ReVo

Admin Placu Zabaw
 • Ilość dodanej zawartości

  180
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  14

5 obserwujących

O ReVo

 • Ranga
  Forumowicz
 • Urodziny 02/10/91

Informacje

Ostatnie wizyty

1994 wyświetleń profilu
 1. Zasady ogólne 15. Za namawianie lub sugerowanie innym wyboru mapy, a także użycia komend voteban, rtv itd. będą wymierzane surowe kary. Po za tym wchodząc na serwer automatycznie akceptujesz regulamin serwera. ZAMYKAM JAK WCZEŚNIEJ NAPISAŁEM MARNA PROWOKACJA
 2. Swoją odpowiedź zamieszczę gdy pojawi się demko z mapy !!! MARNA PRÓBA PROWOKACJI !!! NIE DZISIAJ !!!
 3. Między jednym podaniem a drugim jest wielka przepaść, zmiany od ostatniego podania są znaczące jak najbardziej na TAK
 4. jak twierdzisz, że nie jesteś trollem to odbieram to iż jest z tobą coś nie tak. sądzisz, że po niespełna 3-4 sec od zabicia tt prowadzący jaila przy pełnym serwie będzie tłumaczył się z każdego zabitego tt.... PARODIA Cytując HLstatsX zaraz po zabiciu Twojego kolegi Janka piszesz "leci skarga" Przez wszystkie Jaile zabierasz głoś wplatając się miedzy zdania ct. DEMKA NIE KŁAMIĄ. hmm żyj dalej w urojeniach.
 5. Muta dostałeś za przeszkadzanie w prowadzeniu jaila. Na tej mapie byłeś/byliście upominani by nie krzyczeć w mikrofon będąc w tt. Ty jesteś nie pierwszy raz upominany o to byś nie przeszkadzał w prowadzeniu na innych jailach robisz to samo. Prowadzący Jaila nie jest od tego by tłumaczyć osobą trzecim dlaczego zabił jakiegoś tt, a ty TROLL zawsze się tego domagasz. Mówisz o regulaminie którego nawet nie znasz, nie raczyłeś przeczytać. 1. Wchodząc na serwer Plac Zabaw automatycznie akceptujesz panujące na nim zasady. 2. Stosujemy zasadę "jeden mówi, reszta słucha". 3. Wydawać polecenia może jedynie osoba znajdująca się w zespole Antyterrorystów. 5. Martwi gracze mogą używać mikrofonu tylko w wypadku, gdy chcą poinformować o sprawach ważnych (np. o zauważonym freekillu). 7. Wszystkie polecenia należy wykonać najszybszym tempem i najkrótszą drogą, chyba, że zostało powiedziane inaczej. 8. Bezruch oznacza zakaz zmieniania swojej pozycji oraz stanu (np. ze stanu stojącego w kucający). Punkt ten nie obejmuje zakazu "dziabania", "sprayowania" itp. Nigdy na CS:S nie było czegoś takiego jak "tt mówi tt ginie" Nie kłam bo nie kazałem ci wypierdalać z serwera, Tylko cytuje "Jak chcesz to wypierdalaj na forum pisać skargę nie będziesz mnie szantażował". CZAT Z HLstatsX ♫Pro(f)eska to jak revo skarge mam pisac czy unmute? ♫Pro(f)eska w regulaminie nic nie ma o przeszkadzaniu na jailu nie stosujesz polecenia tt mowi tt ginie wiec moge spokojnie pisac skarge ♫Pro(f)eska nie leci skarga na cb i se wejde z powrotem Administracja od pewnego czasu na tym serwie jest traktowana jak psy a ja nie pozwolę sobie na takie traktowanie przez trolli którzy za cel obierają sobie zabawę kosztem innych. Tak jak ci mówiłem Jak chcesz Trollować to wyjdź z serwa.
 6. GENDER ATAKUJE !!! Sprawdzi się przy najbliższej okazji jak kłamał to oprócz pmuta dostanie bana.
 7. Podzielam głos pomidora zbyt często to ty na serwer nie wchodzisz.
 8. Nie przypominam sobie żebym to ja dawał ci ctbana hmm może mam krótką pamięć... przyjdzie ktoś decyzyjny to sprawdzimy za co dostałeś i od kogo.
 9. Timon spoko ziomek, może i dużo nie gra ale poświęca czas na robienie/przerabianie map na serwer dlatego (moim zdaniem) można przymknąć oko na czas serwerowy. Na Source spisywał się dobrze więc szanse można mu dać. JESTEM NA TAK
 10. Kolejny temat będzie nagrodzony warnem
 11. Moim zdaniem Ban na ct powinien zostać(nie na stałe ale na jakiś czas). Zabierając się za prowadzenie jaila powinno się mieć regulamin w jednym palcu(są wyjątki nie będę się rozpisywał) w szczególności, że składałeś podanie na adma.
 12. Odbiegacie od tematu który został już wyjaśniony. Bokuser Jeśli masz zastrzeżenia do poszczególnych administratorów serwera proszę skorzystać z specjalnie przygotowanego formularza i założyć nowy temat. TEMAT UWAŻAM ZA WYJAŚNIONY. ZAMYKAM !!!
 13. Cała trójka(Donald, Asko, L.) jest winna w większym i mniejszym stopniu. Skarga przyjęta, rozpatrzona. L. Dostał już swoją karę. Reszta przy najbliższej okazji. Jak chcecie coś dodać to temat zostawiam otwarty na pewien czas.
 14. Notoryczne Podpowiadanie z twojej strony oraz namawianie za co dostajesz muta, i też nie dostajesz muta bo są momenty gdy tylko zwraca ci się uwagę. Pouczanie Adminów jak mają wykonywać swoje obowiązki. Przeszkadzanie w prowadzeniu Jaila bo nie możesz zrozumieć dlaczego spray serwerowy został potraktowany jako graffiti z gry. Kara nałożona prawidłowo. Tak tylko robią dzieci. Powinieneś się cieszyć, że dostałeś bana bo mogłeś pod wpływem tych emocji zrobić więcej głupot. Przysłowie "Tonący brzytwy się chwyta" pasuje tutaj najlepiej. Większości graczy jest zwracana uwaga, system nakładania kar na graczy jest mniej więcej indywidualną decyzją danego admina i nikt nie jest wywyższany.
 15. Z tego co pamiętam na serwie byłem ja, ty, snetry, pomidor, Leny, i chyba multi. Z tego co mi wiadomo ja, leny, pomidor nie dostaliśmy żadnej wiadomości od ciebie z zapytaniem o jego mutacje. [ciach]