Sadysta

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  302
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  6

7 obserwujących

O Sadysta

 • Ranga
  Zaawansowany poster
 • Urodziny 12/02/66

Informacje

 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • O mnie
  2/10
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

2488 wyświetleń profilu
 1. Ekhem 1 kośc ram 8 gb ekhem lepiej weź 2x4 bo ci się będzie krztusił komputer i kilka klatek spadnie wydajności na tej jednej.
 2. Założe się żę za model aliena Aniver wprowadzi hatsune miku . Dam takie 6/10 tak ?
 3. Polecam zobaczyć ten filmik.
 4. @Chester Klimaty czarnobyla, czeki breki, klasyka, klimaty army [ chodzisz i strzelasz / planujesz jak by tu zajść tych złych bandytów i nie zginąć] .
 5. Potem do 49 lv wbiłem .
 6. Hm przy tej administracji co teraz jest to nawet brzmi sensownie - dzieci poniżej mutacji BEZKARNE ! Po co dawać gaga jak kiedyś ? Administracja ma wywalone i nic nie robi.
 7. Sam mam od października; i tak M$ wcisnie ci go na siłę prędzej czy później, ale mi nawet 10 się podoba choć byłem przeciwnikiem bo szpiegowanie, aktualizacje itp. [ e: o właśnie kolejna aktualizacja już 3 w tym tygodniu ^^ ]
 8. Znany lubiany przez administracje i graczy kochany nasz bohater TAK .
 9. Sezamik pamiętaj co naczelnik Worm powiedział jak sie pytałeś o podanie na jaila[ i te na zs też ] .
 10. Ale wszystko to dla naszego *dobra*.
 11. kocmołcuh popatrz na bany za ghosting - zależy od admina czy perm czy dany okres ...
 12. gold 2 a przy nowym meczmejkingu mozna dostać zawału jak ci sie lv ~6 trafią [ tak przegrasz ][ na jakich mapach umiesz grać czyli smołki flesze miejscówki itp. ? ]
 13. Do skylake masz ddr4 a do haswela ddr3 [ ramy] i inną płyte więc cena idzie .Do i5 z k potrzebujesz płyty do kręcenia i chłodzenia więc to zależy od ciebie . [ z dysków bym bral western digital blue 1 T 3.5 cali ] [ 5-8 godzinek grania i sie grzeje - jak takie obciążenie ma to się nie dziwić że się grzeje ]
 14. Laki ale każdy dostaje martwicy mózgu jak widzi [słyszy] dziewczyne na serwerze [ wcale nie przykład vesority i jej małego zoo ] . A co do dongerina von esmerila yep[ daje okejke] ( ͡° ͜ʖ ͡°).
 15. 67.65 hrs Time Played [ gejmtraker] 2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora - masz dziury w graniu [ no ale miesiąc tam widać jakoś] pragnę również dopilnować porządku na serwerze, żeby nikt nie łamał regulaminu. ~ klajnera nie upilnujesz [ święte słowa ] .