Latający

Admin Forum
 • Ilość dodanej zawartości

  1580
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  6

O Latający

 • Ranga
  Forumowy weteran
 • Urodziny 09/09/91

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  6475591

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa

Ostatnie wizyty

7008 wyświetleń profilu
 1. @Chester @Barnaba Szczerze wątpię aby powstał plugin który by na to pozwolił, dlatego zaproponowałem Discord dodatkowo. Z TS3 nie zrezygnujemy.
 2. Witajcie, Chciałbym poruszyć wprowadzenie Discord jako drugiego kanału komunikacji głosowej na Strefie Gier. Obecny TeamSpeak funkcjonuje bardzo dobrze, jednak Discord oferuje kilka udogodnień których na TS3 nie znajdziemy. Chciałbym się dowiedzieć ilu z was korzysta z owej aplikacji i czy chcieli byście przesiadywać na serwerze Discord Strefy Gier. Zapraszam do głosowania w ankiecie i dyskusji.
 3. Chwilowo na serwerze #3 prowadzone są testy zapisywania poziomów i doświadczenia do bazy mysql, która będzie później współdzielona między wszystkimi serwerami. Co do Twoich uwag to są bardzo celne i na pewno potrzebny jest balans między Naukowcami, MTF i SCP. Edit. Jeszcze wracając do sprawy nowych serwerów. Docelowo powstaną #3 i #4 po 32 sloty. Mniejsza ilość graczy pozwoli na szybsze rozgrywki oraz ułatwi balansowanie poszczególnych klas.
 4. O ile próg poziomów nie zostanie zwiększony, to trochę za duże te ilości expa w mojej opinii.
 5. Witam, Chciałbym zaprosić wszystkich zainteresowanych oraz aktywną administrację serwera Arma 3 ACE na zebranie na serwerze TS3 w celu omówienia przyszłości serwera. Wstępna sugerowana data spotkania: Sobota 25.02.2017 godzina 19:00. Oczywiście termin jest elastyczny i może się zmienić zależnie od dostępności większości osób.
 6. Problem powinien być rozwiązany.
 7. Maszyna już działa. Serwery niedługo będą online.
 8. Przed chwilą, podczas prac technicznych, padła jedna z maszyn. W danej chwili nie jesteśmy w stanie określić kiedy zostanie podniesiona, może jutro, może dopiero za kilka dni. Serwery które w tym czasie będą offline to: Gmod Deathrun Gmod Jailbreak Gmod PrisonRP Gmod SWRP Arma 3 ACE
 9. Mam 3 dodatkowe zaproszenia. Odezwij się do mnie na steam, to podrzucę Ci jedno.
 10. Około 18GB
 11. W dniach 26-29 stycznia odbędzie się beta gry For Honor. Ci którzy się jeszcze nie zapisali mogą zrobić to tutaj https://forhonor.ubisoft.com/game/en-US/register/index.aspx Osoby które się wcześniej zapisały a nie otrzymały jeszcze maila z kluczem, powinny zalogować się do Uplay i sprawdzić bibliotekę gier. W moim przypadku nic nie dostałem jednak For Honor BETA znajduje się już w mojej bibliotece i mogę rozpocząć Preload. Zainteresowanych wspólną grą zapraszam na kanał "For Honor" na naszym serwerze TS3, który niedługo zostanie utworzony. Pozdrawiam, Latający
 12. No i gdyby ten pierwszy post zawierał te informacje które podałeś markooffie i może lepszy tytuł to nadawało by się to na temat zamiast na wiadomość prywatną.
 13. Ponieważ nastała dziś wspaniała chwila i mody RHS wreszcie ukazały się na Steam Workshop stworzyłem z tej okazji skrypt po stronie serwera który będzie bardzo ładnie pobierał modyfikacje z workshopa. Co prawda miałem wcześniej inny skrypt ale nie był on rozwojowy. Dziś nie mam więcej czasu na skryptowanie, ale docelowo planuję aby skrypt sam pobierał i aktualizował mody. Chciałbym też wrócić do wyjściowego tematu na temat pobierania modyfikacji z Workshopa. Na obecną chwilę na serwerze działają dwie modyfikacje które trzeba pobrać ręcznie: HAFM EC-635 Helicopter PSZ Proponuję wywalić te modyfikacje i zacząć wreszcie działać w 100% w oparciu o Steam Workshop. Dzięki temu wszyscy gracze będą w łatwy sposób mogli dołączyć do serwera oraz wszystkie modyfikacje będą automatycznie aktualizowane po stronie serwera (jak dokończę skrypt). Co do PSZ to zakładam, że niektórzy z was mogą być bardzo przywiązani. PSZ ma się z czasem ukazać na Workshopie, ale nie wiadomo kiedy. Twórcy nie podali żadnej przybliżonej daty, a ponieważ prace na PSZ idą powoli, zakładam, że raczej nie prędko się pojawi na workshopie. Może jak ich pomęczycie na ich forum to coś przyspieszy.
 14. Serwer zaktualizowany.
 15. Dorzucę tutaj propozycję stworzenia Repo modów z użyciem tego https://forums.bistudio.com/topic/188386-swifty-the-simple-and-no-hassle-mod-updater/ Oczywiście do czasu aż RHS'y trafią na Steam Workshop.