An!maL

Ekipa Garry's Mod
 • Ilość dodanej zawartości

  151
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  2

3 obserwujących

O An!maL

 • Ranga
  Forumowicz
 • Urodziny 11/29/98

Metody kontaktu

 • Skype
  An!muL

Informacje

Ostatnie wizyty

920 wyświetleń profilu
 1. Podanie bardzo dobrze napisane. Postarałeś się i napisałeś jako jeden z niewielu poprawie ów podanie. Co do czasu spędzonego na serwerze - Jeśli ktoś powie, że to mało, to niech się mocno je*nie w głowe, albowiem serwery istnieją od niedawna, a nie każdy jest nolife'em i gra co najmniej 17h dziennie, także tym się zbytnio nie przejmuj. Wiek - Jesteś młody, ale po podaniu widać, że wiek to tylko liczba, a w głowie masz sporo. Było wiele młodszych Adminów, albowiem nadrabiali oni wiedzą oraz zaangażowaniem. Czuję, że tak też będzie w twoim przypadku. Podsumowując. Oczywiście jestem na TAK. Powodzenia chłopie
 2. Walka z siłami zła? Mam coś odpowiedniego! Killing Floor 2 Ktoś? Coś? :3
 3. Osoba która napisała ten skrót nie jest zbyt mądra, to trzeba przyznać szczerze. Do tego - Czy ty naprawdę posłuchałeś kogoś, kto kazał Ci rozwinąć ten skrót? Zrobiłeś to w taki sposób, że wyszła dość spora obraza. Mimo, iż jestem osobą innej wiary, to usłyszenie czegoś takiego od tak młodej osoby w wieku 12/13 lat pokazuje jaką wiedzą - a raczej głupotą dysponujesz. Jestem totalnie zażenowany, że ludzie jak TY, w tak młodym wieku przychodzą na serwer i gadają bzdury tego pokroju. Na bana zasługujesz i to bez dwóch zdań. Nie mam zamiaru go zdejmować. Pozdrawiam.
 4. Zacznijmy od tego, że nie słuchasz tego co mówi Skórkowy? Dobra? Jego odpowiedź nie miała tutaj zbytnio sensu, a oczekiwanie może się przedłużyć, bo tak jak powiedział Mordencjusz, Azus, jest zajęty. Wracając do twojego podania. Skoro znasz już komendy OP'a, to znasz podstawy, lecz jeśli byś czegoś nie wiedział, to zawsze masz Aliami, a ona w razie czego ma nas, bo zawsze jesteśmy skorzy do pomocy Widuję Cię na serwerze, w sumie to mało mówisz, raczej piszesz, co też jest dość rzadko, ale dzięki temu bardziej ogarniasz co mówią inni oraz piszą, co jest przydatne do wypatrywania ludzi, którzy proszą się o Gaga, Muta, Bana. Co prawda, na serwerze nie grasz długo, ale jako OP mógłbyś być pomocny wraz z Aliami, gdyż nie każdy ma czas, albo ochotę siedzieć na Murderere przez cały czas. Lecz fajnie by było, gdybyś grywał także bez niej, bo czasem może wymagać tego sytuacja. Kończąc moją chaotyczną wypowiedź, jestem na TAK Powodzenia Pozdrawiam ~ Naj"lepszy" Admin Murdera ( ͡° ͜ʖ ͡°) ~Poprawione Mordencjusz
 5. Jeśli to oznacza, że na Gitarze będę mógł odtwarzać IMBĘ, to jestem jak najbardziej na TAK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 6. W sumie to nie pamiętam czy pojawiał się tutaj Bathory, ale byłby to wielki wstyd, gdyby się tutaj nie pojawił
 7. Byłem świadkiem tego problemu kiedy wczoraj grałem. Była runda bonusowa, gdzie nie ma mordercy (tryby takie jak: Walka na pięści i chyba jakiś jeszcze) runda rozpoczęła się normalnie, lecz zakończyła po 30 sekundach, może mniej oraz wyświetlił się napis: "Morderca wygrywa" i pisze, że mordercą byłem ja, lecz w tej rundzie NIE MA, mordercy. Jest to jakiś randomowy Bug danej bonus rundy. Pragnę dodać, że nie była to pierwsza i na pewno nie ostatnia taka sytuacja.
 8. Cóż, pomysł jest ciekawy, lecz zamiast dodawać ją, lepiej zastąpić jedną z dotychczasowych Bonus rund - tudzież Testerzy Dildo które zaczyna być już serio żenujące, albo tą "niespodziankę" kiedy wyskakuje Screemer, gdyż jest to - moim zdaniem - marnowanie bonus rundy. To takie moje skromne zdanie Pozdrawiam.
 9. LOL, pamiętam jeszcze jak były imiona typu: Kuc Bojowy, Animal, Aviso, Mordencjusz etc. Pamiętam, jak ludzie się jarali jak ktoś grał, Kucem, mną albo Mordeczką Byliśmy sławni :')
 10. @Reon The Heavy znam tylko z SoundTracka z Borderlands 2 :v Shame on me Ale podbijając. Na Początek coś lekkiego Teraz Klasyka No i teraz coś, co osobiście wypier***iło mnie z Fotela kiedy popijałem Piwo ze swojego Rogu Cóż mogę powiedzieć więcej? Rogi w górę Panowie!
 11. Witamy Ponownie :3
 12. No w sumie to bym pograł. Wgl fajnie wygląda, ale ma śmiesznie niskie wymagania :v Zapisałem się itd. Ale nie mam gry ani na UPlay, ani nie dostałem klucza na E-mail. Trzeba czekać.
 13. Wyrównany skład administracyjny? Wcześniej, kiedy sami mężczyźni byli adminami to nie było żadnych problemów, aktualnie też nie ma. Obecna administracja to Ja, Nethis, Azus, Mordencjusz, Heroes oraz CroSS. Serwer świetnie sobie radzi i admini grają "na zmianę", oraz kiedy najdzie ich ochota. Na murderze nie ma napiętej atmosfery. Bywa luźno, a kiedy atmosfera staje się cięższa/gorsza admini (czyli wyżej wymienieni) reagują. Co do kultury na serwerze - kiedy są wyzwiska i inne tego typu sprawy, admin Gaguje, Mutuje ew. Kickuje lub banuje. Ludzie uczą się na błędach i dotyczy to co najmniej 60% graczy Murdera. Osobiście jestem na NIE albowiem obecna administracja oraz skład Murderere jest wystarczający, a jakiś czas temu na Administratora podanie składał Skórkowy. Pozdrawiam.
 14. Witam. Powróciłem. 1. Wiek (preferowany >= 16) 18 2. Adres e-mail [email protected] 3. Steam ID oraz namiary STEAM_0:0:82303856 http://steamcommunity.com/id/staryenderluk 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Tak, byłem Administratorem, do tego na tym samym Murderere. Ogarniam wszystkie komendy i resztę rzeczy które potrzeba do bycia dobrym adminem 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Kiedyś chciałem, aby strefa stała się czymś jeszcze większym. Dziś nadal tego chcę. Lubię zajmować się innymi oraz pomagać nowym graczom w odnajdywaniu się na serwerze/trybie. Większość ludzi która mnie zna, myśli, iż moje odejść które stało się ponad rok temu było spowodowane odejściem Mordencjusza oraz Kuca - jest to błędne twierdzenie. Teraz wracam i mam zamiar (jeśli zostanę przyjęty) znów zajmować się serwerem i robić to konkretnie, czyli tak jak dawniej. 6. Na Murder i Zombie dodatkowo wymagana znajomość języka angielskiego. Umiem się swobodnie dogadać po Angielsku. Pozdrawiam.
 15. Ogólnie to serwer jest zajebisty, ale nie miałem jak wczoraj tego wyrazić, bo nie miałem majka. Ogólnie będzie jeszcze lepiej bo robi się solidna ekipa. Zostawiaj