szachcik

Zbanowany
 • Zawartość

  455
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  52

O szachcik

 • Tytuł
  Zaawansowany poster
 • Urodziny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2784 wyświetleń profilu
 1. Uderz w stół... i wiadomo kto zepsuł :D //edit: to pewnie przez zasilacz z czarnej listy.
 2. https://soundcloud.com/szachcik/dj-szach-druzyna-alfa Chyba parodia ;)
 3. :ph34r: //edit: dodaję resztę, bo trochę tego jest ;)
 4. Już wczoraj i przedwczoraj ping miałem w porządku.
 5. Witam. Po pierwsze Twoich pierwszych 5 postów musi być zatwierdzane przez administratora, dlatego pojawiają się dopiero gdy ktoś z uprawnieniami to zrobi. Po drugie temat założyłeś w dziale Arma 3, a piszesz o Armie 2. Forum zmodowanej Army 2 naszego serwera znajduje się tutaj: http://www.strefagier.com.pl/index.php?/forum/52-forum-og%C3%B3lne-arma-2-combined-operations-ace/ Wszelkich informacji udzielą Ci administratorzy tamtego działu/serwera. //przeniosłem do odpowiedniego działu.
 6. To cios. p.s. Pierwszy! #Arma #InsideJoke
 7. Jak ktoś przegapił streama:
 8. Cholera, uprzedziłeś mnie <_<
 9. We wtorek (22. września) o 20:00 Bohemia streamować będzie prezentację z nowego edytora 3d (pod nazwą Eden) do Army 3. twitch: www.twitch.tv/arma3official Info z facebookowego fp: https://www.facebook.com/arma3official/photos/gm.976347109070224/954529444593786/?type=1&theater arma3.com: http://arma3.com/news/arma-3-eden-editor-sneak-preview-live-stream#.Vfrsb5c6WIk //edit: wg naszego czasu to oczywiście godz. 20:00 ;)
 10. Dla mnie z terminem nie ma problemu. Na dniach ogarnę sobie z czym to się je i będę gotowy do walki ;)
 11. Chętny, pobieram ;)
 12. Podanie przyjęte. Okres próbny - miesiąc [do 2. października].
 13. Po dyskusji w gronie administracji zdecydowaliśmy o przyjęciu podania i przyznaniu okresu próbnego na okres miesiąca. [okres próbny do 2. października]
 14. Wszelkie ping testy, speed testy pokazują mi normalny ping na poziomie 30-50ms, tylko na strefowych występuje ten problem :(
 15. Od ok. 3 dni na naszym strefowym ts'ie występuje jakiś problem z wysokim pingiem. Dotyczy on nie pojedynczych osób a tak na oko 30-40% klientów. Wszystkie te osoby zwykle miały normalne pingi, ostatnio każdy z nich ma mocno podniesiony, zwykle ponad 100ms. Podobny problem zauważyłem na serwerach Army. Osoby, które zwykle nie miały problemów z pingiem teraz też mają podwyższony, przez co ciężko o normalną grę gdy niektórzy się dosłownie teleportują... Co ciekawe problem znika późnym wieczorem. Ok. godziny 24 wszystko wracało do normy. Poniżej przesyłam jeszcze wyniki z tracert Od osoby z sieci neo: i jeszcze jedno: Wygląda na to, że osoby, które są w sieci netia mają ten problem (potwierdzone u 2 osób), nie wiem jak u reszty. Miło jakby ktoś ogarnięty w temacie rzucił okiem co jest grane. Może ktoś jeszcze zauważył ten problem na innych serwerach strefy?