DragonFly

Weteran SG
 • Ilość dodanej zawartości

  720
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  33

Zawartość dodana przez DragonFly

 1. @Michał weź Ty lepiej nic nie pisz na forum... On nigdzie się nie wyparł tego, że nie korzystał z bugów. Czytaj ze zrozumieniem bo nie zdasz testu gimnazjalnego. No nie każde wykorzystywanie błędów przeszkadza innym graczom, owszem niektóre przeszkadzają w większym lub mniejszym stopniu, ale jeśli on użył tego do wydostania się z jakiegoś glitcha, co jest totalną głupotą, bo powinien poprosić admina lub skorzystać z !unstuck jeśli jest na breachu, to moim zdaniem można załagodzić karę. Na zawsze to powinni zabrać Tobie możliwość korzystania z forum. Nie Ty jesteś administratorem(Na szczęście), żeby decydować kto powinien i na ile dostać kare. Najlepiej poczekać na Krycha, bo to w końcu on był przy całej sytuacji i nałożył tego bana.
 2. Byli młodsi od niego co podania składali np. NanoTech lat 10/11 . Jestem na nie, za młodyy.
 3. @NooBak® Pytasz skąd jest skopiowane to podanie i dlaczego tak napisałem? Już Ci odpowiadam, na forum nie ma dokładnej o której godzinie dany gracz napisał podanie. Tzn. jest ale występuje ona dopiero po jakimś czasie od napisania podania, przez najbliższe dwa dni, jest napis "16 godzin temu". W chwili gdy zobaczyłem te podania na forum napis brzmiał "1 godzinę temu". Kurde coś jest nie tak dwa prawie identyczne podania na DR w przeciągu kilkunastu minut? To nie mógł być przypadek, że dwóch graczy z DR napisało w tym samym czasie podanie, sprawdziłem znajomych, nie mają takich samych lecz posiadają siebie nawzajem. Kurde znowu przypadek, że tych dwóch graczy się zna i składa podanie w tym samym dniu o zbliżonym czasie? Moim zdaniem podania napisali wspólnie, tylko, że jeden z nich musiał je trochę pozmieniać, aby " nie wyglądały na takie same". Sprawdziłem też serwer na którym "byłeś" administratorem... Fajna aktywność na forum 2 posty, w tym jedno to Twoje podanie które zostało odrzucone. "4.Dlaczego ty nadajesz się na tą pozycję: Nadaję się na moderatora, ponieważ jestem codziennie na serwerze i znam hitboxy, ponieważ byłem adminem na innym serwerze i się dużo na nim nauczyłem." - A u nas wymieniłeś tylko jeden serwer ;))), na którym miałeś przegrane 31h. Jako, rzekomy administrator przegrałeś na serwerze "3h"- Duże zmyślone doświadczenie. Za samo kłamstwo i próbę oszukania reszty administracji, z góry zamknąłbym te podanie. Jak myślałeś, że nikt Cie nie sprawdzi, to byłeś w błędzie Taki bonus : xSkyer: Tak? DragonFly: Hejka DragonFly: Kojarzysz gracza o Nicku Tomciak? DragonFly: Rzekomy administrator na Twojej sieci, na serwerze TTT xSkyer: Nie mamy takiego Administratora, zresztą TTT już nie funkcjonuje.
 4. Podaj nazwę serwera. Ja jestem na, nie zamknąłbym te podanie od razu za kopiuj wklej.
 5. Podaj nazwę serwera. Ja jestem na nie, zamknąłbym te podanie od razu za kopiuj wklej.
 6. Składnią to bijesz wszystkich kandydatów na głowę ;)))). Minek też daj więcej ;))))))). Na serwerze też tak powiesz graczowi, który będzie miał odmienne zdanie? Kto Ci tak niby powiedział? Na SG jestem od 3 lat, i zawsze panowała taka sama zasada, że gracz musi przegrać regularnie miesiąc, aby ubiegać się o stanowisko Administratora/Operatora. Wyjątkami są osoby które wcześniej sprawowały już jakąś władzę na SG, wtedy niektórzy inaczej patrzą na ich podania. Na breachu został wprowadzony stan wyjątkowy, aby zapewnić graczom komfort z gry, dlatego też ten punkt się nie zaliczał do podań, ale już br 1 ma ponad miesiąc, więc "CHYBA" dalej jest on brany pod uwagę. Jestem na NIE.
 7. @Rosołek no nie do końca... Jeżeli gracze mają problem z rozczytaniem tego nicku to powinien zostać zmieniony, ten podpunkt nie jest tylko dla administracji, żeby łatwiej dawała bany/gagi itd... Tylko po to, by gracze np. na JB mogli wydać mu jakieś polecenie, bo jak się do niego mają zwracać? Minka, ziomek z rękami? No bez przesady, takie coś można dodać sobie po nicku, a nie zamiast niego. Dumą wali od Ciebie na kilometr. "Wystarczy, że dla nas jest nick czytelny. Jeżeli nie potrafisz go odczytać, nie nasz problem." - Piękne.
 8. Weteranowi TTT zawsze dam okejke ;))).
 9. Na jakim TTT byłeś adminem?
 10. @Skorkowy też mam rade dla Ciebie, zabij się. Temat ma kilka godzin, a ty mu mówisz, żeby poszedł gdzieś indziej... Jest sobota nie każdy gra na komputerku od 8 rano i siedzi na forum 24/7. Mogę pisać teraz głupoty, więc nie dziw się jeśli to nie zadziała. Jeżeli działają Ci nieliczne serwery, to spróbuj zmienić obecny adres DNS na jakiś adres polecany przez Twojego operatora. Wiem, że z niektórymi grami to działa np. LoL( Niedziałający launcher)
 11. Na jakim serwerze TTT byłeś administratorem?
 12. @Miszczu Składnią też nie powalasz... Ale wracając do tematu, to jak jest to Twój "obowiązek"- to nie podawaj tak absurdalnych powodów jak "Od wczoraj to Ty nic nie grałeś", albo "40h w półtora tygodnia to mało". Człowieku o czym Ty piszesz... Jak już masz zamiar się wypowiadać to z sensem. @Domen63 Ja nie wiem czy Ty jesteś tak głupi, czy trollujesz... To, że ktoś ma admina, nie oznacza, że musi się na wszystkim znać albo, że słusznie został na niego wybrany. Teraz przechodzi okres próbny, podajże 1 miesiąca.
 13. Jak średnio Cie to interesuje to po ch** się udzielasz za przeproszeniem? Chcesz sobie posty ponabijać? Jak czegoś nie wiesz to nie pisz głupot i nie wprowadzaj w błąd innych użytkowników forum. Słownik raczej się przyda bo pomylić wierze z wieże... Ja wiem, nie miałeś podkreślenia, więc stwierdziłeś, że jest dobrze napisane
 14. Miszczu Azus już mówił, że jest to gt z wcześniejszego JB, dlatego ludzie mają po tyle godzin... Warto byłoby czytać co inni ludzie piszą. Co do samego podania jestem na tak, administracji na BR2 nie ma, więc przyda się tam ktoś. Ps. Polecałbym korzystać ze słownika Miszczu, bo popełnienie takiego błędu nie było przypadkiem... Wytykasz jakieś błędne minusy, oprócz wieku, a sam powinieneś zostać skreślony za ortografie.
 15. I na czym miałby ten tryb polegać? Na zabijaniu Tytanów i ? Moim zdaniem fatalny pomysł, jak chcesz to możesz sobie pograć w grę AOT, nie wiem czy jest dobra, ale wiem, że coś takiego istnieje. Musiałbyś bardziej rozpisać tryb bo w wielkim skrócie napisałeś tylko "Attack on Titan" i to wszystko, nic nie opisałeś.
 16. Napisze to tylko pod jednym podaniem, bo prawie wszędzie to widać. Treść jest skierowana do osób piszących "POMAGAĆ MOŻNA BEZ ADMINA, WYSTARCZY, ŻE DO NIEGO NAPISZESZ"- jak ma napisać do admina kiedy nie ma administracji, albo jest ona strasznie uboga??? Po co w ogóle jest rekrutacja, jak admina może mieć tylko H@, a reszta będzie do niego pisać. Każdy kto tak pisze jest cofnięty w rozwoju( Moim zdaniem). Ludzie czy duża ilość administracji w czymś przeszkadza? No nie, bo wtedy jest porządek na serwerze. Roboty na BR nie brakuje, 46 osób ciężko jest ogarnąć w pojedynkę, w dodatku, fajnie jest jak przez cały czas jest przynajmniej jeden administrator. Nie wiem w czym Wy widzicie problem ludzie... Jakby nie było potrzeba administracji to rekrutacja byłaby off. Tyle ode mnie. Co do samego podania jestem na tak, ładnie napisane.
 17. Jestem na NIE. Widać, że masz parcie na władzę... Dzień temu napisałeś podanie na serwer BR, a teraz gdy zostało ono odrzucone(Słowa Kanade) piszesz na TTT... Zdecyduj się gdzie chcesz poświęcać swój czas. Tam się nie udało, to tutaj spróbuje? To tak nie działa. Twoje rozumowanie jest ułomne. Według Ciebie teoretycznie można trollować, łamać regulamin na jednym serwerze, a na drugim już to nie powinno się liczyć? Jeżeli byłeś administratorem na JB, to każdy kto tam grał i widział jak się sprawowałeś to może się do tego odnieść, ponieważ już poznali Cie jako administratora. Samo to zdanie już powinno przekreślić Twoją kandydaturę.
 18. Nikt się nie interesuje już na tym forum... Dominossek stracił uprawnienia, proszę o zamknięcie tematu.
 19. Po tych dwóch zdaniach jestem za przywróceniem mu p bana, a nie tylko za zabraniem uprawnień.
 20. Zabawisz graczy, czy siebie? Tutaj jest lekka różnica. Moim zdaniem po prostu chciałeś się pobawić i tak zrobiłeś, niszcząc innym grę. Moim zdaniem powinien wlecieć degrade. Administracja jest dla graczy, a nie na odwrót. Jest to zajęcie charytatywne, jeśli to Cie nudzi to nie wiem czemu w ogóle dostałeś uprawnienia.
 21. @jefrey12 Jak większość innych osób które się tutaj wypowiedziały? Przypominam jest to forum, na którym każdy ma prawo wtrącić swoje zdanie. Moje było jakie jest, ze względu na przedstawioną sytuacje przez Oskarżającego. Po przedstawieniu sytuacji, miałem taki pogląd na nią, a nie inny. I dalej będę się z tym zgadzał, że to nie było dobre zachowanie z Twojej strony. Szkoda tylko, że obrażasz mnie na forum.
 22. @Esmerill a rolą admina nie jest trollowanie graczy ;). Tak, więc mamy tutaj remis. Namawianie graczy do utrudnienia gry dete...
 23. @UrbanizjuszPL Coraz bardziej mnie zaskakujesz... "Masz poczucie humoru" "Nie znam Cię osobiście, nie gram na murderze" - To skąd wiesz, że ma poczucie humoru? Uważasz, że ten fragment jest śmieszny, zabawny? To Ci pozwoliło stwierdzić, że ma poczucie humoru? Przepisałeś wszystko to co napisałem w Twoim podaniu, tylko w inny sposób... Pozdrawiam, Kappa.
 24. Będę odnosił się w podpunktach bo tak będzie mi wygodniej: 1) Tak wyklucza. Powiedz mi jak widzisz rozmowę z graczem który ma +-20 lat? Ty masz 13, różnica jest kolosalna. W doświadczeniu, słownictwie itd. Ja nie potraktowałbym osoby która ma 13 lat na poważnie w jakiejkolwiek grze. Większość graczy tak samo, bo widzą Ciebie jako "Gówniarza". Dam przykład z pewnego serwera TTT(Więzienie), tam admina dostało kilka chłystków w Twoim wieku, wiesz jak byli traktowani? Jak ścieki, nikt ich nie słuchał, nawet administracja z nich drwiła. 2) Widzisz wyciągasz zdanie z kontekstu, nigdzie nie porównałem Ciebie do NanoTecha`a, a dałem tylko Jego przykład, po to tylko aby uzasadnić mój argument. Chodziło tutaj o nadanie administratora przez pryzmat lubienia danej osoby. Wyciągasz strasznie pochopne wnioski, a w Twoim zdaniu czuć żal i gorycz do mojej osoby. 3) Kolego przeczytaj uważnie i dokładnie moje wypowiedzi " Sam powinieneś wiedzieć, że osoby młode -Gimnazjum, i to w tych czasach są nieodpowiedzialne i uważają się za nie wiadomo kogo. Nie twierdze, że każdy taki jest, ale na pewno większość. ". Nigdzie nie napisałem czegoś o Twojej osobie. Pisałem ogólnikowo, brak tutaj zwrotów w Twoją stronę. Tak samo nie powiedziałem, że będziesz bawić się komendami. Prosiłbym Cie o zaprzestaniu wmawiania mi czegoś, czego nie zrobiłem. Czytanie ze zrozumieniem ciężko Ci wychodzi 4) Ten podpunkt to wisienka na torcie. Nie wiem a się wypowiem, najgorsza z rzeczy jakie można popełnić. Naprostuje Cie dość szybko: Nasz Królewicz dostał SA tylko po to by zmienić hud/czat, tak aby lepiej to wyglądało. Nie dostał go na stałe, miał zrobić tylko to i koniec. Co do bawienia się komendami, tak to prawda. Ten osobnik został wybrany na SUPER ADMINA DR, bo był ziomkiem Azus`a... Nie powinien on dostać jakichkolwiek uprawnień na strefie, ale Azus postanowił inaczej. A wiek w przypadku tej osoby i tak nie miał znaczenia, bo była chora psychicznie, tylko Azus nie chciał tego przyjąć do wiadomości.
 25. To sobie chłopak marzenie wybrał... Ja nie wiem czy Ty to napisałęś dla żartów, czy też na poważnie. Jeśli chłopak ma takie marzenie to nie wróże mu świetlanej przyszłości. "Ja" nie piszemy z wielkiej litery, chyba, że chcesz podkreślić to jaki to Ty nie jesteś wielki i wspaniały, co chyba chcesz zrobić. Nie pisz tyle kropek za każdym razem gdy kończysz zdanie. Bo wygląda to nieschludnie, a sam przy tym wypadasz w złym świetle. Jak na swój wiek to miło się rozmawiało z NanoTech`em i też był ogarnięty, ale na admina to on się nie nadawał. To, że kogoś lubisz nie znaczy, że taka osoba z góry nadaje się na admina. Ja nie wiem, czy wy nie rozumiecie, że administrator ma budzić respekt? Ma mieć ogromną charyzmę, żeby wpływać na graczy. Ty chcesz mi powiedzieć, że osoba 13 letnia jest osobą charyzmatyczną? Kto weźmie go na poważnie, gdy przyjdzie mu rozwiązać jakiś spór? Popiszczy przez mikrofon, to go starsi gracze wyśmieją. Takie jest moje zdanie. Nikt nie potraktuje osoby która ledwo skończyła podstawówkę lub nadal w niej jest na poważnie.