Airvenoms

Zbanowany
 • Zawartość

  72
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

O Airvenoms

 • Tytuł
  Piszący posty
 • Urodziny

Metody kontaktu

 • Skype
  Lassen Sie mich Ihnen nicht!

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Weit weg von der Erde.
 • O mnie
  Wilkommen zu meinem Profil, fragen Sie sich wahrscheinlich, warum die meisten Dinge sind hier in deutscher Sprache. Ich werde einfach sagen, dass Ich mag Deutschland, gute Architektur, High-Tech, schöne Verb und Lebensmittel, auch wenn Sie zugeben, dass Kultur ein wenig seltsam. :D
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

516 wyświetleń profilu
 1. Absolutely Yes. Ps: This is gonna be really cool to have person in our administraction which don't speak polish.
 2. Witam Niestety dla mnie neutralny. Nie jestem 100% przekonany czy się nadajesz, za dużo się nie wypowiadasz, ale widzę, że starasz się pomagać nowym graczom. Większość osób zawsze pisze w podaniach, że chce pomagać w rozbudowie serwer'a i go pilnować, ale nie sądzę, że to jedyne powody dla, których chcesz być operatorem a następnie pewnie adminem.
 3. Lvl 100 SS - http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=710347765
 4. Witam Czyli chcesz powiedzieć, że składasz podanie tylko dlatego, żeby mieć dostęp do komend, to nie brzmi dobrze.. Bardzo dobrze znasz angielski, ale jakoś nigdy nie widziałem, żebyś mówił w tym języku a nawet pomagał obcokrajowcom. Na NIE.
 5. Może i popełniłeś błąd co każdemu może się zdarzyć, ale kolejną szanse można dać każdemu. Jestem na Tak.
 6. Jeżeli naprawde zależało by ci aby pilnować serwer to byś się bardziej postarał nad napisaniem tego podania, przynajmniej sprawdzenie tego co napisałeś i poprawa błędów już by coś znaczyła. Na nie.
 7. Nie mam nic przeciwko, jestem na Tak.
 8. Wchodzę czasami na JB, ale jakoś nigdy cię tam nie widziałem. Poza tym gra ponad rok na serwerze mnie rozwaliła. Jestem na Nie.
 9. Oczywiście nie zapominajmy o naszej ulubionej zabawie czyli "Rosyjskiej Ruletce".
 10. A czy przypadkiem nie użyłeś jakiegoś programu do odtworzenia tego dźwięku z " Mario ", możliwe, że za to dostałeś.
 11. 1. Nick osoby oskarżonej: GramWGry2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:1565588853. Przybliżona data zajścia: 7.04.2016 r.4. Nazwa mapy: jb_carceris5. Opis sytuacji: Mogę powiedzieć tak, od kilku map gracz łamał regulamin, free killował oraz ignorował ostrzeżenia innych. Łamał regulamin? Z wydawanych poleceń nie dało się nic kompletnie zrozumieć, mówił strasznie cicho, szumiało mu podczas używania mikrofonu oraz brak mutacji, ale to mały szczegół. Można wymienić też ignorowanie uwag graczy a nawet czatu a do tego brak jakiej kolwiek znajomości regulaminu.6. Coś od siebie: Polecam dodać do regulaminu punkt: Czat głosowy dozwolony tylko dla osób po mutacji, lub z w miarę znośnym głosem. Niestety nie da się przemówić do dzieci.
 12. Jak nie na zs'a to na jb, tobie najwyraźniej jest trudno poczekać. Ktoś taki raczej by się nie nadawał do pilnowania porządku na serwerze. Jestem na nie.
 13. Widziałem cię w akcji, na pewno się sprawdzisz jako admin. ;) Jestem na TAK.
 14. No nie wiem, nie wiem. Co ja mówię, no oczywiście, że na TAK. ;)
 15. Zobaczymy jak ci pójdzie. Der Ja-Sager (Jestem na TAK) ;)