Heroes

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  126
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  11

2 obserwujących

O Heroes

 • Ranga
  Forumowicz
 • Urodziny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw
  GMod

Ostatnie wizyty

541 wyświetleń profilu
 1. @Blodi9 Niby można wybrać te 5 map, ale wyboru znów wielkiego nie ma. To by musiała być mapa, którą ktoś przejdzie, ale nie może tego zrobić co 2 osoba, więc map nie ma znów tak dużo, jakby mogło się wydawać. Mistrza jaila nw jak bym widział, osoba która miała najwięcej życzeń wygrywa? Na jailu 1 runda potrafi trwać dość długo, więc nie jestem pewien czy mistrz jaila wypali. A jak już iść w strone ffa i robienie drużyn to może lepiej zrobić je po 5 osób np takie teamy i zrobić turniej na jakiejś grywalnej mapie np Tuscan. Tylko to by wyglądało tak, że pewnie zgłosiłyby się osoby, które nigdy nie grały na serwerze, więc można dać jakiś próg minimalny przegrany na placu jakieś 50h. I tak najbardziej do mnie przemawia mistrz surfa np na dust/greatriver albo mai remix.
 2. Wydaje mi się, że jedynymi możliwościami są surfy ,coursy ewentualnie ffa. Padła propozycja mistrza jaila, ale by było sprawiedliwie to ct powinno zabijać terro tylko i wyłącznie za pomocą zabaw na mapie, a nie gier typu mistrza klawiatury/1 - ostatniej reakcji gdzie do zabicia przez zwycięzce będą wybierani najlepsi gracze. Mistrz surfa jest o tyle fajny bo szanse są równe, Mistrz coursa będzie wyglądał tak, po wyborze mapki niektóre osoby ją wytryhardują na pamięć co zepsuje zabawę reszcie (sam bym tak zrobił ). Mistrz deathruna też sensu nie ma wszyscy będą stali jak widły w gnoju i czekali aż ktoś zrobi pułapkę. Akurat FFA, coursy i surfy to moje ulubione tryby, ale najlepiej jest tak jak było teraz z tym mistrzem surfa. Ponadto nie powinno być blokady dla zwycięzców ostatnich konkursów, bo mnie nie będzie satysfakcjonowała wygrana gdy nie pokonam najlepszych .
 3. Czytając skargę na Ciebie zdziwiła mnie decyzja @Revo, sprawdziłem również hlxstatsy jak on i nie widzę na nich żadnej obrazy, a tym bardziej przewinienia zasługującego na bana. Chciałem sprawdzić demka lecz niestety hosting padł bo nie działają. Jak dla mnie ban niesłuszny i powinien zostać zdjęty. Moim zdaniem admini którzy rozpatrzają skargi powinni wydawać wyrok na podstawie jakichś dowodów, a nie pomówień i nieudolnego sprawdzania hlxstatsów.
 4. Zgadzam się w 100%, tacy nowi gracze potrafią uprzykrzyć grę, gdy brak admina na serwerze.
 5. Lepiej sobie osobno kupić podzespoły tak jak ci pasują, bo z reguły to taniej wychodzi. Tam pod spodem masz podane ile fpsów wyciąga w jakiejś grze, ale za tą cenę zdecydowanie można złożyć coś lepszego.
 6. Może ja zagram. Oddam jakieś prowincje @Latającyemu i dam danine, by zwiększyć swoje szanse na skrócenie bana
 7. Ale ciekawa będzie informacja, jak np po pół roku sobie to sprawdzisz. W sumie faktycznie, zaśmieca trochę forum, ale nie musi być to na stronie głównej jakby miało zawadzać.
 8. Witam, ostatnio wpadłem na pomysł, by dodać na forum jakąś ramkę z boku, albo pod spodem z top 10 użytkowników spędzających na forum najwięcej czasu. Niestety nie wiem czy aktualny czas był zliczany, czy byłoby to robione od teraz, lecz jest to zachęta do odwiedzania i tryhardowania nie tylko na strefowych serwerach . Obok nicku w tej całej topce byłby spędzony czas na forum. Prócz tej topki została by dodana nowa informacja na profilu graczy ile czasu spędzili na forum. Napiszcie co o tym sądzicie, widziałem, że jest to możliwe do zrobienia, więc nie powinno być problemu od tej technicznej strony.
 9. Powinien być zakaz free, a nie ograniczenie ich poprzez karanie za 2 pod rząd. Nie na tym polega rozgrywka, by wybierać zakończenie po dogadaniu się z aktywatorem. To ma być nagroda, gdy uda ci się przejść, bo wykażesz się umiejętnościami i pokonasz aktywatora, gdy jest free to cała idea deathruna jako trybu traci sens.
 10. Ale tu nie mamy wyboru czy szukamy czy nie jedynie wchodząc na serwer. Potem już zależy czy wygramy rundę czy też nie. Teraz widzę problem w postaci autobalansu, bo gdy się dobrze ucieka jako terro to autobalans i tak tego nie wychwyci, będzie patrzył jedynie na fragi, a kilka lepszych osób po jednej stronie to prawie 100% gwarancji na to, że w kółko będą uciekać. Ten tryb posiada blokade chyba, gdy się jest w tej samej drużynie przez 3-4-5 rund to wtedy niezależnie od wyniku i tak robi szufle(nie wiem ile dokładnie), ale to i tak małe pocieszenie dla przegrywającej drużyny. Ale na serwerach przystosowanych do HNS jakoś to nie przeszkadza, więc nie powinno być az tak źle.
 11. Ja też jestem na nie(choć moje zdanie nic nie warte) atencjusz jakich mało, ponad to zbyt często to go na serwerze nie widziałem, gdy grałem nie mając jeszcze perma.
 12. Czyli to jest skarga bo złamałeś regulamin i dostałeś bana? A nie jednak to odwołanie bo złamałeś regulamin i dostałeś bana. Najlepiej by się wypowiedział Szaliwum, czy faktycznie kogoś przejechałeś, poza tym nieznajomość regulaminu szkodzi ;/
 13. @wzk ostatnia chyba najlepsza jakoś tytuł ma fajny te piosenki można teraz częściej wymieniać i robić np jakąś rotacje co miesiąc. Pamiętam, że tak było w cs 1.6 i pomysł nie był taki zły(tylko że tu wchodziła w grę muzyka na koniec rundy). Lepsze to niż dodawanie ich strasznie dużo bo wtedy jest mała szansa, że trafi się dana piosenka. I tak stary klasyk najlepszy czyli piosenka z twd.
 14. Wprowadzi się zakaz kampienia na drabinki a rundy są bardzo krótkie niecałe 3 minutki. Ponadto pod ten tryb są specjalne mapki, które posiadają rampy jak do surfa oraz longjumpy. To nie jest jak prop hunt że się zmienisz w coś i siedzisz w miejscu lecz tu bardziej się liczy dynamiczne uciekanie po mapie.
 15. Witam ostatnio gdy jestem zmuszony grać na innych serwerach niż PZ wpadłem na pomysł by dodać w końcu jakiś skillowy tryb, a mianowicie Hide and Seak. Wiadomo, że nie będzie on grany tak często jak surfy/ffa i jaile lecz prędzej jak coursy bo gracze nie lubią wyzwań lecz jest to jeden z lepszych trybów do ćwiczenia movementu oraz bardzo fajnie się na nim gra. Wydaje mi się, że nie zajmuje on dużo miejsca bo nie jest zbyt skomplikowany prócz lekkiego ułatwienia bh by można było skakać gdzieś na 300 jednostek to tryb posiada decoya który pełni funkcję granatu zamrażającego. Na czym polega tryb? Jest on całkiem prosty są 2 drużyny, które grają w ganianego ct goni terro ucieka, gdy ct nie złapie terro do końca rundy drużyny zostają bez zmian, a gdy to zrobią gracze zostają przerzuceni do drużyny przeciwnej. Żeby ct nie miało tak łatwo terro może sie bronić dostają oni granaty nie mam pojęcia od czego zależy jakie granaty trafią się nam, ale można dostać flasha, nade, mołotowa i wabika oraz terro może zabić ct spadając im na głowie. Nie umiem zbytnio tłumaczyć, ale cześć z was pewnie grała w HNS w cs go.