Skocz do zawartości

szachcik

Zbanowany
 • Zawartość

  455
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  52

O szachcik

 • Tytuł
  Zaawansowany poster

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2883 wyświetleń profilu
 1. Awaria jednej z maszyn

  Uderz w stół... i wiadomo kto zepsuł :D //edit: to pewnie przez zasilacz z czarnej listy.
 2. Parodie

  https://soundcloud.com/szachcik/dj-szach-druzyna-alfa Chyba parodia ;)
 3. Talia SG

  :ph34r: //edit: dodaję resztę, bo trochę tego jest ;)
 4. Wysokie pingi - Teamspeak, Arma...

  Już wczoraj i przedwczoraj ping miałem w porządku.
 5. Żegnajcie!

  To cios. p.s. Pierwszy! #Arma #InsideJoke
 6. Its the final countdown

  Jak ktoś przegapił streama:
 7. Its the final countdown

  Cholera, uprzedziłeś mnie <_<
 8. Its the final countdown

  We wtorek (22. września) o 20:00 Bohemia streamować będzie prezentację z nowego edytora 3d (pod nazwą Eden) do Army 3. twitch: www.twitch.tv/arma3official Info z facebookowego fp: https://www.facebook.com/arma3official/photos/gm.976347109070224/954529444593786/?type=1&theater arma3.com: http://arma3.com/news/arma-3-eden-editor-sneak-preview-live-stream#.Vfrsb5c6WIk //edit: wg naszego czasu to oczywiście godz. 20:00 ;)
 9. Starshatter

  Dla mnie z terminem nie ma problemu. Na dniach ogarnę sobie z czym to się je i będę gotowy do walki ;)
 10. Starshatter

  Chętny, pobieram ;)
 11. [A2 CO] Dziuba

  Podanie przyjęte. Okres próbny - miesiąc [do 2. października].
 12. [A2:CO] Kotyslaw

  Po dyskusji w gronie administracji zdecydowaliśmy o przyjęciu podania i przyznaniu okresu próbnego na okres miesiąca. [okres próbny do 2. października]
 13. Wysokie pingi - Teamspeak, Arma...

  Wszelkie ping testy, speed testy pokazują mi normalny ping na poziomie 30-50ms, tylko na strefowych występuje ten problem :(
 14. Od ok. 3 dni na naszym strefowym ts'ie występuje jakiś problem z wysokim pingiem. Dotyczy on nie pojedynczych osób a tak na oko 30-40% klientów. Wszystkie te osoby zwykle miały normalne pingi, ostatnio każdy z nich ma mocno podniesiony, zwykle ponad 100ms. Podobny problem zauważyłem na serwerach Army. Osoby, które zwykle nie miały problemów z pingiem teraz też mają podwyższony, przez co ciężko o normalną grę gdy niektórzy się dosłownie teleportują... Co ciekawe problem znika późnym wieczorem. Ok. godziny 24 wszystko wracało do normy. Poniżej przesyłam jeszcze wyniki z tracert Od osoby z sieci neo: i jeszcze jedno: Wygląda na to, że osoby, które są w sieci netia mają ten problem (potwierdzone u 2 osób), nie wiem jak u reszty. Miło jakby ktoś ogarnięty w temacie rzucił okiem co jest grane. Może ktoś jeszcze zauważył ten problem na innych serwerach strefy?
 15. [Podanie A3] hosse

  Jakoś tak tu głucho, więc rozpatrzę sobie sam to podanie :P Nie mam żadnych zastrzeżeń co do gracza hosse. Zgodzę się z tym co wyżej. Od początku stara się, żeby coś zdziałać na serwerze. Przyda się dodatkowa pomoc. Podanie przyjęte. (okres próbny do 4. września)
×