Skocz do zawartości

Heroes

Admin Placu Zabaw
 • Zawartość

  149
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  13

2 obserwujących

O Heroes

 • Tytuł
  Forumowicz

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:1:59721240
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw
  GMod

Ostatnie wizyty

676 wyświetleń profilu
 1. [PLAC ZABAW] Lipton Criss

  Byłbym na nie, ale mieszka niedaleko i mnie zbije jak pójdę na żużel to jestem na tak.
 2. [Gag] Buchal

  Jak dla mnie to jest lamorożec to ten głos kiedyś słyszałem na surf10 reloaded, a w przypadek że gra od dzisiaj akurat jak lamorożec dostał gaga i ma identyczny głos ciężko mi uwierzyć. Dwa razy się pytałem Meraxa czy to przypadkiem nie on, gdyby to był inny gracz nie denerwowałby się, gdy ktoś powiedziałby do niego lamorożec, a uznałby to za nieporozumienie, lecz tak nie było. A zapomniałem dodać, że oczywiście przypadkiem było to, że stinkyBob przestał grać i na chwile wbił lamorożec. Aż się miło robi gdy można napisać "a nie mówiłem" Lamorożec był trollem i mówił przez nos i jak pisałem kłamstwo nie pomoże w dostaniu unmuta, więc jestem za permbanem dla tego gracza za kłamanie, wbijanie na innym koncie co jest równe z unikaniem kary. Pozdrawiam Heroes. No jestem w szoku jak to pięknie wyszło jestem z siebie dumny.
 3. [PERM MUTE]

  Muta skracam do 2 tygodni, lecz jak sytuacja się powtórzy czyli dalej będziesz trollował głosem i zachowaniem jednocześnie nadużywając mikrofon blokada zostanie przywrócona. Pozdrawiam Heroes.
 4. [PERM MUTE]

  Upomnieniem był ostatni perm mute, który niestety został Ci zdjęty.
 5. [PERM MUTE]

  Słyszałem, że mówisz inaczej jakiś miesiąc temu może 2 na mapie surf10x reloaded. Każdy może interpretować regulamin jak chce, ale gadanie przez 20 min praktycznie bez przerwy do tego o niczym jest nadużywaniem niezależnie od interpretacji regulaminu. Prócz tego, że chciałem na tobie przetestować admina mogłeś dodać, że się na ciebie uwziąłem, bo złamałeś regulamin i Cię za to ukarałem :D. Nie karze Cię za to że posługiwałeś się słowami wyjętymi z gwary gdybym cie nie słyszał wcześniej to może bym uwierzył w takie zrządzenie losu, że mówisz przez nos i akurat używasz z gwary wyłącznie te słowa które wyżej wymieniony ytuber. Temat uważam za wyczerpany, ale pod koniec możesz mnie oświecić, bo jestem ciekaw jaka to gwara, a no tak nieistniejąca przypomniałem sobie.
 6. [PERM MUTE]

  Nie odzywałeś się od czasu do czasu tylko ciągle coś mówiłeś. Na początku nie zwracałem na to uwagi, gdy przeszkadzało to tylko mnie, lecz po 20 min twojego ciągłego gadania zaczęły napływać skargi od innych graczy i postanowiłem ci dać perm muta. Powód jest adekwatny do tego co robisz, nie jest to żadne gorsze traktowanie po prostu trollujesz kiedyś odezwałeś się normalnie i dobrze to pamiętam. A dziś już trochę przesadziłeś naoglądałeś się klocucha i prócz naśladowania jego głosu zacząłeś mówić jak on, więc jest to troll. Kłamanie w odwołaniu na pewno nie pomoże w uzyskaniu unmuta. Szkoda że nie ma demek z przed miesiąca/2 bo na surf10x odezwałeś się normalnie i odwołanie zamknąłbym z miejsca. 13. Nadużywanie czatu (pisanego i głosowego) będzie karane dożywotnim wyciszeniem. Grając na serwerze automatycznie akceptujesz regulamin więc nie musiałem cię upominać. Gdy gracze mówią że się z tobą nie męczą i wyciszają cie pod TAB to raczej można się domyśleć, że przesadzasz.
 7. [ban] Wilczy

  @NavySealPL profesjonalne podejście (hipokryzja) wytykanie innym że nie wnoszą nic do tematu a ich post nie wnosi nic więcej. Nwm gdzie leży obrona Wilczego bo dalej wina nie została mu udowodniona. Patrząc na te screeny dalej nie wiem gdzie tu jest prośba o punkty wilczy pyta się o sposoby ich otrzymania nie prosi nawet o 1 punkta wiec te screeny nic nie warte. Poza tym kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem, lub znania regulaminu, który się samemu stworzyło BAN(W PRZYPADKU NACHALNEGO PROSZENIA/WYŁUDZANIA OD ADMINISTRACJI) Nie ma tam nawet prośby o pkt nie pisząc już o wyłudzaniu i nachalnym proszeniu. Podsumowując UB powinno zostać dane z miejsca, lecz ku mojemu zdziwieniu nie ma tylko 1 posta który zamyka temat i oznajmia UB, jednakże zamiast tego jest marna argumentacja dlaczego tego UB nie będzie. Nie znam Wilczego więc to nie powód dlaczego go bronie po prostu moje dobre serduszko kazało mi stanąć po jego stronie.#plisgivemepkt (Jeśli pomogłem daj punkty na serwerze i zostaw lajka)
 8. 1. Nick osoby oskarżonej: mixelikopak, Xeron 2. Steam ID osoby oskarżonej: Mixelikopak-STEAM_0:1:188318741 Xeron-STEAM_0:0:213181278 3. Przybliżona data zajścia:25-07-2017 3:00 4. Nazwa mapy: Krane_multigames 5. Opis sytuacji: Po kilkukrotnym zabiciu Xerona gracz zaczął mnie wyzywać i w tym momencie mixelikopak zaczął namawiać do zvotebanowania mnie, gdy Xeron dowiedział się, że jest taka możliwość również to robił i o mały włos 6 osób, które dały się namówić dostałyby bana, lecz na szczęście na serwerze znalazła się jedna myśląca osoba i nie wpisała votebana. Prócz tego Xeron nie znając kompletnie regulaminu wszedł do ct i nie wiedział kompletnie co robić i 3 mapy pod rząd namawiał do zmiany mapy co się mu udało faktycznie za pierwszym razem wyszło to na dobre bo zmieniliśmy najbardziej zbugowanego jaila na serwerze, lecz później dalej namawiał do zmiany dr i mg. 6. Coś od siebie:Mimo tego proszę o wyższą karę dla mixelikopaka nie jest on nowym graczem i powinien znać regulamin. Mixelikopak:__________________-----voteban a potem druga strona i heros. (http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=chathistory&player=706229) Jest to tylko część tego co się działo bo namawiał głównie za pomocą mikrofonu demka jeszcze nie ma, lecz jak będzie proszę o ukaranie powyższych graczy. Podczas sprawdzania demka proszę zwrócić uwagę na gracza horunge bo wchodziły mu same perfeckt jumpy i prawdopodobnie miał skrypty. Widać to bardziej pod koniec mapy podczas rundy bunnyhop i only hs od razu po niej #niepotwierdzoneinfo Pozdrawiam Heroes ;3 Jesus daj adma plox
 9. [PERMGAG/MUTE] Bobuu

  Jestem za zdjęciem kary Bobu poniósł konsekwencje swoich czynów i żałuje tego co zrobił. Odnosząc się do jego ostatniego odwołania nim zabiorą głos osoby decyzyjne pragnę dodać, że nie jest do końca fair sugerowane się hlstatsami, argumentami przeciwko zdjęciu kary był całokształt Boba i jego historii czatu, gdyby jakiś gracz został przez niego obrażony to raczej by to zgłosił, a tak nie było. Jako, że byłem na serwerze podczas całego zajścia to pragnę dodać, że pewnien gracz powiedział "je*** adminów" i snetry spytał się co on powiedział i bobuu napisał to na czacie. Nie zwalnia go to z konsekwencji bo kilka minut później obraził wyżej wymienionego gracza lecz zasługuje on na drugą szansę.
 10. Zamiana piratewars na inne.

  Też nie wiem co wam w tej wersji mapy przeszkadza. Bywa tak, że się ginie praktycznie bez powodu, ale rozwalone elementy statku czasami zamiast zniknąć spadają na dół i jak się po nich chodzi, to mogą one w niewyjaśniony sposób zabić biednego pirata. Wystarczy myśleć i poruszać się po sprawnych elementach statku. Poza tym obecna wersja mapy posiada ciekawą mechanikę kapitana, który może leczyć swoich kompanów podczas potyczki co dodaje możliwość rozegrania walki w sposób bardziej przemyślany.
 11. 1. Wiek (wymagany >= 16) 18 2. Kontakt e-mail [email protected] 3. Steam ID oraz namiary STEAM_0:1:59721240 http://steamcommunity.com/profiles/76561198079708209/ 4. Link do profilu hlstatsx. http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=617718 5. Coś o sobie, czy byłeś już gdzieś adminem, dlaczego to właśnie Ciebie szukamy, itd. Heroes - Weteran coursów urodzony na mapie mg_adev. Lubie czasem przytryhardować, lecz gram jedynie tylko dla funu i community które spodobało mi się od razu gdy po raz pierwszy przez kompletny przypadek dołączyłem na plac. Posiadałem już funkcje admina wiele razy w cs 1.6 na serwerach PB, GG, Cod mod; w CS GO na serwerze ffa i oczywiście na naszym strefowym murderze, z którym rozstałem się w przykrych warunkach. Po wyciągnięciu wniosków przyszła pora na Plac Zabaw. Jestem dość aktywnym i zarazem pomocnym graczem, który żyje z każdym w zgodzie i stara się unikać konfliktowych sytuacji. Niestety po ostatniej degradacji i odejściu niektórych adminów na serwerze czasami panuje bezprawie, gdyż nie ma żadnego admina, a ja nie lubię uczucia bezsilności, więc postanowiłem złożyć podanie by wspomóc przerzedzone grono administracji w pełnieniu ich funkcji. Ranga admina zobowiązuje do świecenia przykładem, więc trzeba będzie się pożegnać z licznymi trollami w moim wykonaniu . Faktem jest, że przeważnie tylko piszę, a mikrofonu używam jedynie, gdy prowadzę jaila, lecz będę to robił częściej, by powstrzymać pojawiające się konflikty na serwerze, lub przywołując graczy do porządku. Poza tym brakuje bardzo mi kolorka na forum i nie wybaczę sobie, gdy nie dołożę wszelkich starań, by mój nick mienił się na ten piękny i zarazem męski kolor. Może i nie mam 2 psów jak @Just MeRaX, lecz tylko jednego, ale mam nadzieję że nie wpłynie to negatywnie na moją kandydaturę .
 12. [PLAC ZABAW] ..::Biszkopt::..

  Pewnie, że na tak Bardzo miły, bezkonfliktowy gracz, który przestrzega regulaminu i służy pomocą, gdy jest taka potrzeba.
 13. Propozycje map

  @Jesus Nie są dużo gorzej zbalansowane, bo w tej kwestii obie mapki są do kitu zarówno jedna jak i druga są mapami terro. Podawałem już mapki, które mogły zająć ich miejsce i pomimo pozytywnego odzewu na moją propozycję temat ucichł, tak samo jak nowy tryb hns. Zamiast tego pogorszyły się stosunki admin-gracz, bo oczywistym jest, że należy przeciwdziałać obrazie administracj, lecz zostało to wzięte za bardzo do serca i kary, które się ostatnio dostaje na serwerze są śmiechu warte(nie chodzi mi tu o obrażanie administracji dla funu, bo faktycznie ostatnio wymykało się to z pod kontroli i należy powstrzymać ten proceder, ale np o sytuację, w której ktoś wspomina że ostatnio źle się dzieje na placu i dostaje gaga z powodem "nie podoba się to nie graj" albo ktoś zginął i powiedział ale ten serwer jest zbugowany i dostaje gaga z powodem szkalowania serwera).
 14. Zabawy na Jalilu.

  Wojna gangów najlepsza zabawa jaka może być na jailu Byłoby super gdyby to wypaliło.
 15. Crash CSa

  Przynajmniej jest serwer paintball
×