Skocz do zawartości

Szjdss

Użytkownik
 • Zawartość

  99
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

O Szjdss

Informacje

 • Steam ID
  76561198060120388
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z Katowic, miasta, gdzie pada węgiel zamiast śniegu.
 • O mnie
  Gość z reputacją na minusie, gracz TTT, mieszkaniec Katowic, napalony pisacz skarg i odwołań (tak jak i w nich pozywany).
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

1180 wyświetleń profilu
 1. [TTT] Death

  Witam. Sytuacja, którą opisałem wyżej nie dotyczyła żadnych rozmów o JB ani sprzeczki między tobą a inną osobą. Wspominałem wtedy o wydarzeniu na ttt_terroception, gdzie wszedłeś gdzieś w granicach 3 rundy. Rzucałeś po przynajmniej jednym przekleństwie na jedno zdanie składowe. Pamiętam to dobrze, bo byłem wtedy zdrajcą i musiałem stanąć na chwilę w rogu mapy aby Cię wyciszyć pod tabem, bo nie słyszałem co mówi do mnie mój kolega Traktor. Administratorem na serwerze był wtedy Wizio, którego jedyna wypowiedź na czacie przypominająca śmiech to "xDDDDDD" kiedy mnie podkusił do wejścia na drabinkę przy działku, chyba nawet w tej samej rundzie. To co działo się później nie jest mi znane, ponieważ w przedostatniej rundzie opuściłem serwer. Pozdrawiam.
 2. [TTT] Death

  Witam. Przed wypowiedzeniem się tutaj, pozwolę sobie tylko zacytować regulamin. Nie będę ukrywał, że stawianie najbardziej pospolitego przekleństwa w języku polskim (tak, słowa na "k") jako przecinka nie zachęca mnie do podpisania się pod czyimś podaniem pozytywnie, wręcz przeciwnie, dlatego tutaj jestem. Nie wiem, czy wczoraj miałeś wyjątkowo zły humor, ale sytuacja gdzie administrator wchodzi na serwer i w jednej rundzie wypowiada więcej niż 30 przekleństw jest niedopuszczalna, administrator powinien dawać przykład graczom. Zauważ też, że na serwerze gra dużo osób poniżej 14 lat, niektórzy widząc takiego operatora, który wiecznie wali mięchem na prawo i na lewo będą zaczynali się do niego upodabniać, bo to przecież takie "fajne i dorosłe". Rozumiem, czasem rzucić jakimś przekleństwem, sam czasem używam wulgaryzmów (czego staram się oduczyć jak najszybciej), ale nie cały czas... Poza tym sam mówisz, że jesteś toksyczny. Nie myślałeś o próbowaniu naprawienia tego? Na chwilę obecną wstrzymam się, ale jeśli dalej będziesz utrzymywał takie zachowanie będę przeciw poszerzeniu administracji TTT o Ciebie. Pozdrawiam.
 3. Witam. Po około godzinnej/półtorej godzinnej grze zauważyłem trochę rzeczy, które mi się nie spodobały. Postanowiłem napisać tutaj co mi na duszy leży, bo ktoś może się z moją opinią liczyć, albo dzielić moje zdanie. Co do broni: Działko dla detektywa - spotkałem się z nim dwa razy i nie były to dosyć przyjemne spotkania. Pierwsze nie było jakieś fascynujące i interesujące. Zwykłe nadużycie przez detektywa i RDM na T. Za drugim razem to ja byłem detektywem. Postawiłem działko, po czym zaczęło strzelać do pierwszego lepszego gracza. Po zabraniu 10-20hp uspokoiło się. Gdy zaś ustawiłem sobie gracza na tabie jako "kill" (za jego zgodą i tylko w formie testu), działko nic sobie z tego nie robiło. XMark - nie mam kompletnie pojęcia jak działa ten item, próbowałem z nim trochę poklikać (x, później e+r, na odwrót), ale i tak nie działał. Dodam, że po zakupie XMarka dostajemy w gratisie gumijagody i po zakupie gumijagód w gratisie dostajemy XMarka. Zaawansowane kamery - wydają się naprawdę spoko, miło się ich używa i stawianie kamery na graczu to moim zdaniem świetne zastosowanie. Człowiek działko - niestety nie miałem przyjemności użyć tej broni, bo gdy wbiłem była już wyłączona. Odchodząc trochę od broni, chciałbym zahaczyć o temat detektywa, a dokładniej komunikatów po oznaczeniu gracza na tabie np. "kill". Jest to głupie, detektywi nie mogą już prowadzić swojej gry po cichu, nie mówiąc nikomu o tym, kogo podejrzewają, nie mówiąc zdrajcy, którego chcą zabić o tym, że chcą go zabić itp, bo wszystko pokazuje się innym graczom. Nie wspomnę już o nadużywaniu i dawaniu innym "kill", "avoid" lub "suspect" na samym początku rundy, co niestety mnie spotkało kilkukrotnie. Denerwuje mnie już od dłuższego czasu ogłaszanie samego siebie jako potwierdzony niewinny, ale jeśli miałbym wybierać, to wolę już tamto niż ciągłe zawracanie tyłka detektywowi w stylu "Szeeeeeeejdii, daj mi proveeenaaaaaaaaaaaaa", "Szejdi jest zły bo nie chce mi dać provena" lub "zabiłem traita weź no mi dej tego provenaaa" (tak, to też mnie kilka razy spotkało, głównie od Senka, ale spotkało). To już wszystko, co chciałem powiedzieć, co zauważyłem, co uważam. Pozdrawiam cieplutko.
 4. <BR#1>Tornister

  Witam. Rzadko udzielam się na forum, mimo że często je przeglądam i mogę stwierdzić, że nie ma drugiej takiej osoby, która mnie tak bardzo irytuje. Masz brak dystansu do siebie, łatwo łapiesz prowokacje, sam twój awatar jest prowokujący i uważam ustawianie sobie dziewczyn, które próbują pokazać swoje "atuty" za dziecinne. Pamiętam jak raz odwiedziłeś TTT. Po tym, gdy cię raz zabiłem, zacząłeś się na mnie wydzierać, obrażać i wołać admina o slaya dla mnie. Nie jesteś osobą, która nadaje się na administratora, a nawet na zaufanego gracza, czy cokolwiek na tym breachu macie.
 5. [ban] SkutalGórniczka #Frisk

  Pozwolę sobie w tym momencie użyć cytatu, którego bardzo lubię i myślę, że idealnie pasuje to tego co chcę od siebie tutaj dodać.
 6. Mapy do Usunięcia

  Mapa ttt_goldenplixprison_pak_v3 powinna zostać usunięta. Już w pierwszym dniu jej bycia na serwerze gracze znów zapragnęli ciągle na niej grać. Niektórzy nominują gpp, votemapują i używają rtv na początku każdej mapy (był taki gracz, nie pamiętam nicku ale każdego namawiał). Poza tym wygrana bez zabijania niewinnych jest bez sensu. Już wolałem mc_jondome, bo tam chociaż ktoś kogoś zabijał, a nie gonił za bezkrwawym i nudnym sekretem...
 7. Mapy do Dodania

  ttt_concept - mapa na pierwszy rzut oka przypomina ttt_lumos, która została kiedyś usunięta, do końca nie wiem czemu, ale zgaduję, że była za duża. Ta mapa jest mniejsza od lumos, oraz posiada dużą ilość pułapek dla zdrajców. Jest dla niej dużo smaczków nie tylko dla traitorów, ale dla każdego. Możemy na niej znaleźć kolejkę linową, linę której działanie opiera się na drabince, teleport (nie jako przedmiot, po prostu teleportuje z jednego miejsca do drugiego), dużo pozycji snajperskich, tunele w postaci wentylacji, miłą muzyczkę przy bramie która odgrywana jest podczas zabijania pieniędzmi na manufactory (jako że najczęściej z tych pieniędzy korzystam to zwróciłem na to uwagę >:) ). Poza tym jest na niej dużo fpsów, przynajmniej dla mnie, gracza ze słabszym komputerem. ttt_escape_the_island_b7 - ponownie, mapa która już kiedyś na naszym TTT była, ale została usunięta. Bardzo ją lubiłem, dlatego postanowiłem, że ją tutaj wymienię. Mam nadzieję, że jeszcze ją zobaczę na Strefie. ttt_heaven - również sprawdziłem tę mapę i zgadzam się całkowicie ze zdaniem Matrixa. Mapa ma potencjał, chociaż nie będę mógł niestety ładować na niej mojego propcanona.
 8. Propozycje i pomysły

  TTT Spring Mine - Broń dla zdrajcy, po postawieniu jej pojawia się czarna.. mina? Coś w tym stylu. Wyrzuca ona w powietrze, spadając tracimy około 50% hp, jeśli upadniemy w to samo miejsce. Zdrajca niestety nie może użyć takiej miny do zboostowania siebie, bo po wejściu na nią po prostu nic się nie dzieje. Myślę, że mogłaby się w niektórych przypadkach przydać oraz dzięki tej broni będziemy mogli podrzucać naszych kolegów zdrajców do miejsc, gdzie normalnie musieliby propsurfować lub aby dostać ich do naszej ofiary z miejsca, z którego by się tego na pewno nie spodziewał! EDIT: Mina nie działa tylko na osobę, która taką minę postawiła, czyli jeśli zdrajca x postawił minę, to zdrajca y może na nią wejść! TTT Pocket Yor - Kto z was nigdy nie marzył o trzymaniu Head Admina w swojej kieszeni? Teraz możecie to zrobić! W dodatku, jeśli wypuścicie tego małego zdrajce, wyskoczy z małego, wybuchowego "pokeballa" i zacznie atakować waszych przeciwników. TTT Explosive Corpse - Czy kiedykolwiek przydarzyło wam się wybuchnięcie po sprawdzeniu ciała? Niektórym niestety tak (ciekawe od kogo >:) ), ale teraz będziecie mogli zrobić to samemu! Wystarczy, że wyrzucicie ciało na ziemię, a efekt możecie obserwować z daleka :). TTT Door Buster - addon, do którego nie jestem w pełni przekonany. Z jednej strony, testując go miałem niezły ubaw, ale po chwili doszło do mnie, że jest zbyt op. Jeśli miałby znaleźć się na serwerze, jego limit zakupu musiałby zostać zmniejszony do jednego oraz usunięty ze sklepu detektywa. Przedmiot ten można postawić na każdych drzwiach, włączając w to drzwi do pokoju zdrajców. Myślę, że nie chciałbym aby jakiś detektyw wysadził mnie kiedy będę chciał wejść lub wyjść z T rooma. TTT Prop Exploder - każdy chyba zna remote, który gości na naszym serwerze już dość długo. Jest to zupełnie to samo, lecz nakładamy to nie na gracza, a na propa. Myślę, że może to być ciekawa odmiana i będzie można robić z tym ciekawe rzeczy. Przy okazji, zauważyłem jedno śmieszne zastosowanie tej broni działające tak, że słynny helikopter z aircrafta w sekundę może zniknąć... Czy to wada, czy zaleta, to już sami sobie dopowiedzcie. TTT Turtlenade - granat z żółwikami już kiedyś na naszym serwerze się pojawił, nie wiem do końca czemu został usunięty. Zawsze lubiłem z niego korzystać i tęsknię trochę za tą bronią. Możliwość wysłania do walki swoich małych rzolfi było świetną możliwością dla zdrajcy. Poza tymi wszystkimi addonami, myślałem o dodaniu gumijagód do sklepu detektywa. Bardzo lubię z nich korzystać kiedy mam wolny kredyt, a gdy gram detektywem dosyć często się to zdarza.
 9. [TTT] Wizio

  Szczerze to czekałem na to podanie. Wizio przyda się nam, bo mimo dużej liczby administratorów godziny połowy z nich w ciągu ostatnich 2 tygodni nie osiągnęły więcej niż godziny samego Tomislava (przynajmniej tak mi się wydaje). Poza tym Wizjo bardzo dobrze radził sobie i zgaduję że będzie radził jako administrator.
 10. Wskrześmy serwer...

  Nie chcę krakać, czy coś, ale średnio to widzę. Nawet jeśli wbije o tej godzinie 15 osób, to myślisz, że od tego momentu zawsze tyle będzie? Chętnie bym zagrał na starym Jailbreaku, ale wielu ze stałych graczy zwiało, pozostali nieliczni, którzy w sumie jeszcze w czerwcu coś pogrywali (czasem sprawdzam w znajomych kto gdzie gra i widziałem, że od czasu do czasu na JB było po 9 osób). Co do *kaszel* youtuberów, mam mieszane uczucia. Niby potrzeba nam graczy, ale z drugiej strony słynna i często powtarzana zasada mówi "liczy się jakość, nie ilość". Mam złe przeczucia, ale szykuje się drugi Zombie Survival...
 11. Legendarne podanie gracza Monciak na TTT

  Za długie, nie czytam - Gerard w odpowiedzi na report Szejdiego, 2016. A tak na serio, to jestem na nie, po prostu, na nie. Nie widzę Monciaka w roli administratora TTT oraz uważam, że administratorów jest już wystarczająco (pomijając to, że na serwerze zawsze jest administrator, bo Tomislav snu nie potrzebuje). Pozdrawiam cieplutko i milutko.
 12. Propozycje i pomysły

  Jeżeli pograsz na naszym serwerze, to zrozumiesz po niedługim czasie, że nie jest aż taki op. Dużo osób na sg się po prostu zna bądź rozmawia na czacie głosowym. Kiedy widzę detektywa, który jest moim znajomym i po prostu idzie przed siebie nic nie mówiąc, to aż mnie zdziwienie bierze. Nie, w sumie to mnie nie bierze bo to się nie dzieje. Głupio to zabrzmi, ale jak poznasz wielu graczy to zobaczysz, że lubią po prostu gadać i udzielać się cały czas na czacie, zwykłym czy to głosowym. np. ja osobiście gdzie nie wejdę to klikam binda z "x jest ze mną.", żeby było wiadomo, że cały czas żyję i mam się dobrze : - ) Poza tym, wystarczy, że poprosisz kogoś o napisanie chociażby typowego gdsfgsdgsdfgdfshg na czacie, a dowiesz się, czy to rzeczywiście detektyw czy przebieraniec. Poza tym chętnie bym dodał sprężynkę która była na górze, miły addonek : - )
 13. Unturned [classic]

  Witam, w tym temacie chciałbym zaprosić wszystkich chętnych do gry w Unturned na starszej wersji (2.2.5), którą niektórzy mogą jeszcze bardzo dobrze pamiętać! Wersja sama w sobie pamięta jeszcze stary serwer strefowy, na którym adminowali m. in. Aniver, Uni, Kappa, Kotauke, Kyuu. Postanowiłem do tej wersji wrócić, ponieważ pamiętam złote czasy gdzie całe dnie przesiadywałem na tej właśnie gierce. · Mamy zamiar podzielić się na mniejsze grupki, żeby było trochę większe wyzwanie niż same zabijanie się z zombiakami. · Będziemy najprawdopodobniej grać na hamachi/tungglu, ale to jeszcze do obgadania. · Każdy golasek mile widziany! Jak mam grać na starszej wersji? To proste, wystarczy, że zmienisz we właściwościach w zakładce Beta z BRAK na classic. Każdy chętny niech zgłosi się na Steam, mój lub Hevena! Pozdrawiam wszystkich cieplutko, Szejdi
 14. Fate/Grand Order

  Gatche zawsze muszą być takie unlucky? Po wbiciu na US się cieszyłem, że pierwszy roll i 5* servant gdzie na JP nie miałem żadnego po 2 miechach, ale od tamtego momentu jest tylko gorzej.. no cóż. Poza tym, gdzieś już raz pisałem, ale podrzucę też tutaj w spoilerze swoje ID, bo szukam przyjaciół.
 15. Ban Shiry

  Skoro napisał odwołanie to chyba liczy na jakiekolwiek ułaskawienie, czy to zmniejszenie kary, czy jej odwołanie, więc po co pytasz? Okazał skruchę, więc weź mu daj już ten -1d. Pozdrawiam.
×