Skocz do zawartości

pomidor™

Admin Placu Zabaw
 • Zawartość

  503
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  40

O pomidor™

 • Tytuł
  Aktywny forumowicz

Informacje

 • Steam ID
  76561198044159035
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Zewsząd
 1. [skarga] Akise

  Przeczytałem te trzy tematy, włącznie z Chatbox'em. Powiem krótko, własnym oczom nie wierzę... Co tu się wyprawia? Jakim prawem tak błaha sprawa urosła do miary jakiegoś przestępstwa? Po co w ogóle wybierać jaila o tak późnej porze, gdy na serwerze jest pięć osób? Są inne mapy, na których można miło spędzić czas w takich godzinach. Moim zdaniem przy tak niewielkiej ilości graczy @Rider nikomu w rażący sposób życia nie uprzykrzył, a całe zamieszanie jest całkowicie zbędne. Chyba wystarczyło pouczenie i byłoby po wszystkim. ;-)
 2. Też was kocham :-] Prima Aprilis się skończyło, zamykam.
 3. Bomba dla T

  Bomba wcale nie jest taka OP. Sam zaobserwowałem, że w większości przypadków antyterroryści zachowują się bardzo lekkomyślnie, o ile można tak to nazwać. Wystarczy pilnować odpowiedniego dystansu i grać ostrożniej, bo nie tylko terroryści mają się bać, że zostaną zabici. Jestem za tym, żeby nic nie zmieniać.
 4. Niejasność w regulaminie - !rtd a leczenie się

  Antyterrorysta ma obowiązek uśmiercić się tylko i wyłącznie wtedy, gdy uleczy się w medyku lub skorzysta ze strzykawki dającej HP - było tak od zawsze. Profity wylosowane z RTD nie są brane pod uwagę = osoba, która posiada Vampire Bite nie musi wpisywać killa.
 5. [Skarga] TABALUGA

  Czy na serio tak ciężko przez te kilkanaście sekund głosowania powstrzymać się od zbędnych komentarzy? Tym razem tylko proszę, żeby więcej nie naruszać zasad ciszy wyborczej i zaprzestać rzucania głupich tekstów, tyczy się wszystkich, nie tylko Tabalugi.
 6. [Odwołanie od Perm bana monstereq]

  Odbanowany - informacja dla administratorów PZ.
 7. Dyskusja na temat regulaminu

  Regulamin został ostatnio trochę zmodyfikowany, tak jak wyżej wkleił @Akise Aru. Mimo to uważam, że punkty ostrzeżeń, które zostały nadane za wypowiadanie się w podaniach, powinny zostać usunięte, bo to po prostu głupota.
 8. [Odwołanie od Perm bana monstereq]

  A ja widzę przeciwwskazania, całkiem niedawno znów korzystał z multikonta, to znaczy, że ewidentnie ma gdzieś to, co się do niego mówi. Przykro mi, ale zdania nie zmienię i proszę, skończ z tymi odwołaniami, bo szkoda czasu.
 9. [PLAC ZABAW] ★BonkuByku★

  Zamykam temat do czasu, aż @Remzo podejmie decyzję w sprawie podania, bo widzę, że pojawiła się dyskusja, która nawiasem mówiąc, jest trochę nie na miejscu.
 10. Memy z Placu.

  1. 2. ;-D
 11. Nowe dźwięki na koniec rundy

  Pozdrawiam cieplutko :'D DOWNLOAD
 12. [4FUN] Akise

  Z tego, co pamiętam, to oprócz niepotrzebnego zamieszania z banami, nie było z Tobą większych problemów. Można dać Ci szansę, ale na przyszłość bardziej się pilnuj, żeby uniknąć takich sytuacji.
 13. [PLAC ZABAW] Stachu

  A ja w przeciwieństwie do większości, jestem na nie. Momentami Twoje zachowanie jest karygodne, a historia SourceBans dość długa, chyba nawet za długa. Stary temat, ale wiele o Tobie mówi - LINK.
 14. [PLAC ZABAW] Bochen

  @KakaŁkooooooo ma absolutną rację, ze względu na Twoją przeszłość i sprawy związane ze śmietniskiem, jestem na nie.
×