Świrex

Moderator
 • Ilość dodanej zawartości

  744
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  32

5 obserwujących

O Świrex

 • Ranga
  Aktywny forumowicz
 • Urodziny

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  5526410

Informacje

Ostatnie wizyty

3471 wyświetleń profilu
 1. Przepraszam, że tak długo nikt nie odpowiedział na twoją prośbę. Na obecną chwilę nie mam dostępu do swojego konta na TeamSpeaku, dlatego osobiście nie mogę ci pomóc. Postaram się jednak pogonić pozostałych Super Moderatorów TSa, żeby ci pomogli.
 2. Z zasady radziłbym unikać wszelkich gotowców. Jak nie chcesz samodzielnie składać PCta, to w taki morelkach możesz np. zamówić usługę składania komputera z wybranych części. Zwykle wychodzi taniej i lepiej. Jeśli chodzi zaś o samej komponenty, to trochę nie jestem na bieżąco. Polecę jednak z podobnym pytaniem udać się na Forum Actionum. Chętnie ci doradzą, a na sprzęcie się znają. Parę razy korzystałem z pomocy ludzi stamtąd i się nie zawiodłem. Plus jak będziesz wystarczająco spostrzegawczy, to znajdziesz temat ze zniżkami, a w nim kod na montaż i wysyłkę za złotówkę w sklepie morele.net.
 3. Widać był tak bardzo potrzebny, że skrypt oznaczył go jako nieużywany / nieaktywny Na prośbę kanał przywróciłem.
 4. Ponieważ rozmowa rzeczywiście odchodziła od meritum sprawy, wydzieliłem ją z tematu. Wklejam jeszcze fragment wypowiedzi Jesusa, który tyczył się wątku: Dalszą dyskusję o kondycji i organizacji serwera możecie prowadzić w tym temacie:
 5. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 6. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 7. Kanał utworzony. Zgłoś się do mnie na TSie, bym przyznał ci prawa do kanału.
 8. W takim razie temat zamykam.
 9. Nie wiem, kto jest autorem bana, ale nie widzę go na liście banów Strefy Gier. Tak samo wydarzeń innych niż wczorajsze podłączania i odłączania się z serwera z twoim udziałem. Jesteś pewien, że nie pomyliłeś TeamSpeaka?
 10. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 11. Kanał utworzony. Uprawnienia nadane.
 12. Zgłoś się do mnie na TeamSpeaku.
 13. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 14. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału. PS. Jeśli chodzi o czas reakcji, to widać inni użytkownicy albo mieli więcej szczęścia (bo Moderator akurat był na forum i TeamSpeaku), albo byli bardziej zaradni (zgłosili się do Super Moderatora od razu po tym, jak napisali temat). Nie, żeby ktokolwiek musiał się z czegokolwiek tłumaczyć (sam akurat od ponad tygodnia nie byłem przy komputerze). Ot, informacja dla ciebie.
 15. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.