Skocz do zawartości

Świrex

Moderator
 • Zawartość

  775
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  32

5 obserwujących

O Świrex

 • Tytuł
  Aktywny forumowicz

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  5526410

Informacje

 • Steam ID
  Swirex
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw
  Warcraft FFA
  GMod

Ostatnie wizyty

3862 wyświetleń profilu
 1. Prośba o kanal prywatny

  Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 2. Problem z mikrem w GMODZIE

  Jesteś pewien, że cię nie trollują? Albo że nie dostałeś jakiegoś mute'a/gaga? (Czy wtedy nadal pojawia się znacznik u osoby próbującej coś mówić)? Najlepiej poprosić bezpośrednio jednego z adminów na serwerze, by pomógł ci z mikrofonem. Może próbowałeś mówić, gdy komunikacja była zawieszona, bo byłeś martwy? (Nie wiem, jak jest skonstruowany Murder na Gmodzie, więc rzucam różnymi pomysłami).
 3. Prośba o kanał

  Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 4. Prośba o pod kanał

  Podkanał utworzony.
 5. Prośba o prywatny kanał

  Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 6. Problem z grą "Terraria"

  @Fluttershy, jeśli będziesz próbował pełnego usuwania gry, to polecam program Revo Uninstaller. Powinien wyszukać ci pozostawione pliki, foldery, a także wpisy w rejestrach.
 7. Prośba o prywatny kanał

  Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 8. Prośba o prywatny kanał

  Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 9. [Ban] szejdi =]]

  W takim razie zamykam.
 10. [Ban] szejdi =]]

  Nie widzę twojego bana na liście banów TS3. Zanim poproszę kogoś wyżej o zweryfikowanie sprawy, mógłbyś jeszcze raz sprawdzić, czy na pewno masz bana na TeamSpeaku Strefy Gier?
 11. Ruchy skrajnie lewicowe

  Obawiam się, że niewiele osób będzie miało okazję pochwalić się wiedzą opartą na porządnych źródłach, tym niemniej poruszyłeś ciekawy temat. Sam również wpisuję się w grono wspomnianych osób, bo nigdy nie wczytałem się w żadne "poważne" dzieła (traktaty, manifesty, rozprawy filozoficzne...), jednak temat mnie trochę interesuje, więc z chęcią posłuchałbym przemyśleń osoby, która "zmierzyła się" z tymi ideologiami. Żeby jednak dodać coś od siebie napiszę, że kilka lat temu podobny temat badałem jedynie od strony literackiej, skupiając się na dziełach z gatunku utopii, dystopii i antyutopii. (Wystarczająco dawno i krótko, by zacierały mi się subtelne międzygatunkowe różnice ^^') Próbując wpasować się poruszone kwestie, mógłbym właśnie z dziedziny fantastyki naukowej polecić powieść Janusza Zajdla pt. Limes inferior. Może nie dotyka tematów narodowości, rasizmu itd., jednak prezentuje ustrój technokratyczny, który z założenia jest tryumfem nauki nad religią. Jeszcze na koniec dorzucę coś, co może cię zaciekawi w kontekście rozmyślania nad innym światem i tego, jak mógłby wyglądać: http://www.argos.edu.pl/stairway-to-heaven Nie wiem, czy miałeś do tej pory styczność z takim growym tworem jak larp, ale za miesiąc odbędzie się wydarzenie, w czasie którego będzie można osobiście doświadczyć czegoś zakrawającego o zadaną tematykę.
 12. Zaproponuj konkurs

  @IceTea, @Jesus [A propos race pluginu] To nie są wcale znowu takie głupoty. Sporadyczne sytuacje się zdarzały, ale były wyłapywane, "naginacze" zasad ostrzegani / karani, a ich rekordy usuwane. I to nie była wyłącznie kwestia glitchowania na mg_sohigh_course_v3 (które akurat w wielu przypadkach dało się łatwo wyłapać). W najgorszym razie można wyłączyć administrację z tabeli rekordów, albo pogłówkować z opcją typu "oficjalne rekordy nabijamy tylko w czasie konkursów i wyświetlamy je na forum (na tej podstawie przydzielamy nagrody)", a te w pluginie są tylko poglądowe. Poza tym, na pewno znalazło się jeszcze parę sposobów na utrudnienie gry oszustwom ;-)
 13. Darmowe gry na platforme Steam

  Odświeżam temat, co by więcej osób miało szansę się załapać:
 14. Klawiatura Gamingowa.

  Może coś takiego: Trust GXT 870 GXT-White switches (21289)? W tej klasie cenowej niewiele jest do wyboru mechanicznych klawiatur, które nie mają numpada. Powyższa propozycja spełnia wszystkie twoje wymagania. Nie znam autorskich przełączników Trusta, ale prawdę powiedziawszy nie bardzo masz z czego wybierać ;-) Alternatywą byłyby takie cosie: E-Blue Mazer Black US (EKM086BKUS-IU), MODECOM Volcano Lanparty Outemu Blue (K-MC-LANPARTY-U), ale pierwszej kompletnie nie znam (producent nawet nie ma tego modelu na swojej stronie), a druga ma niebieskie przełączniki. Jeśli myślisz o try-hardowaniu w CS:GO, to polecałbym "słicze" z liniową charakterystyką, jak np. czerwone lub czarne Cherry MX, czy ich podróby - Kailhy. (Pojawiło się też parę nowych "kolorków", które uzupełniają podstawowy zestaw, ale ani nie orientuję się w nich jeszcze na tyle, by doradzić coś bardziej ekstrawaganckiego, ani nie spodziewałbym się ich spotkać w określonym budżecie). PS. Producent tej pierwszej klawiaturki pisze na stronie, że przełączniki mają liniową charakterystykę: http://www.trust.com/en/product/21289-gxt-870-mechanical-tkl-gaming-keyboard, więc wpisywałaby się w podsuniętą radę.
 15. Blokady na Jaliu

  @Snetry nie wiem, o jak bardzo starych dziejach mówisz, ale jeszcze historycznie w CS:S chciałem wprowadzić coś takiego. Tyle że wtedy były problemy natury technicznej. Bardzo rozbudowany plugin zobaczyłem na zagranicznym jailu, ale rozwiązanie było autorskie, więc obeszliśmy się smakiem. A był to naprawdę kawał dobrego menedżera strażników... Z ciekawszych funkcji posiadał: ograniczenia na wejście do CT dla osób, które nie przegrały określonego czasu na serwerze, kolejki z zapisami do CT (zwalnia się miejsce, to osoba która pierwsza zadeklarowała, że będzie chciała być strażnikiem, dostaje je), rangi i rankingi osób prowadzących w CT (nie wiem, czy osoba o wysokiej randze nie mogła wchodzić bez kolejki / miała jakieś pierwszeństwo?), w tym coś a'la "admin CT jail", głosowania na graczy, którzy dobrze / źle prowadzą (dzięki temu można było kogoś wykopać z CT, ale bez wyrzucania z serwera), hierarchia prowadzących w CT, ze specjalnym oznaczeniem głównodowodzącego w danej rundzie (jak ginął, to dowodzenie przechodziło na kolejną osobę i nie było czegoś typu "to teraz ty prowadź dalej", "ja tu jestem tylko żeby pomagać"); tu również było uwzględniane, czy ktoś jest "świeżakiem" i się uczy w CT, czy też jest starą wygą, i pewnie wiele innych, których teraz na szybko sobie nie przypomnę bądź nie dane mi było się o nich przekonać na własnej skórze. Pamiętam, że rozgrywka była może trochę bardziej strukturyzowana, ale wciąż bardzo satysfakcjonująca. Porządna organizacja powodowała, że klasyczni admini mieli o wiele mniej roboty. Prawdziwa kultura grania jaili... No ale niestety w CS:S nie udało się wam tego zapewnić. Może w CS:GO się uda, czego wam życzę
×