Skocz do zawartości

Matrix.PL

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  529
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  18

4 obserwujących

O Matrix.PL

 • Tytuł
  Aktywny forumowicz
 • Urodziny 07/16/99

Informacje

 • Steam ID
  76561198079939095
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Okolice Warszawy
 • Gram na serwerach:
  BUM-BUM
  Plac Zabaw
  Warcraft FFA
  GMod

Ostatnie wizyty

6616 wyświetleń profilu
 1. Nowa Komenda na TTT

  To brzmi jak podobny rak, który widziałem na innym serwerze -> po użyciu binda w rogu ekranu wyskakują 'kosy'... Współczynnik raka i tak rośnie na serwerze, takie kolorowe kosy tylko go będą potęgować. A w dodatku nie ma to sensu, w ten sposób przestaje się od ludzi wymagać, żeby choć trochę ogarniali, co się dzieje...
 2. Złote myśli TTT

  Komentarz napisany pod profilem @jakbu krótko po tym jak zbanował on tego 'młodzieńca' na godzinę. P.S. A jeszcze chwilę wcześniej mu Kuba gaga zdejmował.
 3. X-mark vs Gumijagody.

  Co do stanowiska Tomislava to najlepiej by było, żeby można się było 'cofnąć' minimum 2-3 sekundy po uruchomieniu xmarka.
 4. [ban] Gościu

  ^Nie wiem jak inni administratorzy, ale ja nic nie mówiłem, bo nie patrzyłem, co tam tak dokładnie jest (no i nikt mi uwagi na to nie zwrócił).
 5. Taka tam teoria

  Ja osobiście uważam, że może być to spisek. Pewnie jacyś szpiedzy z zachodu chcą dokładnie monitorować, co ludzie robią i dlatego porozumieli się z Strefą Gier i zmusili ich, żeby przenieśli IP serwera na inne, na którym będzie można spokojnie monitorować, młodziaków polskiego pochodzenia i zbierania informacji na jego temat. Ważne jest jak wygląda społeczeństwo młodzieży/dzieci, bo jeśli zostanie uznane za "słabe", to być może w przyszłości Niemcy czy Francja wykorzystają tę wiedzę i przejmą cały kraj? Co o tym myślicie? Ja bym się bał, może nawet rozważał ucieczkę do Holandii na truskawki...
 6. 1. Wiek (preferowany >= 16): 18, w lipcu 19. 2. Adres e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary STEAM_0:1:59836683 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Byłem trzykrotnie członkiem administracji TTT na Strefie Gier (kawałek 2015 roku, większość 2016 roku i krótki okres w 2017) + dodatkowo przez kilka tygodni pełniłem funkcje administratorskie na pewnym serwerze serwerze "Aim" w grze Counter Strike 1.6. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Na wstępie witam wszystkich czytających bardzo serdecznie. Dziękuję, że chciało się Wam chociaż przeczytać dwa pierwsze zdania mojego monologu, szanuję dotrwanie do tego miejsca. Styczność z serwerem mam od czerwca 2014, z samą Strefą Gier od października 2012 (świętej pamięci Plac Zabaw z gry Counter Strike: Source). Z natury jestem raczej spokojną, chociaż czasami wredną/sarkastyczną osobą. Mimo to generalnie próbuję unikać, bo moim zdaniem ciągniecie takich rzeczy bez żadnego racjonalnego powodu to kretynizm, który przeważnie do niczego nie prowadzi. Czasem lepiej coś po prostu przemilczeć. Ponadto, odnosząc się do samego serwera i zachowaniu na nim, uważam, że wyciąganie z gry 'fanu' jest istotne, no bo do tego została *chyba* wymyślona gra komputerowa. Aczkolwiek zabawa ta nie powinna wchodzić w nadmierny konflikt z regulaminem, bo co z tego, że jedna osoba się bawi, gdy przykładowo 3 inne zostają przez nią spropkillowane i czują przede wszystkim złość i frustrację. W końcu po coś te zasady były wprowadzane. Nikt by nie marnował czas na pisanie regulaminu, gdyby serwer znacznie lepiej funkcjonował bez niego. Nie chcę się przesadnie rozpisywać, bo w razie potrzeby można przejrzeć również moje starsze podania (odnośniki nawet zostawię na samym dole), więc dodam tylko jedno na zakończenie (częściowo humorystyczne). Jako weteran czuję się jak admin, ale taki gorszy, bo prawie żadnych komend nie ma. Chociaż w sumie napiszę jeszcze, że na serwerze spędziłem łącznie ponad 1600 godzin, jeśli kogoś to zainteresuje. Dziękuję uprzejmie wszystkim za uwagę i poświęcony czas. P.S. Mikrofon jest dla słabych, nie używam. Pozdrawiam. Matrix z Polski #1 #2 #3
 7. Złote myśli TTT

  Do czego służy chat dla administracji? Na co to komu potrzebne? Co administracja na nim robi i o czym rozmawia? Otóż dyskutuje się tam na bardzo poważne tematy, często decydujące o losie przeciętnego gracza, dokładnie takiego samego jak Ty czy ktokolwiek z Twojego otoczenia. Nigdy do końca nie wiesz, czyj los jest właśnie celem dyskusji wśród obecnej na serwerze administracji.
 8. Złote myśli TTT

 9. Balansss

  Tak się wkurzyłem, że aż zademonstruję, jak bezużyteczna jest obecnie lokomotywa. Z jakiej odległości padł strzał? Także liczę na to, że broń zostanie poprawiona, albo zupełnie wyrzucona, bo zbudza wrażenie użytecznej, ale rozczarowuje w walce.
 10. [Ban] Pesymista

  Skoro Twoim zdaniem ban jest bezpodstawny, to czemu właściwie tak długo zwlekałeś z napisaniem odwołania?
 11. Wprowadzenie tego pomysłu w życie to byłoby karanie innocenta za to, że wykonuje swoje obowiązki i stara się przetrwać rundę. W dodatku gdyby innocentowi pojawiał się znaczek/informacja, gdzie jest drugi gracz, to nie dałoby się go zaskoczyć, bo on już ma wtedy pewność, że jest sam. Moim zdaniem bardzo zły pomysł.
 12. [TTT] Pitagoras

  Zacytuję teraz fragment z regulaminu dotyczącego składania podań. Ostatnie podanie zostało odrzucone 17 listopada, więc do miesiąca jeszcze daleko. Podanie zamykam, bo za wcześnie napisane, żeby można było przymknąć oko na to, że nie minął pełny miesiąc. @jakbu Rób z tym co uważasz, nie przenoszę na razie do odrzuconych, jedynie zamykam.
 13. [Ban] Venusaur/Mis Joda

  Biorąc pod uwagę powód podany na sourcebans, ban jest za ghosting (z niejakim graczem '$ FOX $' tak dokładniej).
 14. ban

  Witam, przed napisaniem kolejnego odwołania odsyłam tutaj: Pozdrawiam. Zamykam i czekamy na odwołanie napisane zgodnie ze wzorem, wtedy będzie można dyskutować na temat zdjęcia bana.
 15. Perm Gag

  Ja naprawdę nie rozumiem, o co z tym fragmentem chodzi. Ale na pewno nie dostałeś gaga za to, że siedziałeś cicho, bo to by wręcz sensu nie miało. Odwołanie odrzucam. Napisz coś więcej następnym razem (Kiedy dostałeś? Od kogo? Czy zrobiłeś coś więcej oprócz tego, co napisałeś? -> bo Twój obecny 'opis sytuacji' mnie nie satysfakcjonuje). Zamykam. *Podobno chodzi o jakąś dziwną sytuację z wczoraj. Ja niezbyt rozumiem, co się wydarzyło, ale jeśli bardziej poinformowane osoby stwierdzą, że warto ten temat otworzyć, to na pewno to zrobią.*
×