brawurowyjim

Zbanowany
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

O brawurowyjim

 • Tytuł
  Początkujący poster
 • Urodziny

Informacje

 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Skąd:
  z korinis
 • O mnie
  nienawidze chinskich bajek i magnozjebow

Ostatnie wizyty

672 wyświetleń profilu
 1. polecam ci zasilacz który nie jest na czarnej liście, to napewno ! z fartem przez świat morda ! :D: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html
 2. hahaha nawet śmieszne !
 3. na pewno nie dacie się namówić?
 4. a to szkoda -/-
 5. gracze csgo in nutshell xD ehh konter strik skins edition komunity to sraka
 6. spoko byłoby gdyby był ; - ) parę dni temu widziałem grę na yt i wygląda EKSTRA
 7. ale fajny filmik :D
 8. fukncjonalność i balans gamemodu > fajna mapa zgadzam sie z tym panem
 9. spoko pomysł ;D
 10. Gratuluję nowej posady, Worm. :)
 11. Rozmowa w sklepie: - A sąsiadka to ciągle nowiuśkimi banknotami płaci. - Bo mam w domu specjalną maszynkę do robienia pieniędzy. - Co pani powie! I to jest legalne? - W 100% legalne, tylko strasznie chrapie. Przychodzi baba do lekarza. - Panie doktorze! Jak siadam na kiblu i robię klocka, to mi się ząb rusza... Doktor myśli, myśli, myśli... W końcu diagnoza: - Proszę odwijać nici z rolady.
 12. ale ja grałem na swoich starych kontach XD nie robiłem nowych. ahhh ten sourcebanssss. JAK ZAWSZE W W FORMIE
 13. NO TAK FAJNIE BYŁO JIM BRAVURA I TAK WRÓCIŁ DAJ MI JUŻ SPOKÓJ YOR XD
 14. 1. Nick, na który została nałożona kara: Jim Bravura 2. Steam ID: STEAM_0:1:16695285 3. Link do bana na Sourcebans: Dokładnie nie jestem w stanie podać, było tego wiele. 4. Opis sytuacji: Ostatni ban tyczy się unikania bana. 5. Coś od siebie: Z góry przepraszam wszystkich graczy oraz administratorów których obrażałem, jeżeli coś takiego miało miejsca. Chciałbym wrócić na serwer aby móc z wami " legalnie " i normalnie grać, jak za dawnych lat . Nie mam zamiaru już " trollować ". Mimo tych wszystkich banów prosił bym o danie mi szansy. Pozdrawiam, Komendant policji w Nowym Jorku, Jim Bravura.
 15. Jestem jak najbardziej za, polecam tego gracza. Jest świetnym funkcjonariuszem Nowojorskiej Policji. Stwierdzam że nadaje się na operatora bo jest bardzo oddany naszemu kochanemu serwerowi. Wiem że bardzo dobrze radził sobie jako administrator na SA-MP. Jest najlepszym detektywem jakiego pod sobą miałem.