azuspl

Moderator
 • Ilość dodanej zawartości

  611
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  18

O azuspl

 • Ranga
  Aktywny forumowicz
 • Urodziny

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  Nie Podam.
 • Skype
  Nie Podam.

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Profil Steam
 • Skąd:
  Z Bielska.
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

3267 wyświetleń profilu
 1. Dodam jeszcze scp, który będzie respić czołgi, shreka który będzie gonić ludzi i łapać za tyłek i wiele więcej. @edit Bronie podobają się Graczom, fakt nie muszą się nikomu podobać ale przynajmniej dla mnie dodają urozmaicenia.
 2. Kamery będą działać po aktualizacji.
 3. Dzięki za zgłoszenie błędu. SCP-087B zostanie usunięty z serwera na czas nieokreślony. Chodzą słuchy, że scp 087b zostanie przywrócony wraz ze schodami na edycji mapy gm_site19 którą kupimy za jakiś czas.
 4. Podanie przyjęte
 5. Podanie odrzucone.
 6. Podanie przyjęte
 7. Hm, może coś się uwaliło i dlatego nie nadaje Graczowi nieśmiertelności. Nieśmiertelnosć polega na tym, że Gracz otrzymujesz 99999 życia na czas 10 sekund po czym wraca do jego poprzedniej formy. Postaram się to naprawić.
 8. Są miejsca gdzie latarka jest wciąż potrzebna. Poza tym można to włączyć lub wyłączyć w każdym momencie.
 9. Dzisiaj na serwer wejdą zmiany, mianowicie Nowa odmiana rozgrywki, a więc: - Od teraz Gate A oraz B będą od poziomu 5. A, co za tym idzie MTF oraz naukowcy muszą szukać kart po ośrodku lub zdobyć je w ulepszarce Co to zmieni? Od teraz naukowcy nie ukończą mapy w 3 minuty, a mtf nie mają od razu karty od Bramy A, a więc ucieczka jest o wiele trudniejsza wraz z tym, że SCP oraz klasa D zdobędą bronie i będą mieli czas powybijać naukowców oraz mtf. Zastanawiacie się co ze wsparciem? Otóż na zewnątrz w kilku miejscach zostały umieszczone karty poziomu 5, respawnują się w różnych budynkach, wieżach itp.. Respawnują się losowo, a więc co za tym idzie nie zawsze w tym samym miejscu będzie karta. Dzięki takiemu rozwiązaniu wsparcie musi odszukać karty, które pozwoli dostać się do ośrodka oraz zmusi do przeszukiwania budynków w celu odnalezienia potrzebnej karty. - SCP 682 - Specjalna umiejętność: Nieśmiertelność czasowa - Od teraz SCP pod przyciskiem R będą posiadał night vision co pozwoli widzieć im w ciemnych miejscach. Być może nie ma wielu zmian ale wprowadzą one wiele do rozgrywki i przynajmniej moim zdaniem są naprawdę warte uwagi.
 10. Hejka, chciałbym Was zapytać co sądzicie o serwerze do Left 4 Dead 2, jako iż jest opcja ustalenia tam 25 slotów, a co za tym idzie 25 Graczy może grać na serwerze jako ocalali to można stworzyć takowy serwer na trybie Kampania gdzie po ukończeniu Kampanii Graczom zmieni się mapa na następną. Oprócz podstawowych kampanii zostaną dodane te z workshop, które potrafią być naprawdę pomysłowe. Na Strefegier ostatnio przybyło wielu nowych użytkowników, a sporo z Was zapewne posiada Left 4 Dead 2 w bibliotece Steam. Co do trudności Gry stawiam osobiście na: Ekspert, a Wy co sądzicie? Głosujcie w ankiecie!
 11. Bladii ma to samo co jest na breach #1 i #2 ponieważ to my udostępniamy im pliki. Kanade będzie pisać poradnik wkrótce jak stworzyć własnego scp.
 12. Po co robić z Murdera TTT? Mamy już TTT na strefie, murder zawsze był brany jako TTT lecz z tylko jednym mordercą.
 13. Nie wszystkie bronie z trybu TTT będą działać pod innye tryby. Deagla można zbalansować, nie ma problemu. Co do logów to z TTT damagelogi nie zadziałaja, natomiast jest inny system logów, który będzie wspierać tryb Breach.
 14. Usunę, nie ma problemu.
 15. Jestem w stanie załatwić Youtuberów aby pograli troszkę na tym trybie