talaq

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  701
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  20

O talaq

 • Ranga
  Aktywny forumowicz
 • Urodziny July 14

Informacje

Ostatnie wizyty

4001 wyświetleń profilu
 1. Nic dodać nic ująć, Exotic ma racje w 100% a dla wszystkich co uważają inaczej polecam przeczytać nie tylko opisy SCP ale także historie, incydenty i opisy placówek, grup i zagrać w SCP CB a potem się wymądrzać i pisać głupoty, bo potem to nie jest SCP Breach tylko jakiś ośrodek z masą wymyślonych pierdół kupy sie nie trzymających, ba ja bym poszedł dalej i nawet darował sobie branie materiałów z polskiej fili SCP tylko czerpał bym wyłącznie z oryginału, czytaj anglojęzyczne SCP i gra SCP CB.
 2. Kolejny SCP, którego według fabuły uniwersum SCP nie powinno być w tym ośrodku. Może zamiast kombinować to dodajmy SCP typu 860 (chodzi o potwora z wnętrza jego wymiaru) i inne, które by miały racje bytu a nie dodajemy SCP, bo łatwo je zrobić, a według fabuły nie powinno ich być.
 3. Exotic ma całkowitą racje, identyfikacja jest wystarczającym ułatwieniem dla Klasy D, a jak ktoś nie umie uciec, bo jest zwyczajnie kiepski to niech nie prosi o nie wiadomo jakie ułatwienia :).
 4. Tak chodziło mi o SCP 035, który mimo bycia SCP ma bardzo dużo wspólnego z klasą D, a jeżeli chodzi o CI to trzeba zwiększyć ich ilość, a także polecam się zapoznać z fabuła SCP CB gdzie wyłam w bezpieczeństwie występuje w skutek działan Dr. Maynarda i Agenta Skinnera którzy był w CI.
 5. Przypominam, że atomówka jest odpalana w przypadku braku możliwości złapania SCP(szczególnie niebezpiecznych) i klasy D, więc dla 966 można zrobić wyjątek bo to nie jest Keter, więc fundacja by nie odpaliła ładunków tylko wysłała oddział do złapania tego SCP. Tak samo jak dla tych SCP, które nie są bardzo niebezpieczne. Ładunek powinien być oboeiązkowy dla ucieczki 682 i tego typu SCP. (na 106 wystarczy ostrzał z helikoptera - tak było w SCP CB z tego co pamiętam).
 6. +menu_context pisane wiele razy na forum już.
 7. Nie chcę wam psuć zabawy, ale klasa D to: - byli więźniowie - w przypadku złamania jakiegokolwiek protokołu skierowani na śmierć (terminacja w żargonie SCP) - są najgorszym bydłem, które mając ogromny łut szczęścia mogą ewentualnie starać się wydostać - jedną z niewielu szans dla nich jest CI Polecam zagrać wszystkim "szpecjalistom" w SCP:CB i poczytać oryginalne SCP i wtedy dowiecie się, że klasa D ma głównie w grze,nie za wiele do roboty, poza staraniem o ucieczkę lub modlitwą o ratunek, a nie zorganizowaną grupą super komandosów z kartami poziomu 4 (które są z reguły dla wyższych badaczy jak i personelu placówki, którzy muszą mieć taki dostęp) i bronią magicznie pojawiającą się w celach, gdzie mają jedynie kibel i prycze... To CI powinno dobrze grać, żeby ich uratować, oni powinni po cichutku starać się uciec i chowając, jak naukowcy czekają na MTFy, tak D na CI, a nie rushe, nie wiadomo co. To są typowe 2 typy dla gry spokojnej, takiej żeby przeżyć, to SCP, MTFy i SCP głównie walczą.
 8. Ja uważam, że to świetny pomysł i doda trochę klimatu z oryginalnego SCP CB, którego trochę momentami brakuje na serwerach #SCP-087B. A w razie niewypału można dostosowywać czas atomówek jak i dostępu do nich (chociaż karta 4 byłaby idealna), przypominam także, że wszelkie takie pomysły są strzałem w dziesiątkę, bo dodają klimatu, i zabawy, która jest zgodna z oryginalnym uniwersum SCP, a nie, SCP wymyślone z powietrza i potem nie wygląda to najlepiej.
 9. W tym filmie autor wybiera swoją dedykowaną kartę jako tą główną, jak czytałem u niektórych osób na wszelakich kartach od nvidi (np. gtx 950) gra normalnie chodziła na dedykowanej. Poszperałem i skontaktowałem się z jednym z osób pracujących nad SCP CB i wrzucam odpowiedzi odnośnie problemów: Temat do zamknięcia. Tłumaczenie wiadomości:
 10. Mam pewien problem z grą SCP CB, po ściągnięciu gry w launcherze nie mam możliwości wyboru mojej karty graficznej, tylko Główny sterownik ekranu i Intel HD 4000, nawet pomimo nastawienia wysokiej wydajności w programie od radeona nic się nie zmienia, fpsy są bardzo niskie a gra nie używa w ogóle dedykowanej karty. Specyfikacja: I7-3612QM AMD Radeon 7670M (na dole dorzucam ss z wersjami sterownika) Ram 8 GB DDR3 1600MHz Windows 7 64bit
 11. Pomogę - http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:139513866%20&advType=steamid
 12. Nie chcę komuś zarzucać błędu, ale pierwsze zdanie w opisie modu Guess who? brzmi tak: czy ja tam widzę Spy Party? Chyba tak, to widać taki mod istniał/istnieje. A sam mod mógłby być ciekawy.
 13. Bo z początku moja drużyna miała mnie zabić...
 14. Smutna sprawa, ale nie do końca było tak jak pisze Szynszylu. Rundę wcześniej Kajox zażyczył sobie mojej śmierci w next, ja wziąłem wardena włączyłem team-damage, aby jakiś inny CT/Guard mnie zabił, no ale niestety nie działało to wpisałem killa zapominając o włączonym TD no i niestety runda zrobiła się chaotyczna, pozdrawiam.
 15. Proszę o dodanie https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=249131537, taki flash możliwy do wygrania w ruletce byłby dobrą rzeczą (jakaś szansa na ucieczkę u ogarniętych wardenów) Dodatkowo mam taką propozycję, aby dorobić dodatkowy slot (5 - Special) na właśnie granaty, to do sprawdzania eq itp. Oczywiście jeśli jest taka możliwa edycja kodu. Ps. Tylko najpierw by trza ruletkę dodać, bo bez niej cienko.