pomidor™

Admin Placu Zabaw
 • Zawartość

  375
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  27

O pomidor™

 • Tytuł
  Zaawansowany poster
 • Urodziny

Informacje

 • Steam ID
  76561198044159035
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Zewsząd
 1. W związku z tym, że wcześniej na serwerze dochodziło już do podobnych incydentów i gracze byli informowani o zakazie rozpowszechniania takich treści, Maksimus zostaje permanentnie zbanowany na Placu Zabaw. Stali bywalcy powinni znać zasady :-)
 2. Co tu dużo pisać? Na Placu gra od zarania dziejów. Ogólnie wszystko jest OK, ale troszkę więcej aktywności
 3. Ja chyba czegoś nie rozumiem, kto powiedział, że nie można od czasu do czasu rzucić mięsem? Można, a w niektórych sytuacjach nawet trzeba. Głównie chodzi o ograniczenie chamskich i wulgarnych odzywek w stronę administracji i innych graczy, bo to psuje atmosferę na serwerze i tworzy niepotrzebne kłótnie, które później przenoszą się na forum... Jeżeli dla Was jest to głupie i uważacie, że serwer schodzi na psy, to nie mamy o czym rozmawiać.
 4. Może i ja wtrącę parę groszy od siebie. Postaram się krótko, zwięźle i na temat. Według mnie obecna sytuacja na serwerze jest po prostu żenująca, masa chamskich odzywek i zaczepek, co więcej, nie tylko w relacjach gracze - gracze, ale również gracze - administracja. Nie będę teraz publicznie pisał kto, co i kiedy, ale po prostu jedna wielka ŻENADA. W pracy często wchodzę na forum i jak czytam te skargi/odwołania/wypowiedzi, to szlag mnie trafia, wydaje mi się, że niektórzy z Was zapomnieli, na czym polega idea serwera 4FUN, o administratorach, którzy publicznie traktują innych graczy, (za przeproszeniem) jak gówno nawet nie chcę się rozpisywać, bo sami powinni wiedzieć, co robią źle i postarać się poprawić swoje zachowanie, to nie zwierzyniec z małpami w klatkach. Mam nadzieję, że zakończycie te pseudo wyzywanie się, a jak nie, to po prostu czas najwyższy zacząć dawać surowsze gagi, muty, a nawet bany, gdy upomnienie nie poskutkuje, może wtedy nauczycie się szacunku do drugiego człowieka. Na razie ode mnie to tyle, bo gdyby zebrać wszystko do kupy, to mój post byłby 15 razy dłuższy, ale wiadomo, że nikomu nie będzie się chciało tego czytać, dlatego też poruszyłem tylko najważniejszą kwestię. Peace.
 5. Na zdjęcie blokady czatu głosowego nie licz, bo nie masz mutacji. Co do gaga, na miejscu Snetrego porządnie bym się zastanowił, sprawdź historię Twoich kar, 90% za namawianie do wyboru mapy w trakcie głosowania, wpisywania rtv i podpowiadanie. Ile można Cię upominać? PS. Po przeczytaniu Twojego opisu sytuacji odnoszę wrażenie, że chyba sam nie wiesz, za co zostałeś ukarany...
 6. Nie miałem większych zastrzeżeń, dopóki nie zobaczyłem tego, co napisałeś w swoim ostatnim poście, który zacytował @leny. Bardzo nie podoba mi się takie podejście, dla mnie zabrzmiało to tak: dostanę admina - będę grał, nie dostanę admina - wypnę się na ten serwer. Kolejną sprawą jest to, że na Plac zacząłeś wchodzić dosłownie od paru dni, to stanowczo za mało, żeby tak szybko startować z podaniem. Przykro mi, ale jestem na nie.
 7. @Snetry dał Ci tego bana, musisz z nim rozmawiać [powód: nie ogar].
 8. Pamiętasz może, kiedy dostałeś tego bana na CT?
 9. Ojej, wybacz mój błąd, byłeś AFK i przez jakiś czas nie wybierałeś mapek, bo ktoś był szybszy od Ciebie, pasuje? Czepiasz się szczegółów, które nie mają w tym momencie większego znaczenia, brawo.
 10. Dokładnie to samo chciałem napisać, wszyscy dookoła winni, tylko nie Tusk. Ostatni raz uprzejmie Cię poinformuję o tym, co robisz źle. Dobrze wiesz, że nikt inny w sprawie z ciągłym wybieraniem piłki Twojej osobie nie dorównuje, dlatego też jak na razie tylko Ty zostałeś ukarany. Teraz zauważ pewną rzecz, w rundzie pierwszej wybierasz piłkę, następnie ktoś elevator i Ty ponownie piłkę, mimo tego, że pozostała masa innych mapek, których jeszcze nie było. Jest runda czwarta, wybierasz siatkówkę, bo dobrze wiesz jak, skończyłoby się dla Ciebie kolejne wybranie piłki, teraz to, na co chciałem zwrócić szczególną uwagę, czyli rundy od piątej do dziewiątej, ludzie cały czas grają co innego, ponieważ byłeś AFK, dopiero w rundzie dziesiątej ktoś wybiera piłkę, która trwała do końca czasu, bo nikt nie mógł strzelić bramki, przez co osoby, które zdążyły już zginąć, albo dopiero weszły na serwer, zaczynały się niecierpliwić, że za długo to trwa, runda numer jedenaście - scouty, runda numer dwanaście - znów piłka... Nie interesuje mnie, że była grana cztery razy, chcę Ci tylko uświadomić to, że gdy nie ma Cię na serwerze lub jesteś AFK, to inni gracze potrafią się bawić i korzystać ze wszystkiego, co dana mapa ma do zaoferowania. Na koniec zajmijmy się szkalowaniem administracji oraz trollowaniem. Pamiętasz, jak całkiem niedawno dostałeś od któregoś administratora zasłużonego mute'a? Zapomniałem już, czy był to ReVo, czy MultiKillson, nieważne. Co wtedy na serwerze pełnym ludzi zrobił Donald Tusk? Zaczął płakać, że jak on mógł zostać ukarany, przecież nic złego nie zrobił, wypisywał, że administracja jest głupia, nie ma racji i nie wywiązuje się ze swoich obowiązków tak, jak powinna. Co w tym momencie pomyślą o nas i o Placu Zabaw nowi gracze? Pewnie dojdą do wniosku, że serwerem zarządzają jacyś idioci, którzy karzą za nic i stwierdzą, że nie ma sensu tu grać.
 11. Dziękuję, że wyręczyłeś mnie w wypisywaniu tego, co było w poszczególnych rundach, a teraz bądź tak miły i sam sobie odpowiedz na pytanie, za co dostałeś bana, bo ja już nie mam ochoty po raz setny tego tłumaczyć. Co do szkalowania, @ReVo zapewne podsumował całokształt Twojej działalności na serwerze. Wiele razy zdarzało się, że oczerniałeś administrację i podważałeś jej decyzje, nawet gdy miała rację w danej sprawie. Z mojej strony to tyle.
 12. Ja również nie wiem, co stało się na serwerze Garry's Moda, więc na ten temat się nie wypowiadam. Na Placu Zabaw Heroes chyba nigdy nie stwarzał problemów i uważam, że powinien dostać drugą szansę. Bana na drugie konto dałem profilaktycznie, żeby później nie było oskarżeń w kierunku Administracji CS:GO, że nie zostały podjęte w tym kierunku żadne działania.
 13. Powiem krótko, komedia. Po pierwsze, ReVo nie miał z zaistniałą sytuacją nic wspólnego. Po drugie, zawsze na yolo i swag multigames robisz to samo, czyli łamiesz regulamin i jeszcze śmiesz żądać, żeby admin wcześniej Cię poinformował, że tak nie wolno. Po trzecie, tak, gubię się w tym, co mówię, daję niesłuszne bany i się na Ciebie uwziąłem, bo nie mam co robić. Nie chcę być chamski wobec Ciebie, ale zacznij czytać ze zrozumieniem, tak jak już Ci wyżej napisałem. Temat uważam za zamknięty, jeżeli Jesus będzie miał jakieś wątpliwości, to się wypowie.
 14. Ehh, niestety, ciężko jest do Ciebie przemówić, na dodatek nie rozumiesz tego, co piszę. W momencie, gdy byłeś AFK, ludzie wybierali inne minimapki, później po dłuższej przerwie ktoś wziął piłkę, następnie scouty i Ty znów piłkę. Nie od dziś wiesz, że masz tak nie robić i jeszcze wymagasz ode mnie, żebym Cię o tym poinformował - kpina.
 15. Nie próbuję z niczego wybrnąć, po prostu nie chcesz zrozumieć tego, co robisz źle, nie mam obowiązku informowania Cię o regulaminie. Sprawa numer 2, nie wmawiaj mi, że wpisałem "Team Kill", bo gdy wszedłem na SB, to edytując powód bana, dopisałem tylko "Łamanie regulaminu serwera + punkt". Sprawa numer 3, nie liczy się to, ile razy Ty wybierasz mapkę, tylko jest to podsumowanie ogólne, każdy w miarę możliwości ma wybierać coś innego, niektóre nie były grane ani razu, bo w kółko katujecie piłkę. No i na koniec sprawa numer 4, bana dostałeś "na szybko", bo już wychodziłem z serwera, dlatego wynosił on 3 dni z jakimiś godzinami, dosłownie parę chwil później edytowałem go na 7 dni, czyli tak, jak miało być od samego początku.