Skocz do zawartości

ReVo

Admin Placu Zabaw
  • Zawartość

    247
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    14

5 obserwujących

O ReVo

  • Tytuł
    Zaawansowany poster
  • Urodziny 02/10/91

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Skąd:
    Poznań
  • Gram na serwerach:
    Plac Zabaw
    Warcraft FFA

Ostatnie wizyty

2378 wyświetleń profilu
  1. Propozycje map

    EDIT: DODAJE JESZCZE KILKA Stare mapy jeszcze z source surf_monster_dust2fix_go https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=391927978&searchtext=surf surf_rebel_resistance_final3 http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=411229707 surf_81st_network http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=936045595 Surf_skyworld_csgo http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=525865087 surf_machine4_go_b2 http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=161472390
  2. MASS UB

    Tego tak bym nie nazwał bardziej jako nie przemyślane i pochopne działanie. Owszem każdy popełnia błędy i zasługuję na drugą szanse, sam jestem tego dobrym przykładem ale trzeba odróżnić tą drugą szanse od tej piątej, dziesiątej bądź dwudziestej. Z tego co widzę większość graczy to uczniowie co za tym idzie w tygodniu gra mniej graczy ze względu na szkołę. Tak często grane są te same mapy a konkretnych propozycji jest coraz mniej. Co do mutów i gagów to już inna bajka nie można za bardzo przymykać oka na stanowcze przewinienia które są robione z premedytacją co innego pomyłka i nie wiedza. Tak cała moc serwera bierze się od graczy (admini to też gracze) to co robią gracze ma wpływ na całokształt, jeden trybik rusza następnymi.
  3. Nowa Klawiatura

    Posiadam R6 Red dobra klawiatura dla niektórych może być dosyć głośna, mnie to nie przeszkadza switche Blue dają radę.
  4. Które słuchawki lepsze

    W 100% się zgodzę z tobą @kopec23 ale idzie się do tego przyzwyczaić, po mimo tego widać znaczącą różnice w bassie oraz samej głośności dźwięku między Sennheiserami hd419, prawie 2x głośniej nie wiem czy to jest spowodowane wiekiem hd419 i zmęczeniem ich.
  5. Które słuchawki lepsze

    Ok dzięki Cloudy kupione Można zamknąć.
  6. Które słuchawki lepsze

    Witam chciałbym się was poradzić które słuchawki wybrać Hyperx Cloud Black czy Sennheiser GSP 300. Obecnie posiadam Sennheisery hd419 które od 6 lat są nie zawodna lecz przyszedł czas na kupno nowego sprzętu typowo do kompa a te przejdą do użytku codziennego.
  7. [Plac Zabaw] Rzuf

    Jestem na TAK więcej używaj mikrofonu
  8. [Plac Zabaw] Andżej

    Jestem na TAK komunikatywny i miły jegomość.
  9. Zamykam ze względu na niski poziom wypowiedzi użytkownika @BicPL (jego wiadomość została ukryta) Odwołanie odrzucone !!!
  10. Bana dostałeś z mojej ręki. Gracze zwracali ci uwagę żebyś zmienił clan tag nie zrobiłeś tego, ja z @Heroes mówiliśmy byś zmienił, również tego nie zrobiłeś. Przez chwile go nie miałeś to się zgada ale jak gracze słusznie zauważyli tylko jak żyjesz zmieniał ci się clan tag. Prośby były słane w twoją stronę około 5 min więc postanowiłem cię zbanować, 1. Clan Tag 2. Nie wykonywanie poleceń administratora. Dodatkowo w odwołaniu kłamiesz więc z mojej strony nie licz na zmianę bana. Szantaże też nic nie pomogą.
  11. [skarga] Rezus, IceTea, hi im Poison

    @ten nieczytelny nickname Co innego jest wykorzystywanie a co innego pomoc/ułatwienie. Nic nie pisałem o wykorzystywaniu ludzi więc nie rozumiem po co ten twój dopisek...
  12. [skarga] Rezus, IceTea, hi im Poison

    Widać, że chcesz kontynuować dzieło jednego z byłych graczy serwera ale moim zdaniem zakrawa to o paranoje. Edit: Jeśli @Heroes pozwolił im na to by większość graczy nie zginęła na pierwszej pułapce to ta rozmowa z twórcą mapy nic nie daje. Wielokrotnie administracja pomaga graczOM na coursach itp. mapach w ten sposób gracze nie muszą siedzieć wiecznie na specu i zamiast oglądać jak inni grają mogą sami grać.
  13. [ban] DanDew

    O tym to wiem @Jesus. Pisałem tak bo wiedziałem że dostał przez sb a nie przypominam sobie by ktoś kiedyś po tym jak dostał bana przez sb po odwołaniu dostał ub na innym serwie strefy. Chyba kiedyś Remzo mówił, że tak jest właśnie rozpisane w sb i nie da się fizycznie odbanować na innym serwie.
  14. [ban] DanDew

    Bany nakładane są na całą serwerownie nie zależnie na jakim serwie popełniłeś przewinienie. Od tego nie ma odwołania. Informacje zostały wyczerpane ZAMYKAM
  15. Klawisz

    Tak jak @pomidor™ napisał 24-48h będzie wystarczająco by gracz przeczytał regulamin oraz rozegrał kilka jaili by wiedzieć jak się prowadzi rundę.
×