Skocz do zawartości

Wizio

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  187
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

3 obserwujących

O Wizio

 • Tytuł
  Forumowicz

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  12044636

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd:
  Lastation
 • O mnie
  ♥ Noire's secret lover ♥

  Sex: it's complicated

  Interests: Noire
 • Gram na serwerach:
  GMod
  Unturned

Ostatnie wizyty

1642 wyświetleń profilu
 1. <BR3> MrNinja015

  Niecierpliwość to zła cecha. Szczególnie w takim momencie. Stwierdziłeś, że nie chciałeś dłużej czekać i napisałeś podanie, gdy nie miałeś jeszcze pełnego miesiąca. Z tego powodu powinno zostać odrzucone. Może wtedy zrobiłbyś się bardziej cierpliwy, gdybyś musiał odczekać kolejny miesiąc, aby napisać nowe podanie.
 2. <BR#1>Kampi [PODANIE]

  Czyli mam rozumieć, że chcesz zostać przyjęty ze względu na to, iż grasz na serwerze i znasz regulamin (który powinien znać KAŻDY gracz)?
 3. [BAN] Dominik

  >dostań bana za swoje zachowanie >zwal wszystko na brata >napisz odwołanie, które zostanie odrzucone >zrób to samo za kilka tygodni >od biedy napisz, że przez 3 tygodnie wszystko przemyślałeś w trakcie nieprzespanych nocy, podczas których nie mogłeś było grać na hehe ulubionym serwerze >dostań kolejnego bana za to samo *clap* *clap* *clap*
 4. Ban

  Skarga jest niezgodna z wzorem i niniejszym zostaje odrzucona. Proszę zapoznać się z poniższym tematem i napisać skargę jeszcze raz.
 5. <TTT> Vanish

  Zamykam zatem z powodu rezygnacji składającego.
 6. [Skarga] Snoop

  Użytkownik został ukarany. Pozdrawiam.
 7. [ban] SkutalGórniczka #Frisk

  Mam pewne pytanie... możesz wyjaśnić posiadanie rangi "Swastyka" na innym serwerze TTT?
 8. [TTT] Wizio

  1. Wiek - 20 lat 2. e-mail - [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: Steam ID: STEAM_0:1:44962052 Namiary: http://steamcommunity.com/id/Wizio/ 4. Coś o sobie: a). Doświadczenie: Byłem już niegdyś operatorem na ów serwerze TTT (3 lata temu), toteż zakładam, iż wielu graczy mnie już zna. Poza tym niby dalej jestem op na martwym już serwerze JB. Nie zapomnę napomnieć też o byciu administratorem na wszelakich edycjach serwerów Unturned, które miały na strefie swoją egzystencję. Zarówno z komendami oraz regulaminem, które/y panują/panuje ma serwerze, jestem w pełni zaznajomiony, zatem problemów być nie powinno z przymusem wyjaśniania poszczególnych rzeczy. b). Powód pisania podania: No nie ukrywam, że od ostatnich kilku dni robi się coraz większy syf na takowym serwerze. Odnoszę dziwne wrażenie, że wiele rzeczy, które mają miejsce na serwerze TTT przechodzi w ciszy i bez jakich większych konsekwencji. Niezbyt podoba mi się takie coś, gdyż dość mocno psuje to grę. Największą plagą są jednak propkillerzy i trolle, którzy z niewiadomego powodu dalej mają możliwość grania na serwerze. Jest to wielce irytujące. Chciałbym móc raz na zawsze rozprawić się z takowymi osobami. c). Czas spędzony na strefie gier: Na strefie gier siedzę już swoje lata, aczkolwiek dopiero w późniejszym okresie swojej obecności na takowej serwerowni postanowiłem założyć konto na forum. Przygodę zacząłem od czasów serwerów Team Fortress 2, gdzie spędziłem dość sporo swojego czasu. Po którymś tam roku nieobecności postanowiłem przerzucić się na Garry's moda, gdzie zacząłem od serwera Zombie Survival. Potem jakoś tak się złożyło, że zostałem na dłużej. Byłem operatorem TTT 3 lata temu, administratorem Unturned oraz wciąż jestem op martwego już JB (warto powtarzać niektóre rzeczy kilka razy). d). Życie poza komputerem - Studiuję filozofię. PS: Wiem, że rekrutacja jest zamknięta.
 9. Fate/Grand Order

  Witam. Z nudów postanowiłem zrobić podnitkę odnośnie MOBAGE, które zwie się Fate/Grand Order. Jest to (jak już sam termin MOBAGE wyjaśnia) gra mobilna, która bazuje na już dość sporej franczyzie jaką jest seria Fate, która wydana została przez Type-Moon. Zakładam, że przynajmniej kilka osób kiedykolwiek słyszało o takowej grze (a osobiście nie chce mi się wyjaśniać jej historii). Zatem jeśli ktoś byłby zainteresowany jakimś dyskursem na temat F/GO lub chciałby podzielić się swoimi serwantami, śmiało można wymieniać się zaproszeniami w temacie. Tutaj zatostuję swoje ID, jeśli ktokolwiek chciałby zaprosić do znajomych.
 10. Gra na telefon.

  Fate/ Grand Order
 11. Śmieszne Bardzo Doto

  Klasykiem zarzucę.
 12. Złote myśli TTT

  W sumie znalazłem w screenach. Zapomniałem, że takie fajne reporty czasem mają miejsce na serwerze. A nie ma co ukrywać, że warto odpowiednio na nie odpisać (to jest ta w sumie moja "złota myśl").
 13. <JB> Deb

  Chciałbym bardzo podziękować, że poszczególne osoby się tu wypowiedziały. Jak już wcześniej wspominałem, miałem zamiar zrobić małe dochodzenie (i tak też zrobiłem). Rozmawiałem z paroma osobami, które mniej lub bardziej siedziały na serwerach i miały cokolwiek do powiedzenia na temat składającego podanie. I niefortunnie były one dość negatywne, jak nie wręcz szokujące. Nie wspominając już o powyższych BARDZIEJ ZŁOŻONYCH wypowiedziach. Osobiście nie spodziewałem się, że sprawa z Opem (tematu) jest tak zawiła, oraz że jego zachowanie było tak bardzo karygodne. Osoby, które tak się zachowują nie zasługują na posiadanie jakichkolwiek uprawnień administracyjnych, gdyż źle by się to mogło skończyć. Nie wspominając już jednak o tym, iż władza tak bardzo potrafi ludziom uderzyć do głowy. A coś o tym wiem, bo sam jestem takową osobą. Jestem zdecydowanie przeciwny, aby Deb otrzymał uprawnienia na serwerze JB.
 14. <BR#2> Danielox #Otaku

  27 godzin na tylko jednym serwerze strefy gier to trochę jednak mało. Do tego to niemalże nagie podanie. No i wiek. Resztę wad zachowam dla siebie, bo to już byłby argumenty w 100% subiektywne na podstawie moich przekonań. Na nie.
×