Skocz do zawartości

Kwasu Siarkowy

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  180
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

1 obserwujący

O Kwasu Siarkowy

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  z posnania
 • O mnie
  ...
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

1071 wyświetleń profilu
 1. propozycja trybu Wild West

  Szczerze pisząc lepiej zagrać w FoFa (fistfull of frags) niż w gmodzie robić dziki zachód.
 2. [ban] Dimitri

  Panowie... Nie piszę za często, ale wam się chyba w głowach poprzewracało. Bany miały służyć głównie jako pouczenie, dopiero w ostateczności czy w niereformowalnych przypadkach jako narzędzie izolowania "zagrożenia". Permban to tam jedno, widywałem go za mniejsze przewinienia, aczkolwiek po kilku miesiącach, jak ktoś pisał odwołanie, to dostawał unbana. Ale zabranie komuś możliwości odwołania się jest (za przeproszeniem pisząc) śmieszne. Nie mówiąc o tym, że jest to w praktyce niemożliwe, to czyn odwołującego się z obiektywnego punktu widzenia jest niskiej szkodliwości. Ban na miesiąc, trzy; jak najbardziej. Ale permban i brak możliwości odwołania się... przesada.
 3. Serwer MineCraft- Survival

  O tyle co lubię minecraft, to uważam to za zły pomysł; ze względu na "przeszłość" oraz na niską przeżywalność takiego servera (góra 2 miesiące, bo chcąc, nie chcąc będzie większy spadek graczy, aniżeli wzrost).
 4. Nóż

  Rzut nożem zabija na hita, ale dopiero od określonej odległości (żeby nim nie rzucać z 5 cm, ps: nie wiem z jakiej odległości, ta wiedza mi nie była potrzebna do szczęścia). A może tak by się nauczyć grać nożem, a nie na niego marudzić?
 5. [skarga] Szaliwun

  Z góry przepraszam za słowo hipokryta, gdyż pisząc dany wyraz myślałem o określeniu nim siebie. Nie pomyślałem o tym, że napisane w taki sposób te słowo może zostać odebrane za obrazę, mój błąd. A wracając do wypowiedzi: Oczywiście, że się czepiam, jak skarga wygląda, bo nie po to jest wzór skarg i odwołań, żeby go olewać. To, że skarga nie została z miejsca zamknięta, świadczy o dobrej woli administracji breacha i o tym, że nie chcą ignorować twojego problemu względem jakiegoś operatora/administratora. Bo ja wiem czy bronię? Wskazałem na to, że skarga jest niezgodna z procedurami, co raczej nie jest pomocne dla administracji breacha, a wręcz przeciwnie. Szczerze pisząc, obawiałem się, że prędzej do mojego wpisu tutaj problem będzie miała jakaś osoba z administracji breacha niż autor tematu Również, nie wiem czemu stwierdziłeś, że bronię administracji. W sensie nie rozumiem. Czemu miałbym bronić ludzi których nie znam? Po co? W jakim celu? Z trzeciej osoby na sprawę spojrzeć nie mogę, bo jakby nie patrzeć jestem administratorem i porządek na forum również należy do mojej kompetencji.
 6. [skarga] Szaliwun

  Nie wiem jak rozpocząć, więc napiszę to jak bot. -Temat skargi jest niezgodny ze wzorem -W 2 punkcie oskarżyciel zamiast podać steam ID, podał profil steam oskarżonego -Skarga trudna w odczytaniu (hipokryta). Brak interpunkcji w określonych miejscach, tautologia, wiele niepotrzebnych zdań. -Skarga nie jest napisana profesjonalnie, tylko pod wpływem emocji [niech się temu Szaliwunowi dostanie... Szali ну, погоди!] Podsumowując: Ja bym tą skargę zamknął z miejsca lub gdybym miał zamiar rozpatrywać tą skargę, to bym edytował ją na "zgodną ze wzorem". Pragnę jedynie jeszcze dodać, że to jest trash skarga, bo przedstawia ona ilość, a nie jakość. Dodatkowo uprzedzam, że nie miałem na celu wytknąć błędy (bo krytyka dzisiaj to ATAK), tylko wskazać, co było nie właściwie, żeby uniknąć błędów w przyszłości. Dziękuję, Kwasio
 7. [BAN] Pingfinka

  Jak tryczek napisał, może to być problem z multibanem, który ostatnio nie odwołuje się do SB. Zwłaszcza, że za ghosting bana zazwyczaj nie dostaje jedna osoba.
 8. [Skarga] LEAN ON

  Witam. Gracz został ukarany banem permanentnym za toksyczność. Następnym razem prosiłbym o podawanie pełnego steamid.
 9. [ban] <2-D> <┝╳Misszov╳┫>

  Zająłem się sytuacją, stwierdziłem, że mogłem się rzeczywiście pomylić z banem. Gracze zostali warunkowo odbanowani, ale znajdują się w watchliście. Zamykam.
 10. Mały Książe

  Wspaniała lektura. Wzruszająca, poruszająca i zmuszająca do łez. ~Starbucks Coffee Company
 11. Top 10 forum

  Jaki jest sens zaśmiecania forum, żeby widzieć kto najdłużej zostawił włączoną przeglądarkę? Wystarczą leaderboardsy, które również pokazują aktywności użytkowników.
 12. Gry survivial?

  Minecraft Terraria Unturned
 13. <BR#1/4> : nitjsefni

  Cytując pewnego inżyniera: "Kto to zatwierdził. Jak podanie nie spełnia wymogów to zamykać je z miejsca, a nie nabijać pod nim 10 postów.
 14. Typowy dzień z serwera breach

  Polecam na dziale breacha zrobić temat faile/śmieszne sceny z breacha, bo na głównym forum ludzie się będą czepiać, a moderacja przeniesie/usunie.
 15. <BR#2> Bruno

  Prawo mają, ale ludzi z 1 postem powinno się ignorować w podaniach. Chyba, że mam przypomnieć o pewnym zmiennym lisku.
×