Skocz do zawartości

Latający

Admin Forum
 • Zawartość

  1705
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

Zawartość dodana przez Latający

 1. tapatalk problem

  Od jakiegoś czasu nie aktualizowaliśmy pluginu TapaTalk na forum co zapewne jest przyczyną wspomnianego przez Ciebie problemu. Najpóźniej jutro plugin zostanie zaktualizowany, poinformuję o tym w tym temacie.
 2. Dane Serwera

  Nazwa serwera: [PL] Stationeers| StrefaGier.com.plIp serwera: 193.110.121.80:2315Gra: StationeersŚwiat: KsiężycIlość slotów: 30Lokalizacja serwera: Polska Hasło: Serwer zabezpieczony hasłem. Po szczegóły oraz dostęp zapraszamy na Discord. Serwer discord Stationeers Polska: https://discord.gg/xzfhVYm Serwer discord Strefa Gier: https://discord.gg/zExxpRT
 3. Dziennik aktualizacji

  Zmieniono IP Breach #3 na 193.110.121.71:27015
 4. Stationeers

  Za niecałe dwa tygodnie (12 Grudnia) wychodzi nowa gra od twórcy DayZ który już dawno opuścił BI studio. Tytuł gry jak w temacie i w skrócie polega ona na budowaniu stacji oraz statków kosmicznych. Przy budowie mamy dużo czynników takich jak gaz, ciśnienie, zasilanie, automatyzacja itd. http://store.steampowered.com/app/544550/Stationeers/ Na dniach od premiery postaram się postawić serwer dla zainteresowanych. Może to trochę zająć ponieważ na początku serwer działa na Wingrozie, czyli będzie to wymagało zabawy z wine lub postawienia wirtualnej maszyny. Zobaczymy jak to wszystko pójdzie.
 5. SQUAD

  Serwer SQUAD nie wspiera wielu rdzeni i działa tylko na jednym od którego wymaga bardzo dużo (koło 4 GHz). Na chwilę obecną nie mamy możliwości technicznych na postawienie takiego serwera. Może z czasem jak gra będzie lepiej zoptymalizowana oraz będziemy mieli nowe maszyny będzie można coś postawić.
 6. SQUAD

  Jutro rusza Early Access gry SQUAD stworzonej przez ludzi odpowiedzialnych za mod Project Reality. Gra oczywiście opiera się na współpracy i działaniach drużynowych. Jak tylko będzie taka możliwość, to ruszymy z serwerem. Zainteresowanym polecam filmik wprowadzający oraz manual https://dl.dropboxusercontent.com/u/50135680/Squad_EA-Manual_1_0.pdf Strona www: http://joinsquad.com/
 7. Sea of Thieves

  Nie wiem ile osób na naszym forum śledzi ten tytuł, ale dla zainteresowanych zbliżają się ostatnie testy przed premierą gry do których dołączyć może każdy kto dołączy do programu "Insider" do 1 Grudnia. Warto też wspomnieć, że gra działa tylko na Windows 10. Zapisy: https://www.seaofthieves.com/insider Poniżej Trailer
 8. Garry's Mod: HEX

  W ramach mojego powrotu do aktywności. Nie mam możliwości sprawdzić czy działa poprawnie.
 9. Uwagi na temat forum.

  Wczoraj forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Lista zmian: Update do wersji IPS 4.2.1 Aktualizacja Chatbox do najnowszej wersji Dodano możliwość logowania i rejestracji za pomocą Steam Z ciekawszych zmian które możecie zauważyć na forum, to możliwość tworzenia klubów. Z ich pomocą będzie wam łatwiej się zorganizować na wspólne granie lub inne eventy. Testowy klub, do którego dołączyło już trochę osób możecie znaleźć tutaj: Synchronizacja kont z Discordem oraz profile steam przy postach z czasem zostaną przywrócone.
 10. Serwer breach #2

  Najpóźniej, w przeciągu dwóch tygodni.
 11. [A2: CO] Cichociemny

  Podanie przyjęte
 12. Jak zapewne część z was już zauważyło, wszystkie osoby z grupy PGM działającej na Strefie Gier zostały pozbawione wszystkich uprawnień. Główną przyczyną zaistniałej sytuacji było oznajmienie przez członków grupy PGM bycia niezależnymi oraz niepodlegającymi pod jurysdykcję administracji Strefy Gier. Wypłynęło to w dyskusji, gdzie administracja Strefy Gier miała pretensje o założenie oddzielnego forum przez PGM, które było częścią Strefy Gier, bez wcześniejszego poinformowania lub omówienia sprawy. W ramach sprostowania, zacznijmy od tego, że na Strefie Gier nie działa, nie działała i nie będzie nigdy działać jakakolwiek organizacja, klan czy stowarzyszenie które jest niezależne i nie podlega administracji Strefy Gier. Nie wiem kiedy i gdzie narodziła się idea, że PGM jest niezależne i nie podlega administracji SG, ale przypomnijmy sobie początki PGM. A więc PGM zostało założone na Strefie Gier, przez graczy i administratorów Strefy Gier. PGM przez znacząco długi okres czasu działało tylko na forum Strefy Gier oraz tylko na serwerach Strefy Gier. PGM działało cały czas pod banderą Strefy Gier, jako część Strefy Gier. Dlatego też PGM podlega jurysdykcji administracji Strefy Gier. W związku z powyższym: Wszyscy członkowie PGM zostają pozbawieni wszelkich praw i dostępów na Strefie Gier. Serwery Arma 2 ACE i Arma 3 ACE zostają zamknięte. Administratorzy serwerów Arma 2 CO oraz Arma 3 są proszeni o przedstawienie swoich opinii w związku z zaistniałą sytuacją oraz czy mają chęci dalej prowadzić serwery bez powiązania z PGM. PGM nie jest już powiązane w jakikolwiek sposób ze Strefą Gier, w związku z czym wszelkie podpisy posiadające banery PGM lub odnośniki do ich stron lub serwerów naruszają regulamin forum. Użytkownicy proszeni są o modyfikację podpisów do końca tego tygodnia.
 13. Uwagi na temat forum.

  Naprawione.
 14. Uwagi na temat forum.

  Kolejny mały update forum: Zaktualizowano Shoutbox do najnowszej wersji Dodano Appvoral Queue Bar dla moderatorów Dodano integrację z profilem Steam Aby aktywować integrację z profilem Steam, w profilu na forum w okienku Steam ID musicie podać customURL lub steamid64. Możecie znaleść swoje SteamID tutaj https://steamid.io
 15. Ostatnio poruszyliśmy temat Enemy Territory i w efekcie postawiony został na szybko serwer. Serwer stoi na modzie Legacy który możecie pobrać pod tym linkiem https://www.etlegacy.com/download Na systemach innych niż Windows, po instalacji musicie dodatkowo pobrać: http://http.kernwaffe.de/et/etmain/pak0.pk3 http://http.kernwaffe.de/et/etmain/pak1.pk3 http://http.kernwaffe.de/et/etmain/pak2.pk3 Oraz umieścić w folderze etmain w katalogu w którym zainstalowaliście wcześniej ET Legacy. Poniżej znajdziecie dane serwera na którym będziemy się pewnie okazyjnie zbierać w kilka osób i zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeśli znajdzie się grupa stałych graczy to stworzymy odpowiednie działy, administrację itd. Na serwerze działa też 6 botów więc zawsze możecie wejść sami aby zapoznać się z grą lub przypomnieć sobie jak się w to grało.
 16. Uwagi na temat forum.

  Mały update na forum wizualno-funkcjonalny. Dodano Kalendarz w którym będą umieszczane różne wydarzenia dla Społeczności SG jak i Ekipy SG. Dodano Legendę grup na forum. Dodano zakładkę z najnowszymi postami obok najnowszych tematów. Stare tematy będą automatycznie zamykane po 90 dniach. Dodano przypomnienie o pisaniu w starym temacie. Dodano zieloną poświatę przy Avatarach świadczącą o byciu online.
 17. do
  Play session w Wolfenstein Enemy Territory Szczegóły:
 18. Zasilacz i Procesor

  No właśnie @Tehorous. Nowy procesor który kupiłeś nie będzie pasował do obecnej płyty głównej z której korzystasz, więc musisz kupić nową. Do tego dochodzi kwestia, czy pamięć RAM z której obecnie korzystasz będzie kompatybilna z nową płytą główną.
 19. EU 4

  Ja mogę się pisać, ale bardziej pod wieczór koło 20:00-21:00. Jest jednak szansa, że się nie wyrobię.
 20. [ban] Heroes

  Odwołanie rozpatrzone pozytywnie. Ban skrócony do dwóch tygodni od teraz.
 21. Problem z mikrofonem.

  @SpiduR aby upewnić się, że masz dobre sterowniki zainstaluj Driver Booster. Ta aplikacja przeskanuje Twój komputer i zaktualizuje wszystkie sterowniki.
 22. EU 4

  Ja właśnie wróciłem z urlopu. Można jakoś zagrać z najbliższą niedzielę.
 23. Wolfenstein Enemy Territory

  Ja dziś odpadam, ale postaram się odpalić serwer.
 24. Wolfenstein Enemy Territory

  Stopwatch można włączyć, ale nie wiem czy zamykać serwer na hasło czy spróbować go jakoś rozkręcić.
 25. Informacyjnie

  W dniu dzisiejszym @Nethis @An!maL @Heroes zostają pozbawieni rang administratorów oraz otrzymują permamentnego bana za szkalowanie innego członka administracji SG. @CroSS zostaje pozbawiony rangi administratora za całokształt zachowania.
×