azuspl

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  631
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  20
 1. XDDDD Nie chcesz to nie graj. Reszta serwerów Breach są albo puste albo mają dla vipów rolę postaci Gangster.
 2. Na początek przynajmniej moim zdaniem należałoby przywrócić JB to pełni działania.
 3. Mogę podesłać tryb ytberom aby nagrali Jailbreak i może się jakoś to rozkręci. Ale wszyscy wiedzą jaką widownie ytberzy przysyłają.
 4. Słuchaj, resp scp 1048a był dodawany jeszcze przed zmianą mapy przez SAMEGO twórce. Twórca dodał tam nowe pomieszczenie dzięki którym scp 1048a możesz przejść stąd taki problem. Mam pomysł na pewną zmianę czyli: SCP nie będą mogły się ruszyć dopóki runda nie wystartuje.
 5. SCP 689 był swepem, którego nie ja stworzyłem. Został znerfiony.
 6. Dobra.
 7. Sugerowanie, że to Murder. Sugerowanie, że porzuciłem Murdera. Nie mam już tyle czasu co kiedyś na wszystko. Poza tym gdzie Ty tutaj Murdera widzisz? Masz TUTAJ gdzieś nazwy świadków, znajdźki, JEDNEGO morderce, magnuma, zabijanie byle kogo? To tak samo mógłbym napisać, że Murder to przerobiony TTT. Cały tryb był pisany od zera, a robienie jako bonus rundę do trybu murder jest nieopłacalne i nie byłby rozwinięty. Nie wszystko da się zamieścić do bonus rund. Nie da się w nich zrobic nowych drużyń, nowego systemu wybierania to jest niemożliwe. Nie da się zrobić trybu w trybie więc nie wiem czego Ty oczekujesz. Gdy zostaje dwóch framed to jeden z nich ma za zadanie przetrwać. Walczą tak długo aż nie zostanie żaden cel. Undercovera można przecież zabić jeżeli dowiemy się kim On jest dlatego też undercover działa w ukryciu. Od tego jest dodana stamina aby uciec. Drużyna Police ma nie dopuścić do wybicia się drużyny framed. Jeżeli w drużyna Police zabije więcej Framed niż Gracze z drużyny Framed to Police wygrywa. Police wygrywa także wtedy jeżeli czas dojdzie do 0, a framed nie zdąży się wybić. Ten plugin z różną skalą postaci był na Murder ale nie był dopracowany. Po prostu na Murder takie rzeczy nie pasują. Tutaj cały skrypt rozwinąłem i oprócz koloru skóry otrzymujemy mimikę twarzy i skale. Tryb tak jak pisałem wyżej był zaczerpnięty z Roblox, The Ship i Spy Party. To właśnie z tych gier wszystko jest robione i przemyślane. Co do addonów to zbyt szybko przewidujesz już teraz dodałem to co trzeba trybowi i więcej moim zdaniem już nic więcej nie trzeba.
 8. Hejka! Po moich dwóch latach w gmod wreszcie powstanie tryb, który już bardzo dawno chciałem zobaczyć w gmodzie. Niestety, nikt nie wpadł na taki pomysł, a tryb miałby potencjał. Otóż tryb jest mieszanką The Ship, Spy Party i został zaczerpnięty z Gry Roblox. Tryb tworzę wraz z Kanade, który pomaga przy tym trybie. Sam tryb zostanie wrzucony na workshop po jakimś czasie. Już tłumaczę zasady trybu: Framed: Jako Framed masz za zadanie wybić wszystkie swoje cele, które otrzymasz pod specjalnym tabletem, a dokładnie twarze swoich celów. Otóż każdy Gracz na początku otrzymuje inny rodzaj twarzy, mimikę, skale postaci, oraz kolor skóry. Na podstawie tych rzeczy mamy odnaleźć swój cel, którego twarz jest pokazana na tablecie. Po zabiciu naszego celu otrzymujemy nowy. Oczywiście inni Gracze także polują więc nie wiadomo kto nas trafił jako cel do zabicia. Swojego łowcę możemy zabić oczywiście dowiadując się kto nim jest. Za zranienie niewinnej osoby, która nie jest naszym celem otrzymujemy 30 dmg za każde uderzenie. Ostatni Framed przy życiu wygrywa. Co posiada framed? - Pistolet, Nóż, Tablet Police: Drużyna Police ma za zadanie powstrzymać Framed od wybijania się. Drużyna Police może atakować Framed tylko gdy Ci mają wyciągniętą broń jak Nóż lub pistolet(Jako framed po wyciągnięciu broni jesteśmy "śmiertelni" i drużyna Police może nas zranić. Po schowaniu broni jeszcze przez 10 sekund mogą nas zranić.) Co posiada Police? - Deagle (Mocniejszy pistolet) Undercover: Undercover to tajniak, przybrany policjant, który tak samo jak framed otrzymuje jakąś twarz, mimikę, skalę i kolor. Ma On takie samo zadanie jak drużyna Police. Oczywiście Framed może zabić Undercovera jeżeli dowie się kim On jest dlatego Undercover ma działać w ukryciu i pokazywać odznakę tylko drużynie Police. Co posiada Undercover? - Odznakę - Pistolet Jak są wybierane drużyny? Przykład 10 Graczy czyli: 2 Police 1 Undercover 7 Framed Bieganie: Mamy możliwość biegania ale trzeba pamiętać, że stamina się wyczerpuje. Kilka screenów z trybu:
 9. Umiejętność jest co 40 sekund.
 10. Cooooooo WTF Jak... przecież wtf
 11. Granatnik zostanie usunięty. Nie zamierzam takiego czegoś zostawiać na serwerze.
 12. Zrobione.
 13. Dopóki nie wprowadzimy czegoś aby SCP miały możliwość ucieczki z ośrodka to trudno zakazać sojuszu.
 14. Wkrótce na serwer dojdzie nowa aktualizacja, a w niej: - Fix wsiadania do pojazdów dla ról postaci prócz scp. - Dodatkowe bronie - Od teraz trzeba szukać dodatków do broni po mapie - Resp 5 zamiast 3 scp. - Nowa rola postaci MTF Flame - 3 nowe scp - Naprawiona Gazrurka - Naprawienie braków tekstur przy obserwowaniu osoby, która dodaje dodatki do broni? - Dodatki do ulx i rezerwacja slotów Aktualizacja wejdzie dopiero jutro, a więc możecie przygotować się na nowości.
 15. Będę zmieniać autobus na pojazdy bardziej jeepy do których można wsiadać w 5 osób.