Latający

Admin Forum
 • Ilość dodanej zawartości

  1567
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Latający

 • Ranga
  Forumowy weteran
 • Urodziny 09/09/91

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  6475591

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa

Ostatnie wizyty

6873 wyświetleń profilu
 1. No i gdyby ten pierwszy post zawierał te informacje które podałeś markooffie i może lepszy tytuł to nadawało by się to na temat zamiast na wiadomość prywatną.
 2. Ponieważ nastała dziś wspaniała chwila i mody RHS wreszcie ukazały się na Steam Workshop stworzyłem z tej okazji skrypt po stronie serwera który będzie bardzo ładnie pobierał modyfikacje z workshopa. Co prawda miałem wcześniej inny skrypt ale nie był on rozwojowy. Dziś nie mam więcej czasu na skryptowanie, ale docelowo planuję aby skrypt sam pobierał i aktualizował mody. Chciałbym też wrócić do wyjściowego tematu na temat pobierania modyfikacji z Workshopa. Na obecną chwilę na serwerze działają dwie modyfikacje które trzeba pobrać ręcznie: HAFM EC-635 Helicopter PSZ Proponuję wywalić te modyfikacje i zacząć wreszcie działać w 100% w oparciu o Steam Workshop. Dzięki temu wszyscy gracze będą w łatwy sposób mogli dołączyć do serwera oraz wszystkie modyfikacje będą automatycznie aktualizowane po stronie serwera (jak dokończę skrypt). Co do PSZ to zakładam, że niektórzy z was mogą być bardzo przywiązani. PSZ ma się z czasem ukazać na Workshopie, ale nie wiadomo kiedy. Twórcy nie podali żadnej przybliżonej daty, a ponieważ prace na PSZ idą powoli, zakładam, że raczej nie prędko się pojawi na workshopie. Może jak ich pomęczycie na ich forum to coś przyspieszy.
 3. Serwer zaktualizowany.
 4. Dorzucę tutaj propozycję stworzenia Repo modów z użyciem tego https://forums.bistudio.com/topic/188386-swifty-the-simple-and-no-hassle-mod-updater/ Oczywiście do czasu aż RHS'y trafią na Steam Workshop.
 5. Mogę okazyjnie zagrać Chciałem swojego czasu serwer postawić, ale obecnie działają tylko na wingrozie i nie wspierają wielu rdzeni.
 6. Na Strefie Gier nie było, nie ma i nie będzie możliwości kupna VIPów czy innych bonusów. Nie zbieramy pieniędzy na utrzymanie serwerów ani na korzyści własne. Rangi VIP mogą być przyznawane na innych zasadach. Mowa tutaj o konkursach, aktywności na serwerach itd. Musicie o takie coś pomęczyć administrację. Wracając jeszcze do wsparcia finansowego, to okazjonalnie organizujemy zbiórki kasy na jakiś konkretny cel (plugin, skórka forum itp.). Osoby które się dorzucają nie otrzymują z tego powodu żadnych bonusów.
 7. Pewnie kilka miesięcy postoi. Zobaczymy ile osób będzie grać.
 8. Ostatnio pojawił się mod przenoszący CS:GO do czasów starszego CS'a Znajdziecie go tutaj: http://www.moddb.com/mods/counter-strike-classic-offensive Dla zainteresowanych postawiłem testowo serwer w miejscu starego FFA. Możecie dołączyć wpisując w konsoli: connect 193.110.121.72:27015
 9. Też się podłączę do życzeń Wesołych i Spokojnych Świąt Wszystkim
 10. Zaoferował bym wam postawienie serwera, ale z tego co czytałem to na chwilę obecną serwery działają tylko na Wingrozie. Jak wypuszczą linuxowe binarki lub będzie znowu możliwe odpalenie serwera przez wine to będzie można coś ruszyć.
 11. Po zmianie mapy powinno być naprawione. Poproszę o sprecyzowanie czym jest Remote oraz kiedy i jak się buguje.
 12. O które miny dokładnie chodzi? Bo o ile dobrze pamiętam to na serwerze są 2 rodzaje.
 13. Niestety na obecną chwilę jest to drugie. W wolnej chwili, prawdopodobnie sobota/niedziela zbadam sprawę. Jeśli pierwsze dwa problemy to wina map, to może są zaktualizowane wersje. Jeśli to wina ustawień serwera, to trzeba będzie namierzyć przyczynę co może trochę zająć. Co do min zbliżeniowych to będę musiał rzucić okiem do kodu.
 14. Na okres testów dostęp do serwera będą miały "zaufane" osoby.
 15. Hasło to war3 Umknęła mi litera. Poprawione.