Skocz do zawartości

Pitagoras

Użytkownik
 • Zawartość

  59
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

O Pitagoras

 • Tytuł
  Piszący posty

Informacje

 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

618 wyświetleń profilu
 1. Balansss

  Nie widziałem aby ktokolwiek korzystał z kanibalizmu po wprowadzeniu kanapki. Jest to co prawda ciekawy i szybko działający heal (w biegu), ale zdecydowanie powinien kosztować 2 kredyty. Natomiast kanibalizm powinien przywracać ciut więcej zdrowia niż kanapka jednym kęsem. Wiatrówka (autopompa) mogłaby mieć mniejszy dmg, ale zwiększony rozrzut. Loco które nie zabija na strzał z 2m jest bez sensu. Mogłoby mieć zamiast 4 to 2 pociski i większy niż obecnie dmg. Karabinki są w miarę wyważone, aczkolwiek AUG mogłby dostać buffa.
 2. PUBG, wspólne granie.

  Mikrofon mam, ale ta mutacja.... Gramy
 3. [Ban] Pesymista

  Po tak długim czasie banicji, jestem za nadaniem drugiej szansy.
 4. Myślę, że administracja nie takie sytuacje widziała i w momencie gdy na delikwenta wysyłany jest więcej niż jeden report o treści sugerującej rdm propem, to adekwatnie wymierzają karę. Nie raz widziałem na czacie, jak użytkownicy, którym radość sprawiały zabójstwa propkami wypadali z banem o treści "Mass rdm" na czas ~ tydzień - 2 tygodnie ;). Rozumiem Twoje podenerwowanie, gdy będąc T dostajesz rdm'a i w najbliższym czasie rozgrywki nie widzisz surowego slaya dla atakującego osobnika. Nie Ty pierwszy i nie ostatni zgrzyta zębami w takiej sytuacji i to normalne. Sugeruję coby administratorzy za randomowe zabójstwa na T nie ograniczali się w karach do wyboru 1-2 slaye, ale 3-5. Takie rozwiązanie jest surowsze niż dostanie bana na ~ 1 dzień.
 5. Pomysł ma swoje wady i zalety, na plus: - drastyczny spadek rdm'owania propami na minus: - w pierwszych tygodniach masa banów, bo jak wiadomo, każdą zmianę pojedynczy gracz musi przeżyć na własnej skórze aby ją dostrzeć - możliwość wystąpienia dużej ilości nieporozumień - stali gracze będą musieli porzucić wieloletnie nawyki, co zawsze wpływa negatywnie na jakość rozgrywki - jeżeli nie propem, to innym sposobem - zabranie jednej zabawki "dziecku" powoduje wzięcie kolejnej, możliwe że "gorszej w skutkach" zabawy Ostatecznie uważam, że na chwilę obecną prop-rdm nie jest aż tak uciążliwy i powszechny, aby wprowadzać zmiany w regulaminie. Czasami zdarzają się masowe napływy trolli z innych serwerów, bądź nowych graczy, którzy nie są przyzwyczajeni to zasad panujących na strefie. Nieznajomość regulaminu działa na niekorzyść sprawcy, aczkolwiek zauważyłem, że można już składać reporty nawet jak nie ma administracji na serwerze. Pozwala to na ukaranie sprawcy, może nie natychmiastowo, ale jednak.
 6. [TTT] Pitagoras

  1. Wiek : 21+ 2. Adres e-mail : [email protected] 3. Steam ID oraz namiary : STEAM_0:0:10967544 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator : 2009-2013 Administrator i właściciel 3 serwerowni (po 2-5 serwerów każda) CS:S 2013-2014 Admin JailBreak na CS:S (nie SG) 2014-2017 Gracz 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Na wstępie kilka słów o mnie: Jestem studentem drugiego roku Automatyki i Robotyki. Swoją przygodę z grami zacząłem od CS:S. Na kilku kontach steam mam łącznie ponad 2k przegranych godzin na silniku source. Będąc administratorem poznałem zasadę działania oraz techniki budowy i edycji addonsów do tego silnika. Grając w GarrysModa mam 637 godzin, z czego może 60 poza serwerem TTT SG (na gametrackerze jest o połowę mniej i zapewne wynika to z różnych nicków i kont). W okresie wakacyjnym jestem praktycznie nieosiągalny na serwerach, z powodu pracy poza granicami kraju. Natomiast w czasie trwania roku akademickiego częstotliwość odwiedzania serwera jest duża. Wiadomo, czasami inne gry przykuwają moją uwagę na kilka dni, ale koniec końców i tak pojawiam się na serwerze. Dlaczego chciałbym zostać OP? Otóż na serwerze zaszły ogromne zmiany. Rotacja kadry administratorów, nowi gracze, nowe ficzery. Ogólnie teraz serwer ożył, wyszedł ze stegnacji. To, że teraz składam podanie nie jest powiązane z tym w żaden sposób, gdyż przed wakacjami też chciałem to zrobić, ale myśl, że w wakacje będę miał duże utrudnienie z dostępem do szybkiego łącza internetowego, sprawiła, że robię to teraz. Głównym powodem, dla którego chciałbym zostać Operatorem jest to, że chciałbym jeszcze bardziej uczestniczyć w tworzeniu społeczności Strefowego TTT. Dzieje się dużo i intensywnie, a ja chciałbym aby było jeszcze lepiej. Kwestią bycia OP nie jest karanie graczy, a pomaganie nowym, w taki sposób aby chcieli wrócić i zżyć się z tą społecznością. W poprzednim podaniu padały głosy, że nie jestem aktywy na czacie. Tutaj muszę się w połowie zgodzić, ale tylko w połowie. Najbardziej aktywny jestem w ciągu tygodnia, w momencie gdy wracam z uczelni i chcę się odmózdżyć od różniczek, całek i mechaniki. Wtedy serio brakuje mi często paska do rozmów :P. Moja aktywność jest też zależna od tego, że często spędzam weekendy z drugą połówką i wtedy mówienie do komputera nie wypada ;). Jest jeszcze czat tekstowy, ale bądźmy szczerzy, mało kto zwraca na niego uwagę. Wiem, że jest teraz więcej OP na serwerze, a ostatnio zaszedł zgrzyt z graczem Michał, który był głupotą, ale niech temat wisi, może tym razem się uda. W końcu człowiek uczy się na błędach Pozdrawiam Łukasz
 7. [TTT] Pitagoras

  Michał, mam demko z chwili po tym jak miało to miejsce. Przywalasz się do każdego i o wszystko, Twoje podejście na serwerze w stosunku do wielu graczy jest dziwaczne. Sytuacja pierwsza; Składam podanie na op, zaczynam rozgrywkę na serwerze, Michał do mnie mówi -> mógłbym się wypowiedzieć w Twoim podaniu, pod warunkiem, że będziesz bardziej aktywny na czacie głosowym (sens zdania zachowany, może innymi słowami powiedziane). Wait, Ty mi stawiasz warunki? Sytuacja druga; Jest niewielu graczy na serwerze, głownie nowe nicki, biegam sobie z łomem za jednym z graczy i w sumie nic ciekawego nie robimy. Michał obserwuje nas z okna i strzela niecelnie w naszą stronę z pistoletu - powoli, prowokująco - ruszam w pościg -> zabijam -> okazał się inno, płacz że RDM i silna prowokacja w moją stronę Sytuacja trzecia; Jeden z nowych graczy napisał na czacie pytanie, zapominając o interpunkcji. Michał od razu wypowiada się: Czemu napisałeś pytanie w trybie oznajmującym?, nowy gracz przeprasza i więcej nic nie mówi. Serio? Gościu masz jakiś kompleks, żeby komentować wszystko i wszystkich podsumowywać? Sytuacja czwarta; Nie ma to jak wyciągać zadnie z kontekstu. Prowokowałeś, silnie próbowałeś wciągnąć mnie w swój śmieszny dialog i masz. Powiedziałem tak - nie ukrywam poniosło mnie, zdarza się najlepszym i przepraszam. Jednak to wymaga ukazania szerzej tej sytuacji. Wyglądało to tak, że po sytuacji drugiej i trzeciej, Michał dostaje D, od samego początku wali tekstem: za wołanie do ciał bez DNA albo po wybuchu jest automatyczny kos. Wtedy ładnie podsumował Cię inny gracz na czacie, że po co w takim razie nie odznaczyłeś sobie bycia Dete w ustawieniach skoro nie chce Ci się biegać. Umilkłeś i tyle tego było. Idąc dalej, byłem inno, z nudów sobie łaziłem po mapie, nic specjalnego. Coś tam na czacie pogadałem, coś tam napisałem ale to bez znaczenia. Stoi Michał D, patrzy się na mnie, wie, że dosłownie sekundę temu coś powiedziałem/napisałem i pyta kto żyje, przy tym waląc ostrą regułą, że kto nie odpowie, ten pod ścianie na rozstrzelanie. Stałem i patrzyłem na niego, kilku graczy coś tam napisało i on w jednej chwili daje mi flage zdrajca -> wybuchłem i powiedziałem mu to co wyżej zostało zacytowane. Jesteś prowokatorem, nie wiem czy masz kompleks czegoś, czy nie, ale gra z Tobą nie należy do miłych. Krytykujesz wszystkich o wszystko, czepiasz się o co tylko możesz, ustalasz jakieś nielogicznie reguły i próbujesz dominować na czacie głosowym i tekstowym. Demko mam, dosyć długie bo z 45 min, ale udostępnić mogę.
 8. Złote myśli TTT

  Teraz to są śmieszne granaty ^ ^
 9. [Perm Gag Death]

  Panie kolego, w podaniu na op piszesz: Nie rozumiem Twojego zdziwienia, że dostałeś pgag'a. Regulamin jest jaki jest, ale przestrzegać go trzeba. Czasami wszyscy mają luz i jest ciche przyzwolenie na naginanie pewnych zasad - nikt nie ma z tym problemu. Jednak takie sytuacje mają miejsce dużo rzadziej niż Ty kurwujesz. Nie kryjesz się z tym, więc nie oczekuj, że ktoś będzie cały czas przymykał na to oko. Nie wierzę, że pgag był za jednorazowe 4 kurwy w ciągu 2 minut. Idąc tym co napisałeś, to tych kurew w ciągu miesiąca będzie 10 800 (zakładając granie trzech godzin dziennie przez 30 dni). Bądźmy ludźmi, szanujmy się.
 10. [TTT] Pitagoras

  Przez wakacje mnie nie było - pracowałem dużo. Przed tym udzielałem się w sposób znaczny na serwerze, chociaż fakt, więcej obserwuję.
 11. [TTT] Pitagoras

  1. Wiek : 21+ 2. Adres e-mail : [email protected] 3. Steam ID oraz namiary : STEAM_0:0:10967544 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator : 2009-2013 Administrator i właściciel 3 serwerowni (po 2-5 serwerów każda) CS:S 2013-2014 Admin JailBreak na CS:S (nie SG) 2014-2017 Gracz 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Swoje podanie motywuje chęcią wspierania w utrzymywania porządku na serwerze. Regulamin jest jaki jest, ale każdy trzymać się go musi. Kilka razy w przeszłości odpoczywałem za przewinienia, nawet jakieś odwołanie skrobnąłem i bogatszy o nowe doświadczenia wracałem na serwer. Gram na TTT ok 2 lata, w roku akademickim moja frekwencja na serwerze wzrasta, natomiast w wakacje ciężko mnie złapać. Posiadając uprawnienia operatora wykonywałbym swoje obowiązki należycie. Znam zasady gry i przeżyłem wiele nietypowych sytuacji, które nauczyły mnie odpowiedniego, indywidualnego podejścia do każdej sprawy.
 12. [BAN] Niunek

  To nie pierwszy raz jak ten pseudogracz współpracuje ze swoim kolegą w dokładnie taki sam sposób.
 13. [SKARGA] Cuk!er

  Nie poszedłbym na forum gdybyś odpowiadał na serwerze. Napisałem Ci na !psay, później po rozpoczęciu rundy (widziałem, że ruszasz się) na czacie głosowym wyraźnie wywoływałem Twój nick. Kolejno napisałem na czacie ogólnym. Cisza. Napisałem to, abyś zwracał większą uwagę na to co dzieje się na czacie i w eterze. Dwa razy wybaczać za przypadkowe zabójstwo? Okey, nie mi oceniać, ale skoro już ktoś pisze reporta, to chyba nie dla "można wybaczyć" ale kary dla innego gracza. Nie pragnę nagany dla Ciebie czy cokolwiek negatywnego, każdy OP/ADM ocenia daną sytuację według swojego sumienia, mi akurat to, że jako T padłem z ręki innego T i to w pierwszych fazach rundy - nie odpowiadało.
 14. [SKARGA] Cuk!er

  1. Nick osoby oskarżonej: Cuk!er2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:1:587150473. Przybliżona data zajścia: 17:30 17 czerwiec4. Nazwa mapy: ttt_plaza_b75. Opis sytuacji: Dwa razy zginąłem z ręki TajlenOne. Pierwszy raz: Byliśmy oboje Traitorami. Zdarzyło się tak, że TajlenOne zabił mnie minął. Celowo czy przypadkowo - nie wiem. Report złożony. Cuk!er go rozpatrtwał i unieważnił. Było to dla mnie dziwne, niezrozumiałe. No ale oke. Dowody: Drugi raz: Sytuacja trochę komiczna, bo TajlenOne biegał za mną i ktoś strzelił w niego - jak się później okazało było to ForZax#i love. Jednak TajlenOne zrozumiał to, że ja w niego pierwszy strzeliłem i otworzył ogień, na który zareagowałem i doprowadziłem do jego zgonu. Utraciłem przez niego karmę. Znowu report i znowu Cuk!er go rozpatrywał. Jak widać w logach, wina jest oczywista, natomiast operator unieważnił reporta. Dowody: 6. Coś od siebie: Moim zdaniem Cuk!er nie ogarnia logów. Pisałem po tych dwóch sytuacjach do niego na !psay - bez odezwu. Mowiłem na czacie głosowym - nic. Pisałem na czacie ogólnym po rozpoczęciu rundy - cisza. Według mnie słabo mu idzie adminowanie. Jest świeżakiem więc można zrozumieć, ale skoro nie umie, to niech nie rozpatruje reportów. Pozdrawiam //Troszkę poprawiłem ~Wachu
×