talaq

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  691
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  20

O talaq

 • Ranga
  Aktywny forumowicz
 • Urodziny July 14

Informacje

Ostatnie wizyty

3963 wyświetleń profilu
 1. Pomogę - http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:139513866%20&advType=steamid
 2. Nie chcę komuś zarzucać błędu, ale pierwsze zdanie w opisie modu Guess who? brzmi tak: czy ja tam widzę Spy Party? Chyba tak, to widać taki mod istniał/istnieje. A sam mod mógłby być ciekawy.
 3. Bo z początku moja drużyna miała mnie zabić...
 4. Smutna sprawa, ale nie do końca było tak jak pisze Szynszylu. Rundę wcześniej Kajox zażyczył sobie mojej śmierci w next, ja wziąłem wardena włączyłem team-damage, aby jakiś inny CT/Guard mnie zabił, no ale niestety nie działało to wpisałem killa zapominając o włączonym TD no i niestety runda zrobiła się chaotyczna, pozdrawiam.
 5. Proszę o dodanie https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=249131537, taki flash możliwy do wygrania w ruletce byłby dobrą rzeczą (jakaś szansa na ucieczkę u ogarniętych wardenów) Dodatkowo mam taką propozycję, aby dorobić dodatkowy slot (5 - Special) na właśnie granaty, to do sprawdzania eq itp. Oczywiście jeśli jest taka możliwa edycja kodu. Ps. Tylko najpierw by trza ruletkę dodać, bo bez niej cienko.
 6. A nie lepiej, żeby FD dostawał po prostu niebieską koszulę/poświatę? Bardziej widoczny by był i by się rzadziej mylił.
 7. Wpada w ucho:
 8. Pssst, podanie może leżeć, po prostu nie wiadomo kiedy ktoś się nim zajmie. A z tego co pamiętam Cezary ogarniał, więc można dać mu szansę.
 9. Ban nakładany z automatu, aby nie unikać slayów, kiedy na serwerze murder wyjdziesz z slayem automatycznie banuje na 3h 20 min. (z tego co wiem, jak się mylę to proszę napisać)
 10. Odnośnie KB, to tylko wina nieumiejętnej gry, że takiego KB się dostaje ja przez moje 250h na serwerze neo dostałem 1 KB i to będąc specjalnie strollowanym i jakoś nie płakałem. Karma ban w ogóle nie powinien podlegać zdjęciu. Zresztą czy naprawdę 12h bez grania w TTT to tak dużo? Tutaj dowód odnośnie moich KB: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:72914597&advType=steamid
 11. Z tego co pamiętam nazywało to się Radio Jammer, ale nie umiem znaleźć na workshopie.
 12. Karma banów tutaj nie zdejmują, ale jak ja bym zatłukł 2 inno to 3 bym se darował :D.
 13. No Arczi to już tylko i wyłącznie twoja wina, jeżeli wpuściliście inno do T-roomu to teraz masz. Takim tokiem myślenia zabrońmy wszystkiego innocentom bo nie daj boże zdrajcy będą mieli za ciężko nic tylko im bronie pozabierać i zrobić murdera :D.
 14. Była kiedyś kara za kampienie w T roomie i była ona całkowicie bezsensowna, zdrajca ma swój czas, który może wykorzystać jak chce wypełniając cele rozgrywki, a dla innocenta T room to idealne miejsce na kampienie się, jest bezpieczny, każdy kto wejdzie z automatu staje się wrogiem.
 15. Dzięki wielkie, spróbowałbym coś pokombinować, ale kopie zapasowe serwera MC, samego klienta gry straciły swój żywot z moim dyskiem przenośnym, dlatego musiałbym wszystko ściągać od zera (Bukkit, MC, mody optymalizujące grę i pluginy) na co obecnie nie mam czasu, ani chęci, jednak jak znajdę takowe to dam znać czy są jakieś postępy.