Skocz do zawartości

szachcik

Zbanowany
 • Zawartość

  455
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  52

O szachcik

 • Tytuł
  Zaawansowany poster

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2969 wyświetleń profilu
 1. Awaria jednej z maszyn

  Uderz w stół... i wiadomo kto zepsuł :D //edit: to pewnie przez zasilacz z czarnej listy.
 2. Parodie

  https://soundcloud.com/szachcik/dj-szach-druzyna-alfa Chyba parodia ;)
 3. Talia SG

  :ph34r: //edit: dodaję resztę, bo trochę tego jest ;)
 4. Wysokie pingi - Teamspeak, Arma...

  Już wczoraj i przedwczoraj ping miałem w porządku.
 5. Żegnajcie!

  To cios. p.s. Pierwszy! #Arma #InsideJoke
 6. Starshatter

  Dla mnie z terminem nie ma problemu. Na dniach ogarnę sobie z czym to się je i będę gotowy do walki ;)
 7. Starshatter

  Chętny, pobieram ;)
 8. [A2 CO] Dziuba

  Podanie przyjęte. Okres próbny - miesiąc [do 2. października].
 9. [A2:CO] Kotyslaw

  Po dyskusji w gronie administracji zdecydowaliśmy o przyjęciu podania i przyznaniu okresu próbnego na okres miesiąca. [okres próbny do 2. października]
 10. Wysokie pingi - Teamspeak, Arma...

  Wszelkie ping testy, speed testy pokazują mi normalny ping na poziomie 30-50ms, tylko na strefowych występuje ten problem :(
 11. Od ok. 3 dni na naszym strefowym ts'ie występuje jakiś problem z wysokim pingiem. Dotyczy on nie pojedynczych osób a tak na oko 30-40% klientów. Wszystkie te osoby zwykle miały normalne pingi, ostatnio każdy z nich ma mocno podniesiony, zwykle ponad 100ms. Podobny problem zauważyłem na serwerach Army. Osoby, które zwykle nie miały problemów z pingiem teraz też mają podwyższony, przez co ciężko o normalną grę gdy niektórzy się dosłownie teleportują... Co ciekawe problem znika późnym wieczorem. Ok. godziny 24 wszystko wracało do normy. Poniżej przesyłam jeszcze wyniki z tracert Od osoby z sieci neo: i jeszcze jedno: Wygląda na to, że osoby, które są w sieci netia mają ten problem (potwierdzone u 2 osób), nie wiem jak u reszty. Miło jakby ktoś ogarnięty w temacie rzucił okiem co jest grane. Może ktoś jeszcze zauważył ten problem na innych serwerach strefy?
 12. Pozwolę się nie zgodzić, gdyż może to zadziałać równie dobrze pozytywnie co negatywnie. Forum od tego jest, żeby na nim pisać i dyskutować. Jeśli miałoby to zwiększyć aktywność to chyba dobrze, a śmieciowe tematy zawsze można usuwać, więc mały problem (niech moderatorzy czują się potrzebni :P ). j/w - forum jest od pisania. Fakt - zwykle jeśli ktoś się z czymś całkowicie zgadza to ciężko, żeby na siłę rozwijał swoją wypowiedź i posty typu "zgadzam się z nim" pojawiać się muszą, ale co w tym złego? Za posta trzeba brać odpowiedzialność (i liczyć się z konsekwencjami swojej wypowiedzi) - za plusy/minusy żadnej. Zawsze można się wyprzeć, że plusa dało się przypadkiem i wcale się z kimś nie zgadzam. Treść > "Lajki" Wypowiedź > bezmózgie klikanie.
 13. A co z paskiem progresu? Dałoby radę coś takiego dodać?
 14. Również jestem za wyłączeniem tego systemu, bo nie spełnia swojej roli, a nazywanie go "reputacją" jest mylące, gdyż w bardzo wielu przypadkach nie odzwierciedla rzeczywistości... i nigdy nie będzie, bo nie jest regulowana ani weryfikowana w żaden sposób. Osobiście wolałbym w tematach czytać posty, w których użytkownicy wypowiadają swoje zdanie (za lub przeciw) niż patrzeć i liczyć bezmózgie "lajki" rodem z facebooka. Post i wypowiedziane zdanie przede wszystkim świadczy o rozmówcy. Post można zweryfikować - za bzudrne wstawianie minusów konsekwencji nikt nie ma prawa wyciągać, ale za pisanie niczym nie popartych głupot przez ludzi niezwiązanych z tematem - to już owszem. Naprawdę wolę przeczytać w temacie jedno głupie, negujące/hejtujące zdanie, bo mogę od razu ocenić autora tej wypowiedzi i wiem, że jest to tylko jakiś "bezmózg", który nie mając pojęcia o czymś wypowiada się i wiem, że nie warto z nim podejmować dyskusji i do tego jeszcze mogę zgłosić jego post jako spam i ktoś może coś z tym zrobi. Za to w fali plusów i minusów nierzadko nie da się wyłonić kto wcisnął strzałeczkę na poważnie, a kto nie, a przecież taka liczba +/-10 to już wygląda pokaźnie... I nie, żeby mi już jakoś bardzo przeszkadzała ta reputacja - niech sobie będzie (właściwie to chyba jedyny argument za pozostawieniem, czyli skoro już jest to po co wyłączać?), ale dlaczego co chwilę z jej powodu musimy czytać takie tematy i przejmować się sztucznymi dramatami użytkowników forum? Moim zdaniem wyłączenie systemu może nie zmieniłoby wiele, ale pozwoliłoby wyeliminować właśnie kilka takich nieciekawych zjawisk z forum związanych z "reputacją", czyli takie płacze ludzi, którzy z niewiadomych przyczyn traktują to nader poważnie, z powodu takich prowokacji przez grupowe plusowanie/minusowanie postów i zbijanie użytkownikom ich reputacji. Wojenki grupek użytkowników przy takim systemie to norma. Dlatego też polecę klasykiem: P.S. Jeśli zwolniłoby się miejsce pod profilem to proponowałbym tam wstawić tam coś a'la pasek ładowania/mocy, który pokazywałby ile zostało nam do osiągnięcia następnej rangi na forum (chodzi mi o te na górze, np. świeżak, początkujący poster, zaawansowany poster etc.) P.S.2 Z drugiej strony jeśli faktycznie reputacja się komuś do czegoś przydaje i ma zostać, to błagam nie róbcie z jej powodu jakichś żalów i dramatów forumowych. Admini forum już poinformowali i weźcie to sobie do serca - nie ma to żadnego znaczenia.
 15. Nowa maskotka

  Nie myślałeś nad, choćby małym, dyskiem SSD? Sam nie mam, ale słyszałem same dobre opinie i wszyscy na około polecają, bo podobno różnica w szybkości działania systemu, programów jest przy nim naprawdę wielka. Może nie przyniesie to wielkiego skoku fps podczas gry, ale czas uruchamiania systemu, programów jest kilkukrotnie krótszy. Wiem, że w Armie potrafi to wyeliminować niewielkie ścinki związane z ładowaniem obiektów. Jeśli używasz też np. jakiś programów do obróbki filmów, zdjęć etc. to komfort pracy na SSD jest nieporównywalnie większy.
×