azuspl

Moderator
 • Ilość dodanej zawartości

  453
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

10 obserwujących

O azuspl

 • Ranga
  Zaawansowany poster

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  Nie Podam.
 • Skype
  Nie Podam.

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Profil Steam
 • Skąd:
  Z Bielska.
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

2199 wyświetleń profilu
 1. Do zwykłych map z cs:source będziesz potrzebował content. Jedynie do map z tf2 nie trzeba będzie pełnego.
 2. Tak więc ostatnio pobrałem sobie content z tf2 i udało mi się za pomocą kilku programów edytować mapy z tf2 na nasz deathrun Na deathrun zostaną dodane mapy z tf2(Nie wszystkie.) Udało mi się podmienić położenie spawnów aktywatora oraz biegaczów na mapach (Podmianka roli 3 aktywatora z tf2 na te info_player z cs:source) tak więc od teraz spawny będą działać prawidłowo, a co za tym idzie mapy będą działać bardzo dobrze Oprócz tego mapy wymagające tekstur z tf2 zostaną naprawione. W tym celu pobrałem content z tf2 i jeżeli mapa potrzebuje danych tekstur to podbieram tekstury z tf2 i wrzucam do mapy tekstury, które pobierzemy podczas pobierania danej mapy. Oczywiście są mapy które potrzebują naprawdę wielu tekstur do działania przez co nie zostaną dodane na serwer ponieważ tekstury mogą zajmować nawet 6 gb.. Jeżeli macie jakieś mapy na deathrun z tf2 to zapraszam do podawania linków w temacie. Będę sprawdzać pod kątem tekstur czy mapa potrzebuje ich bardzo dużo, jeżeli nie to chętnie wrzucę na serwer Pozdrawiam.
 3. Podanie odrzucone.
 4. Podanie odrzucone.
 5. Przyjęty, witamy w gronie Administracji Murder
 6. Temat zamykam, sprawa rozwiązana.
 7. Tekstury postaci zostały usunięte. Temat zamykam.
 8. Podanie odrzucone, powód: Wiek Mimo wszystko miło jest zobaczyć, że młodsze osoby próbują swoich sił w tej roli Dziękuję za złożenie podania, pozdrawiam.
 9. Można zgłaszać następujące przypadki tworząc nowy temat: Perm Gag Perm Mute Silence (Perm Gag + Perm Mute) Ban Niesłuszne potraktowanie przez administratora Skarga na gracza Dla porządku, każdy temat musi zostać opatrzony w jeden z poniższych tagów, dobrany w zależności od sytuacji. Dostępne są następujące tagi: [Perm Gag] [Perm Mute] [ban] [skarga] Temat pisany przez użytkownika musi zostać sporządzony według poniższego wzoru, w przeciwnym wypadku odwołanie zostanie usunięte, a użytkownik nagrodzony warnem. Informuję, że wystarczy skopiować odpowiedni kod i wkleić do nowego tematu. a) Odwołanie od Perm Gaga: Cytat Nazwa tematu: [Perm Gag] <aktualny nick w grze> 1. Nick, na który została nałożona kara: 2. Steam ID: 3. Opis sytuacji: 4. Coś od siebie: B )Odwołanie od Perm Mute'a: Nazwa tematu: [Perm Mute] <aktualny nick w grze> 1. Nick, na który została nałożona kara: 2. Steam ID: 3. Opis sytuacji: 4. Coś od siebie: C)Odwołanie od bana Nazwa tematu: [ban] <aktualny nick w grze> 1. Nick, na który została nałożona kara: 2. Steam ID: 3. Link do bana na Sourcebans: 4. Opis sytuacji: 5. Coś od siebie: D) Skarga na gracza lub admina Nazwa tematu: [skarga] <aktualny nick w grze> 1. Nick osoby oskarżonej: 2. Przybliżona data zajścia: 3. Nazwa mapy: 4. Opis sytuacji: 5. Coś od siebie: Wzory skarg by Remzo
 10. Hej, w tym temacie będzie głosowanie czy zostawiamy serwer "Morbus TTT" inaczej Horror Survival na liście serwerów TTT. Dzisiaj osiągnęliśmy 26 Graczy! Kilka zdjęć z serwera:
 11. Podanie Odrzucone.
 12. Pograj trochę jeszcze na serwerze, Podanie Odrzucone.
 13. Fluttershy jest osobom do której mam szacunek i choć była na niego ta jedna skarga za którą oberwałem także ja to mimo wszystko jest pozytywną, miłą osóbką, która przyda się na ZS. Jestem na Tak.
 14. @Skorkowy Przyjęty
 15. Temat zamykam.