Matrix.PL

Użytkownik
 • Zawartość

  483
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  15

2 obserwujących

O Matrix.PL

 • Tytuł
  Zaawansowany poster
 • Urodziny 07/16/99

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:1:59836683
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Okolice Warszawy
 • Gram na serwerach:
  BUM-BUM
  Plac Zabaw
  Warcraft FFA
  GMod

Ostatnie wizyty

5828 wyświetleń profilu
 1. @Jesus "Nagroda specjalna dla osoby z największą ilością MVP" Zakładam, że o to chodziło. @edit Tak teraz zobaczyłem, że pod trzecim miejscem jest jeszcze nagroda specjalna. Uznajcie, że nic nie pisałem.
 2. ● Skarga jest chyba bardziej o tę część jak się wywyższałeś i jak się zachowywałeś. ● Jak sytuacja wygląda dokładnie tak jak opisał 'oskarżyciel' to miał prawo zabić w tej sytuacji. ● Dawno temu za revange RDM można było dostać bana na kilka dni nawet (jeśli dobrze pamiętam) P.S. @Havor Twierdzisz, że grasz od 4 lat na serwerze, a robisz takie rzeczy jak revange RDM. Co do namawiania ludzi do zabicia Ciebie -> Rov się ośmiesza oraz stawia siebie samego w gorszej sytuacji. Ale to dalej nie zmienia faktu, że w tym wszystkim nie pokazałeś się z dobrej strony jako 'ktoś, kto gra od dawna i wie najwięcej'.
 3. Ale o co ta dyskusja? Te całe gumijagody i tak są bezużyteczne. Mało kto je w ogóle kupuje. Jak bardzo je lubisz, to najwyżej ustawić możesz skok pod spacją. Zrobiliście tu wielką debatę o przedmiot, o istnieniu którego pewnie nawet większość serwera nie wiedziała.
 4. I tak administracja będzie sprawdzać logi, ale skoro już o nich wspominasz.... Zabił cztery osoby i (bodajże) zranił jeszcze jedną albo dwie. Dla leniwych:
 5. 1. Nick osoby oskarżonej: BartonKing13 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:1:83305568 3. Przybliżona data zajścia: 17:22 4. Nazwa mapy: TTT_cod_stalingrad 5. Opis sytuacji: Gracz rozpoczął strzelaninę, popełnił Mass RDM i krótko po całym zajściu wyszedł z serwera. 6. Coś od siebie: Zabił 4 osoby. Było to na początku ostatniej rundy.
 6. Od razu napiszę, że tutaj (w tej sieci serwerów) nie ma czegoś takiego jak vipy albo płacenie za grę na serwerze. Na serwerach panuje zasada, że wszystko jest darmowe. Umowa z neostradą tego wymaga.
 7. Zakładam, że jakoś tak to miało wyglądać. Dodam tylko, że żywi nie słyszą martwych, więc nie zmyślaj.
 8. Minęły 3 miesiące już, więc na dobry początek proponuję zdjąć bana. Oprócz tego warto wyjaśnić, dlaczego jest on aż taki długi....
 9. Podsumowując: 1. Skarga jest o jednego slaya (czyli według zasad nie powinna się w ogóle pojawić) 2. Jeżeli ktoś rzucił tzw. "KOSa" to Adam miał prawo zabić, a pretensje można mieć co najwyżej do osoby, która kosa wydała, a nie do osoby, która go wykonała. @D.ツ @Kare @Radke @Yor Zatrzymałby ktoś ten spam niepotrzebny?
 10. Tu się zgadzam. Jak bardzo chcecie reaktywować serwer to bez pomocy "Youtuberów", bo oni nie ściągną żadnych graczy 15+, a po co sami gracze 13-? W taki sposób to same raki by były na serwerze, a Ci bardziej "ogarnięci" by wychodzili.
 11. Obstawiałbym, że slaye są za coś typu "RDM i ucieczka". P.S. Slaye "dla śmieszków" zdarzają się sporadycznie + są krótko po nadaniu zdejmowane.
 12. Chyba jakiś błąd w Matrixie.
 13. Generalnie na serwerze nie grałem zbyt dużo i pewnie nie będę, ale... Uważam, że nie powinieneś być administratorem na dwóch serwerach z różnych siec (w dodatku prowadzących serwery w tej samej grze). Dodatkowo (osobiście) nie lubię 'kolesiostwa' w administracji, wiec średnio podoba mi się wizja, że razem ze swoim znajomym mielibyście pełnić jakąkolwiek funkcję na tym samym serwerze. Swoją drogą mnie też się nie podoba taka wymiana pozytywnymi komentarzami oraz składanie podań w tym samym czasie. @Pterodaktyl Adam Nie przesadzasz?
 14. To nie dało się z Nim tego od razu wyjaśnić? Bo chyba jest on dalej administratorem, prawda? P.S. Czasem jak chłopak komuś dokucza (zwykle dziewczynie, tutaj mamy wyjątek) to znaczy, że się zakochał. A dzisiaj walentynki, może chciał po prostu wyrazić swoje uczucia względem Ciebie?
 15. Jak dla mnie to powinno być ograniczone do minimum. Jakieś informacje, że nie można gdzieś wchodzić, ale obklejanie map różnymi obrazkami albo teksty typu "kos yor" co najwyżej denerwują..