Latający

Admin Forum
 • Ilość dodanej zawartości

  1656
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  9

O Latający

 • Ranga
  Spamerus maximus
 • Urodziny 09/09/91

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  6475591

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa

Ostatnie wizyty

7494 wyświetleń profilu
 1. Ja mogę się pisać, ale bardziej pod wieczór koło 20:00-21:00. Jest jednak szansa, że się nie wyrobię.
 2. Odwołanie rozpatrzone pozytywnie. Ban skrócony do dwóch tygodni od teraz.
 3. @SpiduR aby upewnić się, że masz dobre sterowniki zainstaluj Driver Booster. Ta aplikacja przeskanuje Twój komputer i zaktualizuje wszystkie sterowniki.
 4. Ja właśnie wróciłem z urlopu. Można jakoś zagrać z najbliższą niedzielę.
 5. Ja dziś odpadam, ale postaram się odpalić serwer.
 6. Stopwatch można włączyć, ale nie wiem czy zamykać serwer na hasło czy spróbować go jakoś rozkręcić.
 7. W dniu dzisiejszym @Nethis @An!maL @Heroes zostają pozbawieni rang administratorów oraz otrzymują permamentnego bana za szkalowanie innego członka administracji SG. @CroSS zostaje pozbawiony rangi administratora za całokształt zachowania.
 8. Faktycznie, dzięki za info. Poprawiłem już informację w pierwszym poście.
 9. Zobaczymy co z tego będzie. Czuję, że zanim zaczną grać ludzie na dopalaczach czy atakować serwer, to nam się ET znudzi i serwer pójdzie do piachu.
 10. Po przemyśleniu sprawy w gronie administracji niestety zdecydowaliśmy zrezygnować z Twojej propozycji. Główną przyczyną jest Twój wiek, który jest zbyt niski aby objąć pozycję administratora na Strefie Gier. Dodatkowo jesteś tutaj nowym graczem którego całkowicie nie znamy. Sam pomysł na serwer jest bardzo ciekawy i z chęcią byśmy o własnych siłach postawili taki serwer dla zainteresowanych graczy, lecz obecnie nasza administracja techniczna nie ma wystarczająco czasu na zajęcie się dodatkowo kolejnym serwerem. Do tego czekamy też na nowy sprzęt aby zrobić porządek w naszej infrastrukturze i miejsce na nowe projekty takie jak ten. Do tematu możemy wrócić za jakiś czas, jak trochę u nas pograsz i zapoznasz się z ekipą Strefy Gier. Pozdrawiam Latający
 11. Kilka serwerów L4D2 wymaga nowej maszyny oraz otwartch portów. A o to musicie męczyć @wodzu
 12. Ostatnio poruszyliśmy temat Enemy Territory i w efekcie postawiony został na szybko serwer. Serwer stoi na modzie Legacy który możecie pobrać pod tym linkiem https://www.etlegacy.com/download Na systemach innych niż Windows, po instalacji musicie dodatkowo pobrać: http://http.kernwaffe.de/et/etmain/pak0.pk3 http://http.kernwaffe.de/et/etmain/pak1.pk3 http://http.kernwaffe.de/et/etmain/pak2.pk3 Oraz umieścić w folderze etmain w katalogu w którym zainstalowaliście wcześniej ET Legacy. Poniżej znajdziecie dane serwera na którym będziemy się pewnie okazyjnie zbierać w kilka osób i zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeśli znajdzie się grupa stałych graczy to stworzymy odpowiednie działy, administrację itd. Na serwerze działa też 6 botów więc zawsze możecie wejść sami aby zapoznać się z grą lub przypomnieć sobie jak się w to grało.
 13. Przydały by się też informacje o Tobie oraz ekipie jaką masz na rozkręcenie takiego serwera. Do tego zakładam, że na taki serwer przydało by się przynajmniej 50 slotów? Obecnie trochę ciężko stoimy z zasobami do czasu, aż pojawią się u nas nowe maszyny. Może udało by się wygospodarować jeszcze trochę miejsca na taki serwer, ale musisz nas do tego dobrze przekonać. Pomysł jest ciekawy, nie powiem, ale jesteś świeżo zarejestrowanym użytkownikiem o którym wiemy dużo nic. Opisz dokładnie kim jesteś, ile masz lat, jakie masz doświadczenie w konfiguracji serwerów gmod, ile znasz się na skryptowaniu w lua i tak dalej. Opisz jakie osoby masz w ekipie, ile ich jest, kim są, kto się będzie zajmował sprawami konfiguracyjnymi. Jaki macie plan rozwoju itd. Nie do końca chodzi o umowę z neostradą, ale tak jak @Matrix.PL napisał, Strefa Gier jest społecznością non-profit i nie ma tutaj czegoś takiego jak płatne VIP czy inne bonusy. Dodatkowo trzeba też dodać, że nie będziecie mieli dostępu do maszyny o ile pozytywnie rozpatrzymy waszą propozycję. Wszelkie zmiany i aktualizacje będą przechodzić przez naszych adminów technicznych.
 14. Jestem za opcją 1. Jeśli chodzi o termin to niedziele mi pasują, tylko zaczynając za tydzień. Zobaczymy jak będzie ze stabilnością rozgrywki.
 15. Kiedyś był i stał przez krótki okres czasu. Obecnie Polska scena tej gry jest bardzo mała i wątpię aby znalazła się wystarczająca ilość graczy aby zaludnić serwer, już nie wspominając o administracji.