Matrix.PL

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  471
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  15

1 obserwujący

O Matrix.PL

 • Ranga
  Zaawansowany poster
 • Urodziny January 1

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  BUM-BUM
  Plac Zabaw
  Warcraft FFA
  GMod

Ostatnie wizyty

5631 wyświetleń profilu
 1. Generalnie na serwerze nie grałem zbyt dużo i pewnie nie będę, ale... Uważam, że nie powinieneś być administratorem na dwóch serwerach z różnych siec (w dodatku prowadzących serwery w tej samej grze). Dodatkowo (osobiście) nie lubię 'kolesiostwa' w administracji, wiec średnio podoba mi się wizja, że razem ze swoim znajomym mielibyście pełnić jakąkolwiek funkcję na tym samym serwerze. Swoją drogą mnie też się nie podoba taka wymiana pozytywnymi komentarzami oraz składanie podań w tym samym czasie. @Pterodaktyl Adam Nie przesadzasz?
 2. To nie dało się z Nim tego od razu wyjaśnić? Bo chyba jest on dalej administratorem, prawda? P.S. Czasem jak chłopak komuś dokucza (zwykle dziewczynie, tutaj mamy wyjątek) to znaczy, że się zakochał. A dzisiaj walentynki, może chciał po prostu wyrazić swoje uczucia względem Ciebie?
 3. Jak dla mnie to powinno być ograniczone do minimum. Jakieś informacje, że nie można gdzieś wchodzić, ale obklejanie map różnymi obrazkami albo teksty typu "kos yor" co najwyżej denerwują..
 4. Czemu w ogóle odpowiadacie, skoro nawet nie wysilił się i nie postanowił napisać tematu według wzoru? Na przyszłość polecam przeczytać temat załączony niżej, a ten proponuję zamknąć, bo: 1. Nie ma o czym dyskutować. 2. Powinien zostać z automatu zamknięty. http://strefagier.com.pl/index.php?/topic/5617-read-me-skargi-i-odwołania-regulamin-działu/
 5. Jakim cudem grasz na innych serwerach, skoro ban (powinien) obejmować cały GMod oraz CS?
 6. @Mr.Dagon https://www.gametracker.com/server_info/193.110.121.71:27015/top_players/?query=ac%2Fdc Polecam HLStatsX mimo wszystko: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=502243
 7. Wszedłem sobie dzisiaj na chwilę i go miałem okazję poznać.... Narzekał, że niby dużo administracji, a nikogo nie ma + zrobił RDMa, bo koleś go wkurzył (czy coś tam zrobił, średnio się tym interesowałem) wcześniej i obiecał, że go zabije w następnej rundzie... Już widzę te slay'e za nic w przyszłości. Na nie, nie pozdrawiam.
 8. Zgadza się, to nie o Tobie.
 9. Popieram! P.S. Już nie biol-chem?
 10. @Hans Kloss Na takich na przykład dollsach oddanie strzału z AWP byłoby wtedy samobójstwem.
 11. Ujmę to tak. Bardzo dawno temu map FFA nie było i nikomu to nie przeszkadzało. A nikomu to nie przeszkadzało, bo ludzie wchodzili na plac, żeby pograć luźne mapy/tryby i się pośmiać, a nie się spinać, że ciągle ktoś Nas zabija, a jedynym celem mapy jest zabicie przeciwnej drużyny (kiedyś z tego słynął surf, chociaż jako urozmaicenie można było jeździć po mapie dodatkowo). Gdy ktoś chciał postrzelać "na poważnie" to zwykle po prostu szedł na inny serwer i wracał, gdy już mu się znudziło. Jakiś czas przed zamknięciem serwera na CSS zostało wprowadzonych kilka map FFA. No i oczywiście te mapy pojawiały się stosunkowo często, co potrafiło denerwować, no ale były limity + nie były aż tak często grane w porównaniu do sytuacji, gdy FFA było na serwerze CSGO. Z kolei na nowszej wersji CS'a wystarczyło spojrzeć na gametracker, żeby dowiedzieć się, że spośród 6 najczęściej granych map w ciągu ostatniego tygodnia to 3 lub 4 były mapami FFA (kiedyś nawet widziałem, że któraś z nich stanowiła ponad 10%, ale mogę się mylić -> biorąc pod uwagę ilość map na serwerze: Tak, to dużo), a pozostałe to były oczywiście surfy, które działają na podobnej zasadzie do map FFA. Wnioski moim zdaniem brzmią: "Co to za serwer 4FUN, gdzie mapy typowo do postrzelania są bez przerwy grane?" No ale decyzja należy do administracji, nie do mnie. Pozdrawiam.
 12. Do Anala: Skoro piszesz, że miałeś "info od Boga" czy jakieś inne głupoty, to lekceważysz Szymona, który chciał usłyszeć prawdziwy powód, a nie jakieś kiepskie żarty. Co denerwuje go jeszcze bardziej, a Twoim celem powinno być coś zupełnie odwrotnego. Do Szymona: Mogłeś być zdenerwowany, ale to nie znaczy, że możesz obrażać innych (adminów czy graczy, bez znaczenia). Do Marcia: Było około 21:30 jak już. Pozdrawiam.
 13. @Jesus O tę wersję mapy Ci chodzi? *KLIK* Moim zdaniem dalej jest najlepszą wersją. Zwłaszcza że nie ma czegoś takiego jak obrażenia od upadku, co mnie się zawsze kojarzyło z tą mapą. Ale jeśli już rozważacie te dwie wersje, to w moim przekonaniu lepsza jest pierwsza (pamiętam obie), aczkolwiek z drugiej strony mało mam do gadania, bo prawie na serwer nie wchodzę.
 14. Dobrym adminem nigdy nie będzie nerwowa osoba z zachwianym systemem wartości. P.S. Nie, nie gram na serwerze. Pozdrawiam
 15. Jak dla mnie kłamiesz, bo ban został nadany ponad 3 lata temu, gdy server funkcjonował jeszcze w grze CSS (długo przed przeniesieniem), a Ty twierdzisz, że dodałeś serwer do ulubionych na csgo i nie byłeś na nim od kilku miesięcy. Jeśli dla Ciebie: Ponad 3 lata = kilka miesięcy Oraz CS Source = CS Global Offensive To nie wiem nawet co powiedzieć.