Gerard aka Max Payne

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  91
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

2 obserwujących

O Gerard aka Max Payne

 • Tytuł
  Forumowicz
 • Urodziny 04/08/99

Informacje

 • Steam ID
  gerard99
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Poznań
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

2532 wyświetleń profilu
 1. [Psay]: [TNC]VexoRavi(STEAM_0:0:79597958) to You: bo co bo admina masz? jak bym cie spotkal jak bym ci zapi******* bombe to by sie skonczylo [Psay]: [TNC]VexoRavi(STEAM_0:0:79597958) to You: Człowieeeku burneika i popek to moji ojcowie Reakcja kolegi po zabiciu, za strzelanie w moim kierunku :c
 2. Zacznę od tego że widziałem cie na murku obok niedozwolonego miejsca tylko raz. Nie było potrzeby aby wtedy banować bo nie bugowałeś mapy, więc nie wmawiaj nam że wielokrotnie ciebie tam widzieliśmy. Gdybym widział kogokolwiek w tamtym miejscu od razu by leciał ban lub ostrzeżenie. Kiedy tylko zorientowałem się że ktoś strzela do mnie z tamtego miejsca, kazałem Cezaremu zbanować tego co siedzi w bugu, nie miałem pojęcia kto tam siedzi do czasu aż nie poleciał ban. Bana dostałeś bez ostrzeżenia ponieważ akurat wykorzystywałeś buga do zabijania jako T. Sytuacja dotyczy tego miejsca.
 3. "[Psay]: Mafoe[PL](STEAM_0:0:78439296) to You: ty kur** masz oczy na dupie WSZEDZIE" - Mafoe chwile po tym gdy go zabiłem za wysadzenie beczki za plecami.
 4. Powinien dostać UB tylko dlatego że chce pograć na SCP?
 5. Slay to jedna z wielu kar, 1 slay = 1 runda przymusowej przerwy C:
 6. Pewnie dlatego że dopiero teraz wszedł na serwer i dostał slaya...
 7. Prima aprilis był wczoraj A tak na serio, nie zapamiętuje każdego slaya zwłaszcza takiego sprzed miesiąca. Widocznie odwaliłeś coś głupiego, albo dawałem na szybko slaya, skoro nie dałem nawet powodu ( zwykle je daje ). btw. Jaki miałeś w tedy nick? Może coś mi się przypomni.
 8. Zacznę od tego że pierwszy twój report na Marmoladę brzmiał "Co jest kur*a", z automatu go zamknąłem. Marmolada zabił cię za ignorowanie zabójstwa jakiegoś innocenta, nie widziałem w tym nic złego. Był to dobry powód aby cie zabić ,a drugiego report zamknąć. Co do "zabicia za reporta" nic takiego nie słyszałem abyś zgłaszał, reporta od tego zabójstwa również nie widziałem. Reporty zostały sprawdzone, więc nie rozumiem tego że niby miałem cie ignorować. Jeśli dalej nie rozumiesz dlaczego zostałeś zabity to odsyłam do przeczytania zasad trybu.
 9. Mam ten sam problem co Adam, tyle że na Operze.
 10. "BabaJaga / na hajuu: ej jakie jest ulubione auto terrorysty? ford C4 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD" Pewna odpowiedz na reporta: "przepraszam pies mi wskoczył na stuł i nacisnoł na myszkę"
 11. Mapa do usunięcia: ttt_roy_the_ship. Mapa podobna do ttt_freddy_the_ship_v3, bardziej zbugowana (Przejścia pod pokładem jak dla krasnoludków, trzeba kucnąć na schodach i progach drzwi aby przejść dalej)
 12. Ciesz się że to tylko tydzień, bo to i tak bardzo łagodna kara jaką mogłeś dostać za takie coś.
 13. Miałem być na tak, ale jestem na nie. Kolega pod nieobecność administracji revenge rdmuje