Skocz do zawartości

Secik

Użytkownik
 • Zawartość

  153
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

O Secik

 • Tytuł
  Forumowicz
 • Urodziny 7 Maj

Metody kontaktu

 • Skype
  tomy.s

Informacje

 • Steam ID
  seta9405
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Wrocław

Ostatnie wizyty

934 wyświetleń profilu
 1. Kanapowy Projekt

  Steam pozwala na strumieniowanie między komputerami zalogowanymi na to samo konto Steam w sieci lokalnej (również z wykorzystaniem kodowania na GPU). Zakładam, że posiadasz oprócz PCta także laptopa i jak już wyżej wspomniano wystarczy teraz podłączyć HDMI laptop -> tv. Oprócz tego można dodać jako grę spoza Steam aplikację Origin i wtedy działa również strumieniowanie gier z tej biblioteki. Testowane z grą Battlefield 1 i działa to bardzo dobrze. Nie kosztuje praktycznie nic, ale zabiera frajdę z grzebania przy Malince
 2. Shockwave Flash - Google Chrome

  Zapisz kod błędu, i sprawdź na necie czego dotyczy...
 3. windows 7 Home Premium 64-bit, Spolszczenie

  http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows-vista/Change-the-display-language fakt, że to do visty ale pewnie w 7 jest tak samo... Jeżeli nie masz zainstalowanych innych języków musisz je doinstalować np z płytki Windows, bądź z internetu.
 4. Problem z rozdzielczością w windows 7

  Pewnie nagłupsza z odpowiedzi, może naciśnij przycisk AUTO na monitorze :). Jest też możliwośc, że monitor ustawiony jest pod obraz 4:3 przynajmniej ja tak moge w swoim ustawić i wtedy rzeczywiście obraz jest w tej skali a po bokach mam czarne paski.
 5. Problem z rozdzielczością w windows 7

  A instalowałeś sterowniki do monitora, nie do grafiki? http://www.samsung.com/us/support/owners/product/T240HD
 6. Problem z 7

  Jeżeli Twoja płyta główna to Foxconn G41MX 2.0 lub G41MX-K 2.0 to na stronie producenta najnowszy bios jest z 2009r a Twój, jak podaje cpu-z, jest z 2010... Co do tego, że płyta niby nie jest uszkodzona, bo niektóre rzeczy działają to się mylisz, mogły przestać działać przecież niektóre kontrolery. Zainstaluj BIOSa ze strony producenta, nawet jeśli jest starszy, i wtedy powiedz jak ma się PC. http://www.foxconnsupport.com/download.aspx?models=en-us0000462&category=C000000001&brand=en-us0000001&Series=en-us0000002&chipset=en-us0000138&keywords=&sort=
 7. Problem z 7

  To ściągnij najnowszego BIOSa i zaktualizuj go bootując z płytki, a nie pod windowsem...
 8. Problem z rozdzielczością w windows 7

  Może pobaw się nie w panelu, ale w ustawieniach monitora? Najpierw przywróć domyślne a potem kombinuj
 9. Problem z 7

  To się stało po sflashowaniu biosu? Jeśli tak spróbuj przywróć bios do wcześniejszej wersji...
 10. Wyłączanie się kompa przy lepszych gierach

  IceTea ponieważ procek ma już 4 lata to możliwe że pasta termoprzewodząca na procku cała się już zużyła i słabo oddaje ciepło do chłodzenia na procku. A chłodzenie boxowe jest to chłodzenie, które producent daje w standardzie w pudełku(ang. pudełko=box).
 11. Czeste bluescreeny

  Zapisz kod błędu jaki Ci się wyświetla i poszukaj na góglu
 12. Płyta główna/Procesor/Pamięci

  System 32-bitowy obsługuje niecałe 4GB ramu, co nie znaczy, że nie widzi większej ilości, tylko z niej nie korzysta. Jeżeli zainstalowałbyś XP 64-bitowego, obsłuży Ci więcej ramu.
 13. Mój komputer stał sie już tak słaby, że oglądanie nowego forum=100%CPU, można coś z tym zrobić?
 14. Szpieg?

  Arolek, to chyba oczywiste, że jak użyjesz całą przepustowość łącza na jednym z komputerów to reszta ma minimalną prędkość połączenia. Jak już lovelaz napisał posiada tylko jeden komputer więc nie ma co mu podbierać łącza w domu.
 15. Szpieg?

  Jeśli mi nie wierzysz sprawdź przy pomocy innego komputera, poproś znajomego niech przyjdzie z laptopem i sprawdzi czy u niego Twoje łącze zachowuje się tak samo.
×