Emipod

Użytkownik
 • Zawartość

  354
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

O Emipod

 • Tytuł
  Zaawansowany poster
 • Urodziny

Informacje

 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Skąd:
  Pierniki
 • O mnie
  Emipod-Nikt nie wie kto to jest. On sam twierdzi, że nic nie pamięta i nic nie wie. Podobno wyszedł z dżungli z laptopem w ręku.

Ostatnie wizyty

5132 wyświetleń profilu
 1. 1. Nick osoby oskarżonej: Slazzy,Ojojoj 2. Steam ID osoby oskarżonej:ID Slazzy STEAM_0:1:6957159 , ID Pomidora STEAM_0:1:41946653 3. Przybliżona data zajścia: 2016-21-20 godzina 14;03 4. Nazwa mapy: Surf Greatriver 2015 5. Opis sytuacji: Pewna osoba, która była wtedy na serwerze poinformowała mnie, że oskarżeni są w grupie AntyBeifus i propagują nienawiść do mojej osoby przy tym podając moje dane osobowe 6. Coś od siebie:Bardzo mi przykro, że administrator i były administrator zakładają taką grupę, a opiekun serwera (Jesus) nic z tym nie robi w dodatku z tego co słyszałem śmiał się z tej całej sytuacji. linki do ss: Osoba która poinformowała mnie o tym całym zajściu chciała zostać anonimowa.
 2. To nie są memy, ale chyba nikt nie będzie krzyczał Atak bananków Loszki Gryfelda
 3. Zgodzę się, że kara nieadekwatna do popełnionego czynu, ale co do wybierania jaila zawsze jest jakiś admin na steam i może ogarnąć ct
 4. @Heroes zasady to zasady Ty powinieneś o tym wiedzieć najlepiej będąc administratorem na GMOD.
 5. Kolego drogi to nie jest byle gówno
 6. A Axy3r dalej nieudolnie troluje Asia, widzimy się na GO !
 7. @Jesus pytałem ludzi czy mieli przyjemność z ptysiem rozmawiać/zamienić chociaż jedno/dwa słowa to odpowiadali, ze kiedyś parę razy odezwał się na CSS.
 8. Właśnie luźne gacie
 9. Rzeczywiście byłem 2/3 razy na serwerze od kiedy serwer został przeniesiony na GO tu masz moje dni przegrane na CS:GO: 5d 00:03:49h
 10. Używaj mikrofonu, prowadź jaile bez tego nie ma co się pchać na posadę administratora.Na razie jestem na NIE. Ps. podanie napisane na odwal się i adminów jest i tak sporo bodajże 12, albo 13 licząc jeszcze jednego gagatka.
 11. Jakbyś nie wiedział, że takie gadanie to jest forma żartu, a jakby Ci to przeszkadzało chociaż w jakimś stopniu to byś mi to od razu powiedział na ts.
 12. Ile razy z Tobą rozmawiałem i jakoś Cię nie obrażałem więc nie gadaj tu głupot.
 13. Lepiej jest pogadać na steam/ts i sobie wszystko wyjaśnić niż pisać skargi, ale takiego wyboru nie miałem więc znajdujemy się tutaj. W takim razie proszę o demko. Znasz mnie na tyle Bobek jakbyśmy pogadali tej skargi by nie było. A co do samego ts i wyzywania nie wiesz jakbym postąpił więc nie rzucaj takich słów na wiatr.
 14. 1. Nick osoby oskarżonej: Bobek 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:1:26360701 3. Przybliżona data zajścia: około 21;50 4. Nazwa mapy: Ba_Jail_Kajoly_v2_Tangogix 5. Opis sytuacji: Gramy sobie w jaila oczywiście prowadziłem wydałem polecenia i wszystko pięknie, a tu nagle Anal mówi, że ma FD, bo nie otworzyliśmy mu karceru więc jeden z CT poszedł wypuścić anala, który sobie potem pobiegł i robił swoje i tutaj nagle Bobek mówi, że powinniśmy dać wszystkim FD, bo niby na starym placu takie panowały zasady i zostałem zbanowany za ignorowanie admina. 6. Coś od siebie: Poprosiłem Tusie, żeby zawołała na ts Bobka, ale niestety ów admin nie chciał nawet się skontaktować i porozmawiać Wolał powiedzieć na serwerze "Przestań być na rozkazy tego debila"