ReVo

Admin Placu Zabaw
 • Ilość dodanej zawartości

  162
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

4 obserwujących

O ReVo

 • Ranga
  Forumowicz
 • Urodziny 02/10/91

Informacje

Ostatnie wizyty

1853 wyświetleń profilu
 1. Dzięki bogu, że Asko nie jesteś adminem. Moim zdaniem, jeśli chodzi o pierwszego gaga to wina leży po dwóch stronach. Heros, że trolował a Ptyś, że nie sprawdził dokładnie o co chodzi z tym podpowiadaniem. Co do drugiego gaga to już zupełnie z dupy jest 7 dni ... Dostałem kiedyś dobrą rade od kogoś z dawnej administracji, by pomimo wszystko emocjonalnie nie podchodzić do graczy, a tu ewidentnie Heros siadł na twojej ambicji Ptyś.
 2. Moim zdaniem mapy powinny mieć typową tematykę 4fun bądź zbliżoną. Takie jak ba_forest, aim_lego_awp i tak jak jesus mówił w granicy 3-5 map max. Ban hamer ustawiony bardziej restrykcyjniej.
 3. Screen z placu source mapa ba_forest i nie było tam samych randomów bo z pomidorem rozkręciliśmy serwer a ludzie jeszcze na steam pisali by zrobić miejsce na serwie. Mapa nie była grana cały czas. Urozmaiceniem na source były właśnie mapy aim i typu ba_forest. JESTEM NA TAK !!!
 4. Snetry spoko koleś ogarnięty, idzie się z nim pośmiać i nie wali głupot. Jestem na TAK
 5. 1. Wiek: 25 2. Kontakt e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: STEAM_1:1:16147971 Profil Steam 4. Link do profilu hlstatsx: Profil hlstatsx 5. Coś o sobie, czy byłeś już gdzieś adminem, dlaczego to właśnie Ciebie szukamy, itd.: Nazywam się Maciej. Interesuję się informatyką (samouk) w mniejszym stopniu elektroniką. Pracuję jako Ochroniarz w firmie Konsalnet. Adminem byłem na serwie Warcraft oraz na Placu Zabaw Strefy Gier w Source, większość graczy kojarzy mnie właśnie z nich. Musiałem naprawić kompa więc zbyt długo nie gram na Placu w GO, ale wiem że, będę tak samo dobry adminem jak byłem na wcześniejszej wersji serwera.
 6. Przedwczoraj na mapie jail doszło do zabicia tero przez ct, gdzie tero był przed swoją celą i dziabał nożem a ct przechodząc przez niego został oczywiście uderzony, następnie ct zabił tero twierdząc iż ten go zaatakował. Admin był na serwie i oczywiście został o tym poinformowany, że dokonano freekilla na tero. Admin stwierdził iż nie było freekilla i ct nie musi wpisać killa bo tero mógł nie dziabać nożem(coś w tym stylu). Byłem Adminem na Placu i wiem że to był freekill bo to ct nie ma prawa przechodzić sobie od tak przez skina tero gdyż to jest jednoznaczne z podstawieniem się. Prosił bym o wypowiedzenie się mądrych głów na ten temat.
 7. Multi spoko koleś często bywa na serwie. W miarę ogarnia regulamin. TAK
 8. Eleven Evolution - SoccerMod 2014 - http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=733180853
 9. Jestem na TAK Pan Pomidor jest bardzo uczciwym i pomocnym graczem. Bardzo często jest na serwerze.
 10. Moim zdaniem telewizor twojego brata nałożył na pendriva jakąś blokadę z plików nie znam się na tym ale to wygląda na takie coś jak masz w dekoderach cyfrowego polsatu by filmy które nagrywasz na dysku nie można było ich kopiować na inne urządzenia.
 11. Polecam ci Samsung Galaxy tab 2 7cali z 3g kozak mam i całkiem spoko. Przeczytałem z 2 książki i jakoś jeszcze widzę na oczy xD A i jeszcze pograć możesz, zadzwonić itp. cena to około 500-600zł
 12. swat0284 wygrał !!!
 13. Państwo Kowalscy siedzą przy stole z ich miłym gościem. Mówią właśnie o papierosach i z rozmowy okazuje się, że dwie osoby palą Dukaty, dwie palą Giewonty i dwie Wczasowe. Pani nie pali Wczasowych, Giewontów, a kto nie pali Dukatów, nie pali także Giewontów. Pytanie: Jakie papierosy pali każda z trzech osób?
 14. Wygrywa Krychu Sześć godzin. Czterdzieści dziewięć niedopałków dadzą siedem papierosów, ale te z kolei dadzą siedem nowych niedopałków, co da jednego nowego papierosa. A więc osiem papierosów starcza na 6 godzin. Edit : Jutro o 18 następna zagadka do wygrania Orcs Must Die! 2: Complete Pack
 15. Włóczęga Włóczęga chodzi po parku i stwierdza, że nie posiada papierosów. Ponieważ jest włóczęgą, nie ma również pieniędzy. Ale od czegóż jest głowa? Nasz włóczęga zaczyna zbierać niedopałki. Bibułkę ma w kieszeni, a doświadczenie go uczy, że z siedmiu niedopałków można zrobić jednego papierosa. Po pewnym czasie uzbierał 49 niedopałków. Włóczęga ma bardzo regularne przyzwyczajenia i pali jednego papierosa dokładnie co 3 kwadranse. Pytanie: Na ile czasu wystarczy mu uzbierany zapas?