Cezary_PL

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  47
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Cezary_PL

 • Ranga
  Początkujący poster
 • Urodziny 05/03/99

Metody kontaktu

 • Skype
  demonhyuuga

Informacje

Ostatnie wizyty

545 wyświetleń profilu
 1. Nie musiałeś wysyłać dowodu osobistego. I tak dostałeś tylko pgag'a na jakieś 2 rundy potem ci go zdjąłem i dałem zwykłego gaga tak na ostatnią rundę mapy. You odetkal usta Naczer(STEAM_0:0:137033656) You gagged Naczer(STEAM_0:0:137033656) Nie daje się spacji przed znakiem interpunkcyjnym.
 2. Ja chciałem być na NIE jako jedyny >:C Więc jak Szejdi mi zabiera nie to jestem na TAK
 3. A nie da się ustawić że strażnicy będą mieli Tak z 4-5 min nieśmiertelności od momentu rozpoczęcia zabawy a potem można by ich było zabić?
 4. Jestem Za ps. Kera wrzuc jutro
 5. Witam. Gracz Analwake Został ukarany slay'em. Proszę o zamknięcie skargi. Pozdrawiam
 6. Biorę twojego Admina.
 7. 1. Wiek (preferowany >= 16) - 17 2. Adres e-mail - [email protected] 3. Steam ID oraz namiary - STEAM_0:1:54602035 http://steamcommunity.com/profiles/76561198069469799/ 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Byłem prawie rok Operatorem na TTT. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Nie każdy admin/operator ma zawsze czas by wejść i ogarnąć. I chciałbym wrócić do ekipy administracji na TTT.
 8. Proszę o stworzenie kanału o nazwie: Rycerze Kwadratowego koła.
 9. 1. Wiek (preferowany >= 16) - 17 2. Adres e-mail- [email protected] 3. Steam ID oraz namiary - STEAM_0:1:54602035 http://steamcommunity.com/profiles/76561198069469799/ 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator- Z 9 lub 10 mieś jako Operator na TTT. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG- Chciałbym powrócić do stanowiska Operatora i pomagać Administracji Servera.
 10. 1. Nick, na który została nałożona kara: Cezary2. Steam ID: STEAM_0:1:54602035 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=Cezary&advType=name4. Opis sytuacji: 2 miesiące temu dostałem Bana za "działanie na szkodę SG". Miałem dużo czasu by przemyśleć co zrobiłem. Chciałbym wrócić do społeczności Strefy gier i pozostać tam na dłuższy czas. Jeśli chodzi o Bana to już się nigdy nie powtórzy. Proszę o drugą szanse, unbana i przebaczenie moich błędów które popełniłem. 5. Coś od siebie: Chciałbym to rozstrzygnąć już ostatecznie. Jak by ktoś chciał o więcej szczegółów niech pisze w komentarzach. Pozdrawiam.
 11. No z tego co widzę nie każdemu tylko mi.
 12. Skoro ja działam na szkodę SG to czemu nie zbanujesz wszystkich wszędzie za to samo.
 13. Całą sytuację. Proszę bardzo: Wchodzę na TS i wchodzę na kanał Kocmo gdzie siedzi pare osób (Nie chce podawać ich nicków jak sami będą chcieli to napiszą) i pokazali mi magiczną metodę wpisania 2 znaczków do crashowania. Chciałem to przetestować więc klikam na stalkera i wpisuje mu tą magiczną sekwencje na priv i zobaczyć co się stanie. Po chwili lost connect i zobaczyłem że to działa. Potem ostrzegłem Kere o tej magicznej sekwencji i udowodniłem mu że to działa. Ustawiłem tą magiczną sekwencje w opis kanału by zobaczyć czy działa (chyba tak) i poszedłem grać w lola z kajoxem i wormem. Podczas gdy na inny kanał gdzie my jesteśmy wchodzi draksik i się pyta kto to wstawił w opis kanału. Przyznałem się po czym dostałem bana na 1 dzień. Stwierdziłem ok zasłużyłem. 2 godziny przed końcem bana wchodzę zobaczyć ban na jeszcze 6 dni i powód crashowanie ts3 (dostały tego bana jeszcze 3 osoby na 7 dni). ostatniego dnia bana zostało 17 godzin. Chciałem zobaczyć ile mi jeszcze zostało i widzę "You are banned permanently. Reason: "Crashowanie TS3". Pytam się innych co też dostali bana na 7 dni czy mają perma. Okazało się że nie i Draksik tylko mi dał perma.
 14. ID na TS - Cezary_PL Data kiedy została nałożona kara - 02.03.2016 Kara została nałożona za - "Crashowanie TS3" Kara została nałożona przez - Zapewne Draksik Wytłumaczenie - Miałem dostać bana na 7 dni tak jak cała reszta która tak robiła, ale z powodu kaprysu Draksika została przedłużona na zawsze. Chciał bym się dowiedzieć dlaczego dostałem perma a nie tak jak inni 7 dni.
 15. Przeczytałem pierwszą połowę tej super kłótni or whatever it is. Fliper nie możesz kogoś zmusić do pobrania textur, jak nie chce to nie musi. Nad używasz władzy którą daje ci ranga operator. Kickowaleś go i groziłeś mu banem bo nie chciał zrobić tego co mu kazałeś. Ps. Groźby są karalne :p