Skocz do zawartości

Maskol

Użytkownik
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Maskol

 • Tytuł
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

341 wyświetleń profilu
 1. Bardzo dobry serwer. Rozgrywka jest przyjemna. Małe pingi. Zapraszam do wyrażania swoich opinii.
 2. [PLAC ZABAW] Brzęczyszczykiewicz

  Od siebie mogę teraz napisać spostrzeżenia. Gracz od momentu złożenia podania nagle zacząl udzielać się na forum i być bardzo miły na serwerze. Wygląda to tak jakby to było na pokaz.
 3. [skarga] Akise

  Bo tu już nie chodzi o tego bana tylko bardziej o zachowanie Akise, który nie potrafi przyznać się do błędu a to już nie pierwsza taka sytuacja.
 4. [skarga] Akise

  Akise, nie możesz po prostu przyznać się do błędu przeprosić i zdjąć tego bana? Wszyscy są przeciwko Twojej decyzji a Ty brniesz w zaparte. Jak pisałem już wcześniej, po obejrzeniu dema stwierdzam, że nie było podstaw do nałożenia bana. Skarga jak najbardziej słuszna.
 5. [skarga] odwołanie (?) od bana na ct

  Chcąc nie chcąc obejrzałem całe demko. Jedyne do czego można się przyczepić to używanie słowa "szczał" zamiast "strzał" A pojedynczy FK nijak kwalifikuje się do bana
 6. [skarga] odwołanie (?) od bana na ct

  Chciałbym tylko zaznaczyć, że te parę sekund na odpowiedź jest wystarczająca aby uruchomić przeglądarkę na steamie i znaleźć odpowiedź. Nie wiem czemu uczepiliście się tak tych pytań. Ja zadaję trudniejszą stolicę i nigdy nikt nie miał z tym problemu. Moim zdaniem ban do zdjęcia. Z Riderem nigdy problemów nie było a gracza pamiętam jeszcze ze "starych czasów". Mam wrażenie, że ktoś tu chce zabłysnąć i wlepiać jak najwięcej banów
 7. Wreszcie. Teraz będzie porządek na serwerze.
 8. Dyskusja na temat map ffa

  Proponuję dodać wszystkie mapy na serwer i co jakiś czas, powiedzmy miesiąc, zmieniać je. Ilość map oczywiście zostaje, czyli dwie.
 9. Dyskusja na temat map ffa

  Czy jakaś decyzja już zapadła?
 10. Dyskusja na temat map ffa

  Utworzenie nowej grupy FFA tez uważam za dobry pomysł. Dollsy i westwood do usunięcia a na ich miejsce więcej nowych map.
 11. 1. Wiek: 292. Kontakt e-mail: [email protected] Steam ID oraz namiary: http://steamcommunity.com/profiles/76561197999658264/ steam ID: STEAM_0:0:196962684. Link do profilu hlstatsx. : http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=68765. Coś o sobie, czy byłeś już gdzieś adminem, dlaczego to właśnie Ciebie szukamy, itd. : Adminem byłem na kilku serwerach, również na Placu (w CSS) Dużo osób mnie zna, mam duże doświadczenie, w sprawach technicznych też coś ogarniam. Wróciłem do gry po kilkuletniej przerwie, Pozdrawiam Bochen
 12. [skarga] icetea

  A tak na poważnie to problem z IceTea mają chyba "nowi" gracze, którzy nie pamiętają czasów CSS. Trochę razem godzin przegraliśmy, mieliśmy na utrzymaniu serwer 4FUN i z tego co mi wiadomo Plac też jest 4FUN. Regulamin jest po to, żeby czasami go troszkę ponaginać i nie można go traktować zero-jedynkowo. Napiszę jeszcze tylko znany cytat do przemyślenia: "Kiedyś to były czasy, teraz już nie ma czasów." ;] A młodszym graczom, którym przeszkadza zachowanie IceTea polecam zapoznać się ze słowami "sarkazm" oraz ironia". To pisałem ja: Bochen.
 13. [ban]Bochen

  1. Nick, na który została nałożona kara: Bochen 2. Steam ID: STEAM_0:0:19696268 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:0:19696268&Submit 4. Opis sytuacji: dostałem perma, byłam afk więc nie wiem co się działo na serwerze. 5. Coś od siebie: nie wiem czemu dostałem perma. Miałem perma na CSS a w GO grałem już na tym koncie przecież pare lat temu na Placu Zabaw i nie było problemu, że w CSS mam perma. Proszę o odbanowanie bo chciałbym, grać ze starą ekipą.
×