludzie wybierali inne minimapki, później po dłuższej przerwie ktoś wziął piłkę, następnie scouty i Ty znów piłkę. Nie od dziś wiesz, że masz tak nie robić i jeszcze wymagasz ode mnie, żebym Cię o tym poinformował - kpina.
 5. Nie próbuję z niczego wybrnąć, po prostu nie chcesz zrozumieć tego, co robisz źle, nie mam obowiązku informowania Cię o regulaminie. Sprawa numer 2, nie wmawiaj mi, że wpisałem "Team Kill", bo gdy wszedłem na SB, to edytując powód bana, dopisałem tylko "Łamanie regulaminu serwera + punkt". Sprawa numer 3, nie liczy się to, ile razy Ty wybierasz mapkę, tylko jest to podsumowanie ogólne, każdy w miarę możliwości ma wybierać coś innego, niektóre nie były grane ani razu, bo w kółko katujecie piłkę. No i na koniec sprawa numer 4, bana dostałeś "na szybko", bo już wychodziłem z serwera, dlatego wynosił on 3 dni z jakimiś godzinami, dosłownie parę chwil później edytowałem go na 7 dni, czyli tak, jak miało być od samego początku.
 6. Chyba coś Ci się pomyliło, dostałeś bana z powodem "Łamanie regulaminu", a nie "Team Kill", chwilę później wszedłem na Sourcebans, żeby to poprawić i ładniej opisać. PS. Nie rozumiesz jednej rzeczy, regulamin nie mówi, że masz zakaz wybierania jednej minimapki parę razy z rzędu. 1. Zabrania się wybierania w kółko tych samych minimap. Dobrze wiesz, że na tej mapie jesteś obserwowany przez swoje zachowanie, raz została wybrana piłka (runda trwała do końca, bo nikt nie mógł trafić bramki), po czym ktoś wziął scouty i później Ty znów na koniec piłkę.
 7. Przyznam szczerze, chciałem z góry zamknąć temat, bo wiem, jaki jesteś, uratował Cię jedynie post IceTea'ego, mam nadzieję, że nie myli się co do Ciebie. Dziś dostajesz ode mnie OSTATNIĄ szansę, ściągam Ci gaga i mute'a, nie chcę, żeby takie zachowanie z Twojej strony jeszcze kiedykolwiek się powtórzyło, pamiętaj o tym.
 8. Ja również popieram, sam chciałem zarzucić już jakiś czas temu tym pomysłem.
 9. Kara zostaje, miałaś z ReVem umowę, z której się nie wywiązałaś, w tym przypadku to on decyduje i sam powiedział, że mam Ci jej nie zdejmować. Temat zamykam.
 10. 15. Za namawianie lub sugerowanie innym wyboru mapy, a także użycia komend voteban, rtv itd. będą wymierzane surowe kary. Sory, ale Twoje skargi są tak głupie, że szkoda tracić czas na ich czytanie, non-stop szukasz zaczepki, ale marnie Ci to wychodzi.
 11. Masz zakaz brania udziału w tym konkursie za złamanie regulaminu i korzystanie z multikonta, jeżeli użyjesz kolejnego i się o tym dowiem, to od razu zmienię Ci karę na permanentnego bana. Mówiąc krótko, jesteś zdyskwalifikowany. http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:1:11315263&Submit
 12. Aktualnie nie mam chyba żadnych przeciwwskazań, jest miły, bez problemu dogaduje się z innymi osobami, nie używa mikrofonu bez potrzeby, jestem na TAK.
 13. Adres e-mail, który został użyty do założenia konta na forum, też brzmi trochę męsko.
 14. Obejrzałem demko i muszę powiedzieć, że ciężko jest ocenić zaistniałą sytuację. Polecenie brzmiało "Wychodzicie krok przed swoje cele, patrzycie się w nie i macie bezruch w pozycji kucającej." - Ty wybiegłeś i wyglądało to trochę, jakbyś chciał się na niego rzucić. Z drugiej strony Donald Trump stał za blisko cel w momencie ich otwarcia, powinien zachować od nich większy odstęp, dlatego też według mnie wina leży po obu stronach. Podsumowując, powiem tak, jest to na tyle błaha sprawa, że można było ją załatwić na serwerze bez pisania skargi na forum.
 15. Nic do Ciebie nie mam, ale Twoja aktywność na serwerze jest zbyt niska, żeby składać podanie. Na razie jestem na nie. Spróbuj później.