DragonFly

Weteran SG
 • Ilość dodanej zawartości

  720
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  33

9 obserwujących

O DragonFly

 • Ranga
  Aktywny forumowicz
 • Urodziny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

3454 wyświetleń profilu
 1. @Michał weź Ty lepiej nic nie pisz na forum... On nigdzie się nie wyparł tego, że nie korzystał z bugów. Czytaj ze zrozumieniem bo nie zdasz testu gimnazjalnego. No nie każde wykorzystywanie błędów przeszkadza innym graczom, owszem niektóre przeszkadzają w większym lub mniejszym stopniu, ale jeśli on użył tego do wydostania się z jakiegoś glitcha, co jest totalną głupotą, bo powinien poprosić admina lub skorzystać z !unstuck jeśli jest na breachu, to moim zdaniem można załagodzić karę. Na zawsze to powinni zabrać Tobie możliwość korzystania z forum. Nie Ty jesteś administratorem(Na szczęście), żeby decydować kto powinien i na ile dostać kare. Najlepiej poczekać na Krycha, bo to w końcu on był przy całej sytuacji i nałożył tego bana.
 2. Byli młodsi od niego co podania składali np. NanoTech lat 10/11 . Jestem na nie, za młodyy.
 3. @NooBak® Pytasz skąd jest skopiowane to podanie i dlaczego tak napisałem? Już Ci odpowiadam, na forum nie ma dokładnej o której godzinie dany gracz napisał podanie. Tzn. jest ale występuje ona dopiero po jakimś czasie od napisania podania, przez najbliższe dwa dni, jest napis "16 godzin temu". W chwili gdy zobaczyłem te podania na forum napis brzmiał "1 godzinę temu". Kurde coś jest nie tak dwa prawie identyczne podania na DR w przeciągu kilkunastu minut? To nie mógł być przypadek, że dwóch graczy z DR napisało w tym samym czasie podanie, sprawdziłem znajomych, nie mają takich samych lecz posiadają siebie nawzajem. Kurde znowu przypadek, że tych dwóch graczy się zna i składa podanie w tym samym dniu o zbliżonym czasie? Moim zdaniem podania napisali wspólnie, tylko, że jeden z nich musiał je trochę pozmieniać, aby " nie wyglądały na takie same". Sprawdziłem też serwer na którym "byłeś" administratorem... Fajna aktywność na forum 2 posty, w tym jedno to Twoje podanie które zostało odrzucone. "4.Dlaczego ty nadajesz się na tą pozycję: Nadaję się na moderatora, ponieważ jestem codziennie na serwerze i znam hitboxy, ponieważ byłem adminem na innym serwerze i się dużo na nim nauczyłem." - A u nas wymieniłeś tylko jeden serwer ;))), na którym miałeś przegrane 31h. Jako, rzekomy administrator przegrałeś na serwerze "3h"- Duże zmyślone doświadczenie. Za samo kłamstwo i próbę oszukania reszty administracji, z góry zamknąłbym te podanie. Jak myślałeś, że nikt Cie nie sprawdzi, to byłeś w błędzie Taki bonus : xSkyer: Tak? DragonFly: Hejka DragonFly: Kojarzysz gracza o Nicku Tomciak? DragonFly: Rzekomy administrator na Twojej sieci, na serwerze TTT xSkyer: Nie mamy takiego Administratora, zresztą TTT już nie funkcjonuje.
 4. Podaj nazwę serwera. Ja jestem na, nie zamknąłbym te podanie od razu za kopiuj wklej.
 5. Podaj nazwę serwera. Ja jestem na nie, zamknąłbym te podanie od razu za kopiuj wklej.
 6. Składnią to bijesz wszystkich kandydatów na głowę ;)))). Minek też daj więcej ;))))))). Na serwerze też tak powiesz graczowi, który będzie miał odmienne zdanie? Kto Ci tak niby powiedział? Na SG jestem od 3 lat, i zawsze panowała taka sama zasada, że gracz musi przegrać regularnie miesiąc, aby ubiegać się o stanowisko Administratora/Operatora. Wyjątkami są osoby które wcześniej sprawowały już jakąś władzę na SG, wtedy niektórzy inaczej patrzą na ich podania. Na breachu został wprowadzony stan wyjątkowy, aby zapewnić graczom komfort z gry, dlatego też ten punkt się nie zaliczał do podań, ale już br 1 ma ponad miesiąc, więc "CHYBA" dalej jest on brany pod uwagę. Jestem na NIE.
 7. @Rosołek no nie do końca... Jeżeli gracze mają problem z rozczytaniem tego nicku to powinien zostać zmieniony, ten podpunkt nie jest tylko dla administracji, żeby łatwiej dawała bany/gagi itd... Tylko po to, by gracze np. na JB mogli wydać mu jakieś polecenie, bo jak się do niego mają zwracać? Minka, ziomek z rękami? No bez przesady, takie coś można dodać sobie po nicku, a nie zamiast niego. Dumą wali od Ciebie na kilometr. "Wystarczy, że dla nas jest nick czytelny. Jeżeli nie potrafisz go odczytać, nie nasz problem." - Piękne.
 8. Weteranowi TTT zawsze dam okejke ;))).
 9. Na jakim TTT byłeś adminem?
 10. @Skorkowy też mam rade dla Ciebie, zabij się. Temat ma kilka godzin, a ty mu mówisz, żeby poszedł gdzieś indziej... Jest sobota nie każdy gra na komputerku od 8 rano i siedzi na forum 24/7. Mogę pisać teraz głupoty, więc nie dziw się jeśli to nie zadziała. Jeżeli działają Ci nieliczne serwery, to spróbuj zmienić obecny adres DNS na jakiś adres polecany przez Twojego operatora. Wiem, że z niektórymi grami to działa np. LoL( Niedziałający launcher)
 11. Na jakim serwerze TTT byłeś administratorem?
 12. @Miszczu Składnią też nie powalasz... Ale wracając do tematu, to jak jest to Twój "obowiązek"- to nie podawaj tak absurdalnych powodów jak "Od wczoraj to Ty nic nie grałeś", albo "40h w półtora tygodnia to mało". Człowieku o czym Ty piszesz... Jak już masz zamiar się wypowiadać to z sensem. @Domen63 Ja nie wiem czy Ty jesteś tak głupi, czy trollujesz... To, że ktoś ma admina, nie oznacza, że musi się na wszystkim znać albo, że słusznie został na niego wybrany. Teraz przechodzi okres próbny, podajże 1 miesiąca.
 13. Jak średnio Cie to interesuje to po ch** się udzielasz za przeproszeniem? Chcesz sobie posty ponabijać? Jak czegoś nie wiesz to nie pisz głupot i nie wprowadzaj w błąd innych użytkowników forum. Słownik raczej się przyda bo pomylić wierze z wieże... Ja wiem, nie miałeś podkreślenia, więc stwierdziłeś, że jest dobrze napisane
 14. Miszczu Azus już mówił, że jest to gt z wcześniejszego JB, dlatego ludzie mają po tyle godzin... Warto byłoby czytać co inni ludzie piszą. Co do samego podania jestem na tak, administracji na BR2 nie ma, więc przyda się tam ktoś. Ps. Polecałbym korzystać ze słownika Miszczu, bo popełnienie takiego błędu nie było przypadkiem... Wytykasz jakieś błędne minusy, oprócz wieku, a sam powinieneś zostać skreślony za ortografie.
 15. I na czym miałby ten tryb polegać? Na zabijaniu Tytanów i ? Moim zdaniem fatalny pomysł, jak chcesz to możesz sobie pograć w grę AOT, nie wiem czy jest dobra, ale wiem, że coś takiego istnieje. Musiałbyś bardziej rozpisać tryb bo w wielkim skrócie napisałeś tylko "Attack on Titan" i to wszystko, nic nie opisałeś.