Skocz do zawartości

lordmatiz

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O lordmatiz

 • Tytuł
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Wrocław
 1. Salem MMO

  Dziwne. Mnie dopiero dzisiaj o 12 poinformowało ze jest nowa odpowiedź w temacie..... no nic. Jeśli jesteś chętny, to zapraszamy do współpracy. ALE. Żeby nie było, że przychodzisz na gotowe-zanim dostaniesz klucze do wioski- będziesz musiał odbębnić murzyńską robotę ;) wszyscy mieli duży wkład w rozwój woski i pasożytnictwa nie lubimy więc pozwolimy Ci najpierw się wykazać :)
 2. Salem MMO

  No i git. Wieś się powiększa o nowych Murzynków :D Zapraszamy zapraszamy. Im więcej tym weselej! Miejsca mamy pod dostatkiem ;)
 3. Salem MMO

  No cóż... Update serwera zastopował moją rozbudowę :( Póki co miejsca jest sporo, zbudowałem kilkanaście pułapek na ryby i stojaków do (ich) suszenia. Mam już zakupione 10 sztabek żelaza na koksowniki i podstawowy sprzęt. Dalej w kolejności jest posadzenie krzewów (żeby było skąd brać wkład do pułapek), później piec do wypalania gliny.... itd. Czekam na jakiegoś murzy... znaczy się pomocnika, coby robota sprawniej szła :)
 4. Salem MMO

  Sanki sanki (również znaleźne) ;) Dobrze Panowie i Panie! Miejsce na bazę znalezione. W okolicy wszystko co do szczęścia potrzebne: kamyczki, wapień i glina. Kto zechce pomóc mi w rozbudowie zadupia - niech się już loguje do gry (najlepiej przy pomocy kienta ze strony http://forum.salemthegame.com/viewtopic.php?f=11&t=7681&sid=b8aa1521250198a0b444162cecc93f81 - bo przyjemniej niż ze standardowym - w razie problemów z javą pszukajcie sobie w googlach jak dodać ten programik do wyjątków) i po ukończeniu krótkiego tutoriala wciskacie CTRL + B i w okienku make kin by homestead secret wpisujecie 1234lordmatizabcd Dzięki temu dodacie mnie do znajomych i będę mógł wam dać mapkę (dzięki której teleportujecie się do naszej miejscówki).
 5. Salem MMO

  Luzik. Już zaszedłem całkiem daleko - niestety ze względu na brak różdżki do szukania pokładów metalu - mogę co najwyżej częściowo dobre miejsce znaleźć... Nie mniej jednak i tak byśmy się pewnie przenosili w lepsze miejsce w miarę rozwoju drużyny (po paru tygodniach). Póki co mam już kupę srebra (do powiększenia terenu bazy), kupę sieci pajęczych (pułapki na ryby), nasiona, roślinki do hodowania w doniczkach, trochę przedmiotów do początkowego rozwoju (dla Was :P), 2 skrzynie (fajne i drogie w produkcji pojemniki) i pewnie jeszcze masa dupereli.
 6. Salem MMO

  Koksowniki to żaden problem. Metal można kupić od innych graczy za naprawdę niską cenę.... Niestety ale nie stanowią one ochrony przeciwko zorganizowanej grupie/silniejszemu graczowi... Grunt to znaleźć miejsce gdzieś daleko, ale takie gdzie będzie dostęp do kilku podstawowych rzeczy: rzeki/jeziora (ryby), żył żelaza (i miedzi), zapasów limestone (nie chce mi się szukać polskiej nazwy), kamienia. Skoro jesteś już w grze to dodaj mnie do znajomych (1234lordmatizabcd - wpisujesz pod 'add kin'). Póki co nie szukałem miejsca, ale za to mam już małe nasiona dyni, kapusty i bawełny :)
 7. Salem MMO

  Spoko. Proponuję komunikację głosową (skype) - jeśli ktoś chce wcześniej zacząć to nawet dobrze - niech zrobi tutorial, później przeniesie się gdzieś w dzicz i poulepsza skille, a jak przyjdzie co do czego to się zgadamy w mieście i wyruszymy w świat. Ale ostrzegam - trzeba mieć na to kuuuuuupę czasu. Najlepiej umówić się na któryś ranek i przez parę godzin iść przed siebie :) Im bliżej miasta się rozbijemy tym szybciej nas znajdą i rozgromią....
 8. Salem MMO

  Też się piszę :) Jakiś czas temu zacząłem i miałem przerwę, więc cały mój dobytek zniknął. Z chęcią zacznę grać w jakimś teamie :) Wszystko ogarniam, wiec mogę Was nauczyć podstaw!
×