Skocz do zawartości

Wizio

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  189
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  12

3 obserwujących

O Wizio

 • Tytuł
  Forumowicz

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  12044636

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd:
  Lastation
 • O mnie
  ♥ Noire's secret lover ♥

  Sex: it's complicated

  Interests: Noire
 • Gram na serwerach:
  GMod
  Unturned

Ostatnie wizyty

1701 wyświetleń profilu
 1. [Skarga] Osstv na Wizio.

  To może ja dorzucę kilka cegiełek z mojej strony. Gdy wszedłem na serwer to napotkałem chaos (świadczy o tym fakt, że niemalże kilka sekund po tym jak się pojawiłem już zostałem zalany reportami). Większość z nich nie zgadzała się nawet z jednym punktem, który zmusiłby mnie, abym takowy rozpatrzył. "zabil mnie tak bez powodu", "za co mnie zabiłes?", "za co mnie zabiles odposzcze jakbyco" czy też Dranej, który dosłownie napisał "fajny rdm na proovnie". To mi nie wygląda jak normalny report, który powinienem rozpatrzyć, ponieważ nie wnosi on właściwie nic. Nie opisuje właściwie żadnej sytuacji, tylko czyn dokonany. Jeśli komuś zależy na tym, aby jego report został sprawdzony, to niech najpierw nauczy się go pisać. Na Lewuza natomiast został napisany report, który mimo braku interpunkcji opisywał sytuację. Zabił on bowiem kogoś, gdy strzelał do traitora. Osoba mu nie wybaczyła. Proste? Proste. Nie pamiętam, aby miał on problem z takową decyzją. Co do osób, które nie przeszły mutacji... nie ma nigdzie zakazu, aby te nie mogły mówić. Wielokrotnie pisałem na samym środku ekranu, że mają one ograniczyć się z wypowiadaniem, a nawet wlepiłem 2 gagi. Nie jest to osobiście moja wina, że Was drażni NIEMALŻE każda osoba, która nie przeszła mutacji. Jeśli takowa osoba coś mówi przez mikrofon to staram się mniej więcej oszacować jak ona brzmi. Nie wszystkie były tak bardzo tragiczne jak twierdzicie. Macie zbyt dużo uprzedzeń do osób bez mutacji. Nie wspominając już o szkalowaniu takich osób, gdy te odezwą się chodź by jeden raz.
 2. <TTT> Tomislav

  Tomislav wielokrotnie był już na stanowisku operatora na serwerach Garry's mod i radził sobie bardzo dobrze. Jest widocznie też lubiany przez społeczność serwera TTT. Byłby idealnym kandydatem na stanowisko operatora. Niestety jednak jestem na NIE. Wszystko z powodu Twojego zachowania, które bardzo mnie irytuje. Nie mam nic do Ciebie, gdyż jesteś bardzo sympatyczną osobą, z którą gra się świetnie. Ale Twoje ciągłe obrażanie się na wszystkich z prywatnych powodów lub o błahe sprawy są irytujące (nie mam zamiaru wnikać w to, gdyż nie interesuje mnie w tym przypadku Twoje prywatne życie, którego często nie dajesz rady oddzielać od gry). Dajesz sobie bany na kilka tygodni, pyskujesz innym, usuwasz niemalże każdego ze znajomych (mnie już 3 razy jak mnie pamięć nie myli) i za każdym razem rezygnujesz. Nie chciałbym, aby ponownie się coś takiego wydarzyło, gdyż było już tak 3 razy, więc nie będę zdziwiony, gdyby nie stało się tak 4 raz.
 3. <BR3> MrNinja015

  Niecierpliwość to zła cecha. Szczególnie w takim momencie. Stwierdziłeś, że nie chciałeś dłużej czekać i napisałeś podanie, gdy nie miałeś jeszcze pełnego miesiąca. Z tego powodu powinno zostać odrzucone. Może wtedy zrobiłbyś się bardziej cierpliwy, gdybyś musiał odczekać kolejny miesiąc, aby napisać nowe podanie.
 4. <BR#1>Kampi [PODANIE]

  Czyli mam rozumieć, że chcesz zostać przyjęty ze względu na to, iż grasz na serwerze i znasz regulamin (który powinien znać KAŻDY gracz)?
 5. [BAN] Dominik

  >dostań bana za swoje zachowanie >zwal wszystko na brata >napisz odwołanie, które zostanie odrzucone >zrób to samo za kilka tygodni >od biedy napisz, że przez 3 tygodnie wszystko przemyślałeś w trakcie nieprzespanych nocy, podczas których nie mogłeś było grać na hehe ulubionym serwerze >dostań kolejnego bana za to samo *clap* *clap* *clap*
 6. Ban

  Skarga jest niezgodna z wzorem i niniejszym zostaje odrzucona. Proszę zapoznać się z poniższym tematem i napisać skargę jeszcze raz.
 7. <TTT> Vanish

  Zamykam zatem z powodu rezygnacji składającego.
 8. [Skarga] Snoop

  Użytkownik został ukarany. Pozdrawiam.
 9. [ban] SkutalGórniczka #Frisk

  Mam pewne pytanie... możesz wyjaśnić posiadanie rangi "Swastyka" na innym serwerze TTT?
 10. [TTT] Wizio

  1. Wiek - 20 lat 2. e-mail - [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: Steam ID: STEAM_0:1:44962052 Namiary: http://steamcommunity.com/id/Wizio/ 4. Coś o sobie: a). Doświadczenie: Byłem już niegdyś operatorem na ów serwerze TTT (3 lata temu), toteż zakładam, iż wielu graczy mnie już zna. Poza tym niby dalej jestem op na martwym już serwerze JB. Nie zapomnę napomnieć też o byciu administratorem na wszelakich edycjach serwerów Unturned, które miały na strefie swoją egzystencję. Zarówno z komendami oraz regulaminem, które/y panują/panuje ma serwerze, jestem w pełni zaznajomiony, zatem problemów być nie powinno z przymusem wyjaśniania poszczególnych rzeczy. b). Powód pisania podania: No nie ukrywam, że od ostatnich kilku dni robi się coraz większy syf na takowym serwerze. Odnoszę dziwne wrażenie, że wiele rzeczy, które mają miejsce na serwerze TTT przechodzi w ciszy i bez jakich większych konsekwencji. Niezbyt podoba mi się takie coś, gdyż dość mocno psuje to grę. Największą plagą są jednak propkillerzy i trolle, którzy z niewiadomego powodu dalej mają możliwość grania na serwerze. Jest to wielce irytujące. Chciałbym móc raz na zawsze rozprawić się z takowymi osobami. c). Czas spędzony na strefie gier: Na strefie gier siedzę już swoje lata, aczkolwiek dopiero w późniejszym okresie swojej obecności na takowej serwerowni postanowiłem założyć konto na forum. Przygodę zacząłem od czasów serwerów Team Fortress 2, gdzie spędziłem dość sporo swojego czasu. Po którymś tam roku nieobecności postanowiłem przerzucić się na Garry's moda, gdzie zacząłem od serwera Zombie Survival. Potem jakoś tak się złożyło, że zostałem na dłużej. Byłem operatorem TTT 3 lata temu, administratorem Unturned oraz wciąż jestem op martwego już JB (warto powtarzać niektóre rzeczy kilka razy). d). Życie poza komputerem - Studiuję filozofię. PS: Wiem, że rekrutacja jest zamknięta.
 11. Fate/Grand Order

  Witam. Z nudów postanowiłem zrobić podnitkę odnośnie MOBAGE, które zwie się Fate/Grand Order. Jest to (jak już sam termin MOBAGE wyjaśnia) gra mobilna, która bazuje na już dość sporej franczyzie jaką jest seria Fate, która wydana została przez Type-Moon. Zakładam, że przynajmniej kilka osób kiedykolwiek słyszało o takowej grze (a osobiście nie chce mi się wyjaśniać jej historii). Zatem jeśli ktoś byłby zainteresowany jakimś dyskursem na temat F/GO lub chciałby podzielić się swoimi serwantami, śmiało można wymieniać się zaproszeniami w temacie. Tutaj zatostuję swoje ID, jeśli ktokolwiek chciałby zaprosić do znajomych.
 12. Gra na telefon.

  Fate/ Grand Order
 13. Śmieszne Bardzo Doto

  Klasykiem zarzucę.
 14. Złote myśli TTT

  W sumie znalazłem w screenach. Zapomniałem, że takie fajne reporty czasem mają miejsce na serwerze. A nie ma co ukrywać, że warto odpowiednio na nie odpisać (to jest ta w sumie moja "złota myśl").
×