Świrex

Moderator
 • Ilość dodanej zawartości

  721
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

4 obserwujących

O Świrex

 • Ranga
  Aktywny forumowicz

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  5526410

Informacje

Ostatnie wizyty

3223 wyświetleń profilu
 1. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 2. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 3. Uprawnienia przywrócone.
 4. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie, by przyznać ci prawa do kanału.
 5. Faktycznie. Mam nadzieję, że to tylko wina późnej pory, a nie problemów ze wzrokiem Kanał jest już z powrotem na swoim miejscu. Przepraszam za zamieszanie i wesołych świąt!
 6. Sprawdzam forum, pobieżnie przeglądam TSa - kanału nie ma. Próbuję utworzyć o podanej nazwie - okazuje się, że takowy już istnieje, tylko jest on umiejscowiony w nietypowym miejscu (innym, niż wskazywałaby na to kolejność zgłoszeń). Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić tę sytuację? (Do czasu wyjaśnienia kanał przenoszę w jego miejsce wynikające z tego, co widnieje na forum).
 7. Przy tak dużej społeczności ciężko złożyć życzenia, które trafią do każdego, więc może spróbuję takich, które trafią do wszystkich: Życzę nam wszystkim, by nasza Strefa Gier miała się dobrze i lepiej. Byśmy potrafili należycie o nią zadbać, znajdując porozumienie nawet tam, gdzie początkowo wydawałoby się, że go znaleźć nie można. By serwery działały sprawnie, wszelkie pluginy / addony urozmaicały rozgrywkę bez jej zakłócania (bugi won!), a administracja zawsze znalazła czas na opiekę nad naszymi miejscami spotkań. I choć wymieniać można by było długo, na koniec życzę nam wszystkim dystansu, który pozwoli nam żyć szczęśliwiej nie tylko w grach, ale także w realu, czyli tam, gdzie będzie miał wpływ na rzeczywiste zdrowie Szczęśliwych świąt!
 8. Kanał utworzony. Uprawnienia przyznane.
 9. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie, by przyznać ci prawa do kanału.
 10. Kanał utworzony. Uprawnienia przyznane.
 11. Jak zrozumiałem, użytkownik Piecho prosi o kanał prywatny, nie o kanał growy (osobne sekcje). Z tego tytułu nie powinno nas szczególnie interesować to, co będzie się na nim działo tak długo, jak długo jego użytkownicy będą respektowali regulamin serwera TeamSpeak. Jednego wieczoru będą grali w Lineage'a, drugiego w WoTa, trzeciego tylko siedzieli i pieprzyli głupoty... Jedynym niezmiennym parametrem kanału jest forumowy pseudonim właściciela kanału w jego topicu. Nazwy, opisy, hasła mogą być (w zakresie obejmowanym przez regulamin) dowolne. Także popuśćcie, chłopaki, pasa, nie doszukujcie się zbyt wiele. Jeśli kanały będą jawnie promowały piractwo (np. poprzez jakieś linki / adresy IP w opisach), wtedy właściciel (w tym wypadku Piecho) zostanie pociągnięty do odpowiedzialności. Jednak to, o czym się na nich gada w danym momencie, jest przede wszystkim sprawą rozmówców (chyba, że chcecie bawić się w inwigilacje i naloty na kanały - powodzenia ;p). Zresztą, w razie czego po prostu inna osoba z paczki napisałaby na forum prośbę, podając neutralną nazwę i w ogóle nie byłoby dyskusji. @Piecho, kanał został utworzony. Zgłoś się na TeamSpeaku do dowolnego Super Moderatora (warto zaglądać do sekcji "Specjalne"), który nada ci prawa Właściciela. Miej również na uwadze wszystko to, co zostało w tym temacie napisane. Używaj naszego serwera rozsądnie, zgodnie z regulaminem jego samego, jak i biorąc pod uwagę nadrzędne zasady Strefy Gier (m.in. wspomniane zapisy o piractwie).
 12. Przepraszam, że oficjalną odpowiedź na forum dostajesz tak późno. Parę dni temu próbowałem się z tobą skontaktować na TSie, ale pomimo przyjścia do ciebie na kanał, nie odpowiadałeś na zawołania (chociaż od czasu do czasu twój mikrofon się "odzywał"), po czym opuściłeś TeamSpeaka. Tym niemniej, chciałbym cię poinformować, że prawa do kanału może ci przywrócić dowolny Super Moderator (nie pamiętam, czy Moderatorzy też mają taką możliwość) Strefowego TSa. Jeśli nie zastaniesz akurat mnie, śmiało odezwij się do Arolka, Karego czy Yora bezpośrednio na TeamSpeaku (proponuję zaglądać na kanały Specjalne, gdzie zwykle można nas zastać).
 13. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie, by przyznać ci prawa do kanału.
 14. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie, by przyznać ci prawa do kanału. PS. Przepraszam, że musiałeś czekać na kanał tak długo, ale z jakiegoś powodu (najpewniej przypadkiem) twój temat został pominięty.
 15. W moim mniemaniu kara faktycznie jest za duża, jednak przeraża mnie stanowisko większości osób w tym temacie. Naprawdę? Tak cię bawi zwrot "kurwo jebana"? Chciałbyś, by mówiono tak do twojej matki / żony / córki? Ale wiesz... Tak tylko w żartach. He, he. Zdecydowanie zły sposób. Radzę posłuchać IceTea'ego, który trafnie wskazał słowa kluczowe. Wiecie, że w sądownictwie bierze się pod uwagę nie tylko samą "treść" czynu, ale także nastawienie sądzonego? Ocenia się poczytalność, czy ktoś żałuje swojego czynu, szansę na poprawę... Bijąca od odwołania arogancja aż prosi się o to, by z miejsca odrzucić podanie. Zakładam jednak, że Freddy podejdzie do sprawy bardziej obiektywnie. Tyle że z widełek 1 tydzień - 1 miesiąc będzie się oddalał od tego pierwszego wymiaru kary. PS. Ech... Smutno mi, jak patrzę na całą sprawę. Wiem, że były żarty i żarciki, tolerowało się mniej lub więcej, ale mam wrażenie, że po raz kolejny gracze próbują przesunąć pewne granice. Zdecydowanie za daleko.