Skocz do zawartości

Mordencjusz

Użytkownik
 • Zawartość

  209
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

1 obserwujący

O Mordencjusz

 • Tytuł
  Zaawansowany poster
 • Urodziny 06/21/98

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Ostrowiec Świętokrzyski
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

1242 wyświetleń profilu
 1. SZUKAM EKIPY DO NAGRYWANIA GARRYS MOD!

  Hmm coś o sobie, link do kanału (co prawda jest na twoim profilu, ale sporo ludzi to lenie :D), cokolwiek co by powiedziało o tobie. Ja od dawna w sumie poszukiwałem takiej ekipy do luźnej gry, ale w ciemno nie idę. Także ten
 2. Zaproponuj konkurs

  FFA Without weapons Zasady są proste walka pomiędzy graczami/drużynami bez broni palnej. Dostępne bronie/sprzęt podczas konkursu: Nóż Taser (teraz bodajże się regeneruje, wraz z nowym update, lecz nie jestem pewien) Granaty każdego rodzaju Kevlar/Kevlar + Helmet +/- 2x strzykawka Czas trwania mapy: 20 minut Czas trwania rundy: 1:30 minuty +/- sv_gravity 650 Mapy: Standardowa pula map de_... Podczas trwania konkursu bombsite'y na mapie są wyłączone Zasady zwycięstwa: Jak największy wynik, bądź największa ilość zabójstw.
 3. Steam

  Moim sposobem jest, gdy zauważę taki problem po prostu restart komputera, najlepiej wylogowanie się z systemu i ponowne zalogowanie, zawsze działa.
 4. [Skarga] fox[PL]

  Błędnie napisane groźby, które są karalne (nawet więzieniem). Ale w internetach jesteśmy anonimowi co nie? Apeluję do administratorów o wysoką karę dla tego gracza (jak nie perma).
 5. Alien: Isolation

  Już wiele razy padała koncepcja stworzenia tego trybu, nawet z tego co pamiętam raz się zrobiło na próbę i nie wypaliło.
 6. Czy ten komputer będzie się sprawował dobrze?

  A gdzie jeszcze napęd optyczny
 7. Top 10 forum

  Popieram zdanie @Kwasu Siarkowy będzie to jedynie konkurs, kto najczęściej miał zostawioną przeglądarkę w tle. Natomiast adekwatnie dorzucając swój pomysł, dobrze by było gdyby był temat: "Administracja - pochwały i nagany". Gdzie każda osoba mogłaby w razie swoich intencji ocenić administratora pod względem jego całokształtu. Oczywiście temat bez naliczania postów
 8. Rainbow six siege

  Ech, ja w chwili gdy kupię nowy komputer od razu biorę się za R6S :l. Na mnie poczekajcie
 9. Spis Bonus Rund

  Do samego berka i innych podobnych zabaw mam negatywne uczucia, do dziś pamiętam jak bez admina, gracze musieli czekać 10 minut na kolejną rundę, bo w tym czasie ratował Czas trwania rundy, bez tego rozgrywka by się ciągnęła 30 minut. Co do speed battle, na spokojnie wystarczy 600 700, przy 1500 przy pochyłej teksturze i bycia tak rozpędzonym, wzlatujesz się w powietrze.
 10. Nowy tryb HNS

  Jako, że grałem na HNS CS:GO pozwolę, że się wypowiem w tym temacie dla przyszłości CS:GO. HNS jest dosyć fajnym trybem (dla osób, które coś ćwiczyły parkoura w grze [Strafe'y, BunnyHopa, LongJumpy itd.]) Mało ten tryb jest oblegany przez graczy z tego powodu, ciężko jest się nauczyć chociażby podstaw parkoura, gdzie trzeba poświęcić kilka godzin gry na samym HNS, lub parkour mapie. Ale na Placu zabaw co mapę przeważnie jest rotacja trybów, czy to jail, ffa, surf, deathrun itd. To przez te 30 minut, gracz się wysiedzi przeważnie na spect, bo będzie ginął chwilę po rozpoczęciu rundy. Także tryb jest fajny, ale nie pasuje mi pod 4FUN'a.
 11. Zombie Mod/Plague/Survival

  O ile co dobrze pamiętam, inaczej wyglądała gra na zm cs 1.6 a gra na cs:go zupełnie inaczej. Zasmuciłem się wtedy bo jednak dla mnie to też był tryb w którym spędziłem masę czasu. Wracając do pomysłu, z ogólnym napisaniem takiego trybu, myślę, że nie byłoby jakiegoś większego problemu, ale ktoś by musiał to napisać, a komu się chcę 2 sprawą są mapy, na cs:go jak mówiłem, różni się tryb od pierwowzoru, a map z 1.6 nie opłaca się brać, bo będą mapy wyglądać tragicznie.
 12. Mistrz surfa!

  @Heroes pomszczę Cię i wezmę udział z konkursie, chociaż i tak to przegram ze względu na swoje "umięjętności", ale chociaż będzie fun.
 13. [ban] Heroes

  Powiem od siebie, że tak faktycznie CroSS mówił mi, że Heroes nie wykazywał wobec Niego większej agresji, nie mówię o tym jak Heroes się zachowywał na serwerach, bo każdy kto z nim grał od dłuższego czasu wiedział jaki jest, co jak widać przejawia się na ogólne pozytywne zachowanie z jego strony. Do czego zmierzam, sam poszkodowany stwierdził, że Heroes nie przejawiał w znaczącym stopniu wrogiej aktywności wobec niego, więc w największym stopniu to powinno być brane pod uwagę przy decyzji o odbanowaniu Heroes'a (bo perm bądź co bądź wynika ze skargi CroSS'a). P.S. Dziwny ten twój 2 podpunkt CroSS, ale to się kieruje do Heroes'a a nie do nas
 14. Pomysł odnosnie zaufanych graczy (Slay)

  Serio... To, że ktoś ma rangę zaufanego gracza (bo przegrał sobie dość sporo czasu na serwerze) nie oznacza, że taki zaufany to jest w 100%. @ezral dobrze to skomentował, każda taka osoba, będzie tylko wpisywać !slay * i serwer upadnie, przez głupotę graczy. Można rozmawiać natomiast o voteslay'u jeżeli takowy jest.
 15. [ban] Ban za Ironie <Dzieciak Szkalowniczy>

  Double post, zamykam
×