Reon

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  80
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Reon

 • Ranga
  Forumowicz
 • Urodziny March 18

Metody kontaktu

 • Skype
  Reoncietaglowa

Informacje

Ostatnie wizyty

903 wyświetleń profilu
 1. Frustracja też bywa problemem, lecz nie w tym wypadku. Sęk w tym, że stało się to z gry na grę. Nie mogłem nic zrobić. Co do CSa. Miałem raz takie 2 gry. Na pierwszej przeciwnicy uważali, że cheatuje, a na drugiej nie wnosiłem nic do gry.
 2. Bez owijania w bawełnę. Grałem dziś w "Smoyta". Fajnie mi szło, o wiele lepiej niż kiedykolwiek. Wbijałem kille i udawały mi się mistrzowskie ucieczki na 50hp< . No więc co poszło nie tak? Czemu to piszę? Tu pojawia się taka śmieszna sytuacja, bowiem "życie mnie nienawidzi" i bardzo chce mi to pokazać. W jednej grze zaczęły dziać się rzeczy z kosmosu. Dostawałem po 3 ulty na ryj za każdym razem gdy przychodziłem na linie (grałem assaulta). Najgorsza gra jaką grałem. Wszyscy w teamie grali zbyt agresywnie, a ja biedny bez hp, prześladowany przez wszystkich ciągle umierałem. Da feq!? A najlepsze jest to, że w następnych grach było tak samo. Dla porównania. Jakiś czas temu miałem mecz życia Lokim (34 kille!), a dziś z trudem dobiłem do 7 (killi). Nie rozumiem czemu mi się tak dzieję, co na to wpływa? Ciekawe czy ktoś poza mną tak ma? :/ A tak btw, to w CSie też tak mam. :C
 3. Witam. Proszę o utworzenie kanału - Gniazdo
 4. W tunelu są: pesymista, optymista i realista. Pesymista nie widzi nic. Optymista widzi światło. Realista widzi pociąg. . . . . . Konduktor widzi trzech debili stojących na torach.
 5. (znajomość angielskiego wymagana) (moje ulubione 1:20/1:40)`
 6. Payday kryje jeszcze wiele mrocznych sekretów. Ja jestem już wystarczająco obeznany. ;)
 7. Słucham od (z rzadka) rocku alternatywnego aż po heavy metal. Na ogół unikam tak zwanego przeze moi "bullshitu", którym nazywał zespoły nie spełniające moich wymagań (są wysokie). Bardzo cenie zespół oomph!, ponieważ spełnia wszystkie warunki (metalowa muzyka, dobry wokal, brak bełkotu). Nie przepadam za starymi zespołami (preferuje nowe). Tutaj pojawia się dylemat: Jak mam znaleźć coś świeżego, gdy w tych czasach wszystko nadaje się na "bullshit" (jak dla mnie). Coś tam się znajdzie, lecz niewiele tego jest. :C Lubiane zespoły: oomph!, Static-X, Disturbed (Device), Dope i SOAD.
 8. yyy... nie polecam. Gra pełna bugów i wkurzająca w... . Idealna do narzekania w męskim gronie. :)
 9. Art Gallery Zabieram obraz i sunę gazu do drzwi. Gdy jestem tuż przed nimi, POJAWIA SIĘ STRAŻNIK. NIE, nie było go na korytarzu wcześniej. Po prostu się chamsko przede mną pojawił. Zaczęło mnie także wkurzać to, że ochroniarze potrafią widzieć tyłem głowy. Gra zaczyna mnie irytować! Boty są niezmiernie głupie, jest ich w kij, stealth jest nielogiczny. Wszystko w tej grze jest losowe (to dobrze), lecz nienaturalnie losowe (to niedobrze). Overkill (niczym EA) zbiera w kij kasy za dodatki. Nie wyobrażam sobie porównywać tej firmy do (jak dla mnie wzorowych) Chucklefish Games i Free Lives, które nie dość że wprowadzają duże update'y, zmieniające gry nie do poznania, to naprawiają bugi. Wiem, Overkill ma trudniej, lecz jest większą firmą i ma więcej funduszy. Stare bugi ciągle są spotykane i dołączyły do nich nowe.
 10. Podsumowując - niewypał.
 11. Tu nie chodzi tylko o sposób zabawy. Grając na nowszym TTT próbowałem pokazać, jak wyglądała gra za starych czasów. Tu chodzi o atmosferę, której teraz nie ma (albo jestem zbyt ślepy by ją dostrzec). Najlepsze wspomnienia mam ze starego TTT. Za każdym razem gdy po dłuższej przerwie wbijam na serwer, nie znam większości graczy. Staje się wtedy jak legenda, mit. Może to zły pomysł na reaktywacje. Czy jednak nie byłoby dobrym pomysłem zrobić drugi serwer? Pojawiłby się wtedy wybór. Gracze dołączaliby do serwerów, gdzie mieliby więcej znajomych.
 12. Chodzi o tych, którzy dostali bany bo np. nowym graczom nie pasowało ich zachowanie. Brakuje paru pozytywnych trolli (nie biorących gry na poważnie, ale z drugiej strony nie psujących wszystkim rozgrywki). Permy dostawaliby ci, którzy nie mają zbytniego poparcia wśród innych graczy. Chciałbym się bardziej rozpisać, lecz jest zbyt dużo pomysłów.
 13. Jesteu chętny, piszcie.
 14. Ten serwer byłby udostępniony tylko dla starych graczy Strefy. Proszę tego nie brać jako TPE. Posiadałby on wszystkie addony, których teraz nie ma. A najważniejsze (jak to się mówi) - BEZ LOSOWEGO PLEBSU!!! Dostęp do niego mieliby trolle, których nam brak.
 15. Ja posiadałem wiele nicków. Mój aktualny (Reon) powstał, jak może się wydawać, od zmienionego imienia Leon. Stało to się wtedy, gdy grałem (aż wstyd to mówić) w Cube World. Nie miałem żadnego pomysłu. Wpisałem Leon, zmieniłem L na R. I tak oto grałem jako Reon - szkielet, wojownik z czerwonym irokezem. Na początku używałem innego nicku - Toarus (grałem z nim jeszcze na Strefie za starych czasów). W końcu, postanowiłem zmienić cały swój image. Przypomniałem sobie o Reonie i tak oto zaczęła się moja historia. Toarus - powstał za starych czasów. Jako dzieciak wymyśliłem sobie taki nick - Tournament-aris (bez myślnika, wcześniej pisany z błędem :P). Zabrałem 2 pierwsze litery od Tournament i aris (wyszło Toar), i dodałem us (Toar-us). I to tyle. Co ciekawe, mogę się pochwalić, kilka lat temu postanowiłem, że w przyszłości napisze książkę fantasy. Zarówno Reon, jak i Toarus miały być w niej postaciami. Reon - jest kimś w rodzaju ducha/demona, jest wysłannikiem śmierci i władcą samobójców. Nie posiada włosów, ma ciemno czerwoną skórę i świecące na biało oczy. Ma problemy psychiczne, które są spowodowane podróżą do świata pełnego koszmarów. Popełnił samobójstwo i jako iż był utalentowanym wojem, został wybrany przez śmierć jako "posłaniec". Toarus - wielki bohater, znany też jako Żelazna Czaszka (nosił maskę w kształcie czaszki wykonaną z żelaza). Nosi lekką zbroje (cuś a la kolczuga) i czarny płaszcz. Posiada kamień dający mu nieśmiertelność, lecz traci go na rzecz swojego towarzysza (wciąż nie mam pomysłu jak ma brzmieć jego imię). W wyniku parę lat później umiera. Tak samo jak Reon zostaje wybrany jako posłaniec - hipotermia (ponieważ pochodził z miasta, w którym panowały niesamowicie niskie temperatury).