Skocz do zawartości

pomidor™

Admin Placu Zabaw
 • Zawartość

  468
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  34

O pomidor™

 • Tytuł
  Zaawansowany poster

Informacje

 • Steam ID
  76561198044159035
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Zewsząd
 1. [Odwołanie od Perm bana monstereq]

  @Rzuf wszystko idealnie wyjaśnił. Temat standardowo zamykam (nie wiem, który raz z rzędu...)
 2. [Odwołanie od Perm bana monstereq]

  Nope, z doświadczenia wiem, że zmiękłeś tylko i wyłącznie dlatego, bo chcesz UB.
 3. [Mute] Icetea

  1. No i tu jest problem. Podejmujesz jakieś działania, bo uważasz je za słuszne, a z adminem (Jankiem), który wie o tej sprawie najwięcej, się nie skontaktowałeś. 2. Nie Ty nałożyłeś karę, więc nie ściągaj jej z powodem - „bo tak”, trochę szacunku dla innej osoby i decyzji, które podejmuje.
 4. [Mute] Icetea

  Wróciły, bo gadałem na ten temat z Jankiem.
 5. [Mute] Icetea

  IceTea dostał mute na 3 dni, co i tak uważam za karę nieadekwatną do celowego złamania regulaminu. À propos Rezusa, już wcześniej był upominany i nagradzany mutami/gagami (nawet przeze mnie), jego następną karą za namawianie do zmiany/wyboru mapy miał być perm, ale powiedziałem Jankowi, że 2 tygodnie na razie wystarczą. Jakim prawem i dlaczego jeden i drugi został odmutowany? Tego nie wiem. Może @Jesus i @Remzo coś wyjaśnią, bo chyba na to liczymy.
 6. [SKARGA] Krecik :)

  Po obejrzeniu demka stwierdzam, że @KorQi ma rację w obu przypadkach. 1. Skakanka kręciła się cały czas, została zatrzymana na jedną, może dwie sekundy i znów włączona, więc nie było możliwości, żeby na nią normalnie wejść. 2. Gryfeld powiedział, że przeżyje pierwsze pięć osób, lub ci, którzy przejdą do 5:30. W związku z powyższym Krecik zostaje ukarany dwutygodniowym banem. Przykro mi to mówić, ale ostatnio są z Tobą same problemy, chyba czas dorosnąć i przestać robić z siebie błazna. Przy okazji chciałbym też poinformować: ta kara to Twoja ostatnia szansa na poprawę zachowania. W związku z tym, że jesteś już zasłużonym wyjadaczem, jeśli chodzi o ilość banów, mutów i gagów, bez względu na to, w jaki sposób złamiesz jeszcze raz regulamin, zostaniesz permanentnie zbanowany na serwerze.
 7. Nowe dźwięki na koniec rundy

  Download Hope you enjoy it
 8. [Skarga] Nonejm

  W związku z tym, że autor skargi nie wykazuje zainteresowania tematem, zamykam.
 9. [Skarga] Akise Aru

  Potwierdzam, pogadaliśmy na TeamSpeaku, @Hubcioo przeprosił i powiedział, że zrozumiał swój błąd. Mam nadzieję, że więcej do takich nieprzyjemnych incydentów nie dojdzie. W związku z powyższym postanowiłem, że za jego odpowiednie zachowanie należy się „nagroda” w postaci unbana. Temat zamykam.
 10. [Plac Zabaw] janek

  Mysle, że Janek zasługuje na swoją szansę w administracji, jest miły, pomocny i można się z nim pośmiać, aktywność na serwerze również bez zastrzeżeń. Jestem na tak.
 11. [Odwołanie od bana Mimi]

  Oddalam i zamykam.
 12. [Skarga] Nonejm

  Dodaj coś więcej od siebie, opisz zaistniałą sytuację, w jaki sposób bawił się komendami?
 13. [Skarga] Akise Aru

  Zmieniam zdanie, chciałem dać mu szansę, ale ten osobnik jednak nie zasługuje na to, żeby przynależeć do społeczności Placu Zabaw. Temat zamykam.
 14. [Skarga] Akise Aru

  Jesteś zażenowany moją postawą, mimo że wszystko sam zainicjowałeś? Ciekawe. Wchodzisz na serwer i od razu „czuć”, że szukasz problemu tam, gdzie go nie ma. Nie mam zamiaru tolerować takiego chamstwa i rzucania mięsem w stronę innych graczy, w tym przypadku - @Akise Aru i @bokuser. Jeżeli nie rozumiesz, że serwer służy do zabawy i rozluźnienia się po pracy/szkole, to Plac Zabaw chyba nie jest dla Ciebie. Kolejna sprawa - multikonta. Nie wiem, ile ich dziś użyłeś, ale w ten sposób z pierwotnego bana na tydzień zapracowałeś sobie na perma, ponieważ dajesz mi do zrozumienia, że masz mnie i moje zdanie głęboko w czterech literach. Są inne metody skontaktowania się ze mną, np. poprzez forum. Co do oskarżeń wobec @Akise Aru, za chwilę obejrzę demko i zobaczymy, w jaki sposób obraził Twoją mamę, jeżeli jest tak, jak napisał wyżej, to z góry mogę powiedzieć, że ukarany nie zostanie, bo żadnych obraźliwych słów skierowanych w jej stronę nie widzę, kwestia paru minut, brb. Bokuser: <wydaje polecenia> Hubcio do Bokusera: no nie mów kurwa dobrze po każdym zdaniu człowieku, ja wiem, że gimnazjum, ale tak się nie mówi Bokuser: <wydaje polecenia> Hubcio do Bokusera: zaraz mu wykurwie normalnie Akise Aru do Hubcia: śmieje się, że z gimnazjum a co drugie słowo bluźni, powiem Ci, że dojrzały jesteś kolego, a teraz zamknij mordę i daj im poprowadzić Hubcio do Akise Aru: zamknij pi**ę je**na sz*ato, nie odzywaj się do starszych, mogę Ci nawet naszczać na mordę, ch**a mi zrobisz Akise Aru do Hubcia: na mordę to możesz to zrobić swojej matce ku*wo [nie jestem do końca pewny środka wypowiedzi, bo w tym momencie mówiło sporo osób] @Akise Aru w swojej pierwszej wypowiedzi w żaden sposób Cię nie obraził, chciał tylko w spokoju wysłuchać poleceń, umożliwić Bokuserowi dalsze prowadzenie jaila i zwrócić Ci uwagę, że przeszkadzasz. Zauważ, że to Ty pierwszy wyskoczyłeś w jego stronę z porządną wiązanką. Owszem, uważam, że nie powinien wtrącać w to osób trzecich (w tym przypadku rodzica), ale to jego pierwsza taka akcja, dlatego tym razem kończy się jedynie na publicznym upomnieniu i prośbie, żeby więcej takich słów się nie dopuszczał, co do Twojej kary - nie zostaje zmieniona. Dobra, żeby nie było, że znów jestem ten najsurowszy i najgorszy z administratorów, zmieniam Ci bana na głównym koncie z permanentnego na 3 tygodnie, od razu zaznaczam, że w tym czasie nie przysługuje Ci prawo do odwołania się, po prostu masz odczekać i przemyśleć swoje zachowanie, w sumie , zmusić Cię do tego nie mogę, ale mam nadzieję, że tak zrobisz.
 15. [Permban] Łσś △мσиѕτєяєQ△

  Walcz dalej.
×