Kwasu Siarkowy

Ekipa Garry's Mod
 • Ilość dodanej zawartości

  158
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  7

O Kwasu Siarkowy

 • Ranga
  Forumowicz
 • Urodziny

Informacje

Ostatnie wizyty

768 wyświetleń profilu
 1. Polecam na dziale breacha zrobić temat faile/śmieszne sceny z breacha, bo na głównym forum ludzie się będą czepiać, a moderacja przeniesie/usunie.
 2. Można na takie sytuacje dać komendę !stuck. Problem niestety z !stuck jest taki, że gracze będą używać go do skracania/oszukiwania mapy lub żeby wejść w "nadprzestrzeń" Rozumiecie "nadprzestrzeń", bo wyjdą poza przestrzeń mapy. Dobre nie? ;_;
 3. E.T. GO HOME
 4. Prawo mają, ale ludzi z 1 postem powinno się ignorować w podaniach. Chyba, że mam przypomnieć o pewnym zmiennym lisku.
 5. Tęsknię za starymi dobrymi czasami kiedy nie było ekipy gmod, tylko każdy serwer miał oddzielną administrację. Zamykam, bo nikt z administracji breacha tego nie zrobił -_-
 6. Niech ktoś mi to wytłumaczy. Na forum jest podany wzór, stworzony wyłącznie do kopiowania i wklejania, a jakimś cudem ludzie kopiują podania innych bądź piszą wzory od nowa.
 7. Aż chce mi się powiedzieć, w nawiązaniu do poprzedniego tematu z votekickiem: "A nie mówiłem, że tak będzie". Ale wracając do tematu, jest to niestety tymczasowe rozwiązanie problemu. Gdyż prędzej czy później coraz więcej graczy będzie posiadało minimalny czas; w wyniku czego ponownie w votekicku nastanie anarchia. Nie wspominając o trollach dla których votekick to zabawka, a nie narzędzie i dalej będą się tą komendą bawić. Lepszym wyjściem byłoby dać votekick zaufanym/odpowiedzialnym graczom, gdyż to zredukuje w większym stopniu votekickowe żarciki kosmonauciki.
 8. Zacznijmy od tego, że ludzie nie myślą A wracając do tematu: Trochę więcej adminów, trochę więcej banów i częstotliwość takich sytuacji zmniejszy się o jakieś 20%.
 9. Edytuję odwołanie w taki sposób, żeby pokazywało wszystkie bany danego gracza (2) i jego Steam Id. Próbowałem użytkownika odbanować, gdyż: a. Permban za rdm i ucieczka jest zdecydowanie za długi b. Osoba która nadała bana (cukier) obecnie nie pełni, żadnej funkcji administratorskiej na serwerze ttt. Problem jest taki, że ja nie mam prawdopodobnie wystarczających permisji do zdjęcia tego bana: "0 players has been unbanned from SourceBans. 1 failed."
 10. Znając życie to się skończy tak: 5 scp-173 w jednej rundzie. Po drugie, ograniczenie ludziom scp którymi i tak rzadko grają większości się nie spodoba. Po trzecie, rozumiem podział mtf/ntf/ci na levle bo mają różne zadania, ale scp? Mają zawsze to samo zadanie.
 11. Zapomniałem dodać, ban został nadany 29 czerwca (wuchte czasu temu) i można stwierdzić, że osoba zbanowana swoje odsiedziała, ale to już zależy od gerarda, który nadał bana.
 12. Jak to był? To jest ten sam który mamy do dziś (co prawda kiedyś był 2 serwer TTT o nazwie TPE, ale to nie jest to). Po prostu człowiek na strefowym TTT dostał bana za ghosting, a sourcebans obejmuje wszystkie serwery gmod czyt. Dostaniesz bana na jednym, dostajesz na wszystkie. PS: przepraszam za moją składnię, ale czułem, że muszę to napisać, a jestem bardzo zmęczony nauką. W lepszym stanie postaram się poprawić spisaną przeze mnie treść.
 13. Sprawdźcie wpierw steamid, zanim zaczniecie kogoś odstrzeliwać. Szkoda tylko, że skarga jest pod tym właśnie względem niepoprawna ze wzorem. Ps: piszę dlatego, że kiedyś miałem nieprzyjemną sytuację, bo bodajże gracz "kwas deoksyrybonukleinowy"? Coś zrobił i mi się oberwało.
 14. Szczerze pisząc, ja panu 2 kropki przedłużyłbym bana na kilka miesięcy. Za stosowanie argumentów ad persomam, brak szacunku i poziom chamstwa jaki reprezentuje w tej skardze. Nie wspominając o treści niezatwierdzonej, którą z powyższych powodów usunąłem.
 15. Na przyszłość polecam dać po prostu kicka zamiast bana na 1-2 minuty (chyba że ich niema). Również zastanawiam się czy system slayi miałby sens, bo mógłby działać, aczkolwiek 12 minut jest bardzo bolesne.