VargasOgnisty

Ekipa Garry's Mod
 • Ilość dodanej zawartości

  229
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  4

4 obserwujących

O VargasOgnisty

 • Ranga
  Zaawansowany poster
 • Urodziny 03/14/00

Metody kontaktu

 • Skype
  dawidpl231

Informacje

Ostatnie wizyty

1361 wyświetleń profilu
 1. Używam discorda od dłuugiego czasu i mam to samo zdanie co Ukas. Jest on ciut wygodniejszy. Kanały przy okazji NP. Powitalny czy też z regulaminem też można ustawić. Rangi można stworzyć i nadać im kolor bądź też nie by łatwiej było odróżnić co kto i jak.
 2. Najpierw zanim zamieścisz posta. Sprawdź na który serwer piszesz. Napisałeś na TTT zamiast breach. Ale nie zważając na to przenoszę do odpowiedniego działu.
 3. W takim razie całą aktualną ekipę SG przydałoby się odświeżoną wrzucić jak i starymi. Jestem w 100% za. Pytanie tylko, kto ma ochotę? Bo ja niestety obdarzony w pomysły na karty nie jestem
 4. Temat pomysłowy bardzo. W sumie czemu by nie. Podzielę się i swoim.
 5. Prometeusza znam. Grałem z nim. Gość jest na luzie i potrafi rozbawić z nudnego humoru. Bądź też striggerować. Jestem na TAK
 6. Zamykam Temat.
 7. Tryczka znam bardzo doskonale. Tyle z nim grałem i wiem że się na to nadaje. FULL tak! Można mu zaufać i jest odpowiedzialny.
 8. Podsumuję to w paru prostych 12 słowach w 2 zdaniach : Nie nadajesz się na to stanowisko. W ogóle nie powinieneś na nim być A do tego nawet już sam Kappa wszystko podsumował. Nie żeby coś ale natychmiast odebrałbym mu uprawnienia. BO to jest niedopuszczalne by ktoś taki jak on w ogóle je posiadał. On nawet swojej winy w tym nie widzi. Przemyślcie to.
 9. Jeśli mam być szczery, po przeczytaniu tego wszystkiego oraz postu Arcziego. To sam Arczi już wywnioskował to doskonale. Polecenie typu : ,, Zajmuje ten kwadrat nie wchodzić bo zginiesz '' Jest największą głupotą, gdyż detektyw jest po by Łapać! Zdrajcę i jego koleżków za pomocą towarów jakich ma. Jak już może komuś powiedzieć by sobie poszedł. A jak nie to go olać i iść sobie gdzie indziej. Bądźmy szczerzy. Nie raz kampiący detektyw ginął już zaraz po tzw. HeadCrab Launcherach a.k.a kapsułach Yora. Więc gdyby tylko pokrzywdzony pomyślał trochę i zrozumiał że mimo to że jest się D. Nie oznacza że każdy będzie go słuchał na kiwnięcie paluszkiem. A przy okazji kampiących D łatwo zdjąć gdyż jak taki jeden zmusi do pójścia inno. To potem taki Traitor wskoczy i zaraz headshot i zgarnie całe towary. Po za tym skarga już na tyle zwleka że każdy na pewno o tym zapomniał. A przy okazji. Marmolada normalnie powinien ci dać bana. Nie zawinił wyrzucając cię z gry gdyż zagrażałeś każdemu innocentowi który chciał skorzystać z miejsca powszechnie wykorzystywanego przez większości ludu. No i dokonałeś tzw. MASS RDM. Na twoim miejscu skakałbym z radości że obeszło się tylko z karmabanem a nie banem na miesiąc albo 2. Dlatego też skargę zamykam. I wrzućcie czasem na luz panowie. Miłego dnia życzę. Vargas.
 10. Dziękuje moi drodzy za przesłanie tej skargi. Dany nam pan leci na miesięczny urlop. Zamykam i Pozdrawiam. Vargas
 11. Dowody przytłaczająco dobijają gwóźdź do trumny dla tych 2-ch. Panowie otrzymali po permie. Dziękuje wielkie za zgłoszenie. Mam nadzieje że ci panowie nie zmyją z siebie tej hańby. Pozdrawiam. Vargas
 12. A skoro KeNoN znekromancił temat to ja też pokaże odświeżoną tapetę.
 13. Chociaż mnie wkurzał jak diabli. Daje mu szanse. Najwyżej znowu wyrwie bana i będzie po kłopocie.
 14. Nooo stary. Nie lubię przypominać lecz... Wbijając na serwer. Automatycznie akceptujesz jego regulamin. A że ,, trollowałeś '' to nic dziwnego. Ban przy okazji nadał ci sam serwer na zbicie karmy. (co akurat teraz trzeba zrobić mass niezły by go mieć) Więc kolego. Ban zasłużony i bądźmy szczerzy. Nikt go nie zdejmie. UB dostaniesz 12 godz. po otrzymaniu go. Lecz jeśli znowu będzie trolling i zostaniesz przyłapany. Administrator już na pewno cię zbanuje i litosny nie będzie. Zamykam.
 15. Na dobre TAK. Znam Anivera. Znam go dobrze.