Skocz do zawartości

Latający

Admin Forum
 • Zawartość

  1705
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

O Latający

 • Tytuł
  Spamerus maximus
 • Urodziny 09/09/91

Informacje

 • Steam ID
  76561197972036385
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa

Ostatnie wizyty

8472 wyświetleń profilu
 1. tapatalk problem

  Od jakiegoś czasu nie aktualizowaliśmy pluginu TapaTalk na forum co zapewne jest przyczyną wspomnianego przez Ciebie problemu. Najpóźniej jutro plugin zostanie zaktualizowany, poinformuję o tym w tym temacie.
 2. Dane Serwera

  Nazwa serwera: [PL] Stationeers| StrefaGier.com.plIp serwera: 193.110.121.80:2315Gra: StationeersŚwiat: KsiężycIlość slotów: 30Lokalizacja serwera: Polska Hasło: Serwer zabezpieczony hasłem. Po szczegóły oraz dostęp zapraszamy na Discord. Serwer discord Stationeers Polska: https://discord.gg/xzfhVYm Serwer discord Strefa Gier: https://discord.gg/zExxpRT
 3. Dziennik aktualizacji

  Zmieniono IP Breach #3 na 193.110.121.71:27015
 4. Stationeers

  Za niecałe dwa tygodnie (12 Grudnia) wychodzi nowa gra od twórcy DayZ który już dawno opuścił BI studio. Tytuł gry jak w temacie i w skrócie polega ona na budowaniu stacji oraz statków kosmicznych. Przy budowie mamy dużo czynników takich jak gaz, ciśnienie, zasilanie, automatyzacja itd. http://store.steampowered.com/app/544550/Stationeers/ Na dniach od premiery postaram się postawić serwer dla zainteresowanych. Może to trochę zająć ponieważ na początku serwer działa na Wingrozie, czyli będzie to wymagało zabawy z wine lub postawienia wirtualnej maszyny. Zobaczymy jak to wszystko pójdzie.
 5. SQUAD

  Serwer SQUAD nie wspiera wielu rdzeni i działa tylko na jednym od którego wymaga bardzo dużo (koło 4 GHz). Na chwilę obecną nie mamy możliwości technicznych na postawienie takiego serwera. Może z czasem jak gra będzie lepiej zoptymalizowana oraz będziemy mieli nowe maszyny będzie można coś postawić.
 6. Sea of Thieves

  Nie wiem ile osób na naszym forum śledzi ten tytuł, ale dla zainteresowanych zbliżają się ostatnie testy przed premierą gry do których dołączyć może każdy kto dołączy do programu "Insider" do 1 Grudnia. Warto też wspomnieć, że gra działa tylko na Windows 10. Zapisy: https://www.seaofthieves.com/insider Poniżej Trailer
 7. Garry's Mod: HEX

  W ramach mojego powrotu do aktywności. Nie mam możliwości sprawdzić czy działa poprawnie.
 8. Uwagi na temat forum.

  Wczoraj forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Lista zmian: Update do wersji IPS 4.2.1 Aktualizacja Chatbox do najnowszej wersji Dodano możliwość logowania i rejestracji za pomocą Steam Z ciekawszych zmian które możecie zauważyć na forum, to możliwość tworzenia klubów. Z ich pomocą będzie wam łatwiej się zorganizować na wspólne granie lub inne eventy. Testowy klub, do którego dołączyło już trochę osób możecie znaleźć tutaj: Synchronizacja kont z Discordem oraz profile steam przy postach z czasem zostaną przywrócone.
 9. Serwer breach #2

  Najpóźniej, w przeciągu dwóch tygodni.
 10. [A2: CO] Cichociemny

  Podanie przyjęte
 11. Jak zapewne część z was już zauważyło, wszystkie osoby z grupy PGM działającej na Strefie Gier zostały pozbawione wszystkich uprawnień. Główną przyczyną zaistniałej sytuacji było oznajmienie przez członków grupy PGM bycia niezależnymi oraz niepodlegającymi pod jurysdykcję administracji Strefy Gier. Wypłynęło to w dyskusji, gdzie administracja Strefy Gier miała pretensje o założenie oddzielnego forum przez PGM, które było częścią Strefy Gier, bez wcześniejszego poinformowania lub omówienia sprawy. W ramach sprostowania, zacznijmy od tego, że na Strefie Gier nie działa, nie działała i nie będzie nigdy działać jakakolwiek organizacja, klan czy stowarzyszenie które jest niezależne i nie podlega administracji Strefy Gier. Nie wiem kiedy i gdzie narodziła się idea, że PGM jest niezależne i nie podlega administracji SG, ale przypomnijmy sobie początki PGM. A więc PGM zostało założone na Strefie Gier, przez graczy i administratorów Strefy Gier. PGM przez znacząco długi okres czasu działało tylko na forum Strefy Gier oraz tylko na serwerach Strefy Gier. PGM działało cały czas pod banderą Strefy Gier, jako część Strefy Gier. Dlatego też PGM podlega jurysdykcji administracji Strefy Gier. W związku z powyższym: Wszyscy członkowie PGM zostają pozbawieni wszelkich praw i dostępów na Strefie Gier. Serwery Arma 2 ACE i Arma 3 ACE zostają zamknięte. Administratorzy serwerów Arma 2 CO oraz Arma 3 są proszeni o przedstawienie swoich opinii w związku z zaistniałą sytuacją oraz czy mają chęci dalej prowadzić serwery bez powiązania z PGM. PGM nie jest już powiązane w jakikolwiek sposób ze Strefą Gier, w związku z czym wszelkie podpisy posiadające banery PGM lub odnośniki do ich stron lub serwerów naruszają regulamin forum. Użytkownicy proszeni są o modyfikację podpisów do końca tego tygodnia.
 12. Uwagi na temat forum.

  Naprawione.
 13. Uwagi na temat forum.

  Kolejny mały update forum: Zaktualizowano Shoutbox do najnowszej wersji Dodano Appvoral Queue Bar dla moderatorów Dodano integrację z profilem Steam Aby aktywować integrację z profilem Steam, w profilu na forum w okienku Steam ID musicie podać customURL lub steamid64. Możecie znaleść swoje SteamID tutaj https://steamid.io
 14. Uwagi na temat forum.

  Mały update na forum wizualno-funkcjonalny. Dodano Kalendarz w którym będą umieszczane różne wydarzenia dla Społeczności SG jak i Ekipy SG. Dodano Legendę grup na forum. Dodano zakładkę z najnowszymi postami obok najnowszych tematów. Stare tematy będą automatycznie zamykane po 90 dniach. Dodano przypomnienie o pisaniu w starym temacie. Dodano zieloną poświatę przy Avatarach świadczącą o byciu online.
 15. do
  Play session w Wolfenstein Enemy Territory Szczegóły:
×