Skocz do zawartości

Wizio

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  182
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

3 obserwujących

O Wizio

 • Tytuł
  Forumowicz

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  12044636

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd:
  Lastation
 • O mnie
  ♥ Noire's secret lover ♥

  Sex: it's complicated

  Interests: Noire
 • Gram na serwerach:
  GMod
  Unturned

Ostatnie wizyty

1510 wyświetleń profilu
 1. [Skarga] Snoop

  Użytkownik został ukarany. Pozdrawiam.
 2. [ban] SkutalGórniczka #Frisk

  Mam pewne pytanie... możesz wyjaśnić posiadanie rangi "Swastyka" na innym serwerze TTT?
 3. [TTT] Wizio

  1. Wiek - 20 lat 2. e-mail - [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: Steam ID: STEAM_0:1:44962052 Namiary: http://steamcommunity.com/id/Wizio/ 4. Coś o sobie: a). Doświadczenie: Byłem już niegdyś operatorem na ów serwerze TTT (3 lata temu), toteż zakładam, iż wielu graczy mnie już zna. Poza tym niby dalej jestem op na martwym już serwerze JB. Nie zapomnę napomnieć też o byciu administratorem na wszelakich edycjach serwerów Unturned, które miały na strefie swoją egzystencję. Zarówno z komendami oraz regulaminem, które/y panują/panuje ma serwerze, jestem w pełni zaznajomiony, zatem problemów być nie powinno z przymusem wyjaśniania poszczególnych rzeczy. b). Powód pisania podania: No nie ukrywam, że od ostatnich kilku dni robi się coraz większy syf na takowym serwerze. Odnoszę dziwne wrażenie, że wiele rzeczy, które mają miejsce na serwerze TTT przechodzi w ciszy i bez jakich większych konsekwencji. Niezbyt podoba mi się takie coś, gdyż dość mocno psuje to grę. Największą plagą są jednak propkillerzy i trolle, którzy z niewiadomego powodu dalej mają możliwość grania na serwerze. Jest to wielce irytujące. Chciałbym móc raz na zawsze rozprawić się z takowymi osobami. c). Czas spędzony na strefie gier: Na strefie gier siedzę już swoje lata, aczkolwiek dopiero w późniejszym okresie swojej obecności na takowej serwerowni postanowiłem założyć konto na forum. Przygodę zacząłem od czasów serwerów Team Fortress 2, gdzie spędziłem dość sporo swojego czasu. Po którymś tam roku nieobecności postanowiłem przerzucić się na Garry's moda, gdzie zacząłem od serwera Zombie Survival. Potem jakoś tak się złożyło, że zostałem na dłużej. Byłem operatorem TTT 3 lata temu, administratorem Unturned oraz wciąż jestem op martwego już JB (warto powtarzać niektóre rzeczy kilka razy). d). Życie poza komputerem - Studiuję filozofię. PS: Wiem, że rekrutacja jest zamknięta.
 4. Fate/Grand Order

  Witam. Z nudów postanowiłem zrobić podnitkę odnośnie MOBAGE, które zwie się Fate/Grand Order. Jest to (jak już sam termin MOBAGE wyjaśnia) gra mobilna, która bazuje na już dość sporej franczyzie jaką jest seria Fate, która wydana została przez Type-Moon. Zakładam, że przynajmniej kilka osób kiedykolwiek słyszało o takowej grze (a osobiście nie chce mi się wyjaśniać jej historii). Zatem jeśli ktoś byłby zainteresowany jakimś dyskursem na temat F/GO lub chciałby podzielić się swoimi serwantami, śmiało można wymieniać się zaproszeniami w temacie. Tutaj zatostuję swoje ID, jeśli ktokolwiek chciałby zaprosić do znajomych.
 5. Gra na telefon.

  Fate/ Grand Order
 6. Śmieszne Bardzo Doto

  Klasykiem zarzucę.
 7. Złote myśli TTT

  W sumie znalazłem w screenach. Zapomniałem, że takie fajne reporty czasem mają miejsce na serwerze. A nie ma co ukrywać, że warto odpowiednio na nie odpisać (to jest ta w sumie moja "złota myśl").
 8. <JB> Deb

  Chciałbym bardzo podziękować, że poszczególne osoby się tu wypowiedziały. Jak już wcześniej wspominałem, miałem zamiar zrobić małe dochodzenie (i tak też zrobiłem). Rozmawiałem z paroma osobami, które mniej lub bardziej siedziały na serwerach i miały cokolwiek do powiedzenia na temat składającego podanie. I niefortunnie były one dość negatywne, jak nie wręcz szokujące. Nie wspominając już o powyższych BARDZIEJ ZŁOŻONYCH wypowiedziach. Osobiście nie spodziewałem się, że sprawa z Opem (tematu) jest tak zawiła, oraz że jego zachowanie było tak bardzo karygodne. Osoby, które tak się zachowują nie zasługują na posiadanie jakichkolwiek uprawnień administracyjnych, gdyż źle by się to mogło skończyć. Nie wspominając już jednak o tym, iż władza tak bardzo potrafi ludziom uderzyć do głowy. A coś o tym wiem, bo sam jestem takową osobą. Jestem zdecydowanie przeciwny, aby Deb otrzymał uprawnienia na serwerze JB.
 9. <BR#2> Danielox #Otaku

  27 godzin na tylko jednym serwerze strefy gier to trochę jednak mało. Do tego to niemalże nagie podanie. No i wiek. Resztę wad zachowam dla siebie, bo to już byłby argumenty w 100% subiektywne na podstawie moich przekonań. Na nie.
 10. [TTT] Miecio.Pieczykon

  Jeśli masz być weekendowym operatorem to sobie daruj. Wiekszy bedzie pożytek z osoby, która siedzi mniej przez cały tydzień, niż więcej w ciągu 3 dni. Na nie. PS: Pomagać możesz jako gracz.
 11. <JB> Deb

  Nie jestem w temacie tych "serwerów" i być nie mam zamiaru. Niepokoi mnie jednak to, co mogłeś odwalić (zrobię mały wywiad odnośnie tego), więc wstrzymam się z oceną. Jednakże jeśli mi się to nie spodoba (bo nie jestem osobą, która łatwo może dać druga szansę i przestać patrzeć na kogoś pod pryzmatem poprzednich czynow) to raczej będę negatywnie nastawiony. Ale cóż... zobaczymy niedługo.
 12. <JB> Deb

  1. Czy jesteś w dalszym ciągu operatorem na jednym z tych "serwerów"? 2. Pomagać możesz także jako gracz.
 13. <JB> Michał

  Jakoś argumenty przytoczone przez Kappę skuteczniej do mnie przemawiają, niżeli samo podanie. Nie pamiętam Ciebie z serwera (Co już jest moim problemem), ale nie można sobie pozwolić, aby osoby, które się tak zachowują reprezentowały Strefę Gier na serwerze. Jestem na nie.
 14. Kiedy serwer znowu będzie grywalny?

  Nieprędko. Pewna osoba jest baaardzo zajęta i nie ma czasu na jakieś dyrdymały.
×