ReVo

Admin Placu Zabaw
 • Ilość dodanej zawartości

  168
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  13

5 obserwujących

O ReVo

 • Ranga
  Forumowicz
 • Urodziny 02/10/91

Informacje

Ostatnie wizyty

1937 wyświetleń profilu
 1. Timon spoko ziomek, może i dużo nie gra ale poświęca czas na robienie/przerabianie map na serwer dlatego (moim zdaniem) można przymknąć oko na czas serwerowy. Na Source spisywał się dobrze więc szanse można mu dać. JESTEM NA TAK
 2. Kolejny temat będzie nagrodzony warnem
 3. Moim zdaniem Ban na ct powinien zostać(nie na stałe ale na jakiś czas). Zabierając się za prowadzenie jaila powinno się mieć regulamin w jednym palcu(są wyjątki nie będę się rozpisywał) w szczególności, że składałeś podanie na adma.
 4. Odbiegacie od tematu który został już wyjaśniony. Bokuser Jeśli masz zastrzeżenia do poszczególnych administratorów serwera proszę skorzystać z specjalnie przygotowanego formularza i założyć nowy temat. TEMAT UWAŻAM ZA WYJAŚNIONY. ZAMYKAM !!!
 5. Cała trójka(Donald, Asko, L.) jest winna w większym i mniejszym stopniu. Skarga przyjęta, rozpatrzona. L. Dostał już swoją karę. Reszta przy najbliższej okazji. Jak chcecie coś dodać to temat zostawiam otwarty na pewien czas.
 6. Notoryczne Podpowiadanie z twojej strony oraz namawianie za co dostajesz muta, i też nie dostajesz muta bo są momenty gdy tylko zwraca ci się uwagę. Pouczanie Adminów jak mają wykonywać swoje obowiązki. Przeszkadzanie w prowadzeniu Jaila bo nie możesz zrozumieć dlaczego spray serwerowy został potraktowany jako graffiti z gry. Kara nałożona prawidłowo. Tak tylko robią dzieci. Powinieneś się cieszyć, że dostałeś bana bo mogłeś pod wpływem tych emocji zrobić więcej głupot. Przysłowie "Tonący brzytwy się chwyta" pasuje tutaj najlepiej. Większości graczy jest zwracana uwaga, system nakładania kar na graczy jest mniej więcej indywidualną decyzją danego admina i nikt nie jest wywyższany.
 7. Z tego co pamiętam na serwie byłem ja, ty, snetry, pomidor, Leny, i chyba multi. Z tego co mi wiadomo ja, leny, pomidor nie dostaliśmy żadnej wiadomości od ciebie z zapytaniem o jego mutacje. [ciach]
 8. Dzięki bogu, że Asko nie jesteś adminem. Moim zdaniem, jeśli chodzi o pierwszego gaga to wina leży po dwóch stronach. Heros, że trolował a Ptyś, że nie sprawdził dokładnie o co chodzi z tym podpowiadaniem. Co do drugiego gaga to już zupełnie z dupy jest 7 dni ... Dostałem kiedyś dobrą rade od kogoś z dawnej administracji, by pomimo wszystko emocjonalnie nie podchodzić do graczy, a tu ewidentnie Heros siadł na twojej ambicji Ptyś.
 9. Moim zdaniem mapy powinny mieć typową tematykę 4fun bądź zbliżoną. Takie jak ba_forest, aim_lego_awp i tak jak jesus mówił w granicy 3-5 map max. Ban hamer ustawiony bardziej restrykcyjniej.
 10. Screen z placu source mapa ba_forest i nie było tam samych randomów bo z pomidorem rozkręciliśmy serwer a ludzie jeszcze na steam pisali by zrobić miejsce na serwie. Mapa nie była grana cały czas. Urozmaiceniem na source były właśnie mapy aim i typu ba_forest. JESTEM NA TAK !!!
 11. Snetry spoko koleś ogarnięty, idzie się z nim pośmiać i nie wali głupot. Jestem na TAK
 12. 1. Wiek: 25 2. Kontakt e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: STEAM_1:1:16147971 Profil Steam 4. Link do profilu hlstatsx: Profil hlstatsx 5. Coś o sobie, czy byłeś już gdzieś adminem, dlaczego to właśnie Ciebie szukamy, itd.: Nazywam się Maciej. Interesuję się informatyką (samouk) w mniejszym stopniu elektroniką. Pracuję jako Ochroniarz w firmie Konsalnet. Adminem byłem na serwie Warcraft oraz na Placu Zabaw Strefy Gier w Source, większość graczy kojarzy mnie właśnie z nich. Musiałem naprawić kompa więc zbyt długo nie gram na Placu w GO, ale wiem że, będę tak samo dobry adminem jak byłem na wcześniejszej wersji serwera.
 13. Przedwczoraj na mapie jail doszło do zabicia tero przez ct, gdzie tero był przed swoją celą i dziabał nożem a ct przechodząc przez niego został oczywiście uderzony, następnie ct zabił tero twierdząc iż ten go zaatakował. Admin był na serwie i oczywiście został o tym poinformowany, że dokonano freekilla na tero. Admin stwierdził iż nie było freekilla i ct nie musi wpisać killa bo tero mógł nie dziabać nożem(coś w tym stylu). Byłem Adminem na Placu i wiem że to był freekill bo to ct nie ma prawa przechodzić sobie od tak przez skina tero gdyż to jest jednoznaczne z podstawieniem się. Prosił bym o wypowiedzenie się mądrych głów na ten temat.
 14. Multi spoko koleś często bywa na serwie. W miarę ogarnia regulamin. TAK
 15. Eleven Evolution - SoccerMod 2014 - http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=733180853