Skocz do zawartości

pomidor™

Admin Placu Zabaw
 • Zawartość

  467
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  34

Zawartość dodana przez pomidor™

 1. [Odwołanie od Perm bana monstereq]

  Nope, z doświadczenia wiem, że zmiękłeś tylko i wyłącznie dlatego, bo chcesz UB.
 2. [Mute] Icetea

  1. No i tu jest problem. Podejmujesz jakieś działania, bo uważasz je za słuszne, a z adminem (Jankiem), który wie o tej sprawie najwięcej, się nie skontaktowałeś. 2. Nie Ty nałożyłeś karę, więc nie ściągaj jej z powodem - „bo tak”, trochę szacunku dla innej osoby i decyzji, które podejmuje.
 3. [Mute] Icetea

  Wróciły, bo gadałem na ten temat z Jankiem.
 4. [Mute] Icetea

  IceTea dostał mute na 3 dni, co i tak uważam za karę nieadekwatną do celowego złamania regulaminu. À propos Rezusa, już wcześniej był upominany i nagradzany mutami/gagami (nawet przeze mnie), jego następną karą za namawianie do zmiany/wyboru mapy miał być perm, ale powiedziałem Jankowi, że 2 tygodnie na razie wystarczą. Jakim prawem i dlaczego jeden i drugi został odmutowany? Tego nie wiem. Może @Jesus i @Remzo coś wyjaśnią, bo chyba na to liczymy.
 5. [SKARGA] Krecik :)

  Po obejrzeniu demka stwierdzam, że @KorQi ma rację w obu przypadkach. 1. Skakanka kręciła się cały czas, została zatrzymana na jedną, może dwie sekundy i znów włączona, więc nie było możliwości, żeby na nią normalnie wejść. 2. Gryfeld powiedział, że przeżyje pierwsze pięć osób, lub ci, którzy przejdą do 5:30. W związku z powyższym Krecik zostaje ukarany dwutygodniowym banem. Przykro mi to mówić, ale ostatnio są z Tobą same problemy, chyba czas dorosnąć i przestać robić z siebie błazna. Przy okazji chciałbym też poinformować: ta kara to Twoja ostatnia szansa na poprawę zachowania. W związku z tym, że jesteś już zasłużonym wyjadaczem, jeśli chodzi o ilość banów, mutów i gagów, bez względu na to, w jaki sposób złamiesz jeszcze raz regulamin, zostaniesz permanentnie zbanowany na serwerze.
 6. Nowe dźwięki na koniec rundy

  Download Hope you enjoy it
 7. Witam, od dłuższego czasu robiłem nowe dźwięki na zakończenie rundy, jest ich aż 70, więc będzie z czego wybierać. Wszystkie są mojego autorstwa (nic nie było znikąd kopiowane). Czas najwyższy wprowadzić trochę świeżości na serwer. Mam nadzieję, że się spodobają, niżej zamieszczam link z downloadem. Download
 8. [Skarga] Nonejm

  W związku z tym, że autor skargi nie wykazuje zainteresowania tematem, zamykam.
 9. [Skarga] Akise Aru

  Potwierdzam, pogadaliśmy na TeamSpeaku, @Hubcioo przeprosił i powiedział, że zrozumiał swój błąd. Mam nadzieję, że więcej do takich nieprzyjemnych incydentów nie dojdzie. W związku z powyższym postanowiłem, że za jego odpowiednie zachowanie należy się „nagroda” w postaci unbana. Temat zamykam.
 10. [Plac Zabaw] janek

  Mysle, że Janek zasługuje na swoją szansę w administracji, jest miły, pomocny i można się z nim pośmiać, aktywność na serwerze również bez zastrzeżeń. Jestem na tak.
 11. [Odwołanie od bana Mimi]

  Oddalam i zamykam.
 12. [Skarga] Nonejm

  Dodaj coś więcej od siebie, opisz zaistniałą sytuację, w jaki sposób bawił się komendami?
 13. [Skarga] Akise Aru

  Zmieniam zdanie, chciałem dać mu szansę, ale ten osobnik jednak nie zasługuje na to, żeby przynależeć do społeczności Placu Zabaw. Temat zamykam.
 14. [Skarga] Akise Aru

  Jesteś zażenowany moją postawą, mimo że wszystko sam zainicjowałeś? Ciekawe. Wchodzisz na serwer i od razu „czuć”, że szukasz problemu tam, gdzie go nie ma. Nie mam zamiaru tolerować takiego chamstwa i rzucania mięsem w stronę innych graczy, w tym przypadku - @Akise Aru i @bokuser. Jeżeli nie rozumiesz, że serwer służy do zabawy i rozluźnienia się po pracy/szkole, to Plac Zabaw chyba nie jest dla Ciebie. Kolejna sprawa - multikonta. Nie wiem, ile ich dziś użyłeś, ale w ten sposób z pierwotnego bana na tydzień zapracowałeś sobie na perma, ponieważ dajesz mi do zrozumienia, że masz mnie i moje zdanie głęboko w czterech literach. Są inne metody skontaktowania się ze mną, np. poprzez forum. Co do oskarżeń wobec @Akise Aru, za chwilę obejrzę demko i zobaczymy, w jaki sposób obraził Twoją mamę, jeżeli jest tak, jak napisał wyżej, to z góry mogę powiedzieć, że ukarany nie zostanie, bo żadnych obraźliwych słów skierowanych w jej stronę nie widzę, kwestia paru minut, brb. Bokuser: <wydaje polecenia> Hubcio do Bokusera: no nie mów kurwa dobrze po każdym zdaniu człowieku, ja wiem, że gimnazjum, ale tak się nie mówi Bokuser: <wydaje polecenia> Hubcio do Bokusera: zaraz mu wykurwie normalnie Akise Aru do Hubcia: śmieje się, że z gimnazjum a co drugie słowo bluźni, powiem Ci, że dojrzały jesteś kolego, a teraz zamknij mordę i daj im poprowadzić Hubcio do Akise Aru: zamknij pi**ę je**na sz*ato, nie odzywaj się do starszych, mogę Ci nawet naszczać na mordę, ch**a mi zrobisz Akise Aru do Hubcia: na mordę to możesz to zrobić swojej matce ku*wo [nie jestem do końca pewny środka wypowiedzi, bo w tym momencie mówiło sporo osób] @Akise Aru w swojej pierwszej wypowiedzi w żaden sposób Cię nie obraził, chciał tylko w spokoju wysłuchać poleceń, umożliwić Bokuserowi dalsze prowadzenie jaila i zwrócić Ci uwagę, że przeszkadzasz. Zauważ, że to Ty pierwszy wyskoczyłeś w jego stronę z porządną wiązanką. Owszem, uważam, że nie powinien wtrącać w to osób trzecich (w tym przypadku rodzica), ale to jego pierwsza taka akcja, dlatego tym razem kończy się jedynie na publicznym upomnieniu i prośbie, żeby więcej takich słów się nie dopuszczał, co do Twojej kary - nie zostaje zmieniona. Dobra, żeby nie było, że znów jestem ten najsurowszy i najgorszy z administratorów, zmieniam Ci bana na głównym koncie z permanentnego na 3 tygodnie, od razu zaznaczam, że w tym czasie nie przysługuje Ci prawo do odwołania się, po prostu masz odczekać i przemyśleć swoje zachowanie, w sumie , zmusić Cię do tego nie mogę, ale mam nadzieję, że tak zrobisz.
 15. [Permban] Łσś △мσиѕτєяєQ△

  Walcz dalej.
 16. [Permban] Łσś △мσиѕτєяєQ△

  Gwoli ścisłości, zapomniał dodać, że początkowo ban był krótszy, ale mimo to zaczął mi wypisywać na profilu i serwerze, jaki to ja jestem zły, zjebany, etc. Ogólnie rzecz biorąc, perm został nałożony za całokształt jego twórczości oraz tekst, którego osobiście nie toleruję. Życzenie komuś śmierci to coś, czego nigdy nie przebaczam, w sumie, czego się spodziewać po takiej gówniarzerii. Na początku kozaczył i chciał pokazać, jaki z niego macho, a po chwili (gdy zobaczył, że ma perma) zmiękł jak bułeczka w mikrofalówce, typowa chorągiewka. Nie odbanowywać.
 17. [Perm Ban] T1KO

  W dniu dzisiejszym dostajesz unbana, mam nadzieję, że taka sytuacja więcej się nie powtórzy.
 18. List przeprosinowy dla IceTea

  Szkodnik usunięty ze społeczności serwera. Zamykam, żeby uniknąć niepotrzebnego spamu.
 19. [Plac Zabaw] Rzuf

  Na początku byłem trochę sceptycznie nastawiony do tego podania, ale myślę, że Rzuf zasługuje na szansę. Z regulaminem raczej nie ma problemu, o aktywności nie wspomnę, TAK.
 20. [Perm Ban] T1KO

  Heroes od dłuższego czasu jest nieobecny, dlatego też ostateczną decyzję w tej sprawie powinien podjąć @Remzo.
 21. [Permute] zły kapturzysta

  Witam. Niestety jestem zmuszony odrzucić Twoją prośbę o unmute'a. Zgłoś się ponownie po przejściu mutacji.
 22. [skarga] zły kapturzysta

  Temat został otwarty, bo czekałem na odpowiedź od @zlykapturek, ale chyba już wszystko zostało wyjaśnione, więc zamykam.
 23. [skarga] zły kapturzysta

  Myślę, że dalsze wyciąganie brudów nie ma tutaj najmniejszego sensu, więc krótkie podsumowanie. @zlykapturek, Twoja historia czatu ewidentnie wskazuje na to, że na każdym kroku szukasz zaczepki i odnoszę wrażenie, że stawiasz siebie ponad innych, tak nie powinieneś się zachowywać. Serwer jest po to, żeby się na nim bawić i relaksować, a nie kłócić i robić zadymę. Każdy zna kogoś, kogo z pewnych powodów nie lubi, ale przecież wszystkich nie zamordujesz, bo to karalne, jedynym wyjściem jest unikanie takich osób lub wspólne dojście do porozumienia, więc zastosuj taką samą zasadę na serwerze, jeżeli za kimś nie przepadasz, to nie wdawaj się w dyskusję, a tym bardziej nie prowokuj. Zostałeś ukarany przez @nonejm'a tygodniowym gagiem i chcę, żebyś przez ten czas przemyślał swoje zachowanie, bo sam zauważyłem, że ostatnio zacząłeś trochę przeginać. Zapomniałbym jeszcze o jednej rzeczy, nie wyskakuj do innych z tekstami typu - „Ty dzieciaku”, etc., bo sam do najstarszych nie należysz.
 24. [skarga] zły kapturzysta

  W tym momencie obaj zachowujecie się jak dzieci, bo nie potraficie rozwiązać prostego problemu [nawet nie wiadomo, o co konkretnie poszło, bynajmniej ja nie wiem]. Jeżeli macie do siebie jakieś „ale”, to nie rozmawiajcie ze sobą, tak ciężko to uczynić?
 25. [skarga] Buchal

  @Buchal, mam nadzieję, że dopadła Cię tylko chwila słabości, nie chcę nakładać na Ciebie kary w postaci permanentnego bana, dlatego tym razem skończy się na jednym miesiącu. Przemyśl swoje zachowanie, bo szkoda by było się rozstawać w taki sposób
×