Heroes

Użytkownik
 • Zawartość

  139
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  12

2 obserwujących

O Heroes

 • Tytuł
  Forumowicz
 • Urodziny

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:1:59721240
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw
  GMod

Ostatnie wizyty

597 wyświetleń profilu
 1. 1. Wiek (wymagany >= 16) 18 2. Kontakt e-mail [email protected] 3. Steam ID oraz namiary STEAM_0:1:59721240 http://steamcommunity.com/profiles/76561198079708209/ 4. Link do profilu hlstatsx. http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=617718 5. Coś o sobie, czy byłeś już gdzieś adminem, dlaczego to właśnie Ciebie szukamy, itd. Heroes - Weteran coursów urodzony na mapie mg_adev. Lubie czasem przytryhardować, lecz gram jedynie tylko dla funu i community które spodobało mi się od razu gdy po raz pierwszy przez kompletny przypadek dołączyłem na plac. Posiadałem już funkcje admina wiele razy w cs 1.6 na serwerach PB, GG, Cod mod; w CS GO na serwerze ffa i oczywiście na naszym strefowym murderze, z którym rozstałem się w przykrych warunkach. Po wyciągnięciu wniosków przyszła pora na Plac Zabaw. Jestem dość aktywnym i zarazem pomocnym graczem, który żyje z każdym w zgodzie i stara się unikać konfliktowych sytuacji. Niestety po ostatniej degradacji i odejściu niektórych adminów na serwerze czasami panuje bezprawie, gdyż nie ma żadnego admina, a ja nie lubię uczucia bezsilności, więc postanowiłem złożyć podanie by wspomóc przerzedzone grono administracji w pełnieniu ich funkcji. Ranga admina zobowiązuje do świecenia przykładem, więc trzeba będzie się pożegnać z licznymi trollami w moim wykonaniu . Faktem jest, że przeważnie tylko piszę, a mikrofonu używam jedynie, gdy prowadzę jaila, lecz będę to robił częściej, by powstrzymać pojawiające się konflikty na serwerze, lub przywołując graczy do porządku. Poza tym brakuje bardzo mi kolorka na forum i nie wybaczę sobie, gdy nie dołożę wszelkich starań, by mój nick mienił się na ten piękny i zarazem męski kolor. Może i nie mam 2 psów jak @Just MeRaX, lecz tylko jednego, ale mam nadzieję że nie wpłynie to negatywnie na moją kandydaturę .
 2. Pewnie, że na tak Bardzo miły, bezkonfliktowy gracz, który przestrzega regulaminu i służy pomocą, gdy jest taka potrzeba.
 3. @Jesus Nie są dużo gorzej zbalansowane, bo w tej kwestii obie mapki są do kitu zarówno jedna jak i druga są mapami terro. Podawałem już mapki, które mogły zająć ich miejsce i pomimo pozytywnego odzewu na moją propozycję temat ucichł, tak samo jak nowy tryb hns. Zamiast tego pogorszyły się stosunki admin-gracz, bo oczywistym jest, że należy przeciwdziałać obrazie administracj, lecz zostało to wzięte za bardzo do serca i kary, które się ostatnio dostaje na serwerze są śmiechu warte(nie chodzi mi tu o obrażanie administracji dla funu, bo faktycznie ostatnio wymykało się to z pod kontroli i należy powstrzymać ten proceder, ale np o sytuację, w której ktoś wspomina że ostatnio źle się dzieje na placu i dostaje gaga z powodem "nie podoba się to nie graj" albo ktoś zginął i powiedział ale ten serwer jest zbugowany i dostaje gaga z powodem szkalowania serwera).
 4. Wojna gangów najlepsza zabawa jaka może być na jailu Byłoby super gdyby to wypaliło.
 5. Przynajmniej jest serwer paintball
 6. Mnie to dalej dziwi, że demka nie są publicznie dostępne, chyba stronka z nimi nie wybuchne, gdy więcej graczy będzie miało do niej dostęp.
 7. Grając chwile z tobą, mogę stwierdzić, że jesteś dość sympatyczną osobą, ale ze względu na twoją aktywność jestem na NIE. Pograj troszkę dłużej i złóż podanie za miesiąc.
 8. A co się stanie w chwili gdy zostaje 2 framerów, będzie wiadomo, że mają się zabić, a gdy spróbują to zrobić, to zabije ich policja, lub undercoved, którzy będą chodzić za nimi krok w krok. Poza tym drużyna police może jakoś wygrać, czy tylko mają za zadanie śledzić kogoś całą swoją gre i czekać aż wyciągnie broń by go zabić? Był już ten plugin z różną skalą postaci na murderze i nie ma co się oszukiwać był do kitu, więc nie wróże temu trybowi świetlanej przyszłości. Upadnie jak morbus, multigamesy, homicide i reszta trybów robiona na zajawce bez większego myślenia nad trybem. Przewiduję, że na na serwer będzie wrzucone zbyt dużo addonów i tryb upadnie, ale mam nadzieję, że się mylę.
 9. @Krecik ;33 Ale kogo to obchodzi, że zawsze tak było, nie było spotkałem się tylko z tobą wydającym takie polecenia. Serwer placu nie jest tylko dla weteranów, lecz również dla nowych graczy. Spróbuję ci to uświadomić w prostszy sposób, MACIE NA NIM BEZRUCH to jest polecenie ct kazało nam mieć bezruch na spraju, lecz nie mogliśmy na niego iść. Idąc dalej twoim podejściem do prowadzenia jak ktoś mówi po otwarciu się cel macie bezruch pod tylną ścianą to to się nie liczy, bo nie mówiliście że mamy pod nią podejść albo robicie zgrabny szereg na wskazanym punkcie też się nie liczy bo nie kazaliście nam na niego iść po prostu gdy ct mówi że tu jest spray i mamy na nim bezruch to jest polecenie w regulaminie nie pisze jak mają wyglądać polecenia wydałeś nam rozkaz i zabiłeś tych którzy robili to co kazałeś.
 10. Warto też sprecyzować regulamin jaila bo spotkałem się dziś z dziwnymi sytuacjami; -Niektórzy wydają polecenia "górne cele robią to, a dolne tamto" i nagle pewien antyterrorysta zabił tych, którzy wykonali to polecenie bo wiadomo cele nie chodzą. To jest akurat prawda, że cele nie chodzą, ale za to inni ct zabijają jak ktoś nie wykona tego polecenia. -Druga sytuacja jest śmiechu warta. Zostałem zabity za to, że ct wydało polecenie "przed schodami jest mój spray i macie na nim bezruch" po czym zabito mnie ponieważ nie padło zdanie, że idziemy na nieg. To chyba jest logiczne, że jak mamy mieć na nim bezruch to musimy na niego iść. Idąc tokiem rozumowania pewniej osoby, która wydała to polecenie, było to polecenie nie do wykonania nie mogłem go wykonać stojąc w miejscu, a takie polecenia łamią 19 punkt regulaminu jail. Mało ważne jest kto to był, ale warto coś zmienić w tym regulaminie lub uświadomić ct jak mają prowadzić, a jak nie. Gdyby to się zdarzyło raz, to można na to przymknąć oko, ale niestety tak nie jest. -Nieprzestrzeganie punktu o nie kampieniu, niby jest on w regulaminie ale ct i tak kampi na sicrety w gr i nikt za to ich nie karze, więc albo go usunąć, albo karać za łamanie tego punktu.
 11. Po części się z tym zgodzę. Zawsze można zrobić najpierw głosowanie na tryb, a dopiero potem na mapkę, ale jest jeszcze 2 strona medalu, gdyby takie coś miało być wprowadzone to całkiem możemy się pożegnać z coursem i deathrunem, bo częstość grania tych trybów spadnie praktycznie do 0, już teraz mapki są monotonne i ciągle wygrywają te same. Rozbicie głosów na kilka map danego trybu jest korzystne dla tych, którzy lubią jakieś wyzwania i lubią grać coursy.
 12. Widzę wielką zmianę od ostatniego podania. Merax jest bardzo aktywnym, miłym i pomocnym graczem. Nie mogę się do niczego przyczepić, więc jestem na TAK
 13. Wypowiem się tu, ponieważ jestem jedyną niezbanowaną osobą przebywającą wtedy na serwie. Kamiko pisał/mówił, że jak będzie 5 votów na niego to wyjdzie z serwera, więc gracze go zvotowali. Wiem, że Jesus pisał ostatnio o przewinieniach tego typu i podwyższeniu kary za bezpodstawne votebany, lecz ostatnio graczy z placu ubywa częściowo jest to spowodowane brakiem zmian i rozwoju serwera, ale ban da tych graczy tylko pogorszy sprawę. Zdaję sobie sprawę, że nie można ignorować łamania regulaminu, lecz w tej sytuacji byłbym za tym by przynajmniej skrócić te bany. @bokuser Wydaje mi się że właśnie potwierdzasz tylko to co pisze Janek, zbanował Rzufia i Janka nawet nie sprawdzając hlxstatsów, a w waszym przypadku to zrobił. Ogólnie wydaje mi się, że reszta nie dostałaby bana przynajmniej wywnioskowałem to po tym jak Multi też był zdziwiony tym całym banem i dopytywał się Blodiego o szczegóły.
 14. @Blodi9 Niby można wybrać te 5 map, ale wyboru znów wielkiego nie ma. To by musiała być mapa, którą ktoś przejdzie, ale nie może tego zrobić co 2 osoba, więc map nie ma znów tak dużo, jakby mogło się wydawać. Mistrza jaila nw jak bym widział, osoba która miała najwięcej życzeń wygrywa? Na jailu 1 runda potrafi trwać dość długo, więc nie jestem pewien czy mistrz jaila wypali. A jak już iść w strone ffa i robienie drużyn to może lepiej zrobić je po 5 osób np takie teamy i zrobić turniej na jakiejś grywalnej mapie np Tuscan. Tylko to by wyglądało tak, że pewnie zgłosiłyby się osoby, które nigdy nie grały na serwerze, więc można dać jakiś próg minimalny przegrany na placu jakieś 50h. I tak najbardziej do mnie przemawia mistrz surfa np na dust/greatriver albo mai remix.
 15. Wydaje mi się, że jedynymi możliwościami są surfy ,coursy ewentualnie ffa. Padła propozycja mistrza jaila, ale by było sprawiedliwie to ct powinno zabijać terro tylko i wyłącznie za pomocą zabaw na mapie, a nie gier typu mistrza klawiatury/1 - ostatniej reakcji gdzie do zabicia przez zwycięzce będą wybierani najlepsi gracze. Mistrz surfa jest o tyle fajny bo szanse są równe, Mistrz coursa będzie wyglądał tak, po wyborze mapki niektóre osoby ją wytryhardują na pamięć co zepsuje zabawę reszcie (sam bym tak zrobił ). Mistrz deathruna też sensu nie ma wszyscy będą stali jak widły w gnoju i czekali aż ktoś zrobi pułapkę. Akurat FFA, coursy i surfy to moje ulubione tryby, ale najlepiej jest tak jak było teraz z tym mistrzem surfa. Ponadto nie powinno być blokady dla zwycięzców ostatnich konkursów, bo mnie nie będzie satysfakcjonowała wygrana gdy nie pokonam najlepszych .