Skocz do zawartości

pomidor™

Admin Placu Zabaw
 • Zawartość

  491
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  37

Zawartość dodana przez pomidor™

 1. [Odwołanie od Perm bana monstereq]

  Odbanowany - informacja dla administratorów PZ.
 2. Dyskusja na temat regulaminu

  Regulamin został ostatnio trochę zmodyfikowany, tak jak wyżej wkleił @Akise Aru. Mimo to uważam, że punkty ostrzeżeń, które zostały nadane za wypowiadanie się w podaniach, powinny zostać usunięte, bo to po prostu głupota.
 3. [Odwołanie od Perm bana monstereq]

  A ja widzę przeciwwskazania, całkiem niedawno znów korzystał z multikonta, to znaczy, że ewidentnie ma gdzieś to, co się do niego mówi. Przykro mi, ale zdania nie zmienię i proszę, skończ z tymi odwołaniami, bo szkoda czasu.
 4. [PLAC ZABAW] ★BonkuByku★

  Zamykam temat do czasu, aż @Remzo podejmie decyzję w sprawie podania, bo widzę, że pojawiła się dyskusja, która nawiasem mówiąc, jest trochę nie na miejscu.
 5. Witam, od dłuższego czasu robiłem nowe dźwięki na zakończenie rundy, jest ich aż 70, więc będzie z czego wybierać. Wszystkie są mojego autorstwa (nic nie było znikąd kopiowane). Czas najwyższy wprowadzić trochę świeżości na serwer. Mam nadzieję, że się spodobają, niżej zamieszczam link z downloadem. Download
 6. Memy z Placu.

  1. 2. ;-D
 7. Nowe dźwięki na koniec rundy

  Pozdrawiam cieplutko :'D DOWNLOAD
 8. [4FUN] Akise

  Z tego, co pamiętam, to oprócz niepotrzebnego zamieszania z banami, nie było z Tobą większych problemów. Można dać Ci szansę, ale na przyszłość bardziej się pilnuj, żeby uniknąć takich sytuacji.
 9. [PLAC ZABAW] Stachu

  A ja w przeciwieństwie do większości, jestem na nie. Momentami Twoje zachowanie jest karygodne, a historia SourceBans dość długa, chyba nawet za długa. Stary temat, ale wiele o Tobie mówi - LINK.
 10. [PLAC ZABAW] Bochen

  @KakaŁkooooooo ma absolutną rację, ze względu na Twoją przeszłość i sprawy związane ze śmietniskiem, jestem na nie.
 11. Komputer 4000zł

  http://www.morele.net/inventory/info/facc284b/
 12. [Skarga] -LtZ-, Virtus.pro Janusz.gg com

  Zajmę się sprawą, gdy tylko wrócę z pracy, chyba że któryś z administratorów mnie uprzedzi. Niestety, wczoraj nie miałem czasu, demka obejrzę dziś wieczorem
 13. [Odwołanie od Perm bana monstereq]

  @Rzuf wszystko idealnie wyjaśnił. Temat standardowo zamykam (nie wiem, który raz z rzędu...)
 14. [Odwołanie od Perm bana monstereq]

  Nope, z doświadczenia wiem, że zmiękłeś tylko i wyłącznie dlatego, bo chcesz UB.
 15. [Mute] Icetea

  1. No i tu jest problem. Podejmujesz jakieś działania, bo uważasz je za słuszne, a z adminem (Jankiem), który wie o tej sprawie najwięcej, się nie skontaktowałeś. 2. Nie Ty nałożyłeś karę, więc nie ściągaj jej z powodem - „bo tak”, trochę szacunku dla innej osoby i decyzji, które podejmuje.
 16. [Mute] Icetea

  Wróciły, bo gadałem na ten temat z Jankiem.
 17. [Mute] Icetea

  IceTea dostał mute na 3 dni, co i tak uważam za karę nieadekwatną do celowego złamania regulaminu. À propos Rezusa, już wcześniej był upominany i nagradzany mutami/gagami (nawet przeze mnie), jego następną karą za namawianie do zmiany/wyboru mapy miał być perm, ale powiedziałem Jankowi, że 2 tygodnie na razie wystarczą. Jakim prawem i dlaczego jeden i drugi został odmutowany? Tego nie wiem. Może @Jesus i @Remzo coś wyjaśnią, bo chyba na to liczymy.
 18. [SKARGA] Krecik :)

  Po obejrzeniu demka stwierdzam, że @KorQi ma rację w obu przypadkach. 1. Skakanka kręciła się cały czas, została zatrzymana na jedną, może dwie sekundy i znów włączona, więc nie było możliwości, żeby na nią normalnie wejść. 2. Gryfeld powiedział, że przeżyje pierwsze pięć osób, lub ci, którzy przejdą do 5:30. W związku z powyższym Krecik zostaje ukarany dwutygodniowym banem. Przykro mi to mówić, ale ostatnio są z Tobą same problemy, chyba czas dorosnąć i przestać robić z siebie błazna. Przy okazji chciałbym też poinformować: ta kara to Twoja ostatnia szansa na poprawę zachowania. W związku z tym, że jesteś już zasłużonym wyjadaczem, jeśli chodzi o ilość banów, mutów i gagów, bez względu na to, w jaki sposób złamiesz jeszcze raz regulamin, zostaniesz permanentnie zbanowany na serwerze.
 19. Nowe dźwięki na koniec rundy

  Download Hope you enjoy it
 20. [Skarga] Nonejm

  W związku z tym, że autor skargi nie wykazuje zainteresowania tematem, zamykam.
 21. [Skarga] Akise Aru

  Potwierdzam, pogadaliśmy na TeamSpeaku, @Hubcioo przeprosił i powiedział, że zrozumiał swój błąd. Mam nadzieję, że więcej do takich nieprzyjemnych incydentów nie dojdzie. W związku z powyższym postanowiłem, że za jego odpowiednie zachowanie należy się „nagroda” w postaci unbana. Temat zamykam.
 22. [Plac Zabaw] janek

  Mysle, że Janek zasługuje na swoją szansę w administracji, jest miły, pomocny i można się z nim pośmiać, aktywność na serwerze również bez zastrzeżeń. Jestem na tak.
 23. [Odwołanie od bana Mimi]

  Oddalam i zamykam.
 24. [Skarga] Nonejm

  Dodaj coś więcej od siebie, opisz zaistniałą sytuację, w jaki sposób bawił się komendami?
 25. [Skarga] Akise Aru

  Zmieniam zdanie, chciałem dać mu szansę, ale ten osobnik jednak nie zasługuje na to, żeby przynależeć do społeczności Placu Zabaw. Temat zamykam.
×