Świrex

Moderator
 • Ilość dodanej zawartości

  758
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  32

5 obserwujących

O Świrex

 • Ranga
  Aktywny forumowicz
 • Urodziny

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  5526410

Informacje

Ostatnie wizyty

3576 wyświetleń profilu
 1. Odświeżam temat, co by więcej osób miało szansę się załapać:
 2. Może coś takiego: Trust GXT 870 GXT-White switches (21289)? W tej klasie cenowej niewiele jest do wyboru mechanicznych klawiatur, które nie mają numpada. Powyższa propozycja spełnia wszystkie twoje wymagania. Nie znam autorskich przełączników Trusta, ale prawdę powiedziawszy nie bardzo masz z czego wybierać ;-) Alternatywą byłyby takie cosie: E-Blue Mazer Black US (EKM086BKUS-IU), MODECOM Volcano Lanparty Outemu Blue (K-MC-LANPARTY-U), ale pierwszej kompletnie nie znam (producent nawet nie ma tego modelu na swojej stronie), a druga ma niebieskie przełączniki. Jeśli myślisz o try-hardowaniu w CS:GO, to polecałbym "słicze" z liniową charakterystyką, jak np. czerwone lub czarne Cherry MX, czy ich podróby - Kailhy. (Pojawiło się też parę nowych "kolorków", które uzupełniają podstawowy zestaw, ale ani nie orientuję się w nich jeszcze na tyle, by doradzić coś bardziej ekstrawaganckiego, ani nie spodziewałbym się ich spotkać w określonym budżecie). PS. Producent tej pierwszej klawiaturki pisze na stronie, że przełączniki mają liniową charakterystykę: http://www.trust.com/en/product/21289-gxt-870-mechanical-tkl-gaming-keyboard, więc wpisywałaby się w podsuniętą radę.
 3. @Snetry nie wiem, o jak bardzo starych dziejach mówisz, ale jeszcze historycznie w CS:S chciałem wprowadzić coś takiego. Tyle że wtedy były problemy natury technicznej. Bardzo rozbudowany plugin zobaczyłem na zagranicznym jailu, ale rozwiązanie było autorskie, więc obeszliśmy się smakiem. A był to naprawdę kawał dobrego menedżera strażników... Z ciekawszych funkcji posiadał: ograniczenia na wejście do CT dla osób, które nie przegrały określonego czasu na serwerze, kolejki z zapisami do CT (zwalnia się miejsce, to osoba która pierwsza zadeklarowała, że będzie chciała być strażnikiem, dostaje je), rangi i rankingi osób prowadzących w CT (nie wiem, czy osoba o wysokiej randze nie mogła wchodzić bez kolejki / miała jakieś pierwszeństwo?), w tym coś a'la "admin CT jail", głosowania na graczy, którzy dobrze / źle prowadzą (dzięki temu można było kogoś wykopać z CT, ale bez wyrzucania z serwera), hierarchia prowadzących w CT, ze specjalnym oznaczeniem głównodowodzącego w danej rundzie (jak ginął, to dowodzenie przechodziło na kolejną osobę i nie było czegoś typu "to teraz ty prowadź dalej", "ja tu jestem tylko żeby pomagać"); tu również było uwzględniane, czy ktoś jest "świeżakiem" i się uczy w CT, czy też jest starą wygą, i pewnie wiele innych, których teraz na szybko sobie nie przypomnę bądź nie dane mi było się o nich przekonać na własnej skórze. Pamiętam, że rozgrywka była może trochę bardziej strukturyzowana, ale wciąż bardzo satysfakcjonująca. Porządna organizacja powodowała, że klasyczni admini mieli o wiele mniej roboty. Prawdziwa kultura grania jaili... No ale niestety w CS:S nie udało się wam tego zapewnić. Może w CS:GO się uda, czego wam życzę
 4. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 5. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 6. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 7. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 8. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 9. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 10. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 11. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 12. Przepraszam, że tak długo nikt nie odpowiedział na twoją prośbę. Na obecną chwilę nie mam dostępu do swojego konta na TeamSpeaku, dlatego osobiście nie mogę ci pomóc. Postaram się jednak pogonić pozostałych Super Moderatorów TSa, żeby ci pomogli.
 13. Z zasady radziłbym unikać wszelkich gotowców. Jak nie chcesz samodzielnie składać PCta, to w taki morelkach możesz np. zamówić usługę składania komputera z wybranych części. Zwykle wychodzi taniej i lepiej. Jeśli chodzi zaś o samej komponenty, to trochę nie jestem na bieżąco. Polecę jednak z podobnym pytaniem udać się na Forum Actionum. Chętnie ci doradzą, a na sprzęcie się znają. Parę razy korzystałem z pomocy ludzi stamtąd i się nie zawiodłem. Plus jak będziesz wystarczająco spostrzegawczy, to znajdziesz temat ze zniżkami, a w nim kod na montaż i wysyłkę za złotówkę w sklepie morele.net.
 14. Widać był tak bardzo potrzebny, że skrypt oznaczył go jako nieużywany / nieaktywny Na prośbę kanał przywróciłem.
 15. Ponieważ rozmowa rzeczywiście odchodziła od meritum sprawy, wydzieliłem ją z tematu. Wklejam jeszcze fragment wypowiedzi Jesusa, który tyczył się wątku: Dalszą dyskusję o kondycji i organizacji serwera możecie prowadzić w tym temacie: