VargasOgnisty

Ekipa Garry's Mod
 • Ilość dodanej zawartości

  239
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  5

4 obserwujących

O VargasOgnisty

 • Ranga
  Zaawansowany poster
 • Urodziny 03/14/00

Metody kontaktu

 • Skype
  dawidpl231

Informacje

Ostatnie wizyty

1414 wyświetleń profilu
 1. @WalWiadroSynek Nie działa twój zrzut. Prawdopodobnie usunąłeś z programu którym wrzucałeś.
 2. Mój błąd. W takim razie H@ serwera musi podjąć działanie.
 3. Stary. Karmaban trwa 12h a one już mineły. Na luzie wchodź na serwer.
 4. Jestem za. I to ostro. Znam wukera i wiem jak dobrze on się zna na plikach i działaniu DarkRP. Lepszej osobie bym tego nie powierzył. Przy okazji wiem jak ogarnąć / działać na RP gdyż grałem i czasami gram na paru serwerach. Więc z chęcią bym się przysłuzył. A przy okazji Spidur.
 5. Mogę ci tylko powiedzieć iż GTA V, LoL, Overwatch pójdą ci na tym cudaku na luzie. Będzie świrować aż miło.
 6. Wow ziomal. Ty na serio nie żartowałeś z tym dowodem. Oraz tym że twój mikrofon robi z ciebie piszczałkę. No nic. Skarga na mnie nie jest / Nie ja dałem gag'a - więc czekamy na zdanie Cezarego na ten temat.
 7. Minął dopiero dzień od poprzedniego odwołania. Zwolnij trochę bo to że nie odbanowaliśmy wtedy nie oznacza że któryś z administratorów zrobi to dzień po. I tak wg. mnie admin który ci nałożył tego bana ci go nie zdejmie. Pozdrawiam. Vargas
 8. Szczerze to wszystko mordencjusz podsumował. Nie dość że olaliście regulamin to graliście oszukując. I nie przejmuj się @Mordencjusz Każdy może się wypowiedzieć. Temat zamykam. Gdyż nikłe są szanse otrzymania unbana będąc szczerym... Lecz jeśli admin który nadał ci bana ma zamiar coś z tym zrobić to najwyżej napisze.
 9. Używam discorda od dłuugiego czasu i mam to samo zdanie co Ukas. Jest on ciut wygodniejszy. Kanały przy okazji NP. Powitalny czy też z regulaminem też można ustawić. Rangi można stworzyć i nadać im kolor bądź też nie by łatwiej było odróżnić co kto i jak.
 10. Najpierw zanim zamieścisz posta. Sprawdź na który serwer piszesz. Napisałeś na TTT zamiast breach. Ale nie zważając na to przenoszę do odpowiedniego działu.
 11. W takim razie całą aktualną ekipę SG przydałoby się odświeżoną wrzucić jak i starymi. Jestem w 100% za. Pytanie tylko, kto ma ochotę? Bo ja niestety obdarzony w pomysły na karty nie jestem
 12. Temat pomysłowy bardzo. W sumie czemu by nie. Podzielę się i swoim.
 13. Prometeusza znam. Grałem z nim. Gość jest na luzie i potrafi rozbawić z nudnego humoru. Bądź też striggerować. Jestem na TAK
 14. Zamykam Temat.
 15. Tryczka znam bardzo doskonale. Tyle z nim grałem i wiem że się na to nadaje. FULL tak! Można mu zaufać i jest odpowiedzialny.