Skocz do zawartości

Latający

Admin Forum
 • Zawartość

  1692
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

O Latający

 • Tytuł
  Spamerus maximus
 • Urodziny 09/09/91

Informacje

 • Steam ID
  76561197972036385
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa

Ostatnie wizyty

7958 wyświetleń profilu
 1. Uwagi na temat forum.

  Wczoraj forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Lista zmian: Update do wersji IPS 4.2.1 Aktualizacja Chatbox do najnowszej wersji Dodano możliwość logowania i rejestracji za pomocą Steam Z ciekawszych zmian które możecie zauważyć na forum, to możliwość tworzenia klubów. Z ich pomocą będzie wam łatwiej się zorganizować na wspólne granie lub inne eventy. Testowy klub, do którego dołączyło już trochę osób możecie znaleźć tutaj: Synchronizacja kont z Discordem oraz profile steam przy postach z czasem zostaną przywrócone.
 2. Serwer breach #2

  Najpóźniej, w przeciągu dwóch tygodni.
 3. [A2: CO] Cichociemny

  Podanie przyjęte
 4. Jak zapewne część z was już zauważyło, wszystkie osoby z grupy PGM działającej na Strefie Gier zostały pozbawione wszystkich uprawnień. Główną przyczyną zaistniałej sytuacji było oznajmienie przez członków grupy PGM bycia niezależnymi oraz niepodlegającymi pod jurysdykcję administracji Strefy Gier. Wypłynęło to w dyskusji, gdzie administracja Strefy Gier miała pretensje o założenie oddzielnego forum przez PGM, które było częścią Strefy Gier, bez wcześniejszego poinformowania lub omówienia sprawy. W ramach sprostowania, zacznijmy od tego, że na Strefie Gier nie działa, nie działała i nie będzie nigdy działać jakakolwiek organizacja, klan czy stowarzyszenie które jest niezależne i nie podlega administracji Strefy Gier. Nie wiem kiedy i gdzie narodziła się idea, że PGM jest niezależne i nie podlega administracji SG, ale przypomnijmy sobie początki PGM. A więc PGM zostało założone na Strefie Gier, przez graczy i administratorów Strefy Gier. PGM przez znacząco długi okres czasu działało tylko na forum Strefy Gier oraz tylko na serwerach Strefy Gier. PGM działało cały czas pod banderą Strefy Gier, jako część Strefy Gier. Dlatego też PGM podlega jurysdykcji administracji Strefy Gier. W związku z powyższym: Wszyscy członkowie PGM zostają pozbawieni wszelkich praw i dostępów na Strefie Gier. Serwery Arma 2 ACE i Arma 3 ACE zostają zamknięte. Administratorzy serwerów Arma 2 CO oraz Arma 3 są proszeni o przedstawienie swoich opinii w związku z zaistniałą sytuacją oraz czy mają chęci dalej prowadzić serwery bez powiązania z PGM. PGM nie jest już powiązane w jakikolwiek sposób ze Strefą Gier, w związku z czym wszelkie podpisy posiadające banery PGM lub odnośniki do ich stron lub serwerów naruszają regulamin forum. Użytkownicy proszeni są o modyfikację podpisów do końca tego tygodnia.
 5. Uwagi na temat forum.

  Naprawione.
 6. Uwagi na temat forum.

  Kolejny mały update forum: Zaktualizowano Shoutbox do najnowszej wersji Dodano Appvoral Queue Bar dla moderatorów Dodano integrację z profilem Steam Aby aktywować integrację z profilem Steam, w profilu na forum w okienku Steam ID musicie podać customURL lub steamid64. Możecie znaleść swoje SteamID tutaj https://steamid.io
 7. Uwagi na temat forum.

  Mały update na forum wizualno-funkcjonalny. Dodano Kalendarz w którym będą umieszczane różne wydarzenia dla Społeczności SG jak i Ekipy SG. Dodano Legendę grup na forum. Dodano zakładkę z najnowszymi postami obok najnowszych tematów. Stare tematy będą automatycznie zamykane po 90 dniach. Dodano przypomnienie o pisaniu w starym temacie. Dodano zieloną poświatę przy Avatarach świadczącą o byciu online.
 8. do
  Play session w Wolfenstein Enemy Territory Szczegóły:
 9. Zasilacz i Procesor

  No właśnie @Tehorous. Nowy procesor który kupiłeś nie będzie pasował do obecnej płyty głównej z której korzystasz, więc musisz kupić nową. Do tego dochodzi kwestia, czy pamięć RAM z której obecnie korzystasz będzie kompatybilna z nową płytą główną.
 10. EU 4

  Ja mogę się pisać, ale bardziej pod wieczór koło 20:00-21:00. Jest jednak szansa, że się nie wyrobię.
 11. [ban] Heroes

  Odwołanie rozpatrzone pozytywnie. Ban skrócony do dwóch tygodni od teraz.
 12. Problem z mikrofonem.

  @SpiduR aby upewnić się, że masz dobre sterowniki zainstaluj Driver Booster. Ta aplikacja przeskanuje Twój komputer i zaktualizuje wszystkie sterowniki.
 13. EU 4

  Ja właśnie wróciłem z urlopu. Można jakoś zagrać z najbliższą niedzielę.
 14. Wolfenstein Enemy Territory

  Ja dziś odpadam, ale postaram się odpalić serwer.
 15. Wolfenstein Enemy Territory

  Stopwatch można włączyć, ale nie wiem czy zamykać serwer na hasło czy spróbować go jakoś rozkręcić.
×