peszek

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

O peszek

 • Tytuł
  Piszący posty
 • Urodziny 04/10/89

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Piekary Śląskie
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

482 wyświetleń profilu
 1. na https://steamcommunity.com/profiles/76561198371197310 pisze że masz 137h gry w gmoda więc nie jesteś nowym graczem. Co gorsza doszły mnie słuchy że zostałaś zbanowana za ghosting na innym servie więc dostajesz wiecznego bana za kłamanie w odwołaniu i całokształt. ;]
 2. Dostajesz unbana i uważaj tam next razem ;] I podaj steam id kolegi
 3. 1. Wiek 27 rocznikowo 28 2. Kontakt GG i e-mail [email protected] Steam ID http://steamcommunity.com/profiles/76561197991087279/4. Ilość godzin przegranych na serwerze TTT http://www.gametracker.com/player/p%3F/193.110.121.77:27015/. 5. Dlaczego chciałbym zostać administratorem servera TTT??. Nasuwają mi się dwa powody dla których chciałbym zostać adminem servera TTT, po pierwsze dłuższy czas konwersacji przez mikrofon :D, po drugie zapewne miałbym dostęp do komend takich jak launch i explosion dzięki, którym mógłbym się wystrzelić i wybuchnąć jak fajerwerki. Co dało by mi i uczestnikom tego wydarzenia wielką frajdę.
 4. Podpinam się pod kwasa też sądziłem że jesteś starszy no ale cóż jestem na tak.
 5. logi sprawdzone potwierdzam mass rdmy ban na 7 dni oczywiście tylko qwp1 No i nie ghostowali niestety ;p Pozdrawiam.
 6. Witam dlaczego nie mogę teraz slaya dać gdy ktoś sobie zrdmuje i ucieknie z servera. Proszę o przywrócenie tej opcji dla operatora. Teraz to nawet nie moge dać slaya jak ktoś napisze raporta, a winny ucieknie z serva..... "You don't have access to this command, p?!" I jeszcze jedna sprawa czy te turrety zostały osłabione bo coś za wolno namierzają albo mi się tylko tak wydaje??
 7. Również jestem za tym aby coś takiego wprowadzić
 8. Unbana nie dostaniecie ponieważ ghosting jest jedną z najgorszych przewinień jakie możecie się dopuścić podczas rozgrywki TTT gorszą jest jedynie cheatowanie więc dla mnie nie ma taryfy ulgowej co do tych przewinień. Zostało wam jeszcze miesiąc i 5 dni więc sobie poczekacie, a jeśli was znowu przyłapiemy to pożegnamy się z wami na wieczność ;] Hmm teraz tak patrze to dostaliście permy:D to w sumie można dać unban :P Odbanowałem można zamykać.
 9. kakariko nie wiem jak dokładnie się to pisze ale crashuje server
 10. w takim wypadku zbanowałem tych nikczemnych głupców na wieczny odpoczynek można zamknąć temat
 11. nie widziałem całej sytuacji więc dałem dwa slaye dla pana za rdm i ucieczkę ale zapamiętam te nicki i sprawdzę ich jak wejdą na serv
 12. Jak dla mnie to i tak łagodna kara. Dostałeś pgag'a jako ostrzeżenie i miałeś jeszcze czelność napisać to na priv do niego, ja bym ci dał bana na tydzień żebyś przemyślał swoje zachowanie.
 13. mnie też to strasznie denerwuje