Axy3r

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Axy3r

 • Ranga
  Początkujący poster

Informacje

Ostatnie wizyty

305 wyświetleń profilu
 1. 1. Nick, na który została nałożona kara: Axy3r 2. Steam ID: STEAM_0:1:37631139 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:1:37631139&Submit 4. Opis sytuacji: Strzeliłem w filar na mapie jb paper coś tam co poskutkowało śmiercią snetrego po czym natychmiast wpisałem killa. 5. Coś od siebie: Byłem tak zafascynowany fizyką owego filara, że wypadł mi z głowy pkt. regulaminu dot. teamkillingu i zafilarowałem snetrego po czym natychmiastowo otrzeźwiawszy szybkim ruchem ręki kliknąłem zbindowanego przeze mnie killa. Admin ptyś był jednak równie szybki i w tej samej milisekundzie w, której kliknąłem, on kliknął kliknął zbindowane /ban Axy3r 1200 TK. Uważam, że nawet będąc na ostatniej szansie od około 2 miesięcy takie przekroczenie powinno być inaczej karane i mam nadzieję, że żaden szanowny admin nie wyprowadzi mnie z błędu. Chciałbym jeszcze raz przeprosić snetrego za ten nieszczęsny wypadek przy pracy i usłyszeć co o tym sądzi, bo to w końcu on ucierpiał najbardziej!
 2. 1. Nick, na który została nałożona kara: Axy3r 2. Steam ID: STEAM_0:1:37631139 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:1:37631139&Submit 4. Opis sytuacji: Strzeliłem w filar na mapie jb paper coś tam co poskutkowało śmiercią snetrego po czym natychmiast wpisałem killa. 5. Coś od siebie: Byłem tak zafascynowany fizyką owego filara, że wypadł mi z głowy pkt. regulaminu dot. teamkillingu i zafilarowałem snetrego po czym natychmiastowo otrzeźwiawszy szybkim ruchem ręki kliknąłem zbindowanego przeze mnie killa. Admin ptyś był jednak równie szybki i w tej samej milisekundzie w, której kliknąłem, on kliknął kliknął zbindowane /ban Axy3r 1200 TK. Uważam, że nawet będąc na ostatniej szansie od około 2 miesięcy takie przekroczenie powinno być inaczej karane i mam nadzieję, że żaden szanowny admin nie wyprowadzi mnie z błędu. Chciałbym jeszcze raz przeprosić snetrego za ten nieszczęsny wypadek przy pracy i usłyszeć co o tym sądzi, bo to w końcu on ucierpiał najbardziej!
 3. Sugeruje nie brac pod uwage opini ptysia w tej kwestii ze wzgledu na ich prywatne problemy.
 4. pomimo faktu, ze nie chcial mi pomoc podrzucac broni terrorysta to pasuje na to stanowisko.
 5. Dobra skarga.
 6. to mem był
 7. Nie ma jesusa> jest jesus > nie ma jesusa > jest jesus > nie ma jesusa > jest jesus Bobek to niemożliwe, ponieważ teraz został wprowadzony spory odstęp w ponownym wyborze map. Od siebie dodam, że nienawidzę ffa, ale nie ma to żadnego znaczenia remzo czy są randomy na ffa i czy potem sobie pójdą. Ważne natomiast jest to, że mogą zostać na dłużej właśnie przez takie mapy.
 8. Zgodzę się z Jesusem, iż mg nie przeważają. Zawsze nominuję nowo dodane mapy a gracze zawsze wybierają odgrzewane kotlety. >>Surf_greatriver >> blackops >> Surf_buckwild >> ba_dubai >>surf_ski2 >>>jail nie pamietam nazwy >>>>Surf_mai remix Czasami fryzjer course, który jest beznadziejny jak sam autor tejże mapy, który scammuje dzieci na skiny na swoim serwerze.
 9. Jestem na tak, jeżeli rozpopularyzujesz nowe coursy i dodasz więcej coursów/mg. Jesus wbija na serwer> Jesus : nominate > Jesus nominował mape de_dolls > Pozostały 3 sekundy do rozpoczęcia głosowania > W tym samym czasie na czacie głosowym, Jesus : To co, gramy dollsy, prawda? > nextmap De_dolls > #me quit w konsoli
 10. Jestem na nie. -Brak znajomości regulaminu -Nie miał nigdy admina(pytałem).
 11. @Monet to wymyśl jakiś inny slogan, który przyciągnie graczy zamiast !skiny !kosy
 12. Zdaję sobie sprawę, że jest sporo ludzi, którzy grali w 1.6 i po prostu ta mapa dla nich działa, ale wersja z go daje więcej możliwości i bardziej poszaleć można. Sam gram na niej kilka lat bo jest po prostu lepsza... @edit http://scr.hu/33qj/8e2vt ze spotami zaznaczonymi na strzałkach genialne parkury się robi po całej mapie.
 13. Proponuję zamienić starą mało popularną wersje mapy surf_ski http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=589501674&searchtext=surf+ski gdzie większość graczy na starcie kończy w jailu i staje się on 99% mapy dla 3/4 serwera bo nie umieją z niego wyjść. Nowsza wersja ski 2 jest używana na innych serwerach i stoi za tym wiele powodów takich jak żywsze tekstury umilające gre, łatwiejsze wyjście z jaila, więcej ramp przy czym rozgrywka staje się bardziej dynamiczna, lepsze lokowanie ramp co ułatwia surfowanie większości graczy i w końcu jest bardziej popularna wśród community csgo przez to, iż była rozpopularyzowywana od powstania pierwszych 4funów http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=128088054&searchtext=surf+ski <nowsza
 14. 1. Nick, na który została nałożona kara: Axy3r 2. Steam ID: STEAM_1:1:37631139 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:37631139&advType=steamid&Submit 4. Opis sytuacji: Na serwer wszedł niemiecki kolega i myśląc, że jest na rosyjskim serwerze dodał cyka blyat po monologu jednego z graczy. Pomyślałem, że wkleje 2 linijki 卐 specjalnie dla niego po czym otrzymałem pgaga co wydaje się być sprawiedliwe, aczkolwiek zostałem uraczony deserem w postaci bana na 1 dzień za to samo. 5. Coś od siebie: Ponieważ dostałem pgaga, ban wydaje się bezpodstawny, gdyż zostałem już ukarany.
 15. Jestem na nie. To jest bardzo zły gracz. powiedział ten dobry - Jesus.