Radke

Ekipa Garry's Mod
 • Ilość dodanej zawartości

  405
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  12

3 obserwujących

O Radke

 • Ranga
  Zaawansowany poster
 • Urodziny

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  40858884

Informacje

Ostatnie wizyty

1514 wyświetleń profilu
 1. SpiduR podrzucił Ci wzory wpisów - przeredaguj to ładnie do nowego tematu (najlepsze byłoby chyba Niesłuszne potraktowanie) i będzie cacy. Ten zamykam ze względu na brak zgodności ze wzorem. Pozdrawiam!
 2. Dziękujemy łaskawco, że zadałeś sobie tyle trudu i napisałeś aż całe dwa posty. Powinieneś dostać Złoty Krzyż Zasługi PRL od Prezydenta, no a jak to nie przejdzie to chociaż Weterana na forum, bo to normalnie jest taki wysiłek że Jeżu! A tak poważnie to skoro kolegę oskarżyciela nie interesuje finalny wynik skargi to dodam coś od siebie: Jak dla mnie wersja Gerarda i Marmolady jest przedstawiona przejrzyście i wierzę w nią. Jak z Marmo bywa różnie to Gerard jest osobą rzetelną i godną zaufania i jego wersja mnie przekonuje. I zamknę tą sprawę. Pozdrawiam!
 3. Dobry człowiek, ogarnięty z doświadczeniem i podejściem do graczy Tak Pozdrawiam!
 4. Skoro wszystko zostało wyjaśnione to zamykam na prośbę autora.
 5. To teraz ja dołożę swoją cegiełkę - przeglądałem logi chyba z 20 razy z tego zdarzenia gdy byłem na serwerze i wywnioskować można dwie rzeczy: 1. Revenge RDM miał miejsce. Do tego odpowiedź - Adam został zRDMowany to jest prawda i złoży reporta którego Anal sprawdził i wymierzył karę osobnikowi oskarżonemu. I koniec. Nie dyskutuje się z organem wykonawczym o długości bana/ilości slayi, bo to on od tego jest a nie ty. To raz. 2. Baron nie był provenem. Wręcz zabił inno. I to samo - Operatorzy nie odkopią wszystkiego. Anal mógł tego nie zauważyć, a pomyłki zdarzają się każdemu, chociażby mnie, bo wszyscy jesteśmy ludźmi i nie wiemy/widzimy wszystkiego. I coś od siebie - jak dla mnie robienie afery, skarg czy czegokolwiek o jednego slaya to troszkę z deka nawet bardzo bez sensu. Trzeba było posiedzieć po cichu plując do siebie tą rundę i grać dalej. Ale nie - nasze TTT by nie było Strefowe gdyby tak się zadziało Jak dla mnie skarga o błachą rzecz, do zamknięcia. Pozdrawiam!
 6. Na TTT sobie radzi - polecam tego użytkownika
 7. Paaanowie, ale nie róbcie tu błędów rzeczowych... Marmolada nie jest w gronie operatorów A tak całkiem serio - jesteście idiotami. Dajecie się prowokować byle czym. MYŚLCIE! Cała atmosfera jest psuta przez tą bezmyślność i brak jakichkolwiek perspektyw przyszłości. Teemo (zakładam że to ty) - nie ma zajmowania placówek przez Detektywa - i nie ma że grasz pasywnie czy agresywnie - dawno temu to zostało ustalone i tego sie trzeba trzymać. Nie ma "Kampienia". To jest raz. A dwa - czy jeżeli w tym wypadku wejdzie Ci na wieże 10 inno to też wszystkich zabijesz? Powtórzę - MYŚLCIE! Dałeś sie sprowokować jak 7-latek! Obecni gracze na serwerze to w 80-90% bezmózgie trolle, którzy nie słuchają czy nie czytają to co mówi D. Więc to tylko i wyłącznie twoja wina. Koniec kropka. Zróbcie coś z tym ludzie bo szewskiej pasji idzie dostać... Pozdrawiam!
 8. Kim ty człeku jesteś? Chwilę pograłeś i myslisz że sie nadasz? Mając 14 i będąc jeszcze szczylem chcesz pełnić dosć odpowiedzialną funkcję? Oh stop, PLZ. Niet, nope, neni! Pozdrawiam!
 9. Karma ban jest nakładany na delikwenta na 12h za zbyt niską karmę. Musiałeś przeskrobać żeby go dostać. Nieładnie... I nie - to jest jedyny rodzaj kary który trzeba przesiedzieć. Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam!
 10. Było i kłóciło sie z logami i tylko problemy powodowało. Chyba że dałoby sie to naprawić to wtedy można pomyśleć.
 11. To ja też coś może dodam: 1. Golden Deagle już u nas był i z tego co pamiętam nie przyjął się za dobrze. Poza tym - patrząc na poziom niektórych graczy już czuję nadużycia <Retard Alert!> 2. Ten Jugg to z deka przesada - nie róbmy z D Iron Mana. Wystarczy mu klasyczna kamizelka (y) 3. Po co Ci medikamenty skoro jest mikrofala Brouvera - ta sama zasada P.S: Też chyba coś podobnego było i też poleciało z dymem 4. NightHawk jest ciekawy, mógłby być (o ile pistolet sygnałowy nie jest juz w skalpie D). Moja opinia na ten temat - dzięki!
 12. Zostawić to co być musi (regulamin etc.) a resztę won do śmieci.
 13. Oj tak - Kenyn dobrze się u nas spisywał a na JB nie słyszałem też złych opinii o nim. Nada się
 14. Temat został napisany w złym dziale, więc przeniosłem do właściwego. Dodatkowo - podanie nie jest zgodne ze wzorem. Przeczytaj informację tutaj --> http://strefagier.com.pl/index.php?/topic/5624-wzór-podania-o-administratora/ I napisz podanie ponownie. Zamykam. Pozdrawiam!