DragonFly

Moderator
 • Zawartość

  801
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  45

Zawartość dodana przez DragonFly

 1. Moim zdaniem to jest jakiś żart... Jak możecie 2 razy pod rząd odrzucać podanie z braku odstępu miesiąca czasu, teraz poczekał 20 dni, od ostatniej próby, a Wy po prostu mu te podanie zamknęliście, kiedy widać, że chłopak się stara...
 2. Zrobione.
 3. Znowu będzie zły DragonFly, który przerywa dyskusje na forum, ale cóż takie życie Panowie. Widzimy się za kilka dni, prosiłbym też o napisanie na PW informacji z nową nazwą użytkownika. Pozdrawiam, ten zły Moderator. PS.To informacja do autora tematu.
 4. Ale po co? Jak ktoś chce pilnować porządku to niech napisze podanie. Btw. Na BR1 jest około 20 administratorów.
 5. Po pierwsze to mijałeś się z prawdą co do swojego przewinienia, sam teraz sobie przeczysz... Wcześniej była jedna osoba, teraz jest kilka? Lepiej już siebie nie pogrążaj. Druga sprawa, bany od zawsze są na wszystkie serwery i nikt Ci nie da ub na jakiś serwer, albo dostaje się na wszystkie albo wcale Po trzecie, nie pisałem do Ciebie, ani o Tobie... Odniosłem się jedynie do wypowiedzi @Pillow Także nie rozumiem czemu masz do mnie jakieś pretensje, w sprawie Twojej oceny, której nigdzie nie wystawiłem.
 6. Niesprawiedliwie? Czyli uważasz, że mógłbym teraz wejść na murdera zwyzywać administracja, z mass rdmować graczy itd. A potem wejść bezkarnie na inne serwery strefy, i grać jakby nigdy nic, bo przecież nie na tym serwerze byłem szkodnikiem... więc czemu miałbym niby nie móc pograć na innym... Głupota straszna, radziłbym Ci się zastanowić nad tym co napisałeś i spróbować znaleźć sens w Twojej własnej wypowiedzi.
 7. Po co w ogóle rozpatrywać podania, dajmy każdemu operatora, a ten co się nie sprawdzi wyleci i tyle... Logiką to Wy nie grzeszycie Panowie, trzeba dmuchać na zimne, aby do takich sytuacji, jak wywalanie kogoś z administracji nie dochodziło, czy też innych głupich akcji na serwie. Bo to źle pokazuje SG i H@ serwera.
 8. Moim zdaniem za same wiadomości o treści podanej powyżej, nie powinien być brany w ogóle pod uwagę.
 9. Piszesz, że poszukujesz ludzi do gry, którzy są ogarnięci, a sam masz zaledwie 50h. W grze tak trudnej jak Dota, bycie ogarniętym nie przychodzi z rozegraniem 50h, a około 1k/1,5k godzin. Raczej wątpię, że kogoś złapiesz.
 10. @IceTea chodzi mi o ten podstawowy plugin do Surfa, nie ten rozbudowany z KSF`a. Jeśli chodzi o zasady, to lepiej aby to było kto ma najlepszy czas, niż przejdzie pierwszy. Bo tak to zabawa za szybko się skończy. A ściganie się kto pierwszy skończy jest głupie, bo wystarczy piksel i odpadasz z zabawy.
 11. Dobra, więc tak @Blodi9. Wrzuciłoby się plugin od surfa na serwer(ogólnodostępny), i tam wgralibyśmy jedną mapę tier 1-2, tak, żeby każdy mógł się pobawić. Gralibyśmy to 30 minut, a pod koniec sprawdzilibyśmy topke, gdzie widnieją czasy i pozycje w rankingu. Co do map to chętnie pomogę jakąś wybrać, bo kiedyś sporo surfowałem, nawet omnifice udało się zrobić. Mapy tier 1-2 robi się bardzo przyjemnie.
 12. Zróbcie konkurs surf_timer, to wtedy i ja chętnie zagram ^.^
 13. Witam, mam problem z zalogowaniem się na steamie. Otóż wczoraj dałem tryb offline na chwilę, żeby zapobiec spamu od kilku osób. Po powrocie czyt. 21 chciałem się zalogować na steam, ale on cały czas nie mógł się połączyć z siecią, a gdy już się łączył to tylko w trybie offline. Po reinstalu steama wszystko działało, aż do momentu gdy nie wyłączyłem lapka. Dnia dzisiejszego próbuje zalogować się na steam i znów to samo co wczoraj...
 14. Odpowiadam w cytacie na czerwono. To jest wystarczający dowód by nałożyć permbana na ReVo. Mam taką nadzieje, że tak postąpi Remzo i Jezus. Takie zachowanie nie przystoi administratorowi. Bardzo dziękuje Donald za te demko. Ps. na forum nie rzucamy słownictwem z rynsztoku, i każda osoba zostanie za to ukarana. EDIT: Revo, Timon oraz L nie mogą wypowiadać się do 20:00 dnia jutrzejszego. Informacja dla wszystkich. Następnym razem prosiłbym o zapoznanie się z regulaminem forum, bo tutaj bez wyjątków każdy karany jest równo ; )
 15. Ale wy bzdety piszecie o tym weekendowym operatorze, lepiej jest mieć dodatkowego operatora od piątku do niedzieli, niż nie mieć go wcale. Przecież nie ma ograniczenia co do ilości administracji czy operatorów, im więcej tym lepiej, takie moje zdanie. A weekend to czas w którym dużo osób nie ma czasu, albo chęci na granie w komputer.
 16. Witam, Kanade wpadł z pomysłem pogrania wspólnie w Europe Universalis 4. Tak, więc ja go tutaj przedstawię, bo już parę sesji jest za mną jeżeli chodzi o te produkcję. W zależności od ilości osób chętnych postaramy się stworzyć/napisać rozgrywkę tak, aby każdemu przyjemnie się grało. Np. Będzie nas tylko 4, to możemy sobie zagrać dużymi państwami, ale gdy zbierze nas się większe grono czytaj. 6+ graczy to zmniejszymy dev. państw do 200, tak aby każdy miał równe szanse. Co do wspólnej gry, wymagamy tylko podstawowej wersji EU4, ponieważ Latający ma wszystkie DLC, a to on raczej będzie hostował gierki. Wszystkich chętnych proszę o wpisanie się na listę poniżej(Kopiujecie listę poprzednika, dopisując siebie) Co do dat sesji ustalimy je wspólnie w większym gronie 1. DragonFly 2. 3. 4.
 17. Czerwony kolor jest dla administracji, polecam zapoznać się z regulaminem forum.
 18. Czytaj ze zrozumieniem i przeczytaj fragment " Michał nie złamał regulaminu, więc mu bana nie wlepiłem", wcale nie śmieszkowaliście, nie nie... Wchodziliście przypadkiem na kanały, na których byli ludzie i przypadkiem odpalała się Twojemu znajomemu piosenka. Gdy moja znajoma się poirytowała, zacząłeś się śmiać, chwile po tym kolega dostał perma, a Ty szybko wyciszyłeś mikrofon i już się nie odzywałeś. Ten screen jakbyś nie wiedział, nie pokazuje tego, że spamujesz tylko jak piszesz. A wspomniałem o spamie na forum, bo 6 pkt warnów nie wzięło się znikąd.
 19. Michał na stanowisku administratora? To chyba jakiś żart, ten troll i spamer, co odkopywał tematy sprzed kilku lat, miałby się dobrze spisywać w roli administratora? Jakieś 3/4 tygodnie temu prawie nie wyłapał perma ode mnie na TS`ie za pajacowanie z kolegą, wchodzili na kanały i puszczali jakieś gówno. Teoretycznie Michał nie złamał regulaminu, więc mu bana nie wlepiłem, ale po rozmowie na ts`ie miałem wątpliwości, czy by mu nie nałożyć bana za bycie... Sami zresztą zobaczcie, https://scr.hu/40DL9L
 20. Odpowiedz zobaczysz za kilka dni, za tą chamską reklamę. Widzimy się za tydzień ; ) Pozdrawiam cieplutko, DragonFly
 21. Nie wiem czy podołasz takiemu zadaniu, jak pilnowanie serwera, skoro przeczytanie regulaminu forum to już dla Ciebie za dużo. Widzimy się za dwa dni ; )
 22. Czerwony kolor jest dla administracji @AKACH @TNTstars. Widać, że użytkownicy forum nie czytają regulaminu, więc trzeba ich do tego zachęcić. Tą zachętą będą blokady pisania na kilka dni. Prawo nie działa wstecz, więc Was jeszcze tak nie ukarze, lecz wszystkie następne osoby tak. Pozdrawiam.
 23. Prosiłbym o podanie na którym serwerze byłeś operatorem.
 24. @CroSS CZERWONY KOLOR JEST DLA ADMINISTRACJI I NIE MOŻESZ Z NIEGO KORZYSTAĆ. PROSIŁBYM O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM FORUM.