Kwasu Siarkowy

Ekipa Garry's Mod
 • Ilość dodanej zawartości

  166
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  7

O Kwasu Siarkowy

 • Ranga
  Forumowicz
 • Urodziny

Informacje

Ostatnie wizyty

810 wyświetleń profilu
 1. Minecraft Terraria Unturned
 2. Cytując pewnego inżyniera: "Kto to zatwierdził. Jak podanie nie spełnia wymogów to zamykać je z miejsca, a nie nabijać pod nim 10 postów.
 3. Polecam na dziale breacha zrobić temat faile/śmieszne sceny z breacha, bo na głównym forum ludzie się będą czepiać, a moderacja przeniesie/usunie.
 4. Prawo mają, ale ludzi z 1 postem powinno się ignorować w podaniach. Chyba, że mam przypomnieć o pewnym zmiennym lisku.
 5. Niech ktoś mi to wytłumaczy. Na forum jest podany wzór, stworzony wyłącznie do kopiowania i wklejania, a jakimś cudem ludzie kopiują podania innych bądź piszą wzory od nowa.
 6. Edytuję odwołanie w taki sposób, żeby pokazywało wszystkie bany danego gracza (2) i jego Steam Id. Próbowałem użytkownika odbanować, gdyż: a. Permban za rdm i ucieczka jest zdecydowanie za długi b. Osoba która nadała bana (cukier) obecnie nie pełni, żadnej funkcji administratorskiej na serwerze ttt. Problem jest taki, że ja nie mam prawdopodobnie wystarczających permisji do zdjęcia tego bana: "0 players has been unbanned from SourceBans. 1 failed."
 7. Znając życie to się skończy tak: 5 scp-173 w jednej rundzie. Po drugie, ograniczenie ludziom scp którymi i tak rzadko grają większości się nie spodoba. Po trzecie, rozumiem podział mtf/ntf/ci na levle bo mają różne zadania, ale scp? Mają zawsze to samo zadanie.
 8. Miałem kiedyś podobną sytuację z inną grą (też saturn lol). Jeżeli masz rachunek nie powinno być problemu jak przyniesiesz cały zakup. Tylko prawdopodobnie cała seria assasinka w saturnie może być bez klucza.
 9. (Do usunięcia, jednak cofam swoje słowa)
 10. @Michał Na SWRP nie było podań jako tako, tam inaczej to działało
 11. Nie wiedziałem co napisać, więc napiszę w sposób dwuznaczny (dla świntuchów nawet o trzech znaczeniach "hehe"): Można brać.
 12. Nie żeby coś, ale z tego co kojarzę, to operatorzy nie mają dostępu do komendy !karma (albo w każdym razie, kiedyś nie mieli).
 13. Zamykam podanie. Użytkownik nie spełnia wymagań i podanie napisane na odwal.
 14. 1. Z juggernautem byłaby sytuacja, jak z auto szmatą snajpą. Tylko, że w drugą stronę. 2. Medykamenty były już pod nazwą apteczka frajera. Razem z kurą i kanibalizmem traitor regenerował się niczym wolverine. 3. Po co NightHawk, jak jest pistolet sygnałowy, który z założenia działa tak samo. 4. Golden deagle byłby zawsze wybierany. Zbyt silny i bezmyślny bibelot. Jak, by nie można byłoby po prostu zrdmować, a po tem za to dostać slaya.
 15. Raczej nie pójdzie, bo prędzej czy później wynikną z tego jakieś komplikacje, jak z bonus rundami. Zawsze zostaje niegodna uwagi wspaniała minigierka w !motd