Skocz do zawartości

TomiSi84PL

Użytkownik
 • Zawartość

  63
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

7 obserwujących

O TomiSi84PL

 • Tytuł
  Piszący posty
 • Urodziny 02/26/84

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  ARMA

Ostatnie wizyty

801 wyświetleń profilu
 • TmK

 1. Pomocy z Padem!!!!!!!!!!!!

  X360ce trzeba wgrać do katalogu tam gdzie jest gra i uruchomić go ustawić pada względem swoich potrzeb potem zapisać. I dzięki temu program sam podmienia xinput1_3.dll. Ale trzeba w katalogu z gra poszukać plik xinput1_3.dll. (I tam gdzie ten plik bedzie trzeba zgrać X360ca ).
 2. Project Reality i S.Q.U.A.D.

  Takie małe ale.
 3. https://www.g2a.com/weeklysale/?adid=M_6_20150529&id=2&utm_source=Mailing&utm_medium=Mailing&utm_campaign=M_6_20150529
 4. Witam problemem jest różnorodność kości pamięci jeśli podłączysz wolniejsze kości z nowymi szybszymi to parametr będzie pobierany z wolniejszych kości. Jak to są duale to pamiętaj że musza być tez w odpowiednich slotach na płycie. Dlatego najlepiej mieć wszystkie kości takie same czyli 4 x 2gb 4 x 4gb 4 x 8gb 4 x 16gb 4 x 32gb itd. Co do systemy to 32 bit obsługuje do 4gb ramu 64 powyżej 4gb ramu. Jak dobrze rozumie podłączasz najpierw kość 2gb 4gb 2gb 0gb (2gb dual) czy 2gb 0gb 2gb 4gb (2gb dual) ? Inny sposób to 4gb 2gb 0 gb 2gb, kości 2 gb będą podłączone w dual ale jak pisałem 4gb otrzyma wartości 2gb kości. Czyli nie będziesz w 100% wykorzystywał możliwości 4gb kości.
 5. [A2:CO] Staszek

  Gra jako dowódca, osoby słuchają go podczas rozgrywek. Często jest na serwerze o różnych godzinach. Ma duży nacisk na rozgrywkę COOP. Jestem na Tak.
 6. [Mariuusz] A2:CO

  Aprobata na podanie.
 7. Life Is Strange™

  Nowa gra ale z kuźni Square Enix w stylu The Walking Dead, ale nie o zombiakach. Lecz system gry taki sam jak w The Walking Dead czyli każda decyzja podjęta w grze wpływa na dalsza rozgrywkę. W dodatku możliwość cofnięcia się w czasie ale skutki w przeszłości teraźniejszości i przyszłość mogą być katastrofalne. Raczej każdy zna Square Enix która słynie z serii takich jak : Final Fantasy – gra typu jRPG licząca ponad 18 części. Dragon Quest – gra jRPG. Kingdom Hearts – gra action RPG tworzona we współpracy z Disney. Front Mission – gra strategiczna mająca swoje korzenie w prawdziwym świecie. Star Ocean. Fullmetal Alchemist – gra, serial anime oraz manga traktująca o alchemii. Chrono Trigger – gra jRPG na konsolę Super Nintendo, stworzona z pomocą Akiry Toriyamy, twórcy mang m.in.:Dragon Ball, oraz jej kontynuacja Chrono Chross na konsole Playstation. Deus Ex: Bunt ludzkości. Sleeping Dogs. Tomb Raider (2013). Tytuł warty uwagi dla osób co grały w The Walking Dead i osób co nie bardzo przepadają za zombiakami. Link do gry na Steam http://store.steampowered.com/app/319630/
 8. help

  Swoją kartę GeForce 9800 GTX+ SLI wrzuciłem do piekarnika problem z zimnymi lutami z głowy. Karta działa poprawnie. Ale ze względu że mam inna to z niej nie korzystam, będzie w razie kłopotów jako zapasowa.
 9. help

  Sadysta miałem Gigabyte 9800 GTX+ niestety te serie kart mają problem bo mają wadę konstrukcyjną zimne luty. Moja karta tak samo przestała działać po pewnym czasie więc jest taka możliwość że ja przy auto owerlocku przetaktowuje zbyt mocno przez co karta za mocno się grzeje moja przed tym jak całkowicie padła osiągała ponad 100 stopni. Radze wymienić wiatrak i radiator na bardziej skuteczny lub nie pozwalać na auto owerlocking. Niestety jeszcze swojej nie piekłem w piekarniku wiec nie wiem czy to by naprawiło by moja kartę xD ale podobno taki sposób jest ostateczny jak już nie będzie ci działać. Im nowsze sterowniki zainstalowane do tej karty z Nvidia tym bardziej ja grzeją.
×