DragonFly

Weteran SG
 • Ilość dodanej zawartości

  700
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  32

8 obserwujących

O DragonFly

 • Ranga
  Aktywny forumowicz
 • Urodziny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

3338 wyświetleń profilu
 1. Jestem na NIE. Widać, że masz parcie na władzę... Dzień temu napisałeś podanie na serwer BR, a teraz gdy zostało ono odrzucone(Słowa Kanade) piszesz na TTT... Zdecyduj się gdzie chcesz poświęcać swój czas. Tam się nie udało, to tutaj spróbuje? To tak nie działa. Twoje rozumowanie jest ułomne. Według Ciebie teoretycznie można trollować, łamać regulamin na jednym serwerze, a na drugim już to nie powinno się liczyć? Jeżeli byłeś administratorem na JB, to każdy kto tam grał i widział jak się sprawowałeś to może się do tego odnieść, ponieważ już poznali Cie jako administratora. Samo to zdanie już powinno przekreślić Twoją kandydaturę.
 2. Nikt się nie interesuje już na tym forum... Dominossek stracił uprawnienia, proszę o zamknięcie tematu.
 3. Po tych dwóch zdaniach jestem za przywróceniem mu p bana, a nie tylko za zabraniem uprawnień.
 4. Zabawisz graczy, czy siebie? Tutaj jest lekka różnica. Moim zdaniem po prostu chciałeś się pobawić i tak zrobiłeś, niszcząc innym grę. Moim zdaniem powinien wlecieć degrade. Administracja jest dla graczy, a nie na odwrót. Jest to zajęcie charytatywne, jeśli to Cie nudzi to nie wiem czemu w ogóle dostałeś uprawnienia.
 5. @jefrey12 Jak większość innych osób które się tutaj wypowiedziały? Przypominam jest to forum, na którym każdy ma prawo wtrącić swoje zdanie. Moje było jakie jest, ze względu na przedstawioną sytuacje przez Oskarżającego. Po przedstawieniu sytuacji, miałem taki pogląd na nią, a nie inny. I dalej będę się z tym zgadzał, że to nie było dobre zachowanie z Twojej strony. Szkoda tylko, że obrażasz mnie na forum.
 6. @Esmerill a rolą admina nie jest trollowanie graczy ;). Tak, więc mamy tutaj remis. Namawianie graczy do utrudnienia gry dete...
 7. @UrbanizjuszPL Coraz bardziej mnie zaskakujesz... "Masz poczucie humoru" "Nie znam Cię osobiście, nie gram na murderze" - To skąd wiesz, że ma poczucie humoru? Uważasz, że ten fragment jest śmieszny, zabawny? To Ci pozwoliło stwierdzić, że ma poczucie humoru? Przepisałeś wszystko to co napisałem w Twoim podaniu, tylko w inny sposób... Pozdrawiam, Kappa.
 8. Będę odnosił się w podpunktach bo tak będzie mi wygodniej: 1) Tak wyklucza. Powiedz mi jak widzisz rozmowę z graczem który ma +-20 lat? Ty masz 13, różnica jest kolosalna. W doświadczeniu, słownictwie itd. Ja nie potraktowałbym osoby która ma 13 lat na poważnie w jakiejkolwiek grze. Większość graczy tak samo, bo widzą Ciebie jako "Gówniarza". Dam przykład z pewnego serwera TTT(Więzienie), tam admina dostało kilka chłystków w Twoim wieku, wiesz jak byli traktowani? Jak ścieki, nikt ich nie słuchał, nawet administracja z nich drwiła. 2) Widzisz wyciągasz zdanie z kontekstu, nigdzie nie porównałem Ciebie do NanoTecha`a, a dałem tylko Jego przykład, po to tylko aby uzasadnić mój argument. Chodziło tutaj o nadanie administratora przez pryzmat lubienia danej osoby. Wyciągasz strasznie pochopne wnioski, a w Twoim zdaniu czuć żal i gorycz do mojej osoby. 3) Kolego przeczytaj uważnie i dokładnie moje wypowiedzi " Sam powinieneś wiedzieć, że osoby młode -Gimnazjum, i to w tych czasach są nieodpowiedzialne i uważają się za nie wiadomo kogo. Nie twierdze, że każdy taki jest, ale na pewno większość. ". Nigdzie nie napisałem czegoś o Twojej osobie. Pisałem ogólnikowo, brak tutaj zwrotów w Twoją stronę. Tak samo nie powiedziałem, że będziesz bawić się komendami. Prosiłbym Cie o zaprzestaniu wmawiania mi czegoś, czego nie zrobiłem. Czytanie ze zrozumieniem ciężko Ci wychodzi 4) Ten podpunkt to wisienka na torcie. Nie wiem a się wypowiem, najgorsza z rzeczy jakie można popełnić. Naprostuje Cie dość szybko: Nasz Królewicz dostał SA tylko po to by zmienić hud/czat, tak aby lepiej to wyglądało. Nie dostał go na stałe, miał zrobić tylko to i koniec. Co do bawienia się komendami, tak to prawda. Ten osobnik został wybrany na SUPER ADMINA DR, bo był ziomkiem Azus`a... Nie powinien on dostać jakichkolwiek uprawnień na strefie, ale Azus postanowił inaczej. A wiek w przypadku tej osoby i tak nie miał znaczenia, bo była chora psychicznie, tylko Azus nie chciał tego przyjąć do wiadomości.
 9. To sobie chłopak marzenie wybrał... Ja nie wiem czy Ty to napisałęś dla żartów, czy też na poważnie. Jeśli chłopak ma takie marzenie to nie wróże mu świetlanej przyszłości. "Ja" nie piszemy z wielkiej litery, chyba, że chcesz podkreślić to jaki to Ty nie jesteś wielki i wspaniały, co chyba chcesz zrobić. Nie pisz tyle kropek za każdym razem gdy kończysz zdanie. Bo wygląda to nieschludnie, a sam przy tym wypadasz w złym świetle. Jak na swój wiek to miło się rozmawiało z NanoTech`em i też był ogarnięty, ale na admina to on się nie nadawał. To, że kogoś lubisz nie znaczy, że taka osoba z góry nadaje się na admina. Ja nie wiem, czy wy nie rozumiecie, że administrator ma budzić respekt? Ma mieć ogromną charyzmę, żeby wpływać na graczy. Ty chcesz mi powiedzieć, że osoba 13 letnia jest osobą charyzmatyczną? Kto weźmie go na poważnie, gdy przyjdzie mu rozwiązać jakiś spór? Popiszczy przez mikrofon, to go starsi gracze wyśmieją. Takie jest moje zdanie. Nikt nie potraktuje osoby która ledwo skończyła podstawówkę lub nadal w niej jest na poważnie.
 10. @Nickos04 wiem co napisałeś w swoim podaniu. Ja napisałem, że "sam lepszych nie podałeś". Większość podań wygląda następująco "Mam doświadczenie, chce pomagać, dużo cheaterów i buggerów, mało administracji". Dlatego też napisałem, że Twoje powody zostania administratorem są równie dobre jak i w/w osoby. Sam powinieneś wiedzieć, że osoby młode -Gimnazjum, i to w tych czasach są nieodpowiedzialne i uważają się za nie wiadomo kogo. Nie twierdze, że każdy taki jest, ale na pewno większość. Z wiekiem nabierają doświadczenia i wiedzy potrzebnej do rozwiązywania konfliktów i sporów. Napis preferowany wiek =>16, jest tak o, mało osób dostało admina/operatora przed 16 rokiem życia, z autopsji wiem, że kończyło się to wielką pomyłką (Samuraj, master). Szkoda, że nie odniosłeś się do twojego "będę dobrym adminem xd". Co do zdobywania wiedzy... Komendy to nie jest wiedza potrzebna do zostania adminem, ważne jest to jak ktoś podchodzi do sporów, wykroczeń. A tego nie nauczysz się z samego czytania, to trzeba poznać na własną rękę, a jemu nie będzie to dane przez najbliższy czas( Mogę się mylić, ale myślę, że Azus ma podobne poglądy).
 11. Ja rozumiem, że udzielanie się na forum daje plusiki w podaniach, ale, żeby pisać takie głupoty... Sam sobie zaprzeczasz. Jak ma zdobyć doświadczenie jako administrator, skoro jest już z góry skreślony za wiek... I nikt mu admina nie da. Rozumiem, że chętnie przeczytasz Jego zgłoszenie za kilka lat, kiedy osiągnie próg 16 lat. Co do punktu 5 sam lepszych nie podałeś w swoim podaniu, no chyba, że tą perełkę "będę dobrym adminem xd". No świetny powód. Fajnie jest się udzielać na forum, ale z sensem.
 12. Serio chcecie być tacy drobiazgowi i liczyć ile minie do 2 lat? Z tego co pamiętam Igor miał dostać bana o wiele wcześniej, ale pracował nad MG i Arolek go nie banował. Obecne TTT to syf... Jeśli chodzi o społeczność, nic a nic nie sprawiało mi przyjemności z grania na nim. Kiedyś TTT SG to nie był tylko skill, który był na bardzo wysokim poziomie, ale też społeczność. Warto starać się, aby osoby które miały w nią wkład dalej tam grały. Ivarion może nie należał do elity trolli, ale zawsze humor poprawiał i sprawiał grę przyjemniejszą. Nawet legendarny Troll(MD) powiedział mi, że neostrada to już nie jest to samo, bo dużo osób się wykruszyło. Moim zdaniem warto byłoby zainwestować w takich graczy. Dlatego jestem w 100% za unbanem .
 13. Nie no ja to bym dał Sołtysowi tego unbana, co się wycierpiał to się wycierpiał. Jak znowu coś odwali to znowu dostanie bana
 14. Niech mu ktoś da blokadę na tydzień... Gościu masz przegrane 30h, na serwie nie grasz około roku... Grałęś w sierpniu potem zacząłeś w grudniu... Do zamknięcia.
 15. @raver "Kos kurw@"- Powiedział As do Oli, dziewczyny Kaptura i większości serwera... Pamiętam ten dzień, jak As(Chyba tak się nazywał zapomniałem Jego nick, można sprawdzić po banach/skargach) powiedział "Kos Kur..", a ja powiedziałem "czemu rzuca kosa na Ole". Jakie piekło wtedy się rozpętało, mimo tego, że każdy się śmiał to zostaliśmy ukarani na chyba tydzień za obrazę. Jeśli o to Ci raver chodziło w co wątpię bo to dość odległe czasy. "Idzie kaptur do lekarza, a tam Ola" - Ban na tydzień od Kyuu za obrazę... Kiedyś to administracja była taka dobra!!! (Nie o wszystkich mowa) "Kurwa jebane hitboxy" "Nie płacz" - Padało to co 3 minuty, pierwsze od Ensiferum drugie ode mnie. Ile się pgagów za to dostało, aż się łezka w oku kręci.