Świrex

Moderator
 • Ilość dodanej zawartości

  729
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  32

5 obserwujących

O Świrex

 • Ranga
  Aktywny forumowicz
 • Urodziny

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  5526410

Informacje

Ostatnie wizyty

3312 wyświetleń profilu
 1. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 2. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału. PS. Jeśli chodzi o czas reakcji, to widać inni użytkownicy albo mieli więcej szczęścia (bo Moderator akurat był na forum i TeamSpeaku), albo byli bardziej zaradni (zgłosili się do Super Moderatora od razu po tym, jak napisali temat). Nie, żeby ktokolwiek musiał się z czegokolwiek tłumaczyć (sam akurat od ponad tygodnia nie byłem przy komputerze). Ot, informacja dla ciebie.
 3. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 4. Uprawnienia przyznane ponownie.
 5. Kanał utworzony. Uprawnienia nadane.
 6. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 7. Kanał utworzony. Uprawnienia nadane.
 8. Niestety nie mogę z czystym sumieniem polecić nic w półce cenowej do 200 zł, bo sam posiadam o jakieś 3-4 dychy droższe Superluxy HMC-631. Je mógłbym śmiało rekomendować. Przyznam, że przy wyborze kierowałem się informacjami znalezionymi na podanej wyżej stronie, u audiofanatyka. Również gorąco polecam stronę. Że tak się jeszcze odniosę do Creative Aurvana Live!, to kiedy szukałem słuchawek dla siebie, spotkałem się z opinią, iż od pewnego momentu zaczęto je robić z gorszych materiałów, przez co trochę straciły. Ale możliwe też, że ktoś po prostu trafił na jakąś podróbkę... O Superluxach HD681 w wersji MKII, które przytoczył Remzo, słyszałem wiele dobrego i przyznam, że nawet sam się kiedyś nad nimi zastanawiałem, ale zdecydowałem się na swoje HMC-631, bo wolałem bogatszą średnicę niż rozbudowany bas. A tak tylko przy okazji zawsze polecam kupno dedykowanej karty dźwiękowej ;-) Przy co lepszych słuchawkach (nawet w niższych pólkach cenowych) można nagle odkryć nawet niemały niewykorzystane potencjał. PS. Nie wiem, jak jest z Superluxami Remza, ale moje dość mocno trzymają się głowy. Choć nie boleśnie*, nawet jeśli siedzę w okularach w przez wiele godzin. Co prawda zdarzają się dni, że jakoś szybko uwierają, ale są to sporadyczne sytuacje i musi to być chyba związane akurat z czymś innym, niż słuchawki jako takie (może na przykład głowa pękała od bzdur, które wypowiadali ludzie? :D). Tym niemniej, dla bycia uczciwym, wspominam *Uzasadniony odstęp partykuły "nie" od przymiotnika
 9. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 10. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 11. Uprawnienia przywrócone.
 12. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie, by przyznać ci prawa do kanału.
 13. Faktycznie. Mam nadzieję, że to tylko wina późnej pory, a nie problemów ze wzrokiem Kanał jest już z powrotem na swoim miejscu. Przepraszam za zamieszanie i wesołych świąt!
 14. Sprawdzam forum, pobieżnie przeglądam TSa - kanału nie ma. Próbuję utworzyć o podanej nazwie - okazuje się, że takowy już istnieje, tylko jest on umiejscowiony w nietypowym miejscu (innym, niż wskazywałaby na to kolejność zgłoszeń). Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić tę sytuację? (Do czasu wyjaśnienia kanał przenoszę w jego miejsce wynikające z tego, co widnieje na forum).
 15. Przy tak dużej społeczności ciężko złożyć życzenia, które trafią do każdego, więc może spróbuję takich, które trafią do wszystkich: Życzę nam wszystkim, by nasza Strefa Gier miała się dobrze i lepiej. Byśmy potrafili należycie o nią zadbać, znajdując porozumienie nawet tam, gdzie początkowo wydawałoby się, że go znaleźć nie można. By serwery działały sprawnie, wszelkie pluginy / addony urozmaicały rozgrywkę bez jej zakłócania (bugi won!), a administracja zawsze znalazła czas na opiekę nad naszymi miejscami spotkań. I choć wymieniać można by było długo, na koniec życzę nam wszystkim dystansu, który pozwoli nam żyć szczęśliwiej nie tylko w grach, ale także w realu, czyli tam, gdzie będzie miał wpływ na rzeczywiste zdrowie Szczęśliwych świąt!