Skocz do zawartości

nonejm

Admin Placu Zabaw
 • Zawartość

  134
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

O nonejm

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Szczecin
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Ostatnie wizyty

871 wyświetleń profilu
 1. [Skarga] ✪ No1ce

  Dziękuje za zgłoszenie - owy delikwent zbanowany.
 2. Mapy do usunięcia/poprawy

  Mapa: jb_fg_lockdown Powód: zabawy są pobugowane
 3. Gry z waszego dzieciństwa

  1. Sonic - platforma SEGA - pierwsza platforma do grania i pierwsza gra 2. Transport Tycoon - PS - niezapomniany Tycoon 3. Railroad Tycoon - PS - to był efekt poszukiwania w/w 4. Crash Badicot wszystkie części - Oh no ugabuga its free no it cannot be. - epicka gra 5. Medal of Honor 1 i 2 - PS (do dziś pamiętam niektóre misje :D) - oj zwłaszcza 2 w zamku - do dziś nie lubię tej misji 6. Quake II - PS - niezapomniany singiel plajer 7. CS 1.5 - mapa Italia lub Militia - oh grało się w kafejkach - PC - wspomnienia z kafejek gdzie jeszcze 5 minut oznaczało 3 godziny 8. Quake III Arena - PC - Kafejek ciąg dalszy i podglądania gdzie kto jest 9. Wolfenstein - Retun to Castle - każdy wie 10. Pokemon - Game Card - PC - nic dodać nic ująć 11. Pokemon - Gamboy/Gamboy Collor - nic dodać nic ująć 12. Mario race - platformy nie pamiętam - kiedyś gdzieś zapamiętane 13. Theme Hospital - PS - nigdy nie przeszedłem do końca bo miałem pirata i nie zapisywał save. 14. GTA 2 - oh co to był za szał - PS z tego co pamiętam I tutaj muszę dodać dwie gry z epoki nowszej Mass Effect 1-3 - epicka historia Modern Warfare 1-3 - równie epicka historia Tu się zrywało z lekcji by przejść dalej i poznać co się dzieje - oczywiście w klasie bez spojlerów gadaliśmy ^^ i zapewne wiele innych o których pewnie by mi się z czasem przypomniało
 4. Mapy do usunięcia/poprawy

  mapa: Jb_CenterCity powód: należy zmienić ilość osób w TT i CT - obecnie ograniczenie do 10 // Mapa usunięta ~Remzo
 5. [perm mute] Axorek

  Admini są codziennie na serwerze lecz w różnych godzinach. Sprawdź sobie listę adminów i obserwuj ich aktywność - zazwyczaj po godzinie 17-18 ich liczebność na serwerze jest większa. Rano tak jak dziś to rzadkość ale czasami są. Admin to też człowiek który ma prace/studia/dom itd - nie siedzi 24h
 6. Memy z Placu.

  Smacznego grubasie
 7. [Odwołanie od Perm bana monstereq]

  monstereq, czasami nawet jak Pomidor zamknie temat, można z nim porozmawiać i wejść na TS by wyjaśnić sytuację bo spamowanie ciągle tymi samymi podaniami i odwołaniami nie zawsze przyniesie oczekiwany skutek.
 8. [ban] Wonski Grubasek

  W takim razie @Bobek zapraszam do tablicy
 9. [ban] Wonski Grubasek

  Czy jesteś w stanie powiedzieć który z adminów nałożył tą karę / ewentualnie wskazać godzinę dokładną oraz mapę?
 10. [ban] Wonski Grubasek

  Ub? 600min to 10 godzin. Jak go wczoraj dostales to jiz dawno ban wygasl czasowo...
 11. [Skarga] Mraufetauder, Blansz

  Tak więc po medytacji I dogłębnej Skryptów Stwierdziłem co następuje, Garzki, w związku z tym że, I zrozumiałeś swój.... A cała sprawa była A Marf tak naprawdę grał na nerwach Obwieszczam co następuje A tak już na poważnie. Garzki , ciesze się, że zrozumiałeś Już kiedyś mówiłem to jednemu z naszych graczy na PZ - jak masz zły dzień i ktoś Cie podpuszcza na PZ - nie odzywaj się albo wyjdź i się przejdź. Sytuacja była po prostu śmieszna i tak jak Timon wspomniał, nie powinna w ogóle sie znaleźć na forum. Jak widzisz każde zgłoszenie jest poważnie traktowane i nie olewane przez nikogo z adminów. A po obejrzeniu demka okazuje się co się okazuje. Nerwy nie pomagają a czasem oglądanie foki pomaga. I tak się teraz zastanów- miałeś zły dzień , oni Ci dopieki i teraz , Ty popsułeś im dzień bo złożyłeś skargę, Timonowi bo się zirytował co się tu wyprawia, God bo się wypowiedział i dostał OPR, Ja bo musiałem oglądać demko. Więc to dotknęło 6 osób w negatywny sposób, bo nie podszedłeś do tego na chłodno. Czasami trza olać i tyle Każda akcja --> wywołuje reakcję Mrau/Blansz - po obejrzeniu demka uważam, że owszem żartem na początku może to było a propo Straży Wiejskiej (Wróć miejskiej), rozumiem, ktoś mógł nie zrozumieć żartu, ale dalsze wiercenie w tego i ciągnięcie było już delikatnym nagięciem. Nie winie nikogo ani nikt nie dostanie żadnej kary. Życzę miłego weekendu , a na odstresowanie polecam Kota Dziękuje . Dobranoc.
 12. [Skarga] Mraufetauder, Blansz

  Co do tego będziemy mogli ustosunkować się dopiero po 21:00 gdy będzie demko, Kilku adminów było na steam - wołaj i nie bój się, kto ma chwile wejdzie od razu.
 13. [Skarga] Mraufetauder, Blansz

  Tradycyjnie wrzucam skrypt: Start 07:20 ok. W mojej ocenie: Owszem może i Mra zaczął temat ze strażą miejską i tekstem wobec Ciebie, ale nie da się ukryć, że sam mra reagował niejako czasem po Twoim wypowiedzeniu się, a częściej na to, że starałeś się sam kontynuować rozmowę i niejako ciągnąłeś go za język . On zaczął to nie znaczy że Ty masz kończyć. Oboje jesteście winni, co do Blansza nie winię go mogły go ponieść nerwy ze względu że przedłużałeś ... W mojej ocenie winni jesteście w dwójkę , co do blansza - mógł się wkurzać na sztuczne przedłużanie rundy. Co do samej kary - @Timon w związku z tym, że podjąłeś temat , decyzję co do ewentualnej kary pozostawiam Ci. Mam nadzieje że wyjaśniłem PS Osoby, które nie mają nic do wniesienia do tematu lub nie są związane ze sprawą niechaj nie wypowiadają się , @GOD - po raz kolejny Cię upominam, sam piszesz Najpierw ktoś z administracji musi obejrzeć demko, potem zobaczymy jak było naprawdę. Więc następnym razem zamiast pisać oczywiste oczywistości o których już @Timon wspomniał i pisać pierdy na forum oglądnij sam demko i zacznij się wypowiadać rzeczowo na temat (Tematem jest obraza na serwerze i skarga) a nie interpretować to co ktoś napisał i wdawać się w dyskusję nie na temat.. Na PZ mamy inne zwyczaje więc proszę przestrzegaj tego. Do tego zacznij czytać posty i szanuj decyzję admina Dziękuje.
 14. [Ban] Kycu

  Jak widać, brak Ci wyczucia czym jest propagowanie nazizmu. Powinieneś się trochę do edukować na ten temat. Poczytaj też Polskie prawo karne i konstytucje może tam się dowiesz czym jest propagowanie bo mi szkoda mojego cennego czasu na edukowanie tskich jak Ty. Pomyśl trochę i jak jeszcze raz coś takiego zrobisz - na dużo dłużej dostaniesz bana.
 15. CS GO - Plac zabaw - Podczas Jaila jak IceTea prowadzi.
×