DragonFly

Weteran SG
 • Ilość dodanej zawartości

  699
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  32

Zawartość dodana przez DragonFly

 1. Nikt się nie interesuje już na tym forum... Dominossek stracił uprawnienia, proszę o zamknięcie tematu.
 2. Po tych dwóch zdaniach jestem za przywróceniem mu p bana, a nie tylko za zabraniem uprawnień.
 3. Zabawisz graczy, czy siebie? Tutaj jest lekka różnica. Moim zdaniem po prostu chciałeś się pobawić i tak zrobiłeś, niszcząc innym grę. Moim zdaniem powinien wlecieć degrade. Administracja jest dla graczy, a nie na odwrót. Jest to zajęcie charytatywne, jeśli to Cie nudzi to nie wiem czemu w ogóle dostałeś uprawnienia.
 4. @jefrey12 Jak większość innych osób które się tutaj wypowiedziały? Przypominam jest to forum, na którym każdy ma prawo wtrącić swoje zdanie. Moje było jakie jest, ze względu na przedstawioną sytuacje przez Oskarżającego. Po przedstawieniu sytuacji, miałem taki pogląd na nią, a nie inny. I dalej będę się z tym zgadzał, że to nie było dobre zachowanie z Twojej strony. Szkoda tylko, że obrażasz mnie na forum.
 5. @Esmerill a rolą admina nie jest trollowanie graczy ;). Tak, więc mamy tutaj remis. Namawianie graczy do utrudnienia gry dete...
 6. @UrbanizjuszPL Coraz bardziej mnie zaskakujesz... "Masz poczucie humoru" "Nie znam Cię osobiście, nie gram na murderze" - To skąd wiesz, że ma poczucie humoru? Uważasz, że ten fragment jest śmieszny, zabawny? To Ci pozwoliło stwierdzić, że ma poczucie humoru? Przepisałeś wszystko to co napisałem w Twoim podaniu, tylko w inny sposób... Pozdrawiam, Kappa.
 7. Będę odnosił się w podpunktach bo tak będzie mi wygodniej: 1) Tak wyklucza. Powiedz mi jak widzisz rozmowę z graczem który ma +-20 lat? Ty masz 13, różnica jest kolosalna. W doświadczeniu, słownictwie itd. Ja nie potraktowałbym osoby która ma 13 lat na poważnie w jakiejkolwiek grze. Większość graczy tak samo, bo widzą Ciebie jako "Gówniarza". Dam przykład z pewnego serwera TTT(Więzienie), tam admina dostało kilka chłystków w Twoim wieku, wiesz jak byli traktowani? Jak ścieki, nikt ich nie słuchał, nawet administracja z nich drwiła. 2) Widzisz wyciągasz zdanie z kontekstu, nigdzie nie porównałem Ciebie do NanoTecha`a, a dałem tylko Jego przykład, po to tylko aby uzasadnić mój argument. Chodziło tutaj o nadanie administratora przez pryzmat lubienia danej osoby. Wyciągasz strasznie pochopne wnioski, a w Twoim zdaniu czuć żal i gorycz do mojej osoby. 3) Kolego przeczytaj uważnie i dokładnie moje wypowiedzi " Sam powinieneś wiedzieć, że osoby młode -Gimnazjum, i to w tych czasach są nieodpowiedzialne i uważają się za nie wiadomo kogo. Nie twierdze, że każdy taki jest, ale na pewno większość. ". Nigdzie nie napisałem czegoś o Twojej osobie. Pisałem ogólnikowo, brak tutaj zwrotów w Twoją stronę. Tak samo nie powiedziałem, że będziesz bawić się komendami. Prosiłbym Cie o zaprzestaniu wmawiania mi czegoś, czego nie zrobiłem. Czytanie ze zrozumieniem ciężko Ci wychodzi 4) Ten podpunkt to wisienka na torcie. Nie wiem a się wypowiem, najgorsza z rzeczy jakie można popełnić. Naprostuje Cie dość szybko: Nasz Królewicz dostał SA tylko po to by zmienić hud/czat, tak aby lepiej to wyglądało. Nie dostał go na stałe, miał zrobić tylko to i koniec. Co do bawienia się komendami, tak to prawda. Ten osobnik został wybrany na SUPER ADMINA DR, bo był ziomkiem Azus`a... Nie powinien on dostać jakichkolwiek uprawnień na strefie, ale Azus postanowił inaczej. A wiek w przypadku tej osoby i tak nie miał znaczenia, bo była chora psychicznie, tylko Azus nie chciał tego przyjąć do wiadomości.
 8. To sobie chłopak marzenie wybrał... Ja nie wiem czy Ty to napisałęś dla żartów, czy też na poważnie. Jeśli chłopak ma takie marzenie to nie wróże mu świetlanej przyszłości. "Ja" nie piszemy z wielkiej litery, chyba, że chcesz podkreślić to jaki to Ty nie jesteś wielki i wspaniały, co chyba chcesz zrobić. Nie pisz tyle kropek za każdym razem gdy kończysz zdanie. Bo wygląda to nieschludnie, a sam przy tym wypadasz w złym świetle. Jak na swój wiek to miło się rozmawiało z NanoTech`em i też był ogarnięty, ale na admina to on się nie nadawał. To, że kogoś lubisz nie znaczy, że taka osoba z góry nadaje się na admina. Ja nie wiem, czy wy nie rozumiecie, że administrator ma budzić respekt? Ma mieć ogromną charyzmę, żeby wpływać na graczy. Ty chcesz mi powiedzieć, że osoba 13 letnia jest osobą charyzmatyczną? Kto weźmie go na poważnie, gdy przyjdzie mu rozwiązać jakiś spór? Popiszczy przez mikrofon, to go starsi gracze wyśmieją. Takie jest moje zdanie. Nikt nie potraktuje osoby która ledwo skończyła podstawówkę lub nadal w niej jest na poważnie.
 9. @Nickos04 wiem co napisałeś w swoim podaniu. Ja napisałem, że "sam lepszych nie podałeś". Większość podań wygląda następująco "Mam doświadczenie, chce pomagać, dużo cheaterów i buggerów, mało administracji". Dlatego też napisałem, że Twoje powody zostania administratorem są równie dobre jak i w/w osoby. Sam powinieneś wiedzieć, że osoby młode -Gimnazjum, i to w tych czasach są nieodpowiedzialne i uważają się za nie wiadomo kogo. Nie twierdze, że każdy taki jest, ale na pewno większość. Z wiekiem nabierają doświadczenia i wiedzy potrzebnej do rozwiązywania konfliktów i sporów. Napis preferowany wiek =>16, jest tak o, mało osób dostało admina/operatora przed 16 rokiem życia, z autopsji wiem, że kończyło się to wielką pomyłką (Samuraj, master). Szkoda, że nie odniosłeś się do twojego "będę dobrym adminem xd". Co do zdobywania wiedzy... Komendy to nie jest wiedza potrzebna do zostania adminem, ważne jest to jak ktoś podchodzi do sporów, wykroczeń. A tego nie nauczysz się z samego czytania, to trzeba poznać na własną rękę, a jemu nie będzie to dane przez najbliższy czas( Mogę się mylić, ale myślę, że Azus ma podobne poglądy).
 10. Ja rozumiem, że udzielanie się na forum daje plusiki w podaniach, ale, żeby pisać takie głupoty... Sam sobie zaprzeczasz. Jak ma zdobyć doświadczenie jako administrator, skoro jest już z góry skreślony za wiek... I nikt mu admina nie da. Rozumiem, że chętnie przeczytasz Jego zgłoszenie za kilka lat, kiedy osiągnie próg 16 lat. Co do punktu 5 sam lepszych nie podałeś w swoim podaniu, no chyba, że tą perełkę "będę dobrym adminem xd". No świetny powód. Fajnie jest się udzielać na forum, ale z sensem.
 11. Serio chcecie być tacy drobiazgowi i liczyć ile minie do 2 lat? Z tego co pamiętam Igor miał dostać bana o wiele wcześniej, ale pracował nad MG i Arolek go nie banował. Obecne TTT to syf... Jeśli chodzi o społeczność, nic a nic nie sprawiało mi przyjemności z grania na nim. Kiedyś TTT SG to nie był tylko skill, który był na bardzo wysokim poziomie, ale też społeczność. Warto starać się, aby osoby które miały w nią wkład dalej tam grały. Ivarion może nie należał do elity trolli, ale zawsze humor poprawiał i sprawiał grę przyjemniejszą. Nawet legendarny Troll(MD) powiedział mi, że neostrada to już nie jest to samo, bo dużo osób się wykruszyło. Moim zdaniem warto byłoby zainwestować w takich graczy. Dlatego jestem w 100% za unbanem .
 12. Nie no ja to bym dał Sołtysowi tego unbana, co się wycierpiał to się wycierpiał. Jak znowu coś odwali to znowu dostanie bana
 13. Niech mu ktoś da blokadę na tydzień... Gościu masz przegrane 30h, na serwie nie grasz około roku... Grałęś w sierpniu potem zacząłeś w grudniu... Do zamknięcia.
 14. @raver "Kos kurw@"- Powiedział As do Oli, dziewczyny Kaptura i większości serwera... Pamiętam ten dzień, jak As(Chyba tak się nazywał zapomniałem Jego nick, można sprawdzić po banach/skargach) powiedział "Kos Kur..", a ja powiedziałem "czemu rzuca kosa na Ole". Jakie piekło wtedy się rozpętało, mimo tego, że każdy się śmiał to zostaliśmy ukarani na chyba tydzień za obrazę. Jeśli o to Ci raver chodziło w co wątpię bo to dość odległe czasy. "Idzie kaptur do lekarza, a tam Ola" - Ban na tydzień od Kyuu za obrazę... Kiedyś to administracja była taka dobra!!! (Nie o wszystkich mowa) "Kurwa jebane hitboxy" "Nie płacz" - Padało to co 3 minuty, pierwsze od Ensiferum drugie ode mnie. Ile się pgagów za to dostało, aż się łezka w oku kręci.
 15. Da się postawić starą wersje, ale kto by na niej grał? Mało kto obecnie wie, że można wybrać starą wersje untu we właściwościach. A serwerów 2.2.5 jest nie mało i prawie każdy jest pusty, maksymalnie gra na nich po 4/5 graczy w godzinach szczytu. Wersja 2.2.5 była jedną z najbardziej niedopracowanych wersji, i tylko na takiej można grać na starym untu. Dodatkowo 2.2.5 nie ma admin toolsów, trzeba by zrobić własne lub korzystać z tych ogólnodostępnych, które były słabe. No i na koniec na starym untu jest pełno czitów, z którymi nie da się walczyć. Serwer 3.x.x też za duża popularnością się nie cieszył, na początku serwer był full potem ta liczba zaczęła spadać( Możliwe, że z mojej winy, bo nie zajmowałem się tym serwerem tak oddanie jak 2.2.5). Nawet największa serwerownia Unturned w Polsce ma problemy z graczami na niektórych serwerach. Myślę, że reaktywacja Unturned nie ma sensu, osób do pomocy z serwer też nie było za dużo ostatnim razem.
 16. Witam poszukuje laptopa za wyżej podaną cenę. Fajnie byłoby gdyby jakieś ciekawsze gierki mi na nim chodziły. Dużym plusem byłaby wytrzymała bateria, nie mówię tutaj teraz o momencie w którym grałbym w jakąś gierkę, ale do takiego zwyczajnego użytku, bo w głównej mierze laptop ten ma służyć mi na studiach informatycznych. ps. Mógłby ktoś przenieść do dobrego działu, pisałem to z telefonu i mi zły dział wybrało... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 17. Temat do zamknięcia, laptop już zakupiony Lenovo Y700,.
 18. Nie ma co dyskutować z osobą o zaniżonym współczynniku ilorazu inteligencji... Nie odpowiedziałeś na moje pytania, które były kluczowe w Twojej apelacji. Dałeś odpowiedz dopiero wtedy, gdy ktoś stwierdził, że namawiasz kolegów... Ostatnia sprawa to pytanie do Administracji... Czemu tego nie zamknęliście, osoba ma przegrane na serwerze kilka dni, co jest nie zgodne z przyjęciem na administratora.
 19. https://scriptfodder.com/ tutaj masz link do strony z niektórymi pluginami. Ale najpierw zanim kupisz plugin, spytaj się na forum, czy się podoba i czy mógłby być wgrany na serwer. Obecnym największym sponsorem pluginów, jest Azus który już nie małe tysiące na nie wydał... A za cene, za która chciałbyś zakupić Vipa na rok (Około 120-170zł, patrząc po innych serwerach) mógłbyś zakupić naprawdę fajny plugin, lub kilka.
 20. @Madek.ZIP Zawsze możesz poszukać jakiegoś ciekawego pluginu, przedstawić go administracji i zakupić, poprawisz rozgrywkę nie tylko sobie, ale też i innym.
 21. 1)Mógłbyś przedstawić jak zamierzasz pomóc serwerom SG w lepszym funkcjonowaniu? 2)Dawanie własnych pomysłów, a wymyślanie nowych (swoich) to nie to samo? Mi się zdaję, że koloryzujesz i to strasznie, tak, aby dostać tego admina. 3) Na serwie masz tylko 24h. 4) 24h przegrane w 5 dni, imponujący wynik, ale nie o wynikach tutaj mowa, a o miesięcznym stażu którego Ty nie masz. Grając z takim zapałem jak dotychczas będziesz miał przegrane około 150h, co będzie przyzwoitym wynikiem jak na kandydata.
 22. Czyli przez te 10h zauważyłeś, że nie ma administracji? Niech ktoś zamknie ten temat, bo zaraz zacznie się spamowanie czemu tak/nie. 2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora , widzę, że regulaminu nie znasz, a pchasz się na administratora.
 23. Kanał już założony, właściciel nadany. Prosiłbym, aby któryś z moderatorów zamknął Ps. Kanał nadał Wojtek(Latający), ale jak widać zapomniał zamknąć tematu.
 24. Najgorszy minus to kradzież jakiej dokonał się Valve, ukradł mi moje loading screeny. Nie zaprzeczam, że jest mi z tego powodu smutno bo niemałe kwoty mnie one kosztowały. To drzewko jest moim zdaniem cacy, wprowadza urozmaicenie do gry, taki lekki powiew świeżości, czasami nawet pozwala nam na trollowanie np. Omni pod AD, +100dmg na 2 talencie. Kolejnym minusem jest to, że usunęło mi wszystkie buildy, a miałem lekką przerwę od dotki i czasami muszę się nagłowić co by tu zbudować. Co do nowej mapy, to minusem jest to, że niektórzy offlanerzy jak Tide dostali po dupie bo ancienty respią się co 2 minuty, a jak wiadomo tide potrafił robić ancienty od 3 poziomu, dawało mu to duży bonus gotówki. Reszta moim zdaniem jest okej, fajne jest to, że znerfili mid`a, bo tylko jest po 1 runce na riverze.
 25. A co to za problem pobrać Textury, które i tak musi pobrać grając na większości serwerów, a to tylko nakłoni graczy by weszli na forum do tematu z teksturkami