Skocz do zawartości

azuspl

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  637
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  20

O azuspl

 • Tytuł
  Aktywny forumowicz

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  Nie Podam.
 • Skype
  Nie Podam.

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z Bielska.
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

4118 wyświetleń profilu
 1. Propozycja [BR#3]

  Przecież wrzucić reportadmin to 5 sekund. Chodziło mi o tekstury do niego bo breach 3 ma kolekcje przypisaną do Kanade.
 2. <TTT> jakbu

  Jakbu mój Bogu dzięki któremu nie przestawałem grać w gmoda. Oczywiście, że Tak.
 3. [skarga][#Breach1-pradopodobnie]

  Ty jesteś jakiś niepoważny w tym momencie. Myślisz, że robiłbym bronie, modele, dźwięki, recoile od podstaw do głupiej Gry z której nic nie mam w życiu? Chyba Cię głowa boli. Poza tym CW 2.0 jest dostępne na workshop dla każdego, a z Kanade przerobiliśmy lekko base aby działał na Breach. Uważasz, że nie wrzucałem swoich update'ów? Jak uważasz nie wtrącam się Znajdź mi na workshop te update, miłej zabawy!
 4. Propozycja "ulepszenia" SCP-049-02

  Ciekawy pomysł
 5. kurdeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!

  Dodam coś od siebie. 1.Zanim piszesz tematy przeczytaj uważnie co musisz dodać do odwołania. Po 2. To nie nam ma zależeć czy Ty dostaniesz Unbana, a Ty jeszcze sobie życzysz wchodzić na jakiegoś discorda o dokładnej godzinie.
 6. [skarga] NavySealPL

  XDDDD Nie chcesz to nie graj. Reszta serwerów Breach są albo puste albo mają dla vipów rolę postaci Gangster.
 7. Wskrześmy serwer...

  Na początek przynajmniej moim zdaniem należałoby przywrócić JB to pełni działania.
 8. Wskrześmy serwer...

  Mogę podesłać tryb ytberom aby nagrali Jailbreak i może się jakoś to rozkręci. Ale wszyscy wiedzą jaką widownie ytberzy przysyłają.
 9. Resp SCP-1048a to porażka (serio azus?)

  Słuchaj, resp scp 1048a był dodawany jeszcze przed zmianą mapy przez SAMEGO twórce. Twórca dodał tam nowe pomieszczenie dzięki którym scp 1048a możesz przejść stąd taki problem. Mam pomysł na pewną zmianę czyli: SCP nie będą mogły się ruszyć dopóki runda nie wystartuje.
 10. SCP DOOM aka 689

  SCP 689 był swepem, którego nie ja stworzyłem. Został znerfiony.
 11. Poważny bug.

  Dobra.
 12. Garry's Mod tryb Framed!

  Sugerowanie, że to Murder. Sugerowanie, że porzuciłem Murdera. Nie mam już tyle czasu co kiedyś na wszystko. Poza tym gdzie Ty tutaj Murdera widzisz? Masz TUTAJ gdzieś nazwy świadków, znajdźki, JEDNEGO morderce, magnuma, zabijanie byle kogo? To tak samo mógłbym napisać, że Murder to przerobiony TTT. Cały tryb był pisany od zera, a robienie jako bonus rundę do trybu murder jest nieopłacalne i nie byłby rozwinięty. Nie wszystko da się zamieścić do bonus rund. Nie da się w nich zrobic nowych drużyń, nowego systemu wybierania to jest niemożliwe. Nie da się zrobić trybu w trybie więc nie wiem czego Ty oczekujesz. Gdy zostaje dwóch framed to jeden z nich ma za zadanie przetrwać. Walczą tak długo aż nie zostanie żaden cel. Undercovera można przecież zabić jeżeli dowiemy się kim On jest dlatego też undercover działa w ukryciu. Od tego jest dodana stamina aby uciec. Drużyna Police ma nie dopuścić do wybicia się drużyny framed. Jeżeli w drużyna Police zabije więcej Framed niż Gracze z drużyny Framed to Police wygrywa. Police wygrywa także wtedy jeżeli czas dojdzie do 0, a framed nie zdąży się wybić. Ten plugin z różną skalą postaci był na Murder ale nie był dopracowany. Po prostu na Murder takie rzeczy nie pasują. Tutaj cały skrypt rozwinąłem i oprócz koloru skóry otrzymujemy mimikę twarzy i skale. Tryb tak jak pisałem wyżej był zaczerpnięty z Roblox, The Ship i Spy Party. To właśnie z tych gier wszystko jest robione i przemyślane. Co do addonów to zbyt szybko przewidujesz już teraz dodałem to co trzeba trybowi i więcej moim zdaniem już nic więcej nie trzeba.
 13. Hejka! Po moich dwóch latach w gmod wreszcie powstanie tryb, który już bardzo dawno chciałem zobaczyć w gmodzie. Niestety, nikt nie wpadł na taki pomysł, a tryb miałby potencjał. Otóż tryb jest mieszanką The Ship, Spy Party i został zaczerpnięty z Gry Roblox. Tryb tworzę wraz z Kanade, który pomaga przy tym trybie. Sam tryb zostanie wrzucony na workshop po jakimś czasie. Już tłumaczę zasady trybu: Framed: Jako Framed masz za zadanie wybić wszystkie swoje cele, które otrzymasz pod specjalnym tabletem, a dokładnie twarze swoich celów. Otóż każdy Gracz na początku otrzymuje inny rodzaj twarzy, mimikę, skale postaci, oraz kolor skóry. Na podstawie tych rzeczy mamy odnaleźć swój cel, którego twarz jest pokazana na tablecie. Po zabiciu naszego celu otrzymujemy nowy. Oczywiście inni Gracze także polują więc nie wiadomo kto nas trafił jako cel do zabicia. Swojego łowcę możemy zabić oczywiście dowiadując się kto nim jest. Za zranienie niewinnej osoby, która nie jest naszym celem otrzymujemy 30 dmg za każde uderzenie. Ostatni Framed przy życiu wygrywa. Co posiada framed? - Pistolet, Nóż, Tablet Police: Drużyna Police ma za zadanie powstrzymać Framed od wybijania się. Drużyna Police może atakować Framed tylko gdy Ci mają wyciągniętą broń jak Nóż lub pistolet(Jako framed po wyciągnięciu broni jesteśmy "śmiertelni" i drużyna Police może nas zranić. Po schowaniu broni jeszcze przez 10 sekund mogą nas zranić.) Co posiada Police? - Deagle (Mocniejszy pistolet) Undercover: Undercover to tajniak, przybrany policjant, który tak samo jak framed otrzymuje jakąś twarz, mimikę, skalę i kolor. Ma On takie samo zadanie jak drużyna Police. Oczywiście Framed może zabić Undercovera jeżeli dowie się kim On jest dlatego Undercover ma działać w ukryciu i pokazywać odznakę tylko drużynie Police. Co posiada Undercover? - Odznakę - Pistolet Jak są wybierane drużyny? Przykład 10 Graczy czyli: 2 Police 1 Undercover 7 Framed Bieganie: Mamy możliwość biegania ale trzeba pamiętać, że stamina się wyczerpuje. Kilka screenów z trybu:
 14. Błąd

  Umiejętność jest co 40 sekund.
 15. Usuńcie dedykowane sloty!!!

  Cooooooo WTF Jak... przecież wtf
×