Skocz do zawartości

SkaluPL

Użytkownik
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O SkaluPL

 • Tytuł
  Początkujący poster
 • Urodziny 29 Wrzesień

Informacje

 • Steam ID
  skalel
 • Płeć
  Mężczyzna
 • O mnie
  Rysownik/Animator/Cartoonista/Voice Actor :v
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

701 wyświetleń profilu
 1. Metal i Rock

  Itsa me again! Nie tak dawno temu odkryłem włoski zespół metalowy. Spodobały mi się ich dwa kawałki: "The Divided Heart" i "Pagan Revolution" (z uwagi na brak klipu wysokiej jakości "Pagan Revolution" polecam poszukać utworu na Spotify) Kamelot - symfoniczny metal w złotej erze Eluveitie (prawdopodobnie już było w tym threadzie) - przedstawiać chyba nie muszę No c'mon! ŻEŃSKI WOKAL! Jak można nie lubić żeńskiego wokalu!?
 2. Metal i Rock

  Dawno mnie tu nie było. Widzę nowr twarze, które się wcześniej nie udzielały, co mnie niezmiernie cieszy Za DIO szanuję. Klasyka nad klasyki. Od siebie, wielbiciela żeńskiego wokalu na scenie metalowo/rockowej, dodam jeden z utworów Within Temptation, który katuję ostatnimi czasy.
 3. <M> Adlino

  Zastrzeżeń znaleźć nie mogę. + aktywny na serwerze + nie widziałem, żeby kiedykolwiek robił coś, co mogłoby kogoś urazić (nawet jak na nasze czasy, gdy wszyscy obrażają się o byle co) + podanie jest ładnie napisane Problemem nie będzie JAK użyć komendy, tylko KIEDY jej użyć. Nie można dać sobą manipulować. Mam nadzieję, że nie odbije Ci, gdy zdobędziesz tą posadę. (przerabiałem to wiele razy, uwierz mi) Na TAK!
 4. problem z GTA 4, nie chcę się uruchomić

  Pobierz najnowszy Title Update do GTA IV, który jest zgodny z W 8, 8.1 i 10. Wersja update to 1.0.8.0 chyba (wydany w 2016)
 5. Metal i Rock

  Ostatnio buszowałem po albumach Avantasii i znalazłem czyste złoto!
 6. Discord

  Również korzystam z Discorda od jakiegoś roku i bardzo sobie chwalę. Znacznie lepszy od TeamSpeaka! Polecam każdemu!
 7. <BR> Pax2273

  1. Zły link do profilu i brak Steam ID 2. Przydałaby się chociaż mała wiedza o byciu adminem (znajomość komend ulx) 3. Masz "szlachetne pobudki", ale zdaje mi się że to za mało... 4. Co to jest tryb Brench? O czymś nie wiem? Czy ty aby na pewno grasz na właściwym serwerze? 5. Na gametrackerze nie widać w ogóle twoich wyników, więc nie mogę zweryfikować czy się nadajesz (mógłbyś napisać na który serwer się piszesz - pierwszy czy drugi) Pozdrawiam, Skalel
 8. <BR> Mr.Fox

  Jestem jak najbardziej na TAK! Dlaczego? Fox nie tylko zna komendy admina, ale także jest miły dla innych i wyrozumiały, o czym dużo osób zapomina, pisząc się na rolę administratora! Jest dobrym materiałem na admina! Potrzeba takich ludzi na serwerze
 9. <BR>Apapa

  Bardzo dobry gracz, dużo gra na Breach i powinien ogarnąć bajzel. Polecam - Froncz Piotrewski. Jestem na TAK! (mam nadzieję, że wiesz na co się piszesz, bo to nie będzie takie fajne jak się wydaje, ale jestem dobrej myśli)
 10. Metal i Rock

  Ode mnie 3 pozycje: W sam raz na walkę z siłami zła: W sam raz na walkę z siłami zła z lat 80-tych i 90-tych A kolejeczkę zakończę akustycznym pięknem:
 11. Metal i Rock

  Dorzucam do puli 3 pozycje! Oczywiście klasyka jako pierwsza Kappa
 12. Metal i Rock

  Jeszcze jedno ode mnie!
 13. Metal i Rock

  Coś ode mnie :v
 14. (M) AViSO

  Ja to na tak jestem, bo dobrym adminem był kiedyś! (Pamiętaj, że okres dorastania to nie depresja Kappa)
 15. (M)An!maL

  Dobry, komunikatywny gracz, z którym można gadać o wszystkim. Ogarnia zasady itd. Jestem na TAK!
×