Esmerill

Użytkownik
 • Zawartość

  198
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  13

1 obserwujący

O Esmerill

 • Tytuł
  Forumowicz
 • Urodziny 08/21/96

Metody kontaktu

 • Skype
  esmerillos

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z małego miasta w Wielkopolsce, zwanego Tuliszkowem.
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

1147 wyświetleń profilu
 1. Witam was serdecznie. Czy ktoś z was planuje zakup/zakupił już najnowszego Tekkena na PC? Chętnie jakiemuś strefowiczowi spuściłbym manto moim Paulem, a i pouczył się nowych kombo ^^
 2. Moim zdaniem wina leży tylko i wyłącznie po stronie naszego detektywa. Rolą tej klasy jest sprawdzanie ciał i szukanie zdrajców, nie zajmowanie konkretnego pomieszczenia i kampienie. Można więc powiedzieć, że nie wykonywałeś założeń gry. Poza tym dałeś się sprowokować do zabijania innocentów w bezmyślny sposób. Trzeba było się pilnować i mieć trochę rozumu w głowie. Tyle ode mnie.
 3. Rozumiem to zdanie tak, że ty z piętra już sobie zszedłeś, a potem tam wróciłeś i zabiłeś kogoś, bo tam był. Poza tym bądźmy poważni... Skarga na jakieś dwa ogórki, które prawdopodobnie nie ogarniają o co chodzi, lub po prostu nie zwrócili uwagi na chat. Trzeba było uważać ile masz karmy i takich nowicjuszy nie zabijać.
 4. Ja to bym tą skargę zamknął i tyle. Przekrzykiwanie się argumentami, które nie są poparte żadnymi dowodami i zeznaniami świadków. Sytuacja opisana w skardze kwalifikuje się najwyżej na slay'a (nawet zakładając, że oskarżony jest winny) i z czymś takim ktoś przychodzi na forum...
 5. Nie czytałem postów bo za dużo błędów ortograficznych, ale dodam coś od siebie. Na TTT gram już sporadycznie, ale byłem świadkiem jednej sytuacji związanej z Tryczkiem. Na terrorception zmieniał sobie rozmiar pewnego gracza (nie pamiętam nicku) dobre 2-3 razy. Przez to oczywiście tego gracza widać było w skyboxie. Gracz oczywiście mówił Tryczkowi, żeby przestał i tego nie robił, lecz oskarżony niezbyt się tym przejmował. Tyle w temacie. Ogólnie zastrzeżeń dużych (większych niż do reszty administracji) nie mam. Pouczyć i niech dalej pracuje.
 6. Wybacz Ivarion, ale nie będę miał szacunku do ludzi, którzy rozsyłają spoilery z filmu, na który czekało się latami. Na SB też to wstawiałeś jeśli dobrze pamiętam. Tak, też zdarzało mi się trollować. Jednak ja, w odróżnieniu od ciebie, byłem w stanie odnaleźć granicę dobrego smaku i żartu. Bana wyrwałeś za to, że mimo wielu upomnień nie opamiętałeś się. Ty okazywałeś brak szacunku wobec wszystkich, ja okazuję go tobie. Lubiłem cię i przyjemnie się z tobą grało, ale przekraczania pewnych granic się nie wybacza.
 7. Ja tam jestem na nie. Tak marne trolle nie powinny pojawiać się w społeczności. Może od razu odbanować wszystkich zbanowanych za trolling?
 8. X360. Mam chińską kopię (taką za chyba 30-40zł) i działa fantastycznie, nawet działa z xboxem360 ;p najwygodniejszy kontroler jaki można sobie wymarzyć.
 9. Trudna sprawa. Ja tam jakoś Lana nie uważam za szkodnika. Zdarza mu się trollować i kogoś wyzwać, ale komu się to nie przytrafia? Są jednak większe trolle i moim zdaniem ban na serwery jest mocno przesadzony. Rozumiem blokadę na forum, bo to na forum Lan posługiwał się językiem dość ofensywnym, ale perm na serwery za coś takiego? To chyba przesada. Moje zdanie jest takie, że powinien polecieć unban. Ban już trochę trwa. No i oczywiście dodać muszę, że reakcja Worma była przesadzona, ale moje zdanie znacie. Sam Robak święty nie jest, też zdarzały się wyskoki. Pamiętam jeden, kiedy to Worm wbił na TTT kiedyś (jak byłem opem kiedyś tam) i zaczął na mikro mówić, że Jailbreak już działa i wszystkich serdecznie zaprasza. Gdy powiedziałem mu, że od takich ogłoszeń ma forum, nic sobie z tego nie zrobił. Ale to tylko taka mała dygresja. Werdykt końcowy: unban dla Lana.
 10. Naprawdę? Nie widzę powodu, który mógłby nakłonić administrację do przyjęcia kogoś, kto nie umie nawet skorzystać z przecinka i kropki. W dodatku za młody.
 11. Ja tam nawet jestem skłonny wierzyć Hunterowi. Szisz to troll i w dodatku słaby (lofki Szisz). Moja wiara w oskarżenia jednak niewiele zmienia, bo nie wypowiedział się żaden ze świadków, dowodów też brakuje.
 12. Z powodu braku umiejętności Flipera niewiele da się zrozumieć z jego odpowiedzi, to popieram skargę Lana. Odkąd Fliper stracił uprawnienia zaczął niemiłosiernie trollować. Najbardziej do tego przekonują mnie tłumaczenia oskarżonego: "nie tylko ja tak robię". Ale to na Ciebie jest skarga. Rozumiem zatem, że przyznajesz się do winy.
 13. Cezary był dobrym operatorem, a także ciekawym kompanem do TTT. Wiedział jednak, że to, co zrobił nie zostanie niezauważone, oraz że nie ominie go kara. Moim zdaniem powinien ponieść konsekwencje swoich czynów. Jednakowoż jego dotychczasowa kariera również powinna być wzięta pod uwagę. Moją propozycją jest tymczasowe zostawienie tematu, a nad zniesieniem kary zastanowić się za kilka miesięcy. Dopiero wtedy pozwoliłbym na apelacje od wyroku administracji.
 14. Tak, beta jest do jutra, do 19. Odnośnie gry to zgodzę się z Arolkiem. Gra się naprawdę przyjemnie, sporo zabawy można tam spotkać. Problemem jest jednak powtarzalność i brak specjalnego zróżnicowania trybów i map. Cały czas robi się po prostu to samo i może to w końcu znudzić. Gdyby kosztowała 100zł, to bym się zastanowił. Ale 200 to zdecydowanie za dużo.
 15. Tak tylko dodam swoje finalne 3 grosze. Patrząc na wypowiedzi Flipera, oraz dodatkowe informacje pochodzące od Vargasa i Wilka z łatwością stwierdzam, że Fliper przedstawia bardzo lekceważący stosunek do wszelkiego rodzaju skarg, w dodatku najpierw działa, potem przeprasza. Moim zdaniem świadczy to o emocjonalnym podejściu Flipera do wszelkiego rodzaju raportów i burd na serwerze. Najpierw działa, potem zastanawia się czy zrobił dobrze. Niektórzy (tj. np Yor) znają sytuację, przez która straciłem uprawnienia. Wszyscy dobrze wiedzą w jaki sposób działa Fliper, a ten sposób jest skutecznie i nagminnie ignorowany przez administrację. Widać przyjęcie go na operatora bez jakiegokolwiek podania było błędem i czas najwyższy się do tego przyznać.