Radke

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  413
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  12

3 obserwujących

O Radke

 • Tytuł
  Zaawansowany poster
 • Urodziny

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  40858884

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:1:78044510
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z pięknej, pełnej kominów miejscowości na Śląsku zwanej Dąbrowa G.
 • O mnie
  Bigger Than A Night Sky
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

1617 wyświetleń profilu
 1. W końcu jakieś odwołanie od mojego bana - zaczynałem się nudzić Bana dostałeś za kilka rzeczy, a mianowicie: -Za RDM na T - to, że byłem to ja to tylko czysty przypadek, ale sprawiedliwość musi być -za rzucanie randomowych disco na mapie ttt_rats_kitchen - każdy z nas wie czym to grozi dla potencjalnej ofiary -za całokształt twojego zachowania Jednak ze względu na to że to twój pierwszy ban to skrócę Ci go do 3 dni. Następnym razem będzie recydywa i duuużo dłuższy ban. Zamykam i pozdrawiam!
 2. Dobre - daje okejke (y)
 3. Ale to nas w tym momencie nie interesuje ziomuś. Odpowiadasz za swoje zachowanie na całej Strefie. Poza tym - SB działa na zasadzie "wszystko albo nic" tak więc sorry memory - nabroiłeś i teraz sobie odpoczniesz i przemyślisz swoje zachowanie. Może... Co do samego bana zasłużony, aczkolwiek nie wiem czy długość nie jest ciut za duża. Z drugiej strony natomiast wierzę, że Johny dobrał długość adekwatnie do czynu, wiec co do ewentualnego skrócenia się nie odniosę, bo jestem między młotem a kowadłem Pozdrawiam!
 4. Gracz został ukarany dłuugim banem. Zamykam i dziękuję za zgłoszenie - dzięki tobie Strefa Gier stała się lepsza! Pozdrawiam!
 5. Tu tak panowie nie do końca - TTT sie trzyma, bo panuje na nim taka a nie inna atmosfera, w miarę luźna, czasem wręcz śmieszna. Możecie mieć serwer z potęzną różnorodnością broni, ale jeśli nie stworzycie atmosfery na nim to "Baj Baj Gienia". Co do samego trybu to nie ma się co tu rozdrabniać - zdrowy remake The Ship, jednak chętnie bym zobaczył co to będzie za twór. Za!
 6. Żebyś się czasem nie przerobił... A tak całkiem serio to Tomislav już chyba wszystko podsumował - gracza upomnę i jednego i drugiego, a kolejne wykroczenie będzie już odnotowane i zostanie wystosowana kara. Pozdrawiam i zamykam.
 7. Daje okejkę - zna się na trybie i sam jest spoko człek. #RadkeApproved
 8. SpiduR podrzucił Ci wzory wpisów - przeredaguj to ładnie do nowego tematu (najlepsze byłoby chyba Niesłuszne potraktowanie) i będzie cacy. Ten zamykam ze względu na brak zgodności ze wzorem. Pozdrawiam!
 9. Dziękujemy łaskawco, że zadałeś sobie tyle trudu i napisałeś aż całe dwa posty. Powinieneś dostać Złoty Krzyż Zasługi PRL od Prezydenta, no a jak to nie przejdzie to chociaż Weterana na forum, bo to normalnie jest taki wysiłek że Jeżu! A tak poważnie to skoro kolegę oskarżyciela nie interesuje finalny wynik skargi to dodam coś od siebie: Jak dla mnie wersja Gerarda i Marmolady jest przedstawiona przejrzyście i wierzę w nią. Jak z Marmo bywa różnie to Gerard jest osobą rzetelną i godną zaufania i jego wersja mnie przekonuje. I zamknę tą sprawę. Pozdrawiam!
 10. Dobry człowiek, ogarnięty z doświadczeniem i podejściem do graczy Tak Pozdrawiam!
 11. Skoro wszystko zostało wyjaśnione to zamykam na prośbę autora.
 12. To teraz ja dołożę swoją cegiełkę - przeglądałem logi chyba z 20 razy z tego zdarzenia gdy byłem na serwerze i wywnioskować można dwie rzeczy: 1. Revenge RDM miał miejsce. Do tego odpowiedź - Adam został zRDMowany to jest prawda i złoży reporta którego Anal sprawdził i wymierzył karę osobnikowi oskarżonemu. I koniec. Nie dyskutuje się z organem wykonawczym o długości bana/ilości slayi, bo to on od tego jest a nie ty. To raz. 2. Baron nie był provenem. Wręcz zabił inno. I to samo - Operatorzy nie odkopią wszystkiego. Anal mógł tego nie zauważyć, a pomyłki zdarzają się każdemu, chociażby mnie, bo wszyscy jesteśmy ludźmi i nie wiemy/widzimy wszystkiego. I coś od siebie - jak dla mnie robienie afery, skarg czy czegokolwiek o jednego slaya to troszkę z deka nawet bardzo bez sensu. Trzeba było posiedzieć po cichu plując do siebie tą rundę i grać dalej. Ale nie - nasze TTT by nie było Strefowe gdyby tak się zadziało Jak dla mnie skarga o błachą rzecz, do zamknięcia. Pozdrawiam!
 13. Na TTT sobie radzi - polecam tego użytkownika