Reon

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  84
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  2

1 obserwujący

O Reon

 • Ranga
  Forumowicz
 • Urodziny March 18

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Profil Steam
 • Skąd:
  Z krainy Cebularzy!
 • O mnie
  Imię: taki sobie Kacpurr :P
  Nazwisko: he... he... nope!
  Wiek: Kto zna, ten zna.
  Rak: 9/11
  Nie posiadam żadnej satysfakcji ze świata, więc jedyne co robię, to gram w gry i żartuję ze wszystkiego z czego się da!
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

981 wyświetleń profilu
 1. Witam, proszę o utworzenie kanału o nazwie "Pierwsze Dno". Ładnie dziękuję.
 2. Wolność dla Ivarionów!
 3. Jedyny ich kawałek jaki mi się podoba.
 4. IT'S REON TIME!!! Dzisiaj wchodzę z dobrymi rockowymi nutami ze sobą. Na pierwszy ogień idzie The Heavy i jego 4 kawałki które lubuje, czyli mała dawka indie rocku. Teraz przenosimy się do Islandii, by posłuchać Vintage Caravan, grającego różne odmiany rocka. Na koniec, nadszedł czas na bardzo znany zespół - Cage The Elephant! Jak znajdę więcej tego typu kawałków, to zrobię kolejną serię, lecz następnym razem będzie raczej metal.
 5. Frustracja też bywa problemem, lecz nie w tym wypadku. Sęk w tym, że stało się to z gry na grę. Nie mogłem nic zrobić. Co do CSa. Miałem raz takie 2 gry. Na pierwszej przeciwnicy uważali, że cheatuje, a na drugiej nie wnosiłem nic do gry.
 6. Bez owijania w bawełnę. Grałem dziś w "Smoyta". Fajnie mi szło, o wiele lepiej niż kiedykolwiek. Wbijałem kille i udawały mi się mistrzowskie ucieczki na 50hp< . No więc co poszło nie tak? Czemu to piszę? Tu pojawia się taka śmieszna sytuacja, bowiem "życie mnie nienawidzi" i bardzo chce mi to pokazać. W jednej grze zaczęły dziać się rzeczy z kosmosu. Dostawałem po 3 ulty na ryj za każdym razem gdy przychodziłem na linie (grałem assaulta). Najgorsza gra jaką grałem. Wszyscy w teamie grali zbyt agresywnie, a ja biedny bez hp, prześladowany przez wszystkich ciągle umierałem. Da feq!? A najlepsze jest to, że w następnych grach było tak samo. Dla porównania. Jakiś czas temu miałem mecz życia Lokim (34 kille!), a dziś z trudem dobiłem do 7 (killi). Nie rozumiem czemu mi się tak dzieję, co na to wpływa? Ciekawe czy ktoś poza mną tak ma? :/ A tak btw, to w CSie też tak mam. :C
 7. Witam. Proszę o utworzenie kanału - Gniazdo
 8. W tunelu są: pesymista, optymista i realista. Pesymista nie widzi nic. Optymista widzi światło. Realista widzi pociąg. . . . . . Konduktor widzi trzech debili stojących na torach.
 9. (znajomość angielskiego wymagana) (moje ulubione 1:20/1:40)`
 10. Payday kryje jeszcze wiele mrocznych sekretów. Ja jestem już wystarczająco obeznany. ;)
 11. Słucham od (z rzadka) rocku alternatywnego aż po heavy metal. Na ogół unikam tak zwanego przeze moi "bullshitu", którym nazywał zespoły nie spełniające moich wymagań (są wysokie). Bardzo cenie zespół oomph!, ponieważ spełnia wszystkie warunki (metalowa muzyka, dobry wokal, brak bełkotu). Nie przepadam za starymi zespołami (preferuje nowe). Tutaj pojawia się dylemat: Jak mam znaleźć coś świeżego, gdy w tych czasach wszystko nadaje się na "bullshit" (jak dla mnie). Coś tam się znajdzie, lecz niewiele tego jest. :C Lubiane zespoły: oomph!, Static-X, Disturbed (Device), Dope i SOAD.
 12. yyy... nie polecam. Gra pełna bugów i wkurzająca w... . Idealna do narzekania w męskim gronie. :)
 13. Art Gallery Zabieram obraz i sunę gazu do drzwi. Gdy jestem tuż przed nimi, POJAWIA SIĘ STRAŻNIK. NIE, nie było go na korytarzu wcześniej. Po prostu się chamsko przede mną pojawił. Zaczęło mnie także wkurzać to, że ochroniarze potrafią widzieć tyłem głowy. Gra zaczyna mnie irytować! Boty są niezmiernie głupie, jest ich w kij, stealth jest nielogiczny. Wszystko w tej grze jest losowe (to dobrze), lecz nienaturalnie losowe (to niedobrze). Overkill (niczym EA) zbiera w kij kasy za dodatki. Nie wyobrażam sobie porównywać tej firmy do (jak dla mnie wzorowych) Chucklefish Games i Free Lives, które nie dość że wprowadzają duże update'y, zmieniające gry nie do poznania, to naprawiają bugi. Wiem, Overkill ma trudniej, lecz jest większą firmą i ma więcej funduszy. Stare bugi ciągle są spotykane i dołączyły do nich nowe.
 14. Podsumowując - niewypał.
 15. Tu nie chodzi tylko o sposób zabawy. Grając na nowszym TTT próbowałem pokazać, jak wyglądała gra za starych czasów. Tu chodzi o atmosferę, której teraz nie ma (albo jestem zbyt ślepy by ją dostrzec). Najlepsze wspomnienia mam ze starego TTT. Za każdym razem gdy po dłuższej przerwie wbijam na serwer, nie znam większości graczy. Staje się wtedy jak legenda, mit. Może to zły pomysł na reaktywacje. Czy jednak nie byłoby dobrym pomysłem zrobić drugi serwer? Pojawiłby się wtedy wybór. Gracze dołączaliby do serwerów, gdzie mieliby więcej znajomych.