Wizio

Użytkownik
 • Zawartość

  174
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

3 obserwujących

O Wizio

 • Tytuł
  Forumowicz
 • Urodziny

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  12044636

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd:
  Lastation
 • O mnie
  ♥ Noire's secret lover ♥

  Sex: it's complicated

  Interests: Noire
 • Gram na serwerach:
  GMod
  Unturned

Ostatnie wizyty

1431 wyświetleń profilu
 1. Klasykiem zarzucę.
 2. W sumie znalazłem w screenach. Zapomniałem, że takie fajne reporty czasem mają miejsce na serwerze. A nie ma co ukrywać, że warto odpowiednio na nie odpisać (to jest ta w sumie moja "złota myśl").
 3. Chciałbym bardzo podziękować, że poszczególne osoby się tu wypowiedziały. Jak już wcześniej wspominałem, miałem zamiar zrobić małe dochodzenie (i tak też zrobiłem). Rozmawiałem z paroma osobami, które mniej lub bardziej siedziały na serwerach i miały cokolwiek do powiedzenia na temat składającego podanie. I niefortunnie były one dość negatywne, jak nie wręcz szokujące. Nie wspominając już o powyższych BARDZIEJ ZŁOŻONYCH wypowiedziach. Osobiście nie spodziewałem się, że sprawa z Opem (tematu) jest tak zawiła, oraz że jego zachowanie było tak bardzo karygodne. Osoby, które tak się zachowują nie zasługują na posiadanie jakichkolwiek uprawnień administracyjnych, gdyż źle by się to mogło skończyć. Nie wspominając już jednak o tym, iż władza tak bardzo potrafi ludziom uderzyć do głowy. A coś o tym wiem, bo sam jestem takową osobą. Jestem zdecydowanie przeciwny, aby Deb otrzymał uprawnienia na serwerze JB.
 4. 27 godzin na tylko jednym serwerze strefy gier to trochę jednak mało. Do tego to niemalże nagie podanie. No i wiek. Resztę wad zachowam dla siebie, bo to już byłby argumenty w 100% subiektywne na podstawie moich przekonań. Na nie.
 5. Jeśli masz być weekendowym operatorem to sobie daruj. Wiekszy bedzie pożytek z osoby, która siedzi mniej przez cały tydzień, niż więcej w ciągu 3 dni. Na nie. PS: Pomagać możesz jako gracz.
 6. Nie jestem w temacie tych "serwerów" i być nie mam zamiaru. Niepokoi mnie jednak to, co mogłeś odwalić (zrobię mały wywiad odnośnie tego), więc wstrzymam się z oceną. Jednakże jeśli mi się to nie spodoba (bo nie jestem osobą, która łatwo może dać druga szansę i przestać patrzeć na kogoś pod pryzmatem poprzednich czynow) to raczej będę negatywnie nastawiony. Ale cóż... zobaczymy niedługo.
 7. 1. Czy jesteś w dalszym ciągu operatorem na jednym z tych "serwerów"? 2. Pomagać możesz także jako gracz.
 8. Jakoś argumenty przytoczone przez Kappę skuteczniej do mnie przemawiają, niżeli samo podanie. Nie pamiętam Ciebie z serwera (Co już jest moim problemem), ale nie można sobie pozwolić, aby osoby, które się tak zachowują reprezentowały Strefę Gier na serwerze. Jestem na nie.
 9. Nieprędko. Pewna osoba jest baaardzo zajęta i nie ma czasu na jakieś dyrdymały.
 10. >zaufani gracze Już widzę ten ból dupy o 99% innych graczy tego trybu, że się nie dostali, a grają już jakiś czas.
 11. Nie rozumiem gdzie właściwie zmierzasz. To, że 90% serwera o tym przedmiocie nie ma pojęcia, to nie oznacza, iż ma zostać w stanie niedopracowanym. Nawet jeśli z tych 10%, używa go tylko 2%.
 12. Tylko że takie coś psuje urok gry. Disgusting.
 13. 25 slotów? Kogoś trochę chyba poniosło. Maksymalnie 8 graczy.
 14. Prometeusz, Ty BARANIE! - Uni No nie, znowu ten Uni - nie pamiętam kto pierwszy raz to powiedział, ale potem cały serwer zaczął tym spamować Yor wciąga rogale nosem - Kexan Mam gdzieś jeszcze jakieś screeny, więc potem zatostuje.