Kwasu Siarkowy

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  177
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

1 obserwujący

O Kwasu Siarkowy

 • Tytuł
  Forumowicz
 • Urodziny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  z posnania
 • O mnie
  ...
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

934 wyświetleń profilu
 1. Rzut nożem zabija na hita, ale dopiero od określonej odległości (żeby nim nie rzucać z 5 cm, ps: nie wiem z jakiej odległości, ta wiedza mi nie była potrzebna do szczęścia). A może tak by się nauczyć grać nożem, a nie na niego marudzić?
 2. Z góry przepraszam za słowo hipokryta, gdyż pisząc dany wyraz myślałem o określeniu nim siebie. Nie pomyślałem o tym, że napisane w taki sposób te słowo może zostać odebrane za obrazę, mój błąd. A wracając do wypowiedzi: Oczywiście, że się czepiam, jak skarga wygląda, bo nie po to jest wzór skarg i odwołań, żeby go olewać. To, że skarga nie została z miejsca zamknięta, świadczy o dobrej woli administracji breacha i o tym, że nie chcą ignorować twojego problemu względem jakiegoś operatora/administratora. Bo ja wiem czy bronię? Wskazałem na to, że skarga jest niezgodna z procedurami, co raczej nie jest pomocne dla administracji breacha, a wręcz przeciwnie. Szczerze pisząc, obawiałem się, że prędzej do mojego wpisu tutaj problem będzie miała jakaś osoba z administracji breacha niż autor tematu Również, nie wiem czemu stwierdziłeś, że bronię administracji. W sensie nie rozumiem. Czemu miałbym bronić ludzi których nie znam? Po co? W jakim celu? Z trzeciej osoby na sprawę spojrzeć nie mogę, bo jakby nie patrzeć jestem administratorem i porządek na forum również należy do mojej kompetencji.
 3. Nie wiem jak rozpocząć, więc napiszę to jak bot. -Temat skargi jest niezgodny ze wzorem -W 2 punkcie oskarżyciel zamiast podać steam ID, podał profil steam oskarżonego -Skarga trudna w odczytaniu (hipokryta). Brak interpunkcji w określonych miejscach, tautologia, wiele niepotrzebnych zdań. -Skarga nie jest napisana profesjonalnie, tylko pod wpływem emocji [niech się temu Szaliwunowi dostanie... Szali ну, погоди!] Podsumowując: Ja bym tą skargę zamknął z miejsca lub gdybym miał zamiar rozpatrywać tą skargę, to bym edytował ją na "zgodną ze wzorem". Pragnę jedynie jeszcze dodać, że to jest trash skarga, bo przedstawia ona ilość, a nie jakość. Dodatkowo uprzedzam, że nie miałem na celu wytknąć błędy (bo krytyka dzisiaj to ATAK), tylko wskazać, co było nie właściwie, żeby uniknąć błędów w przyszłości. Dziękuję, Kwasio
 4. Jak tryczek napisał, może to być problem z multibanem, który ostatnio nie odwołuje się do SB. Zwłaszcza, że za ghosting bana zazwyczaj nie dostaje jedna osoba.
 5. Witam. Gracz został ukarany banem permanentnym za toksyczność. Następnym razem prosiłbym o podawanie pełnego steamid.
 6. Zająłem się sytuacją, stwierdziłem, że mogłem się rzeczywiście pomylić z banem. Gracze zostali warunkowo odbanowani, ale znajdują się w watchliście. Zamykam.
 7. Wspaniała lektura. Wzruszająca, poruszająca i zmuszająca do łez. ~Starbucks Coffee Company
 8. Jaki jest sens zaśmiecania forum, żeby widzieć kto najdłużej zostawił włączoną przeglądarkę? Wystarczą leaderboardsy, które również pokazują aktywności użytkowników.
 9. Minecraft Terraria Unturned
 10. Cytując pewnego inżyniera: "Kto to zatwierdził. Jak podanie nie spełnia wymogów to zamykać je z miejsca, a nie nabijać pod nim 10 postów.
 11. Polecam na dziale breacha zrobić temat faile/śmieszne sceny z breacha, bo na głównym forum ludzie się będą czepiać, a moderacja przeniesie/usunie.
 12. Prawo mają, ale ludzi z 1 postem powinno się ignorować w podaniach. Chyba, że mam przypomnieć o pewnym zmiennym lisku.
 13. Niech ktoś mi to wytłumaczy. Na forum jest podany wzór, stworzony wyłącznie do kopiowania i wklejania, a jakimś cudem ludzie kopiują podania innych bądź piszą wzory od nowa.
 14. Edytuję odwołanie w taki sposób, żeby pokazywało wszystkie bany danego gracza (2) i jego Steam Id. Próbowałem użytkownika odbanować, gdyż: a. Permban za rdm i ucieczka jest zdecydowanie za długi b. Osoba która nadała bana (cukier) obecnie nie pełni, żadnej funkcji administratorskiej na serwerze ttt. Problem jest taki, że ja nie mam prawdopodobnie wystarczających permisji do zdjęcia tego bana: "0 players has been unbanned from SourceBans. 1 failed."
 15. Znając życie to się skończy tak: 5 scp-173 w jednej rundzie. Po drugie, ograniczenie ludziom scp którymi i tak rzadko grają większości się nie spodoba. Po trzecie, rozumiem podział mtf/ntf/ci na levle bo mają różne zadania, ale scp? Mają zawsze to samo zadanie.